pavciosz [Minionki] vs. zwierzak [VGX] ~ 19070.81%

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • pavciosz [Minionki] vs. zwierzak [VGX] ~ 19070.81%

      Witam :)


      To już chyba ostatnie starcie na Urielu przynajmniej dla mnie :) Długo się zbierałem żeby wpaść do obrońcy ale w końcu nadszedł odpowiedni dzień :P
      Zwierzakowi życzę sprawnej odbudowy, trochę pogadaliśmy i bardzo sympatyczny z niego sąsiad ;)


      Pozdrowienia dla Minionków :rolleyes:


      Dnia 22-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


      Agresor pavciosz [Minionki]
      ________________________________________________

      Recykler 40.001
      Niszczyciel 10.076
      Okręt wojenny 20.000
      Pancernik 225.000
      Sonda szpiegowska 1
      _________________________________________

      Obrońca zwierzak [VGX]
      ________________________________________________

      Mały transporter 12.022
      Duży transporter 17.217
      Lekki myśliwiec 310.000
      Ciężki myśliwiec 222
      Krążownik 12.490
      Okręt wojenny 43
      Recykler 14.332
      Sonda szpiegowska 1.974
      Bombowiec 17
      Satelita słoneczny 710
      Niszczyciel 10
      Gwiazda Śmierci 2
      Pancernik 8.012
      Wyrzutnia rakiet 10.500
      Lekkie działo laserowe 10.000
      Ciężkie działo laserowe 5.000
      Działo Gaussa 1.000
      Wyrzutnia plazmy 100
      Mała powłoka ochronna 1
      Duża powłoka ochronna 1
      _________________________________________


      Po bitwie...

      Agresor pavciosz [Minionki]
      ________________________________________________

      Recykler 36.393 ( -3.608 )
      Niszczyciel 10.074 ( -2 )
      Okręt wojenny 19.978 ( -22 )
      Pancernik 224.793 ( -207 )
      Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
      _________________________________________

      Obrońca zwierzak [VGX]
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________


      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      145.221.854 Metalu, 380.635.884 Kryształu i 240.149.996 Deuteru

      Agresor stracił łącznie 84.109.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 2.958.347.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 1.224.260.100 metalu i 682.820.600 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 766.007.734 jednostek.

      Szansa na powstanie księżyca 23%.
      ________________________________________________

      Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      1.224.260.100 Metalu i 682.820.600 Kryształu



      Podsumowanie zysków/strat:



      Podsumowanie agresor

      Metal: 1.326.081.954
      Kryształ: 1.033.098.484
      Deuter: 229.798.996
      agresor zyskał łącznie 2.588.979.434 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -1.941.824.854
      Kryształ: -1.360.795.884
      Deuter: -421.733.996
      obrońca stracił łącznie 3.724.354.734 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    • Jako obrońca też się wypowiem :)
      Na początku co do recyklerów. Też się zdziwiłem w braniu udziału ataku recyklerami. Nie miałem jak kalkulować ale stwierdziłem ze chodzi o straty i ładowność.
      Co do samego ataku. Normalna sprawa. Akcja ściąganie moona i atak na powrocie floty.
      Błąd amatora zamiast wysłać fs inaczej, wysłałem na pz i to w układzie. No i poszło.
      Kończyc z grą nie zamierzam. Szkoda tylko, że w ostatni dzień dostałem po tyłku....
      Czas na delikatną odbudowę. Chociaż chyba zostanę bardziej Ekoszczurem.
    • @Drake dopiero co gratulowałeś pogromcom Katakuriego - oni też by nic nie zrobili bez przeklikania tp. Smutna prawda jest taka, że żeby kogokolwiek zrobić na moonkillingu to trzeba przeklikać teleporter - chyba że przeciwnik jest skończonym idiotą i wysyła fs w układzie z groźnym przeciwnikiem. (Swoją drogą, fajne by były jakieś przedmioty z ekspedycji czy czegoś, które dają taką możliwość za darmo xd - no ale po co GF miałoby to wprowadzać :E )

      Pavcioszowi gratuluję obserwacji i udanego ST, a obrońcy - postawy :)
    • Eeee tam marudzenie o klikaniu. Gdybym miał opcje poklikania kilka razy to sam bym opróżnił zapasy przyspieszaczy :P
      Jedynie co boli to antymateria. Kiedyś na uni 1-6 za starych czasów nie było tego. No ale cóż takie czasy.

      Idąc spać o 22 Pavica nie było w układzie :D Później się pojawił no i bum.
      Nauczka na przyszłość, i nowe umiejętności z obserwacji zaowocują na mój plus.
    • Widzę że zawsze się znajdą jacyś hejterzy Minionków :E . @Diakon1975 zapewne popełniam błąd wchodząc w tę dyskusję, ale zaryzykuję (pewnie pierwszy i ostatni raz). O jakich puszówkach mówisz? Wszystko, co robimy, jest jawne. Jeśli miałeś na myśli to jak ja "puszowałem" sojuszników - cóż, to prawda, ale to wszystko opisałem, no i była to pojedyncza akcja (dodatko - zgodna z regulaminem). Jeśli chodzi o coś innego - w naszym sojuszu tylko buleon gra z paliwówkami i nigdy tego nie ukrywał (z tym że jego paliwówki to inni gracze, a nie multikonta jak Wroclawianin i jego "dostawcy" - w byłym RB, a obecnie również w Twoim sojuszu).

      EDIT: a jeśli chodzi o ostatnie przyrosty trampka - akurat on ode mnie i innych nie dostał nic. Po prostu po tych kilku miesiącach ufsa w końcu zaczął przetapiać surowce, które zgromadził po licznych atakach - grube miliardy surowców. Wiem, że nie da się tego zweryfikować, ale cóż, mogliście go szpiegować.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tom ().

    • tom napisał(a):

      Widzę że zawsze się znajdą jacyś hejterzy Minionków :E . @Diakon1975 zapewne popełniam błąd wchodząc w tę dyskusję, ale zaryzykuję (pewnie pierwszy i ostatni raz). O jakich puszówkach mówisz? Wszystko, co robimy, jest jawne. Jeśli miałeś na myśli to jak ja "puszowałem" sojuszników - cóż, to prawda, ale to wszystko opisałem, no i była to pojedyncza akcja (dodatko - zgodna z regulaminem). Jeśli chodzi o coś innego - w naszym sojuszu tylko buleon gra z paliwówkami i nigdy tego nie ukrywał (z tym że jego paliwówki to inni gracze, a nie multikonta jak Wroclawianin i jego "dostawcy" - w byłym RB, a obecnie również w Twoim sojuszu).

      EDIT: a jeśli chodzi o ostatnie przyrosty trampka - akurat on ode mnie i innych nie dostał nic. Po prostu po tych kilku miesiącach ufsa w końcu zaczął przetapiać surowce, które zgromadził po licznych atakach - grube miliardy surowców. Wiem, że nie da się tego zweryfikować, ale cóż, mogliście go szpiegować.
      Co ma Tom piernik do wiatraka ja o Trampku nie piszę - pacnij się :lool:
    • @tom mi nawet nie chodzi już o wydawanie kasy na anty.
      Po prostu bawi mnie jak ktoś nazywa takie akcje zjawiskowymi, finezyjnymi itp
      Wystarczy napisać jak było, a komentarze w stylu ogsona to śmiech na sali. Oczywiście to moje zdanie.
      Natomiast akcja z katakurim to inna para kaloszów i raczej bym tego nie porównywał.
      Podstawa czyli anty ta sama ale wykończenie to już inna bajka.
      Więcej się namęczyli na wyklikaniu stacji i policzeniu tego.
      Plus dodatkowe emocje związane z ogarnięciem obrony. Jak sam pewnie wiesz od rana prosiliście chyba każdego z flotą w top20 :P

      To tyle z mojej strony.

      u25 [Boss] OFF
      uFidis [SoA] OFF
      Uriel [zboczki] OFF
      Xan OFF
    • Ja tam jakiś czas temu usłyszałem na privie, że pushuje bo strasznie szybko ide w punktach do góry. Jak wyliczyłem kolesiowi ile eko wyciaga umnie i jakie budowle i co idzie. TO nagle zwątpił. Niemniej jednak dyskusja jest zbędna.

      Co do gumy racja. Trzeba poluzować troszkę. Bo to tylko gra.

      Jutro nowe uni. Tak trochę dziwnie będzie ale oby lepiej.
    • Nie wiem czy jest jakiś dział forum ogame gdzie nie czytałem o tym, że Minionki grają czysto:)
      Faktycznie, przeklikanie teleportu dla 19k % i 2.5kkk zysku, na graczu który przyznał się do robienia fsów na własne pz, to tak trochę przerost formy nad treścią:)
      Ale nie mniej gratulować trzeba agresorowi, bo mimo wszytsko trzeba trochę szczęścia mieć do zdjęcia moona 8.8k :)

      gratulacje panie pavciosz
    • Na początek gratki pavciosz, kolejne soczyste, zyskowne RW.
      zwierzak, Sz/O, napisz na priv, to coś tam przyspieszymy :) Zwłaszcza, jeśli chcesz rozwijać gospodarkę konta :)

      Drake napisał(a):

      Plus dodatkowe emocje związane z ogarnięciem obrony. Jak sam pewnie wiesz od rana prosiliście chyba każdego z flotą w top20
      Agresorzy robili wtedy to samo, tylko że z lepszym skutkiem :) Sama akcja jest o tyle finezyjna, że:
      - wymaga współpracy dwóch graczy (lub M.O.O.N.S, ale w porównaniu z sondami są za wolne);
      - wymaga siedmiu akcji, czyli obserwacja, lotka, moon, telep, moonkilling, wlot i zbiórka, względnie dofarm, nie trzech jak bfs
      - jest element ryzyka przy moonkillingu


      Diakon1975 napisał(a):

      Nie Twój błąd tylko przed fuzją uni się minionkom zadek trzęsie. Zobacz jak puszówki ich pracują. Akty w pełnej odsłonie. Mimo to graty agresorowi . Tobie zwierzak
      Arek, gdzie Ty w Minionkach widzisz pushówki? :) Wszystko jest dostosowane do Zasad Gry, co widać po braku banów. Sam grałem chyba z rok bez paliwówek i aktywnie to zwalczałem na forum. Byłem w błędzie. Sprzedawanie po minimalnym jest legalne, mielenie surowców i floty/obrony na deuter - też. Trzeba się dostosować do reguł i je znać, chyba że ktoś lubi kopać się z koniem.

      Lwica jest boska :)