Raiden [Wraith] vs. balon - 6469.24%

    • Raiden [Wraith] vs. balon - 6469.24%

      Wczoraj dowiedziałem się że balon zszedł z urlopu, widziałem coś działał na koncie, odpuściłem wczoraj skanowanie :D jak widać opłacało się.

      Pozdro dla Wraith :D

      Hentai jedziemy z koksem :fa: :kawa: ]:-D


      Dnia 17-10-2018 21:09:18 następujące floty spotkały się w walce:


      Agresor Raiden [Wraith]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 510.142
      Ciężki myśliwiec 328
      Pancernik 16.643
      Okręt wojenny 20.000
      _________________________________________

      Obrońca balon
      ________________________________________________

      Mały transporter 6.078
      Duży transporter 342
      Lekki myśliwiec 23.037
      Ciężki myśliwiec 188
      Krążownik 7.846
      Okręt wojenny 2.796
      Recykler 4.108
      Sonda szpiegowska 317
      Bombowiec 158
      Niszczyciel 230
      Pancernik 1.577
      _________________________________________


      Po bitwie...

      Agresor Raiden [Wraith]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 458.053 ( -52.089 )
      Ciężki myśliwiec 315 ( -13 )
      Pancernik 16.643 ( -0 )
      Okręt wojenny 19.999 ( -1 )
      _________________________________________

      Obrońca balon
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________


      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      4.550.065 Metalu, 1.472.679 Kryształu i 9.043.635 Deuteru

      Agresor stracił łącznie 208.546.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 769.014.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 443.566.900 metalu i 203.357.000 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 15.066.379 jednostek.

      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      ________________________________________________

      Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      443.566.900 Metalu i 203.361.900 Kryształu



      Podsumowanie zysków/strat:



      Podsumowanie agresor

      Metal: 291.726.965
      Kryształ: 152.678.579
      Deuter: 9.043.635
      agresor zyskał łącznie 453.449.179 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -481.827.065
      Kryształ: -239.826.679
      Deuter: -62.426.635
      obrońca stracił łącznie 784.080.379 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    • Wiadomo, że raz na jakiś czas to i ślepej kurze trafi się ziarno i tym razem pewnie ma rację.
      Ale po co cokolwiek pisać? Jeśli push to i tak się nie przyzna.
      Gównoburza o drobne będzie za chwilę skasowana, więc po prostu się nic nie pisze. :)
      Art to żart.



      Stare, niesłuszne zbanowane konto


      I am not a king, I am not a god, I am... worse...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Poka Bydlaka Smierdziela ().

    • kalten napisał(a):

      Rafik1986 napisał(a):

      Pff push I to taki marny :E
      Jak przeglądam sobie posty tego Pana, to często się uśmiecham. Tym razem, chyba ma racje. Był na urlopie, wrócił dostał złoma , wrócił na urlop. Przy czym wcześniej go też farmiłem jak był pseudo aktywny.
      No i dobrze chłopie piszesz, bo to nic więcej jak zwykły pusz :D

      Fajne to ST, takie nieustawione.
      Czas nadmuchać ten balonik prawdą, bo hipokryzja ze strony Wraith nie zna ostatnio granic :ocb:

      Konto po użytkowniku "maratonczyk" siedziało dłuugo na urlopie aż nagle zmieniło nick i dostało w ciry. Skład piękny, Raiden, Demeter i Hentai zrobiło od tak, z czapy, na "nowym graczu" prawdopodobnie parę godzin po zdjęciu urlopu ówczesne top1 ACS.

      Konto jak można było się spodziewać, po złomie nie wykazywało żadnej aktywności punktowej, a jak tylko naprawiło się pole wrakowe gotowe było odejść na spoczynek. Swoją misję na tamten moment niewątpliwie już zakończyło ;)

      następnie konto siedziało sobie słodko na urlopie aż do dnia poprzedzającego ST, wiele osób to konto skanowało, nikt nic nie widział, aż nagle buum, Raiden ponownie wykazał się finezją i ustrzelił to co zostało na koncie. BRAWO! oczywiście jak na mmo pojawił się spadek, złomu już nie było - można tylko przypuszczać, że albo Raiden śpi na deuterze albo wysłał w ciemno recki, skoro po dwudziestu paru minutach już nie było PZ ? :thumbsup: :thumbsup:
      [ciach].


