Mili, ARO & wojtekreal [3 X] vs. Yes Man [P N] ~ 695271.74%

  • Uni 68

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wielkie Gratulacje dla atakujących :) Obserwacja i jeszcze raz obserwacja...Nie ma ludzi nie do zezłomowania. Szkoda, że trafiło na naszego najaktywniejszego lotnika z największą flotą bo jakby nie patrzeć spory to cios obrazkowy. Mam nadzieję, że odbudowa będzie.
    Trzeba się tylko cieszyć, że jest się członkiem społeczności potrafiącej co nieco w tej grze i choć po niewłaściwej stronie to takie starcia ogląda się na forum z przyjemnością. Mili jak tak będziecie skutecznie grać z urlopu to możecie na nim być cały rok a i tak kolejny cel osiągnięty kiedy tylko pozwolił na to czas :D
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • @Bigot to w formie żartu było jak już wspomniałem prędzej ;) Wiadomo że gra schodzi na dalszy plan za rodziną :) cieszy mnie Twoje zdrowe podejście do gry :)

    @Calipso

    Tak czytam i dalej nie widzę tego obiecanego wyjaśnienia że "to starcie było nie możliwe do zrealizowania"

    Jedyne co widzę to wyrzuty że brał w tym udział Aro i pretensje że YM stracił flotę... rozumiem jakiś związek emocjonalny z grą, graczami,sojuszem ale do czego zmierzasz? :)

    Btw za co Aro ma dostać teraz bana? Flotę zbudował już dawno temu i teraz zagrał jak była okazja i tyle... czy będzie schodził z u raz w roku na akcję czy raz na dwa lata to co tu jest nie zgodnego z regulaminem? :D


    "3Xy rozpoczeli uni68 i je zakonczyli. Siali, orali i zbierali. Wywyzszali i ponizali. I tak sie skonczyl poranek i dzien ósmy"
    Możemy to wstawić na str sojuszu? :E

    A jak nie rozumiesz że i bez Aro dało by radę to poproś w sojuszu o skany pozostałych topowych flot, np Obsa czy Wilka zrób symulacje i zobacz że dało by radę :)

    ARO gratulacje fejmu i sławy :E

    Wojtek gratulacje skilla w grze z urlopu :E

    Mili Ty się jeszcze musisz nauczyć bo skilla nie masz :E

    Przetapiajcie spokojnie

    YM - myślę że Cię jeszcze tu zobaczymy jak robisz kolejne ST bo sporo Ci z doku zostało ;)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Cóż za rajd "EMERYTOW" ale co to za EMERYCI !!!

    "Umarł Król Niech żyje Król"

    Mili to nie ksywa to stan Umysłu, dziękuję Tobie i Wojtkowi, to Wasze zwycięstwo !!


    @Yes Men,
    Odbudowy z pełnym Szacunkiem bo TOP z TOPów w Tobie drzemie !
    ARO
    u68 --> TOP 1, flota Top 2, eko Top 57, bad Top 17
    u50 --> top 3, eko Top 1 --> OFF
    Top Solo: 15028,28%; 29857,94%; 30825,77%
    Top ACS: 27416,96 %



    ARO never DIE

    Highway to HELL
  • @69DemoN69 Dlaczego nie zacytowales calosc tego co napisalem?: "Ciekawe kto tą akcje niby przeprowadzil? Bez lamania zasad gry to starcie bylo by niemozliwe."
    Wiesz, po prostu interesuje mnie z jakich kont, kiedy i jakie byly prowadzone obserwacje, skoro wszystkie atakujace konta siedzialy na urlopie, a to nie byl bfs, czy lot na flote DTkow. Moze innych tez to interesuje. A tak z mojej strony bez opisu akcji, nie ma gratulacji . Pokazujecie tylko brak szacunku dla tego, ktory stracil flote i dla wiekszosci tych, ktorzy to czytaja. Wlasciwie nie wiadomo czego tu gratulowac, skoro wszyscy wiedza jak powstala mega flota ARO, a niektorzy jeszcze wiedza jakie floty przetopiono na te potrzeby, zeby od konca tylko flote bryka wymienic. Cud, ze wilku ma na czym latac, bo flota t0 tez mogla tam przetopiona i faktycznie "leciec" dzisiaj nad ranem :D .

