lucky29 [ASO] vs. Stanislaw ~ 1956.61% + kontra na moje recki

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • lucky29 [ASO] vs. Stanislaw ~ 1956.61% + kontra na moje recki

      Witam, miałem nie wstawiać tego RW ale że tak się zakończyło to wstawię ku przestrodze innych graczy co mają styczność z Trunksem i mają go w buddyliście...


      Dnia 19-10-2018 19:50:15 następujące floty spotkały się w walce:



      Agresor lucky29 [ASO]
      ________________________________________________


      Pancernik 4.500
      _________________________________________


      Obrońca Stanislaw
      ________________________________________________


      Mały transporter 1.361
      Duży transporter 22.824
      Lekki myśliwiec 89
      Ciężki myśliwiec 16
      Krążownik 31
      Okręt wojenny 12
      Statek kolonizacyjny 1
      Recykler 1
      Sonda szpiegowska 1
      Niszczyciel 2
      Gwiazda Śmierci 3
      _________________________________________



      Po bitwie...


      Agresor lucky29 [ASO]
      ________________________________________________


      Pancernik 4.251 ( -249 )
      _________________________________________


      Obrońca Stanislaw
      ________________________________________________


      Zniszczony!
      _________________________________________



      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      1.062.750 Metalu, 970.221 Kryształu i 1.155.279 Deuteru
      53.233.315 Metalu, 485.111 Kryształu i 10.837.599 Deuteru
      26.616.657 Metalu, 242.555 Kryształu i 5.418.799 Deuteru
      13.308.329 Metalu, 121.278 Kryształu i 2.709.400 Deuteru


      Agresor stracił łącznie 21.165.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 311.776.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 98.279.400 metalu i 97.381.800 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 116.161.293 jednostek.


      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      ________________________________________________


      Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      98.279.400 Metalu i 97.409.800 Kryształu



      Podsumowanie zysków/strat:


      Podsumowanie agresor

      Metal: 185.030.451
      Kryształ: 89.268.965
      Deuter: 16.386.077
      agresor zyskał łącznie 290.685.493 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -250.550.051
      Kryształ: -154.162.165
      Deuter: -23.225.077
      obrońca stracił łącznie 427.937.293 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

      Poniżej przedstawię kontrę WSNR i Marka na moje recki jednakże najpierw przytoczę rozmowę z Trunksem na czacie aby była jasność kto mnie wystawił na kontrę. Ponadto w momencie całej rozmowy i kontry miałem Trunksa w Buddy. Oczywiście mój błąd że poleciałem jednym slotem i na 100% ale nie sądziłem, że Trunks mnie wystawi i sam sie do ataku dołączy.
      No cóż ale jak widać aby zyskać 300kk surowców to nie ma znaczenia że ma sie kogoś w buddy liście i na końcu śmiał mi jeszcze podać swój nr telefonu aby mógł mi wyjaśnić dlaczego on sam mnie kontruję ale nie skorzystałem. A więc rozmowa z Trunksem:

      • lucky29 16.10.2018 23:16:30 kurcze masz już tej floty nastawianej ;D
      • Trunks 16.10.2018 23:17:59 20 lvl plus ponad 30.000ss :D
      • Trunks 18.10.2018 22:16:12 moze jutro cos poklikamy ??
      • lucky29 19.10.2018 19:27:41 siemka dziś mam nockę więc możemy coś poszukać do ataku bo do 6 jestem w pracy
      • Trunks 19.10.2018 19:48:14 to w pracy klikasz??
      • lucky29 19.10.2018 19:58:07 jeszcze jestem w domu, mam na 22 ;)
      • Trunks 19.10.2018 20:20:50 ;p
      • lucky29 19.10.2018 20:31:10 widzę nasz top1 dostał bana ;D
      • Trunks 19.10.2018 20:35:20 stasia trafiles??
        bo zlom widze :D
      • lucky29 19.10.2018 20:35:36 tak trafiłem ;)
      • lucky29 19.10.2018 20:35:54 lecę po ten złom nie wiem czy zdąrze nie mam turbo recków ;)
      • lucky29 19.10.2018 20:36:10 ogotcha.universeview.be/en/rep…37-512c-b197-0f681ea0f8bf
      • Trunks 19.10.2018 20:38:03 kiedy dolatujesz??
      • lucky29 19.10.2018 20:38:25 27 minut
      • lucky29 19.10.2018 20:54:24 graty objęcia top1 ;D

      • lucky29 19.10.2018 21:26:46 No i mam po reckach, marek z laresem je kontruja
      • Trunks 19.10.2018 21:28:41 wiem
      • Trunks 19.10.2018 21:39:40 szkoda ale co zrobic
      • lucky29 19.10.2018 21:48:58 ciekawe skad widzieli, że to ja go trafiłem i kiedy dolatuje po pz
      • Trunks 19.10.2018 21:52:43 502-XXX-XXX
      Konsekwencją tej konwersacji z trunskem nastąpiła kontra na moje recki zakończona tym:

      Lares20 [8WSNR8] & Marek & figiel [8WSNR8] & Montezuma [8WSNR8] & Trunks [8WSNR8] vs. lucky29 [ASO] ~ 1056%


      Dnia 19-10-2018 23:02:28 następujące floty spotkały się w walce:



      Agresor Lares20 [8WSNR8]
      ________________________________________________


      Krążownik 29.927
      Pancernik 24.000
      Mały transporter 29.204
      _________________________________________


      Agresor Marek
      ________________________________________________


      Pancernik 123.866
      _________________________________________


      Agresor figiel [8WSNR8]
      ________________________________________________


      Sonda szpiegowska 1
      _________________________________________


      Agresor Montezuma [8WSNR8]
      ________________________________________________


      Ciężki myśliwiec 1
      _________________________________________


      Agresor Trunks [8WSNR8]
      ________________________________________________


      Pancernik 100.000
      _________________________________________


      Obrońca lucky29 [ASO]
      ________________________________________________


      Recykler 11.000
      _________________________________________



      Po bitwie...


      Agresor Lares20 [8WSNR8]
      ________________________________________________


      Krążownik 29.927 ( -0 )
      Pancernik 24.000 ( -0 )
      Mały transporter 29.204 ( -0 )
      _________________________________________


      Agresor Marek
      ________________________________________________


      Pancernik 123.866 ( -0 )
      _________________________________________


      Agresor figiel [8WSNR8]
      ________________________________________________


      Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
      _________________________________________


      Agresor Montezuma [8WSNR8]
      ________________________________________________


      Ciężki myśliwiec 1 ( -0 )
      _________________________________________


      Agresor Trunks [8WSNR8]
      ________________________________________________


      Pancernik 100.000 ( -0 )
      _________________________________________


      Obrońca lucky29 [ASO]
      ________________________________________________


      Zniszczony!
      _________________________________________



      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      98.279.400 Metalu, 97.409.800 Kryształu i 85 Deuteru


      Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 198.000.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 66.000.000 metalu i 39.600.000 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 195.689.285 jednostek.


      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      ________________________________________________


      Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      98.279.400 Metalu i 97.409.800 Kryształu



      Podsumowanie zysków/strat:


      Podsumowanie agresor

      Metal: 196.558.800
      Kryształ: 194.819.600
      Deuter: 85
      agresor zyskał łącznie 391.378.485 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -208.279.400
      Kryształ: -163.409.800
      Deuter: -22.000.085
      obrońca stracił łącznie 393.689.285 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7


      ogotcha.universeview.be/en/rep…f6-5e7e-91f1-9a2ca8ac6b72
      Ogejmowy Emeryt :D
    • Tak jasne proszę Cię Trunks dostał ode mnie RW z godzina starcia więc co ty tworzysz z tym, że obrońca wam udostępnił ;) Wy zawsze znajdziecie wytłumaczenie swojego zachowania. Jestem ciekawy jak wytłumaczysz zachowanie Trunksa,bo jego słowa i zachowanie mówią całkiem co innego. Co ty będziesz klikał przed/po fuzji to mnie najmniej interesuje.
      Ogejmowy Emeryt :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lucky2323 ().

    • nasze buudy dawno wygaslo
      podales tylko wiadomosci z wczoraj
      czemu nie podales innych ?? hmm bo w sumie ich nie bylo
      buddy mialo juz dawno byc skasowane i nawet lares moze to poswiadczyc bo rozmawialismy na ten temat
      co do rw to dostalismy je od stasia
      a co do reckow to i tak by byly wyklikane
      moje zapytanie kiedy zbierasz tylko zawezilo czas klikania
      a z buddy usunoles mnie dopiero po starciu
      Ogólnie TOP 1
      Flota TOP 1
      Badania TOP 2
      Ekonomia TOP 71

      Emeryt OGame.pl
    • Bo Trunks to frajer :) Dopuki ratuje mu się dupsko to wszystko jest Okejos :) a jak już nie ma go kto bronić to leci z Bekiem do Mareczka obsrany po pomoc, oto cała Historia Trunksa ;) po moim i prowokatora odejściu Trunks szybciutko poleciał do Mareczka żeby mógł grać spokojnie :ocb: :D Trunks nawet swoich sojuszników wystawi jak będzie miał okazję, frajerstwa ciąg dalszy

      już się nie mogę doczekać nowego top 1 Solo po fuzji :ocb:
      OLD vs Trunks top 1 Solo
      Electra/Quantum - OFF aggressive
      45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
      301.518%
      465.888%
      936.675 % exTOP 1 WORLD
      WEZN - OFF R32 [WSNR]
      21.336 %
      111.331 %
      82.675 %
      EUROPA - OFF R32 [LUMP]
      NORMA - ON ;] [LUMP]
    • R32 napisał(a):

      Bo Trunks to frajer :) Dopuki ratuje mu się dupsko to wszystko jest Okejos :) a jak już nie ma go kto bronić to leci z Bekiem do Mareczka obsrany po pomoc, oto cała Historia Trunksa ;) po moim i prowokatora odejściu Trunks szybciutko poleciał do Mareczka żeby mógł grać spokojnie :ocb: :D Trunks nawet swoich sojuszników wystawi jak będzie miał okazję, frajerstwa ciąg dalszy

      już się nie mogę doczekać nowego top 1 Solo po fuzji :ocb:
      OLD vs Trunks top 1 Solo
      Kupiłeś 5 kont na WEZN, poleciałeś zmiękczyć Trunksa czego owcem jest TOP1 solo ale nie przewidziałeś że wyzbiera złom, poszedłeś jednym i drugim kontem na U a w międzyczasie kupiłeś konto prowokatora ;) po paru dniach poleciałeś kontem acopejowic na moona obok siebie żeby się ładnie spuszować ale chyba nie przewidziałeś że WSNR popali ci wszystkie kulki na aco :) rżnąłeś głupa od samego początku jak tylko dostałeś te konta i z każdą kolejną wiadomością poniżasz się coraz bardziej :E jaki był następny ruch? dopiero od tego momentu Marek poleciał po jednej stronie z WSNR na aco a wszystkim rozpowiadasz że zacząłeś być takim chamskim graczem bo się dowiedziałeś że Marek i Trunks są po jednej stronie, sam do tego doprowadziłeś :E Czyli rozumiem najpierw spadł ACO a później dopiero poleciałeś flotą widmo rozbić się o Trunksa? :E :E kup sobie wizytę u lekarza a nie kolejne konto ;) Mam pisać dalej? Skasowało ci cichego bo się za długo nie logowałeś, ojjj ale co to 150zł dla ciebie czy ile za niego dałeś, resztki z doku ACO rozwaliłeś kontem prowokatora i nie wrzucałeś nawet U bo konto zrobiło się puste. Później część statków na koncie theend/blackbacardi wrzuciłeś do handlarza, wtajemniczeni wiedzą o jakie chodzi i sobie przefarmiłeś ale jak dostałeś od nas skany to sie bałeś że po surke dolecimy pierwsi i poszedł urlop :D pare dni temu zrobiłeś powtórkę za którą siedzisz na BANIE i ty chcesz innych umoralniać i coś im wytykać? Takiej hipokryzji to dawno nie spotkałem :quasi: miałeś tyle kont i nic nie znaczyłeś to teraz po zakupie topki z Oberonu w końcu jesteś w stanie coś zdziałać, "GRATY STków" już teraz :E :E :E programy do klikania stacji już przygotowane? ;) Patrząc na to co robisz to w życiu bym nie pomyślał że kompleks drugiego miejsca może tak zniszczyć człowieka, współczuje i jeszcze raz gratuluje nowych ST, wreszcie coś znaczysz :D lecąc na mnie będziesz miał tylko jedną szanse :> wezmę z ciebie przykład i wywale flote do handlarza i dam się komuś przefarmić :E a i bym zapomniał, jeszcze pisałeś do Trunksa czy nie wie o jakichś kontach FLOTOWYCH do sprzedania :lool: dlaczego jest ankieta na najlepszego gracza UNI a nie ma na największego pajaca? Brak konkurencji ERKA :thumbsup:
    • Dobrygracz napisał(a):

      Takiej hipokryzji to dawno nie spotkałem miałeś tyle kont i nic nie znaczyłeś to teraz po zakupie topki z Oberonu w końcu jesteś w stanie coś zdziałać, "GRATY STków" już teraz
      Coś więcej?
      OGame'owa emerytura
      _________________________
      *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
      *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
      *Art do odwołania*
      *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
    • Dobrygracz napisał(a):

      Sierstek napisał(a):

      Dobrygracz napisał(a):

      Takiej hipokryzji to dawno nie spotkałem miałeś tyle kont i nic nie znaczyłeś to teraz po zakupie topki z Oberonu w końcu jesteś w stanie coś zdziałać, "GRATY STków" już teraz
      Coś więcej?
      A co tu więcej dodawać? Sam nas poinformował że 2 topowe konta z Oberonu zostały sprzedane :E :E i tyle w tym temacie.
      ciekawe które :fgrin:
      OGame'owa emerytura
      _________________________
      *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
      *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
      *Art do odwołania*
      *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
    • Oj, w końcu jakiś rynek :D przekupki na bazarze!! to i ja troszke pokrzyczę :D

      odnośnie starcia, stasiu stał, został zeżłomowany przez agresora... obrońca był na oku, dlatego lucky miał pecha po prostu, ze długo mu lecą recki, w mojej indywidualnej ocenie mogłem lecieć solo, ale nie taki był zamiar całej akcji.... mimo wszytsko graty, szkoda, że grasz ufs, tak na prawde delikatnie zostałeś uszczuplony... nie wnikam kto kogo ma w buddy i na jakich zasadach żyje, ale zachowanie trunksa zostało potępione juz przez wszystkich... ma chłopak swoje etykietki, które ciężko mu będzie odkleić...

      a co do dyskusji podpisuję się imieniem i nazwiskiem pod postem dobrego gracza... dodałbym jeszcze nienaganną dwulicowość, plus ogromą wyobraźnię, użytą niestety nie w tą stronę, co trzeba...
      niestety, Marku, uważam, że jesteś mistrzem intrygi, skandalu, dostałbyś niejedną nagrodę, za tworzenie scenariuszy do brazylijskiej telenoweli....
      niezmiernie mi żal, że gracz z takimi umięjetnościami, posuwa się do haniebnych czynów...

      jeśli kiedykolwiek wpadnę w Twoje recki, to będe miał świadomość, że nie byłem słabszy, lecz biedniejszy.... ;)

      Witam kolegów z Oberon, miło, że przy tak błachym starciu zrobiło się takie zainteresowanie ;)
    • Mam wrażenie że wiele osób wie więcej ode mnie :) i niech tak zostanie.
      Mareczku, Dwulicowy? Chyba coś ci się w główce poprzewracało.

      Śmiem twierdzić że ta gra to całe wasze życie, jesteście jak stare Baby w Sklepie :D
      Poobserwuje wasze UFSki po fuzji twardziele :)

      Bawcie się dobrze i nie zapominajcie o tym że to tylko zwykła gra przeglądarkowa :) (Rozrywka) :popcorn:
      Electra/Quantum - OFF aggressive
      45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
      301.518%
      465.888%
      936.675 % exTOP 1 WORLD
      WEZN - OFF R32 [WSNR]
      21.336 %
      111.331 %
      82.675 %
      EUROPA - OFF R32 [LUMP]
      NORMA - ON ;] [LUMP]
    • R32 napisał(a):

      Mam wrażenie że wiele osób wie więcej ode mnie :) i niech tak zostanie.
      Mareczku, Dwulicowy? Chyba coś ci się w główce poprzewracało.

      Śmiem twierdzić że ta gra to całe wasze życie, jesteście jak stare Baby w Sklepie :D
      Poobserwuje wasze UFSki po fuzji twardziele :)

      Bawcie się dobrze i nie zapominajcie o tym że to tylko zwykła gra przeglądarkowa :) (Rozrywka) :popcorn:
      :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E
      Gość co wywalił na kupno kont w ogame więcej szekli niż PKB Niue będzie nam pisał że ogame to dla nas całe życie.
      Kupowałeś konta od sojuszników to dlaczego mamy nie wiedzieć które konta są twoje :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E
      Swoją drogą to ty do tej pory UFsowałeś nawet po wykupieniu połowy floty z WEZN a śmiejesz się z nas gdzie top1 Oberonu ma taka flote jak my wszyscy razem wzięci :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E
      Kiedyś to jeszcze wszyscy myśleli że masz szczęście do tej gry bo jak obstawiłeś moona do niszczenia to zawsze jakieś kolonizuj się pokazało... teraz już wszystko wyjaśnione :D
      Erka nie poniżaj się już bardziej bo to nawet przestaje być zabawne, swoją drogą ciekawe ile ST miałbyś na koncie odejmując wszystkie kupne i spuszowane konta :E
      Dobrze żołnierzu kombinujesz, nawet jak cię złapie ktoś na gorącym uczynku to musisz mówić twardo i stanowczo "To nie jest moja ręka! "
      Ja już więcej nic nie dodaje, kto posprzedawał konta to posprzedawał. Regulaminu nie złamał bo w przeciwnym wypadku posypałyby się bany czyż nie? :) Bez względu na właściciela cel i tak będzie miał ten sam bo o to w tej grze chodzi.
      Pozdro ;)
    • dexPL napisał(a):

      Ja sprzedałem twoje, Radziu :P tylko jeszcze o tym nie wiesz.

      Dla informacji zainteresowanych: żadne z kont top20 floty Oberona nie zmieniło właściciela od minimum 3 miesięcy (a pewnie i pół roku)
      Co ty nie powiesz.
      Top 2 floty siedziało na urlopie od 30.08 do 20.10 i tu nagle "com back"
      A ty zmieniłeś nick na dex_oddam_po_fuzji to czy po czy przed chyba różnicy ci nie robi.
      Ogólnie to pięknie dominujesz na tym Oberonie taka przewaga nie bierze się znikąd.

      Top 1- 301 501 139 dex_oddam_po_fuzji
      Top 2- 165 437 031 Zagubiony
      Top 3- 106 641 650 ladys (V)

      Mam podejrzenia jak @Dobrygracz do @R32 i tyle w tym temacie.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez maciejwrozbita ().

    • Wróżbita z ciebie niezły - ale widać, że na Oberonie nigdy nie grałeś.

      Co do zgredka - sprawa prosta - cytat z forum sojuszu: "ja swój cel osiągnąłem 100kk przed fuzja zdobyte, więc mogę wracać na urlop :P" gość jest najlepszym flociarzem na uni - nie ma celów nie ma grania - stąd urlop.

      Co do mnie - jak sam pisałem przed chwilą - zero urlopów, dużo farmienia. Plus trochę zyskownych acsów - i wynik jest. Jak nie wierzysz to popatrz na urlopy topki (i wyciągnij wnioski). A jak dalej nie wierzysz - pogadaj z ludźmi z D_Zów - kiedyś chodziły nawet teorie, że na moim koncie grają dwie osoby :D A dominacji dużej nie ma - większość to tylko punkciki w eko - w końcu jestem eko graczem.

      Do zobaczenia po fuzji :)

      PS. Zmiana nicku to tylko zmiana nicku - każdemu wolno to zrobić raz na tydzień.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • Te wróżbita :noob: zmień piguły bo Cię kiedyś wykończą nawet nie będziesz wiedział kiedy :ocb: O_O
      Patrząc na poziom niektórych wpisów tutaj to cały nasz Oberon jest kupiony przez dex'a i jest to jedno wielkie hiperpierdiliardmega multi z zasiadaniem i dzieleniem jednocześnie ;}

      Oj będzie wesoło :lool:
      OGame'owa emerytura
      _________________________
      *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
      *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
      *Art do odwołania*
      *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
    • a ja mam wrazenie, ze ktos puscił plotkę i wielu graczy wzieło to do serca... ;)

      dajcie na luz... gracze, graczami.... floty, flotami...

      bawmy się :D najlepiej w kulturalnej atmosferze, bez udowadniania temu drugiemu, ze "ja jestem lepszy" , nie oszukujmy sie, ale słabi zostali powybijani, w wiekszym lub mniejszym stopniu...


      przepaść punktową zawsze mozna zniwelować ;p heh ;p do odważnych świat należy , a jesli ktoś sie boi, ze zostanie zeżłomowany, to nie powinien wcale grac...



      R32 napisał(a):

      a jak już nie ma go kto bronić to leci z Bekiem do Mareczka obsrany po pomoc, oto cała Historia Trunksa po moim i prowokatora odejściu Trunks szybciutko poleciał do Mareczka żeby mógł grać spokojnie Trunks nawet swoich sojuszników wystawi jak będzie miał okazję, frajerstwa ciąg dalszy

      btw. Marku, zapomniał wół, jak cielęciem był....