      Nie zamierzam brać udziału w niemerytorycznej przepychance słownej, więc jak już ktoś z Wraith/Hihihiii zamierza jakkolwiek odpowiedzieć na te zarzuty, proszę o zachowania chociaż odrobiny kultury osobistej :)

      Moderator Neferet:
      Offtop
    • @Jim Beam po pierwsze primo jak trafiliśmy go z Dem i Hentaiem to był dzień lub dwa po urlopie bo wtedy częściej skanowałemi byłem na bierząco więc wogóle nie czaje tematu [ciach]

      Teraz owszem wróciło z urlopu i trafiłem je na drugi dzień ale wyobraź sobię że dostałem najprawdopodniej nieświadomego cynka o tym i w dzień zdjęcia urlopu nie dostał nawet jednego skana ode mnie i z tego co wiem to był aktywny bo trafiłem go juz na innym moonie bez zsyłania surowców co w przypadku pushu jest dziwne, nie uważasz? Ten kto dał mi ten cynk prosił żebym nie pozdrawiał go i nie pisał na ten temat więc jak będzie miałochotę sam ci się przyzna.

      Co do recków to albo klepiesz biedę albo jesteś prawdziwym dziwakiem bo to chyba normalne że po ataku śle się recki to nie było 100k+ recków żebym się szczypał na pare baniek dexu :ocb:

      [ciach]

      [ciach]

      Moderator Neferet:
      Obraza i offtop
    • Dziwne Starcie chociaż z tego powodu że ja nic nie widziałem a skanowałem Balona już wcześniej i żadnej floty nie było i poleciał sobie tak bez strachu że może być podstawka tym bardziej ze byłem na koncie cały czas he w końcu to Wraith czego można się spodziewać.
      Nie kłóć się z głupim bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem
    • [ciach]
      [ciach]
      No to akurat nie jest wyznacznik, że skoro nie zbierałeś sury i nie zaatakowałeś "pełnych magazynów" to to nie jest push. No chyba, że tak mało w tę grę grałeś, że innych rozwiązań nie widzisz :E Cichy kolega dający cynk też brzmi komicznie, to tak jakbym stał w kolejce i przede mną starszy pan mówił w aptece "poproszę viagrę....yy.. kolega prosił" :thumbsup:


      Dużo osób obserwowało to konto, jak macie passki (teraz moja opinia, czyli ta część którą masz gdzieś - uważam że to konto jest w Waszym posiadaniu), możecie śmiało zobaczyć na ilu skanach kto co widział, i akurat czemu to Ty go ustrzeliłeś :D proszę Cię, nie takie wałki widziałem w grze.

      Tutaj w sumie przypomniałem sobie jak Delete się z UP połączyło i ze w sumie z połową ludzi z Up/późniejszego GZ i przejścia do Wraith maratończyk się znała, więc co to za problem było zagadać o konto ;> tym bardziej, że przecież chciała je oddać (no a przecież Wy lubicie bawić się w "oddawanie" kont, co nie Hentai/Lyszka/Canna Weed/Sa wakacje zegnam?) Widziałem to ST, pamiętam to jak dziś... piękne rozpoczęcie wakacji :thumbup:

      Nie bez powodu też nawet jej kolega z gry @dryDson Cię zminusował, nie tylko ja widzę w tym wszystkim jeden wielki wałek

      W każdym razie, głównym zamysłem tutaj było pokazanie opinii publicznej (czyli tym 15 osobom co wchodzą na forum), że Wraith nie takie białe na jakie się klaruje, i że są ostatnim sojuszem, który może wyzywać innych od oszustów i pusherów :)) Tym bardziej, że w statach nad Wami króluje nowy/stary Sos - nieważne w sumie kto tam gra, dopóki będzie się kojarzył ze starymi wałkami, dopóty większość będzie i Was uznawać za pusherów :XP: Tak więc, skończcie z hipokryzją i przestańcie innych wyzywać od oszustów i pusherów, kiedy sami nie jesteście lepsi :* :* :* :*

      Moderator Neferet:
      Ciachnięto skoszowany cytat i komentarz do niego
    • sheaker napisał(a):

      PS.2 Nie ma co walić w klawiaturę, bo i tak nasza Neferet to wszystko usunie.
      Nie tak od razu wszystko @sheaker, mimo wszystko temat został przeczyszczony.
      A tutaj możecie zgłosić wszystkie wasze podejrzenia --> Support :)

      Wasza Neferet ^^


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy