Włączenie Prezentacji Sojuszy do Dyskusji i Dyplomacji

    • Forum

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Włączenie Prezentacji Sojuszy do Dyskusji i Dyplomacji

      Drodzy Gracze,

      nadchodzi Uni Fusion i czekają nas małe porządki. Działy fuzyjne zostaną przeniesione do Archiwum ZŻU. W związku z tym, i ze względu na słabe zainteresowanie działem Prezentacje Sojuszy dział ten zostanie usunięty, a wszystkie aktualne tematy przeniesione do działu Dyskusje i Dyplomacja. Tam także będzie miejsce na Wasze nowe tematy. Więc jeżeli chcielibyście zachęcić kogoś do wstąpienia do Waszego sojuszu to dział ten będzie odpowiednim miejscem na to. Dodatkowo regulamin DiD został uzupełniony o ten zapis:




      III. Podforum Dyskusje i Dyplomacja jest miejscem do zakładania tematów:
      a.Związanych bezpośrednio z grą na danym uniwersum. Przez takie tematy rozumiemy np.:
      [...]
      10. Prezentacje sojuszu znajdującego się aktualnie na uniwersum założona przez aktywnego członka sojuszu. Dozwolony jest jeden temat na sojusz. W tytule wątku powinien znajdować się TAG oraz nazwa sojuszu. W pierwszym poście należy przedstawić podstawowe informacje o sojuszu, swoje wymagania co do rekrutacji np. top, itp. Ocenianie prezentacji sojuszu: Zakazane jest ocenianie jedynie grafiki lub jakiejkolwiek innej formy artystycznej promującej dany sojusz. Twój komentarz powinien być konstruktywny i odnosić się bezpośrednio do sojuszu. Krytyka powinna być uzasadniona.

      Aby tematy były bardziej widoczne dodano także TAG 'Prezentacja Sojuszu', który będziecie mogli dodać przy zakładaniu tematu.

      Wasz team OGame.pl
      Jestem i mnie nie ma ^^