    Czemu sluzy pisanie, ze mogl poleciec wilku czy obserwator, kiedy oni nie polecieli? Za to kolejny raz polecial ARO. Widocznie bez niego nikt by nie polecial.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Calipso im mniej ktoś wie o akcji i kto prowadził i ilu prowadziło obserwację i jak ? To się nazywa przewaga w następnym ST nikt nie wyłoży szczegółów by następni się już mieli przygotować a będą następni. Co do skanów a ile skanów idzie z kont PN lub ATM gdzie konta to Eco co mają przylecieć kopalniami :D skanuje się podrzuca się skany gdzie trzeba -> notesik ->i rutyna gubi gracza .
    Nie drąż tematu gdzie rąbek tajemnicy i zaskoczenia musi być .
    To jest ST na miano STARĆ TYTANÓW z potężnym skillem i top 1 ACS więc wpisujmy graty lub przemilczmy syf prowadzący do gownoburzy za piękne jest to starcie
  • @Calipso jak z dzieckiem :) jeszcze nie dawno wstawiane ST z dopiskiem że całe PN uczy Cię latać a dzisiaj wszechwiedzący :)

    Ogółem to ja obserwowałem, ja wyliczałem dałem cynka do Aro na którą ma ustawić wlot i tyle w temacie :)

    Jak nie wiesz kto i ile dni był online bez urlopu to po co głupoty tu wypisujesz i zaśmiecasz temat bredniami? Możesz napisać od kiedy cała trójka jest bez urlopów? :)

    Dalej czekam na to uzasadnienie oskarżeń o łamanie zasad.

    A dla czego Aro? może dlatego że poleciało 3X a nie 3X i Boss/Misie? Tak samo jak by ST było PN a nie PN + Komornic/Coma? łapiesz ocb? czy daej jakieś puste teorie spiskowe otoczone żalem po stracie floty YM?

    Ja tu nie widzę żadnego braku szacunku, Wy opisujecie każde ST? Jakiś obowiązek jest? z resztą sam Bigot napisał ze to BFS w DiD więc o co teraz chodzi? Nagle się z BFS zrobiła jednak akcja? Myślę że YM Wam napisał co nie co w soju i wyjaśnił :)

    Innych może interesować ale to jest jak z "pytać możesz wiedzieć nie musisz" proste...

    Jak masz jakieś dowody idź do GO i skończ lamentować i płakać bo to już się robi słabe i nudne... Najlepiej napisz tiketa żeby zwrócili YM flotę bo Aro poleciał ;D Jak jest coś nie tak w tym starciu to Robert sam będzie pewnie uzasadniał jak ochłonie po stracie a Ty strugasz wszechwiedzącą osobę w tym st... :quasi:

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • 69DemoN69 napisał(a):


    Jak nie wiesz kto i ile dni był online bez urlopu to po co głupoty tu wypisujesz i zaśmiecasz temat bredniami? Możesz napisać od kiedy cała trójka jest bez urlopów? :)
    Ja mogę ale czy to coś zmieni ^^ , mogę wymienić jeszcze Wilka i Grafa

    69DemoN69 napisał(a):



    A dla czego Aro? może dlatego że poleciało 3X a nie 3X i Boss/Misie? Tak samo jak by ST było PN a nie PN + Komornic/Coma? łapiesz ocb? czy daej jakieś puste teorie spiskowe otoczone żalem po stracie floty YM?


    Nie ma takich układów PN + coś tam, ja poleciałem z Comą bo znam Rolka z 15, reszta to potrzeby S&D

    69DemoN69 napisał(a):


    Ogółem to ja obserwowałem, ja wyliczałem dałem cynka do Aro na którą ma ustawić wlot i tyle w temacie :)

    Wątpie

    69DemoN69 napisał(a):


    Ja tu nie widzę żadnego braku szacunku, Wy opisujecie każde ST? Jakiś obowiązek jest? z resztą sam Bigot napisał ze to BFS w DiD więc o co teraz chodzi? Nagle się z BFS zrobiła jednak akcja? Myślę że YM Wam napisał co nie co w soju i wyjaśnił :)
    Taki fs to jak bfs Dodam tylko, że napisałem to na forum nie w dziale ST.Proszę mnie do tego nie mieszać

    69DemoN69 napisał(a):

    Myślę że YM Wam napisał co nie co w soju i wyjaśnił :)
    Yesa dopadł real pracuje, wypracowanie napisze później



    Naprawdę chłopaki dajcie już spokój to tylko gra, a psujecie to ładne rw. Prawda jest taka że juz 1/3 floty odbudowana :P Gratki
  • Nie będę Gratulował bo st na sojuszniku :)

    Powiem tak od siebie ,bez złości do atakujących ani obrońcy:
    -Samo starcie jest ładne, fajnie się na to patrzy ( Ilość flot powala )

    -Lipa bo nie ma żadnego opisu (zacięła się płyta gramofonowa ) - zapraszam na nauki opowieści do starć

    -Jak dla mnie to żadna finezja ani kunszt lub skill (zejść z urlopu i trach podane na tacy)
    -Brawo dla tego kto to zorganizował (bo ktoś musiał )
    -PN to nie tylko sam YesMan
    -Nie podajemy się gramy dalej
    -Czy wielki powrót z wielkim hukiem (raczej od urlopu do urlopu )


    To jest tylko gra ,więc myślę że wszelkie złości do atakujących czy też pokonanych zostawmy dla siebie i podchodźmy do tej gry jak gracze nie jak by ta gra miała być naszym sensem życia i istnienia , złom ma dwie strony medalu , niektórych uwalnia od nałogu a niektórych jeszcze bardziej motywuje , ja osobiście powiem że YesMan ma teraz nowy cel :odbudować się i w jakiś sposób odgryźć się(Jego decyzja) tak mocno aby został ślad zębów na tym uni tak jak zrobili to dzisiaj panowie z 3x .

    Padła największa flota PNu ,szkoda bo przewrócił się drugi filar ale fundamenty i reszta się trzyma wystarczy go tylko naprawić .


    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -hamer- ().

  • ulalalala Ale zagrzmiało :D Elegancki % chłopaki. Zawsze jak 3x schodzi z upa to coś jest na rzeczy :D
    UNI 10 K
    S O L O ----> 14989,16% A C S ----> 916,06%
    UNI 35 k
    S O L O ----> 20782,66%
    A C S ----> 37711,88% + top 1 acs uni 35 26411,39%
    UNI 55 i
    S O L O ----> 3552,68% A C S ----> ?
    UNI 68
    S O L O ----> 91731,23 A C S ----> 50108,21%
    TOP 1 ogame pl Thrall [3 X] vs koparka [T2D] - 86533,37% top1 solo
  • FILU napisał(a):

    -hamer- napisał(a):

    Padła największa flota PNu ,szkoda bo przewrócił się jeden filar ale fundamenty i reszta się trzyma wystarczy go tylko naprawić .



    Bez żartów i zamiatania porażek pod stół a wprost powiedzmy o skillu to chyba drugi filar padł w PN i znów ten MILI :D .

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…ighlight=Mili#post8320516
    No to się właśnie przekręciłem czytając ze Maciek to filar flotowy PN :P no nie moge teraz nie zasnę :)
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • Gramy dalej. PN ma jeszcze pare flot, wiec do zobaczenia w gali.
    pozdro.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Jeden z trzech moich idoli w tej grze,kończy swoją przygodę.
    Smutne to chwile,ale nie zapominamy o historii OGame, jaką niewątpliwie tutaj stworzyłeś.
    Twoje STarcia,to nie tylko bfsy,ale także spektakularne i wyjątkowe RW.
    Godna pozazdroszczenia jest Twoja karta w tej grze.
    Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej narzeczonej.
    Może do zobaczenia,gdzieś,kiedyś... ;)
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Genialne rw, genialny %, genialne floty biorące udział w starciu, oglądać takie rw to sama przyjemność.

    Co do płaczków to mam z was mega polew - ilu z was byłoby wstanie zaryzykować i ruszyć flotę na tak zacnego gracza - fakty są niezaprzeczalne, organizacja i wykonanie doskonałe czego wynikiem jest rw na prawie 700k% sick!
    Postawa Yesmana godna naśladowania dla niejednego

    Gratulacje dla sojuszników, tym rw udowodniliście, że z [3 X] nadal trzeba się liczyć mimo ostatnio mniejszej aktywności, co do obrońcy Yes mana powodzenia w realu ziom - będzie mi brakowało twoich skanów - trzeba było się zawsze liczyć z Tobą przy lotach.

    Pozdrawiam
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Gratuluję pięknego ACSa, procent i zysk imponujący i nic tego nie zmieni, każdy chciałby być na miejscu agresorów.

    Yes - Ty wiesz, wszystko napisałam już w sojuszu, decyzję szanuję i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w życiu!
    Gdyby jednak - to też wiesz ;).
    Tak czy owak trzeba to opić na żywo :).


    ps. gracze pewnego sojuszu uważają chyba że wraz ze złomem Yesa padł cały PN - tylu skanów od rana nie miałam chyba przez całe uf :D.
    No niestety karawan jedzie dalej ;).
  • ale starcie ! potezny procent i floty . gratulacje dla agresorow za odwage ruszenia na niewatpliwie jednego z najlepszych graczy Polskiego Ogame i gratulacje dla YM za zdrowe podejscie do sytuacji .

    YM z tego miejsca troche prywaty z racji wymienionynch pw - wiedzielismy ze og to gra bledów i na kazdego przyjdzie pora , real wazniejszy i fajny , wiem co mowie :D potencjal w koncie masz wiec nie kasuj , z Twoim skillem jeszcze nie jednego obijesz dla frajdy po UF . Wszystkiego dobrego i zaproszenie do 28-400 aktualne 8-)
    „Panie Boże spraw abym nie musiał pić ciepłej.”
  • dostałem telegram w zaświaty "yesman na pz" :D
    musiałem sobie hasło przypomnieć na forum bo tak dawno tu nie zaglądałem :E bo aż nie wypada się wpisać pod takim RW...
    Wielkie gratulacje Panowie! czytalem kilka postów osób co się już tu wpisały i chyba dalej niektórzy mają ból pewniej części ciała :D ale taka gra...i teraz liczy się efekt- to piękne RW!
    zysk powala...macie co topic niby jest uf to pewnie znajdziecie nowe cele i będą nowe st :)
    go go go 3X :D
    P N miało ambicje by coś tam zrobić na naszym uni...Ale tylko dało na sobie zrobić dwa piękne acsy :)
    pozdrawiam
    TOUGH GUYS DON'T DANCE

    SOLO : 42087,3%

    ACS : 88597,91%
  • To i ja sie wpisze z gratulacjami.
    Procent powala i prawdopodebnie dlugo nie zostanie pobity.
    Zysk.... totalna miazga.
    Podwójne gratulacje za odwagę bo dexu poszlo napewno baaardzo dużo a gdyby obronca sie zalogowal to byla by niezla lipa.
    Niestety Ogame to gra błędów i tak pewnie bylo tym razem także Bszo i powodzenia w realu.
    Bla, bla, bla, bla
  • Yes Man szacun za tyle lat gry, setki ST i postawę. Graliśmy przeciwko sobie i ze sobą - zawsze było ciekawie. Powodzenia w realu i na nowej drodze życia oraz wytrwania w postanowieniu!!

    Atakierom gratulacje za mobilizację, wstrzelenie się w ten właściwą noc i sprawne wykonanie ataku oraz mega % i zysk.

    TYLE MEGO!

    M
  • wojtekreal2 napisał(a):

    Nie chce mi się już szukać na forum ale Bigot to chyba Ty mnie zmobilizowałeś do zdjęcia urlopu i namówienia do tego samego Miliego... Mogę teraz podziękować 8-)
    Ja a czymże zawiniłem, niezasłużyliście na tytuł najlepszego gracza i tyle, jestem tam gdzie zawsze, od u67 nie wrzucilem urlopu tylko błagam nie lataj mi po planetach. Zawsze piszę co myślę, robiłem tak wszędzie gdzie grałem i się nic nie zmieniło i nawet jak mnie zezłomujecie to wypowiem swoje zdanie. A może będę miał powód do skończenia z ogame. ;)



    Szkoda YM że kończysz, myślałem że Cię odbudujemy. Mam nadzieje że jednak zmienisz zdanie.
    14 lat gry piękna sprawa. Pamiętaj nie daj sie żonie całkowicie zdominować :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bigot ().

  • Ciężko cokolwiek napisać do tego ST.. pamiętam fascynacje ST' kami po 40.000% - 60.000% ..... ale to to przebija wszystko... patrząc na te floty które w tym starciu uczestniczyły.. to ja sie zastanawiam na co mi 2mln mięsa w obronie.. ...........

    :) Yes Men... mieliśmy ze sobą do czynienia chodź nawet ty o tym pewnie nie wiesz.. nigdy nie miałem urazy .. gra jest grą.. :) a ty jesteś jej Leaderem
    jak mawia Robert Kiyosaki: "nie zmarnuj błędu, naucz się z niego"
    i Pamiętaj . Porażka jest jedynie szansą aby zacząć to jeszcze raz, mądrzej ....
    Mój autorski portal poświęcony tematyce kosmicznych zdarzeń. Kosmos bez granic. UFO - bez tajemnic.
    wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu