BlackLatteCoffee vs. Michalek & Riphagen [N C] ~ 11920.7% OBRONA

    • BlackLatteCoffee vs. Michalek & Riphagen [N C] ~ 11920.7% OBRONA

      Historia jedna z tych długich nawet bardzo , ale postaram się skrócić :)
      ST mogło być dużooo większe ale stwierdziłem że nie ma co przesadzać ,lepszy wróbel w garści , niż próbować kolejny raz ,a była to 3 lub 4 próba .

      Do rzeczy .Zrobienie ripa wymagało niestandardowego podejścia nawet bardzo ,ale to wszystko dzięki naszemu wspaniałemu teamowi

      Cała historia zaczyna sie 02 09 18 od tej wiadomości [ciach] o konto dla "kolegi " Reszta rozmowy odbyła sie na GG [ciach] widzimy próbę odkupienia konta albo nawet dwóch XD .Cena celowo zawyżona ,żeby ciągnąc sprawę dalej . [ciach] rolanda o zezłomowanie floty wyraźnie zainteresowała ripa :) Trochę [ciach] ii mamy push zamówiony .
      Nie będę opisywał całości [ciach] i [ciach] jest całość . Wszystko to dotyczy tego pierwszego kupionegu pushu .

      Po tyn ustawionym st , była pierwsza próba ( [ciach] [ciach] [ciach] ) podstawki ( [ciach] [ciach] [ciach] ), jednak rip nie zdążył wejść na konto i szansa przepadła ,ale skoro już sobie kupił zaufanie u rolanda to trzeba próbować dalej [ciach]
      Postanowiliśmy jednak jeszcze bardziej przekonać ripa do rolanda i dać się mu zezłomować kolejny raz ( nie opublikowane przez ripa st na 1,6mld ) Rip był tak napalony że nie zastanawiał sie skąd roland w ciągu 19 dni miał 1,6 mld surki !(zdradzę Ci tajemnicę ,ja mu to wysłałem ) no i mamy kolejny push [ciach] [ciach] [ciach] [ciach] ( [ciach]) [ciach]

      [ciach] [ciach] [ciach] [ciach] [ciach] [ciach]

      A teraz już właściwa podstawka [ciach] [ciach] [ciach] [ciach] [ciach] [ciach]



      Pisałem wyżej że to wszystko przez nasz Team ,otóż pushe ripa były zgłaszane , zanim do nich doszło !!! pierwszy 5 dni WCZEŚNIEJ ,z dokładnym opisem na kiedy sie umówili na nieodebranie fsa łącznie ze screnami , Godzina ,flota ,surowce ,data i takie info które mógł wiedzieć tylko Roland Ale nasz team na wywalone "dziekujemy za zgłoszenie , przyjrzymy sie sprawie" CO TO MA ZNACZYĆ ? ban jak na tacy (na dwa konta , roland był tego świadomy ).


      Ze mną sprawa prosta jak nie po dobroci to po złości, stąd te ST

      Roland oczywiście dostanie zwrot za straty i zrabowane surowce,bo nie mógł tego podnieść żeby rip w buddy nie zobaczył akty

      Pisałem Ci rip pod tym pierwszym pushem w dziale ST że wszystko wyjdzie ,że kupujesz surowce

      A teraz mały dodatek co tego całego syfu :))

      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


      Dnia 12-10-2018 22:02:19 następujące floty spotkały się w walce:


      Agresor BlackLatteCoffee
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 275.000
      Ciężki myśliwiec 15.037
      Okręt wojenny 89.649
      Statek kolonizacyjny 1
      Bombowiec 1.100
      Niszczyciel 30.461
      Pancernik 44.959

      _________________________________________

      Obrońca Michalek
      ________________________________________________

      Mały transporter 259
      Duży transporter 32.687
      Krążownik 50
      Okręt wojenny 97
      Statek kolonizacyjny 1
      Recykler 161
      Bombowiec 11
      Niszczyciel 98
      Pancernik 5

      _________________________________________

      Obrońca Riphagen [N C]
      ________________________________________________

      Pancernik 47.284
      _________________________________________


      Po bitwie...

      Agresor BlackLatteCoffee
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 218.556 ( -56.444 )
      Ciężki myśliwiec 12.825 ( -2.212 )
      Okręt wojenny 89.636 ( -13 )
      Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
      Bombowiec 1.100 ( -0 )
      Niszczyciel 30.461 ( -0 )
      Pancernik 44.959 ( -0 )

      _________________________________________

      Obrońca Michalek
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________

      Obrońca Riphagen [N C]
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________


      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      92.814.799 Metalu, 92.814.800 Kryształu i 56.233.451 Deuteru

      Agresor stracił łącznie 248.676.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 4.436.293.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 543.574.200 metalu i 648.495.900 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 241.863.050 jednostek.

      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



      Podsumowanie zysków/strat:



      Podsumowanie agresor

      Metal: 453.199.999
      Kryształ: 675.823.700
      Deuter: 56.233.451
      agresor zyskał łącznie 1.185.257.150 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -1.721.539.799
      Kryształ: -2.188.980.800
      Deuter: -767.635.451
      obrońca stracił łącznie 4.678.156.050 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7



      Administrator Forum Toadie:
      Prywatne rozmowy usuwam
    • Nie wiem jak fabrykujesz screeny z atakow i jestem pelen podziwu ze masz rozdwojenie jazni i piszesz sobie w 2 osobach. Jesli by tak bylo dostalbym bana wiec dziwna sprawa. Pytanie czy dozwolone jest wklejanie nie moich rozmow no ale to sie okaze. Nie umiesz gracz uczciwie to juz wszyscy wiedza ale jestes tak marnym graczem ze posuwasz sie do takich oszustw no coz jsk mialem 9 lat tez chcialem byc najlepszy
    • Sam nie wiem co napisać niby mam na to wwalone co zresztą widaćpo mojej "bezgrze" :P Ale jak widze takie coś to żal mi - tylko nie wiem kogo bardziej.

      Swego czasu w sumie już bardzo dawno temu powiedziałem ripowi że nie chce mi się ścigać z pusherami i tak mija już 10 miesiąc od kiedy moje konto leci na eko i 1 góra 2 farmingom w tygodniu.
      Konto miało być skasowane ale jakoś szkoda było. W lipcu czy sierpniu po starcie Cosmos chciałem oddać konto ripowi i szczerze gdyby nie to że przez Lobby nie mogę rozdzielić kont z jednego maila to juz dawno by było u jego, jego kolegi czy kogo tam - wisi mi to. Nadal czekam na taką możliwość aby konta dało się rozdzielić choć pewnie się nie doczekam. Kasy nigdy od nikogo nie brałem i nigdy takiej propozycji od Ripa do mnei nie było. Czy to z uczciwości czy ze świadomości i zrozumienia że ja konta wole kasować niż sprzedać, czy ze zwykłej oszczędności - nei wnikam - propozycji nie było a jak by padła to bym takiej ewentualności nie rozpatrywał tylko odrazu kasacja.

      Podsumowując - Rip dawny wróg na którego w zeszłym roku często latałem by osłabić i wyprzedzić a po wyprzedzeniu zezłomować - otrzymał ode mnie coś na wzór szacunku - dlatego ciężko mi uwierzyć w to co czytam.

      Black - tu natomiast sprawa była całkowicie odwrotna - początkowo zastanawiałem się czy nie zawrzećz nim koalicji i nie polatać po kilku graczach NC - czemu kilku - bo Testa i Bryka nadal szanuję i nigdy na nich skana nie puszcze bez uprzedzenia - piszę to otwarcie bo nigdy tego nei kryłem i nei zamierzam. Wielu graczy myśli że gram z NC - wielka pomyłka chocprzyznaję że blizęj mi do nich niż do innych graczy to jednak na pewne zaszłości które spowodowały że ponad 2 lata temu moje konto odeszło z NC nigdy nie pozwolą mi na gre w tym sojuszu. To również jest szczere i takie są fakty. Co więc sprawiło że myśląc o koalicji z Blackiem porzuciłem ten pomysł. Odpowiedź jest dość prosta

      KARDI :P - - to gracz na którego chciałem lecieć i jakoś dziwnie po moich skanach na kardiego Black zaczął mi pisać bym poleciał z nim na acs przez ponad 100 układów w środku dnia - Kardi był w NC jednak dla mnei zawsze to będzie konto unionów. Konto to bardzo często nie miało aktywnosci od 14 do 17 wiec łatwo było by go ubić ale pojawiło się zaproszenie Blacka do acsa i nagle kardi zaczął sie logować - już w tedy mi to śmierdziało na mile wiec prze zprawie 2 miesiące obserwowałem aktywności Kardego w czasie kiedy Black chciał lecieć - Dziwne jest to że jak Black zapraszał na acka Kardi nie miał aktywek jak odmawiałem to po 10-15 min zawsze Black mi pisał że Kardi sie logował i tak by nic nie wyszło z akcji - po mojemu Black albo miał układ z Kardim albo wręcz to było jego konto. Po kilku takich akcjach i nagłych logowaniach Kardiego doszedłem do wniosku że Black i Kardi to jedna osoba - a loguje sie po mojej odmowie żeby zobaczycczy aby nie lece - Kardi był w NC i na uniwwersum były tylko 2 floty zdolne go zezłomować z poza tego sojuszu moja i blacka - przy czym blacka w acsie z kimś innym. Po którmś razie Black dał mi skrina z aktywnosći sojuszu NC podajac mi info że ma tam szpiega żebym mu zaufał - nie zaufałem :P

      reasumując - napsiałęm do NC bo nei lubie takich akcji żeby zweryfikowali swoje konta bo mają kreta a po mojemu 2ch lub 3ch

      Po kilku tygodniach w NC odkryto 2 konta które działały na szkoda tego sojuszu 3cie zaś po moich namowach wyleciało - i tu wieka niespodzianka

      Kardi - ten sam co zawsze miał wielogodzinne braki aktywności a floty raptem niecałe 4 miliardy w 2 lata gry - od kilku miesiecy nie podnosząc floty z dnai na dzień zaczął mieć wieksze przyrosty floty niż moja - zbieg okolicznosći ? aktywność zaś była 24 h na dobe

      konta
      chchelka
      jakieś tam z 7 galii podobnie brzmiące jak roland - przejete niby przez rusha
      i kilka innych należące wcześniej do NC zaczeły bronić wspólnie konta top 1 eko przed złomowaniaem przez sojusz NC - razem z Blackiem :P

      i tu kolejna niespodzianka - kilka dni później zaczęły się nawzajem złomować a Black zaczął mieć mimo logowania 2-3 dni w miesiącu większe pryrosty niż ja po miesiącu farmienia -

      jaki więc sens ma aktywna gra?

      Black to kawał kombinatora i oszusta

      nie twierdze żę Rip jest uczciwy - ale wsumie reguła wjny mówi jedno - jak ktoś oszukuje to przegrywasz chyba że sam przyjmiesz jego reguły i zaczniesz go zwalczać jego techniką


      podsumowując ST jest jedna wielką żenadą graczy na tej uni - a raczej jednego gracza - niestety mowa tu o Blacku - czemu - o bo jak tu inaczej wytłumaczyćto żę złomuje swoje multi potem dokarmia kolejne multi które podstawia pod innego gracza niby sprzedajać mu to konto

      Jeśli choć połowa tego jest prawdą co piszesz to współczucie po całosci tak żałosnego życia i celu..

      Co do Ripa - jeśli to co wyżej jest prawdą to bardzo mi przykro że taki owczy rogacz zmusił cię do takich ruchów - fajny z Ciebie chłopak - gdyby nie to pewnie dalej bym grał bo od kiedy cię polubiłem straciłem ostatni cel w tej grze - nie mogąc cie złomować przestało mi zależeć na grze.


      Ludzie siędziwią czemu moje konto spada w statystykach - było już top 5 punktów i top 2 flot z przewagą 2 krotna za top 3 - 0dpowiedź jest powyżej - żenada po całości


      Rip nadal cię lubie - żeby nei było w sumie mieszkasz niedaleko to możę i na piwo wyskoczymy - ale nie zniżaj się do jego poziomu - nie warto
    • TUTAJ masz identyczne starcie w innym wykonaniu :P Tyle że wiecej agresorów ale dwóch obrońców gdzie tylko jedem był celem :)
      Co teraz powiesz ? tylko że wtedy rush zaufał jednemu screnowi chwilę po starcie gdzie później floty się dołączyły
      Z ripem by to nie wyszło ,a przynajmniej tak podejrzewałem że może będzie chciał screna jeszcze później .nie pomyliłem sie ale na szczęście udoskonaliłem sposób do wersji 2.0

      Wszystko co napisałeś o kardim to brednie reszta zgadza się mniej więcej . Nazywając to starcie oszustwem wszystkich agresorów z st wyżej również tak musisz nazwać
      Możliwe że masz gg ripa . na pw dam pasy do gg Rolada , w archiwum tylko nr ripa @'riphagen wiedz że twoje pieniążki poszły na anty :P


      @'Toadie' oddaj linki :D linkowałem to 2 godziny :D


    • Postanowiłem wyrazić swoje zdanie w tej dyskusji , choć nie wiem po co.
      Bardzo często takie dyskusje są słabo merytorycznie.

      Najbardziej śmieszy mnie fakt, że latte chce piętnować pusherów :)

      Żeby nie było - jeżeli Rip faktycznie dopuścił się pushu - szczerze to potępiam. Ja gram na szczerych zasadach i dla frajdy, nie zależy mi na top1 itp. Czasem trafi się stek i duży zysk i okej - taka gra. Czasem mam wrażenie , że niektórzy zbyt dużą wagę stosują do TYLKO gry.

      Z 2 strony - nie zdziwię się, jeśli wszystko to zostało sfabrykowane przez Latte , który lubi mącić wodę.

      Latte, dlaczego nie wstawiłeś ST jak trafiłeś swojego kolegę Rusha w moim układzie? Jakoś St ze zdzichowo potrafisz 10 razy wstawiać. A ST z kontem ukradzionym kryspin dlaczego wszystkich nie ma?
      Niestety jesteś mało wiarygodny i po prostu wszystkie Twoje zarzuty traktuje mało wiarygodnie.

      Niech rozsądzi GO

      Koledze z sojuszu życzę szybkiej odbudowy :)
      :ziew:
    • Dlaczego rip nie wrzucił drugiego st z rolanda ?:D a może to dla Ciebie rip zamówił trzeci push ,gdybym powiedział że mają to ciągnąć dalej ,za miesiąc miał bym kolejne trzy udowodnione pushe . I nie chodzi mi o piętnowanie pushu w żadnym razie . Był to tylko środek do celu żeby rip sam sobie kupił zaufanie do rolanda
      Jedno pytanie załatwia wszystko , dlaczego rip poleciał do obrony ?? skoro :

      a) twierdził że konto jest "nasze"
      b) roland wybaczył mu wcześniejszy złom i tak sobie poprosił o obronę a rip sie zgodził ? :lool:

      Celem całej akcji było zrobienie ripa w obronie i tyle w temacie ,dał sie urobić, do tego celu roland sprzedał sie dwa razu w sumie na 3,2 mld za 50 zł
      Nie mówię że było to łatwe bo rip łatwym przeciwnikiem nie jest . Sztuczki trzeba dobierać do widowni ,w przedszkolu wystarczy królik z kapelusza ale tu musiałem planować jak Copperfield ,gratulacje nie należą sie mnie tylko osobą które plan wykonały

      Potwierdzeniem jest to ST

      A kuzuri myśli że jak ktoś nie jest razem oficjalnie w jednym sojuszu i wykręcą razem akcję to na bank oszustwo ban i wgl żenada. Powiem Ci że mam więcej sojuszników bez sojuszu niż nie jeden sojusz w całości
      druga sprawa taka że to gra strategiczna , jak wojna ,a we wojnie często sie zmienia strony i sojusze .Dzisiejszy sojusznik jutro może być wrogiem i odwrotnie
    • Dlatego nie lubię takich dyskusji. Odbijasz piłeczkę o swoich pushach się nie wypowiadając , które są perfidne...
      Piszesz, że może 3 push Rip niby mógł dla mnie zamówić, żenada.
      Szukaj i znajdź coś na mnie - gwaratuje Ci - nie znajdziesz (chyba , że ewentualnie sfabrybkujesz)

      Na jakiej podstawie wysuwasz takie przypuszczenia? Nie masz żadnych i może Cię to gryzie , że jestem uczciwym graczem.

      Co do Ripa , wypowiedziałem się wyżej co myślę gdyby to była prawda lub fałsz.

      Mimo wszystko, pozdrawiam
      :ziew:
    • witam.

      Agresorowi gratuluję akcji. A Riphagenowi szybkiej odbudowy.

      Moim zdaniem administrator nie powinien usuwać rozmów, a tym bardziej linków do scrennów i rozmów z komunikatorów. Pozwoliłoby to innym graczom na zapoznanie się z przebiegiem całej akcji. Ciężko stwierdzić,czy zrzuty z gry i czy rozmowy są prawdziwe jak to twierdzi latte, czy fałszywe zdanie riphagena. Z tego co mi wiadomo sprawa o push i kupno konta zgłoszona do GO.
      Czekamy na werdykt.
      Nie ma też co sugerować się wcześniejszymi zachowaniami, zagraniami graczy. Każdy przypadek rozpatrzyć indywidualnie.

      A tak szczerze jak to wszystko było wiedzą tylko Ci którzy brali w tym czynny udział.

      Pozdrawiam
      Ichor

      I jeszcze jedno.
      Riphagen, czy nie Twoje 47.284 pancerników u BlackLatteCoffee przetapia się, czyli jest coś na rzeczy.

      Mam nadzieje, że GO wyciągnie odpowiednie wnioski.

    • to może i ja się wypowiem.

      Po pierwsze Latte "ukradłeś mój myk" na nieuczciwych graczy.
      Po drugie przeczytałem te konwersacje - coś tam pokrywa się z moją wiedzą na temat Ripa. Nie jest to jednak nic, co mogłoby jasno powiedzieć "tak to on na stos z nim".
      Po trzecie, nawet jeśli Rip się pushował, nawet jeśli chciał kupić konto, to czy to jest coś nadzwyczajnego na tym uni? Nie powiem, że wiem wszystko. Jednak wiele widziałem na własne oczy i wiele widziałem z różnej maści screenów. Wiem przez to, że takie rzeczy jakie rzekomo zrobił Rip są na porządku dziennym.
      Po czwarte - Support to totalne dno. Jest to grupa ludzi, kompletnie niepotrafiących odpowiednio czytać przekazywanych danych. Nie mówię tego bo teraz czekamy na werdykt dotyczący Ripa. To są doświadczenia z innych uni zbierane przez graczy latami. Przykład na dziś:


      1. Koleżanka grająca na innym uni otrzymuje bana za sprzedaż konta (tak po prawdzie otrzymała to konto od innego gracza na tym samym uni - wymiana konta). Odwołuje się do GO, ma powierdzenia z supportu allegro, że sprzedaż takich rzeczy kompletnie nie jest z nią związana. Ma pismo od allegro na e-mailu, który forwarduje do GO. W e-mailu allegro potwierdza, że aukcja na allegro nie była z nią związana, że jej IP, adresy e-mail, nie są powiązane z aukcją (to akuat łatwo obejść). Aukcja, która odbyła się 4 miesiące przed tym jak konto zostało jej przekazane (wymiana kont top 3 za chyba top 40?) - zostaje jej "przypięte" jako. że ona to konto kupiła. Ban został podtrzymany.

      2. Na drugim biegunie - całkowicie pomijając kto zgłasza i kto jest zgłaszanym (zakładając, że Latte nie kłamie) mamy sytuacje, gdzie są zrobione screeny rozmów, są zrobione zgłoszenia (latte pisał gdzieś wyżej, że zgłaszał do supporu dokładną datę godzinę i ilości surowców), podane konkretne dane i tutaj bana nie ma.

      Po piąte Latte - w sumie to ja mam GG Ripa - ciekaw jestem czy mi też podeślesz passy.

      Dwa zdania na koniec:
      - z czołówki są może z 2 osoby, które nie robią takich rzeczy jakie robi Latte i rzekomo Rip. Widać to po przyrostach i aktywności floty (i proszę przestańcie pierdzielić, że zwyczajnie nie zgłaszacie ST na forum) wiec raczej jest tuataj więcej takich co coś takiego kiedyś robili bądź robią niż tych, którzy takich rzeczy nie robili;
      - Ogólnie jak się tak człowiek przygląda tej nieporadności, braku inteligencji czy jakiejkolwiek umiejętności dedukcji naszego Supportu to faktycznie przestaje się chcieć.

      A teraz uwaga - przez wyrażoną negatywną opinię o naszym ŚMIESZNYM supporcie mój post za chwilę (pewnie do jutra) zniknie. Przecież obsługuje nas Support z Koreii :) założę się o flachę - RÓBCIE ZDJĘCIA!!! sad asdad
      Top 10 uni 10 OFF
      Top 30 Kallisto OFF
      Top 1 uni Taurus ON
      Top 1 uni 56 OFF

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Marsic ().

    • Po pierwsze gratulacje dla Latte za spakowanie RIPa. Dwóch doświadczonych graczy (nie wnikam, czy się pushują na kimś, czy kupują konta, czy grają na multi), ale starają się spakować siebie w recki, raz wychodzi na plus jeden, raz drugi, ale ST na prawie 12.000% to coś na tym uni.
      Dlaczego napisałem, że nie wnikam, czy ktoś gra uczciwie czy nie? Od tego jest team, a że dają ciała, zwłaszcza na tych starszych, martwych uni, to nie jest żadna niespodzianka - mają po prostu na nas zlewkę. Więc @Toadie zamiast usuwać posty, weź się za robotę. Usunąć treść, każdy głupi potrafi, ale rolą Teamu jest coś więcej niż tylko [ciachanie] postów, więc posprawdzaj co i jak, kto się pushuje a kto nie i rób co do Ciebie należy... Chyba, że masz zlewkę całkowitą.
    • Tak z innej beczki zapytam bo ty jako uczciwy gracz uważasz ze manipulacja przy screenach i to starcie co się mogło udać tylko przez oszustwo( to już ze 3 konta twoje będą- z którymi współpracujesz latasz na nie itp.) jest według ciebie uczciwe i pokazuje twoje pro umiejętności flociarza? Wiem ze w inny sposób nie jesteś w stanie mnie trafić w przeciwieństwie do mnie bo już kilka razy po kilkaset baniek straciłeś. Czy aż tak bardzo zależy ci żeby mnie zezłomować ze musisz stosować jakieś gierki i moim zdaniem oszustwa i manipulacje? Nie potrafisz zrobić jakiejś akcji sam. Przecież gracie we dwójkę na 1 koncie macie aktywki prawie cały dzień i noc i stać cie tylko na to. Gratuluje. Próbujesz moim zdaniem odwrócić od swoich oszustw uwagę( kryspin rushh i niebawem roland) tez nie wstawiłeś kilku rw z tych graczy a procent był większy noi surowce które zrabowałeś. Powiedz wszystkim jak w układzie swoim wyliczyłeś rushha z którym polujesz na Lukosa. Wiem ze to tylko gra ale nie oskarżaj innych bo z twoich ust to żałosne.
    • Gram solo i na pewno nie na kallisto . To nie znaczy że nie wiem co sie dzieje na moim koncie Mogę jeszcze raz wrzucić screeny jak chcesz (albo dodatkowo sms z twojego nr ,że nie zdążysz na podstawkę ) , dwie osoby już widziały archiwum na GG :) i potwierdziły że kupiłeś push od rolanda I oboje wiemy że tak było , nie muszę tego udowadniać bo mi lata czy inni uwierzą .Manipulować i kombinować flotą trzeba umieć , wg mnie st na stojącej flocie to nie st a jedynie mały dodatek ,można polecieć z nudów , , dodatkowo odkąd wprowadzili dok dotkliwe ubicie flociarza tylko w obronie .Dałeś sie urobić i tyle,tak jak kiedyś u parufkowego utopiłeś trampki ,bo poleciłem mu udawać wiosłowanie z planety ,że niby nie zdąży teleportować ,wtedy też to łyknąłeś jak pelikan I robiłeś burzę że używa jakiegoś scryptu do przyspieszenia TP :D.
      Trzy osoby z NC dostały złoma w obronie
      i na każdego był inny dostosowany do potrzeb sposób
      TEST LUKOS - osobiście i RIP mój plan -Padli w obronie, kogo tam jeszcze macie ??:D to coś po
      myślimy
    • przyganiał kocioł garnkowi a sam ? ....jest na pewno święty :D

      ..takiej szopki jaka tu się odwaliła dawno nie widziałem.

      latte jesteś po prostu beznadziejny :) , szczycisz się st na teście czy lukosie a co takiego zrobiłeś by te st mieć ? przejrzałem wszystkie st i jedyne Twoje st ( ofc do spółki na wspomagaczach z multikont z rushem ) które wymagało wysiłku to przerabianie screenów na Ripie :) no po prostu MAGIA :D

      aa i zapomniałbym o st z najwyższej półki czyli na podstawionych / kupionych kontach ...pełen szacun :)


      ------------------------------------------

      do naSTępnego Latte...obiecuję
      uni [64] - Off [LaMki]
      uni [66] - Off [LaMki]
      uni [Jupiter] - Off [E-X-P]
      uni [Taurus] - ON [SKY]
    • Wy naprawdę robicie wszystko żeby skończyć z tą grą....... I jak tu [ciach] rywalizować ????
      Ostatnio tyle dziwnych rzeczy na falandze widziałem że kompletnie odechciało mi się farmienia itp. Nie jestem od rzucania tutaj oskarżeń bo tylko GO może tu działać, ale jak kombinujecie to róbcie to jakoś bardziej po kryjomu...
      Na szczeście dziś dostałem nową pracę i za miesiąc zaczynam więc chyba trzeba będzie zakonczyć tą nie równą walkę....

      Administrator Forum Toadie:
      Pseudowulgaryzm usuwam