Pluszaczek Zaqes :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pluszaczek Zaqes :)

    Witam! W sumie to po raz drugi, ale tym razem po zielonej stronie mocy :fa:

    To tak krótko o sobie:
    Adrian, lat niewiele ponad 20 :P
    Interesuję się siatkówką, fotografią, kulturą Japońską.
    Lubię spacerować, uprawiać sport, czasem coś twórczego napisać i szpiegować ]:-D
    Z takich ważniejszych cech to: uczynny, dociekliwy i szczery (także korzystajcie tylko nie za dużo :E )
    Uzależniony od emotek!

    A więcej możecie się dowiedzieć już sami :P



    PS Niejaka @Migotka kazała napisać jaki to niby jestem... Ale może niech sama się wypowie :fgrin:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Pierwszy wpis przypada mnie :)

    Masz do wyboru, rozbić się na bezludnej wyspie samotnie, ale odnaleźć na niej wygodną chatkę i zapasy wszelkiej maści przyjemności na wiele lat, bądź też rozbić się z towarzyszką, jednakże nie mając zupełnie niczego. Co wybierasz i dlaczego?

    Gdybyś miał udowodnić że ziemia jest płaska, jaką teorię wymyśliłbyś odnośnie zdjęć naszej planety z kosmosu?

    Co znaczy napisać coś twórczego?

    Dlaczego wszyscy boją się Rudej?

    Dlaczego nikt nie boi się mnie?

    Jaką organizację humanitarną najbardziej szanujesz i dlaczego jest to Polski Czerwony Krzyż?
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
  • siema Żaczku Pluszaczku! :P
    jakiś tam osąd już mam (nie chcesz wiedzieć) :*

    1. Którą z pomarańczek lubisz naj naj i czemu jestem to ja? :D
    2. Twoja ulubiona bajka z dziećiństwa
    3. Co Cię denerwuje?
    4. Czy zbierałeś coś w dzieciństwie?
    5. ulubiona maskotka? :P



  • mntek napisał(a):

    Pierwszy wpis przypada mnie :)

    Masz do wyboru, rozbić się na bezludnej wyspie samotnie, ale odnaleźć na niej wygodną chatkę i zapasy wszelkiej maści przyjemności na wiele lat, bądź też rozbić się z towarzyszką, jednakże nie mając zupełnie niczego. Co wybierasz i dlaczego? Zdecydowanie wybieram towarzystwo! Samotność jest do bani :thumbdown: Miałbym kogo męczyć moim gadulstwem :D

    Gdybyś miał udowodnić że ziemia jest płaska, jaką teorię wymyśliłbyś odnośnie zdjęć naszej planety z kosmosu? Powiedziałbym, że jak na lekcjach matematyki ktoś złożył naszą płaską planetę w kulę

    Co znaczy napisać coś twórczego? Czasem mam taki dzień, gdzie ogarnia mnie wena twórcza i po głowie chodzą mi różne pomysły jakichś historii, opowiadań, wierszy rymowanych... Jeśli jest okazja to najczęściej wykorzystuję wierszyki właśnie, by je komuś wysłać, a reszta zazwyczaj pozostaje w mojej głowie.

    Dlaczego wszyscy boją się Rudej? Nie mam pojęcia!

    Dlaczego nikt nie boi się mnie? Booo... Booo... Też nie wiem :/ A chciałbyś, żeby się bali? : data-verified= ">

    Jaką organizację humanitarną najbardziej szanujesz i dlaczego jest to Polski Czerwony Krzyż? Szczerze nigdy się nad tym nie zastanawiałem, a trudno byłoby zdecydować znając z nazwy tylko właśnie PCK. Osobiście szanuję wszystkie inicjatywy, których celem jest pomoc potrzebującym i chętnie się do nich przyłączam, jesli tylko mogę :fsmile:

    Migotka napisał(a):

    siema Żaczku Pluszaczku! :P Cześć Migi! Widzę ksywka ewoluuje! :D
    jakiś tam osąd już mam (nie chcesz wiedzieć) :* A co jeśli jednak chcę? :>

    1. Którą z pomarańczek lubisz naj naj i czemu jestem to ja? :D Którą? Chyba Hiszpańską. Hiszpańskie pomarańcze są najsmaczniejsze :D
    2. Twoja ulubiona bajka z dziećiństwa Hmmm... Ciężki wybór, ale chyba Kod Lyoko! Nie bez powodu oglądałem to jeszcze 4 razy! :D Ewentualnie wpisałbym tu Naruto, ale to już nie bajka, a Anime :P
    3. Co Cię denerwuje? Hmmm... Dużo rzeczy. I trudno mi teraz sobie przypomnieć 1 rzecz. Ale tak najczęściej to olewczy stosunek współlokatorów do wspólnych obowiązków w domu. Normalnie jak z małymi dziećmi...
    4. Czy zbierałeś coś w dzieciństwie? Za dzieciaka dzieciaka to jeszcze pamiętne Tazosy z Pokemonami i Yu-Gi-Oh :D Niestety rodzice mi kazali wyrzucić moją nie małą kolekcję, bo według nich z niej wyrosłem :(
    5. ulubiona maskotka? :P Nie posiadam żadnej :P Mogę tu najwyżej zaliczyć mojego psiaka :love:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • hej @Zaqes :)

    To zacznę standardowo aby Cię nie zmęczyć :D

    Dlaczego zielony a nie pomarańczowy Team?
    Co najbardziej zaskoczyło Cię po przystąpieniu do Teamu?
    Czy w związku z zainteresowaniem uczyłeś się języka japońskiego?
    Oglądałeś różne programy o Japonii? Co najbardziej Cię w tym kraju zadziwia?
    Czy nie boisz się że dostaniesz warna za falę emotek? :P
    Co Ci się ostatnio śniło?
    Którego FA się bardziej boisz kasai czy Toadiego?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hej @Zaqes :) Przyszła i nasza @kruszynka! Hejo :papa:

    To zacznę standardowo aby Cię nie zmęczyć :D E tam! Lubię wyzwania! :D

    Dlaczego zielony a nie pomarańczowy Team? Hmmm... Śmiem twierdzić, że do pomarańczowego bym się nie nadawał :)
    Co najbardziej zaskoczyło Cię po przystąpieniu do Teamu? Hmmm... Chyba atmosfera na IRC-u ]:-D
    Czy w związku z zainteresowaniem uczyłeś się języka japońskiego? Hmmm... Można powiedzieć, że języka japońskiego uczyłem się przy okazji :)
    Oglądałeś różne programy o Japonii? Co najbardziej Cię w tym kraju zadziwia? Oglądałem jednego, dość znanego YouTubera, który żyje i prowadzi firmę w Japonii. Pokazał on na prawdę spory kawałek tego kraju i mnóstwo ciekawych rzeczy. Najbardziej zaintrygowały mnie: oddanie kulturze i historii, zupełnie inna mentalność i mnóstwo zieleni i pięknych krajobrazów. Aż samemu chciałoby się tam być :love:
    Czy nie boisz się że dostaniesz warna za falę emotek? :P Jak ja grzeczny przecież jestem :saint:
    Co Ci się ostatnio śniło? Tak całkiem szczerze... To nie pamiętam co mi się śniło tej nocy :P Obrazy były zbyt chaotyczne. Ale... Ostatni sen jaki kojarzę faktycznie miał pokrycie w rzeczywistości w tym samym dniu :>
    Którego FA się bardziej boisz kasai czy Toadiego? A powinienem się bać kogokolwiek? ^^ Owszem, respekt mam do nich, ale nie widze powodu się bać :)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Ruda napisał(a):

    Witamy w CT ;) W Cebulowej Tawernie? No witam!

    • Bez jakiej rzeczy nie wyobrażasz sobie życia? Nie wiem czy można to nazwać rzeczą, ale... Bez przyjaciół ;)
    • Czy jest coś, za czym wszyscy szaleją, a Ty nie przepadasz? A mogę skopiować odpowiedź mnteka na to pytanie? :E Bo mam dosłownie to samo - imprezy, które często kończą się w klubach lub tam mają swój początek. Ewentualnie alkohol jako druga taka rzecz.
    • Jeśli mógłbyś w ogóle nie spać, co byś zrobił z zaoszczędzonym w ten sposób czasem? Raczej nie narzekam na brak czasu. Ale jeśli bym miał do dyspozycji całe 24h, które mógłbym dowolnie zagospodarować, to byłoby to szeroko rozumiane niesienie pomocy ludziom w potrzebie w dzień, natomiast w nocy wykonywałbym całą resztę swoich obowiązków i rzeczy, które zazwyczaj robię za dnia :)

    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Ruda napisał(a):

    Hej ;)

    Gdybyś miał możliwość cofnąć się w czasie, jaki okres życia ludzkości był wybrał? Hmmm... Nigdy się jakoś nie zastanawiałem nad tym jak się żyło w innych epokach. Nie ciekawi mnie. Podobnie jak historia :P Dobrze mi w czasach, w których żyję ;) Poza tym... Tak samemu? Zanudziłbym się!
    Czytasz książki? Co ostatnio ciekawego czytałeś, co mógłbyś polecić? Kiedyś i owszem, czytałem. Teraz nie za bardzo. Dawno nie miałem czegoś konkretnego w ręku - pewnie też dlatego, że nie lubię czytać w obcym języku :P Dlatego ciężko mi coś polecić bo niewiele książek oczytałem w swoim życiu :fsad:
    Twój ulubiony film to? Same ciężkie pytania dziś! :D Nigdy jakoś nie typowałem żadnego na ulubiony :P A nawet jeśli coś mi się podobało to mogę nie pamiętać tytułu :rumieniec: Na pewno podobał mi się Avatar i 2012. A poza tym przepadam za filmami Marvela - szczególnie filmami Avengers :) Mają "to coś" :)

    Miłego dnia :rumieniec: Wzajemnie! :papa:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Ruda napisał(a):

    W miesięcznicę zadanych poprzednio pytań! :P <3

    • Jesteś w stanie spróbować wszystkich 12-stu potraw na Wigilii? W stanie jestem :D Nie bez powodu mi mówią, że mnie lepiej ubierać niż karmić :D Inna sprawa, że nie wiem jakie jest tradycyjne 12 potraw i nigdy na stole wigilijnym nie mamy 12 :P
    • Którą uwielbiasz najbardziej, a której zaś nie znosisz? O Boże... 1 wybrać ze wszystkiego co mamy na stole? Chyba... Taki bardzo kwaśny i ostry Barszcz Czerwony :D Jeszcze do tego pierożki ruskie i gołąbki z ryżem <3 Na pewno nie przepadam za gołąbkami z ziemniakami czy pierogami z kapustą <X Swego czasu nie lubiłem jeszcze Kwaśnicy, ale teraz mi smakuje ^^
    • Karp czy może jakaś inna ryba? Raczej nie jadam ryb, a jak już jest coś robione to łosoś ;)
    • Kevin w święta pozycją obowiązkową czy raczej to już oklepana tradycja? Oj już nie pamiętam kiedy to leciało u nas w telewizji :D Chyba jeszcze za dzieciaka :D Od dłuższego czasu praktykujemy Scrabble lub granie w karty zamiast wieczornego filmu :D
    Miłego weekendu ;) Miłego tygodnia! :papa:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Ruda napisał(a):

    Bry :xga: Hejka! :xfa:

    • jakie masz wrażenie po prawie 3 miesiącach w teamie? Hmmm... Chyba żadne :D Nie jestem typem człowieka co się nad takimi rzeczami zastanawia na bieżąco :P Ale jedno wiem na pewno - na prawdę fajnych ludzi poznałem i nadal poznaję ;)
    • gdzie widzisz siebie za 5 lat? Nigdzie. Nie wybiegam tak daleko w przyszłość :) Gdybyś zapytała gdzie chciałbym siebie widzieć to co innego ;P
    • jakieś postanowienia noworoczne? Nigdy nie miałem i w tym roku nie będzie inaczej. Uważam ten koncept za bez sensowny, żeby w jakiś konkretny, nie aż tak ważny, dzień postanawiać coś szczególnego :)
    :impra: :piwko:

    Migotka napisał(a):

    /me rzuca śnieżka w @Zaqes :xbiggrin: /me używa supermocy i łapie śnieżkę w locie i odrzuca w stronę @Migotka ]:-D

    Co sprawia Ci radość? Hmmm...Chyba po prostu towarzystwo osób, które lubię z wzajemnością i które mnie akceptują. No i pomaganie innym :)
    Żałujesz czegoś w swoim życiu? Tak. Jest kilka takich sytuacji, że jak mi się przypomną to muszę je wytrząsnąć ze swojej głowy :D Uważam, że mogłem kiedyś być bardziej wylewny, a mniej wstydliwy :)
    Opisz mnie w 5 słowach :xga: Bardzo pozytywny i milusi kat :E Pierwsze co mi przyszło na myśl :saint:
    Boisz się pająkuuuuuuf? :xsneaky: No raczej! Dzięki nim dowiedziałem się, że tak wysoko umiem skakać!
    Wstajesz rano i budzisz się z dodatkową cechą lub umiejętnością. Jaką najbardziej chciałbyś zyskać? :xnice: Śmiałość :>

    /me naciera śniegiem @Zaqes :xbiggrin: /me wciąga i połyka cały śnieg niczym odkurzacz z Teletubisiów! :O
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Ruda napisał(a):

    Hoł, hoł!

    Jakiego koloru ubrania nie założyłbyś nigdy na siebie? Hmmm... Nie wyobrażam sobie siebie w różowym. Ale może znalazłby się ktoś i coś co by mnie przekonało... :)
    Jaki babski serial przypadł Ci najbardziej do gustu? A jaki to jest babski serial? :E Jeśli do takowych należy Na Wspólnej to był taki okres, gdzie to oglądałem, ale już dawno mi przeszło. Raczej nie oglądam seriali.
    Zbierałeś plakaty celebrytów? Nie :P Rzuć mi wybranym imieniem i nazwiskiem to albo nie będę znał albo jakimś cudem skojarzę, ale nie będę wiedział skąd :P Nie fascynuję się ludźmi, których nie znam i nigdy nie oceniam ludzi po wyglądzie ;)


    :xfa:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Tu tylko jedna strona, lektury zatem znacznie mniej i czas to zacząć powoli zmieniać :D

    Zaqes napisał(a):

    [...]
    Lubię [...] szpiegować ]:-D
    Kogo zatem szpiegujesz? :>

    Zawód już jakowyś wyuczony masz czyliż może się jeszcze uczysz?
    Który konkretnie film uniwersum Marvela najbardziej Ci przypadł do gustu?
    A który najmniej?
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • wakat napisał(a):

    Tu tylko jedna strona, lektury zatem znacznie mniej i czas to zacząć powoli zmieniać :D /me płacze jak widzi niektóre CT ;(

    Zaqes napisał(a):

    [...]
    Lubię [...] szpiegować ]:-D
    Kogo zatem szpiegujesz? :> Wszystko co się rusza i wszystkich :D Gdy tylko widzę, że jest jakaś tajemnica do odkrycia albo coś do rozgryzienia to nie odpuszczę sobie dopóki przynajmniej nie spróbuję :E
    Zawód już jakowyś wyuczony masz czyliż może się jeszcze uczysz? Ogólnie teoretycznie zawód mam, bo tytuł Technika Ekonomisty. Naukę na studiach kontynuowałem, ale w kierunku Psychologia/Kryminologia. Po nieudanym drugim roku naukę przerwałem i nie planuję póki co wznawiać.
    Który konkretnie film uniwersum Marvela najbardziej Ci przypadł do gustu? Hmmm... Ciężkie pytanie, bo nie mam w zwyczaju stawiać czegoś lub kogoś ponad innych... Jedno wiem na pewno... Najbardziej w pamięć zapadł mi Logan: Wolverine. Fajny też był pierwszy Thor - możliwe, że tak go pamiętam dlatego, iż był jednym z pierwszych filmów Marvela, jakie widziałem ;)
    A który najmniej? Hmmm... Mam wrażenie, że Iron Man 2 oraz 3 zrobione zostały tak nieco od niechcenia, bez pomysłu. Niby je oglądałem 2 razy(raz tak po prostu, drugi raz przy maratonie Marvela), ale jakoś mnie nie zachwyciły. I oglądając w kinie Ant-Mana czułem się nieco zagubiony. Ba! Nawet mi się przysypiało, bo to w okolicach mojej godziny do spania było(22:00)! :D
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Hej zielony pluszaczq, tu mnie jeszcze nie było :D

    Zaqes napisał(a):


    wakat napisał(a):

    Tu tylko jedna strona, lektury zatem znacznie mniej i czas to zacząć powoli zmieniać :D /me płacze jak widzi niektóre CT ;(

    /me może streścić lekturę CT Pluszaczkowi XD
    Jak lubisz szpiegować, to moze warto zostać detektywem ? :D
    Jakie masz postanowienie noworoczne ?
    Lubisz sernik z rodzynkami XD ?
    Pokażesz mi kiedyś jak uciekasz przed pająkami ? :D ( o ile nie bede biegła przed Tobą :E )
    Co Cię skłoniło do pracy na forum :P
    /me paca mózg Adriana :cisza:
  • Zla Kobieta napisał(a):

    Hej zielony pluszaczq, tu mnie jeszcze nie było :D No ja nie wiem ile można czekać... :whistling:

    Zaqes napisał(a):

    wakat napisał(a):

    Tu tylko jedna strona, lektury zatem znacznie mniej i czas to zacząć powoli zmieniać :D /me płacze jak widzi niektóre CT ;(

    /me może streścić lekturę CT Pluszaczkowi XD Chcesz mi powiedzieć, że pamiętasz wszystkie Prezentacje wszystkich członków Teamu? 8o
    Jak lubisz szpiegować, to moze warto zostać detektywem ? :D A wiesz, że kiedyś się nad tym zastanawiałem? :>
    Jakie masz postanowienie noworoczne ? Ymmm... Co to? :E Raczej nie praktykuję takich rzeczy jak postanowienia noworoczne. Jeśli mam się zmienić to tylko wtedy kiedy faktycznie zauważę, że coś robię źle. Jeśli jest coś do zrobienia to to robię ;)
    Lubisz sernik z rodzynkami XD ? Nie jadłem takiego, ale ogólnie jakoś nie przepadam za rodzynkami. Już wolę sernika z czymś nieususzonym, np. z pomarańczą ;P
    Pokażesz mi kiedyś jak uciekasz przed pająkami ? :D ( o ile nie bede biegła przed Tobą :E ) Oj, kobieto... Przypomniałaś mi ostatnią sytuację, gdzie dowiedziałem się jak wysoko i daleko potrafię skakać :E Na bank ustanowiłbym rekord świata :E
    Co Cię skłoniło do pracy na forum :P Hmmm... Ludzie :) I... zasiane ziarno ;)
    /me paca mózg Adriana :cisza: /me bierze młotek do mięsa i poprawia Bij bij, będzie tylko więcej snów :D
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Zaqes napisał(a):

    Zla Kobieta napisał(a):



    /me może streścić lekturę CT Pluszaczkowi XD Chcesz mi powiedzieć, że pamiętasz wszystkie Prezentacje wszystkich członków Teamu? 8o

    Noo można tak powiedziedzieć 8| nawet z przybliżonymi datami mogę Ci to opowiedzieć :D :sleeping:
    HaHa pająki pewnie mają niezły ubraw z Ciebie XD
    Boisz się biedronek ? (są wstrętniejsze od pająków)
    A jak Ci się podoba łapanie łobuzów ? :P
    /me dobija Zaquesa :juzpotobie: chyba słabo śnił dzisiaj, bo coś mi nie idzie za dobrze w chińczyka :(
    :3msie:
  • Zla Kobieta napisał(a):

    Zaqes napisał(a):

    Zla Kobieta napisał(a):

    /me może streścić lekturę CT Pluszaczkowi XD Chcesz mi powiedzieć, że pamiętasz wszystkie Prezentacje wszystkich członków Teamu? 8o

    Noo można tak powiedziedzieć 8| nawet z przybliżonymi datami mogę Ci to opowiedzieć :D :sleeping: Łaaaaaaaaa, szał ciał :D Co by nie powiedzieć czego tak na prawdę :E
    HaHa pająki pewnie mają niezły ubraw z Ciebie XD Ubaw ze mnie to miała osoba, która mi towarzyszyła :D Przeszło jej jak zobaczyła dlaczego :D
    Boisz się biedronek ? (są wstrętniejsze od pająków) Nieee, czego tu się bać :) Za małego nawet brałem na palca, na liścia czy coś. Obecnie mój pies mnie przed nimi skutecznie broni :D
    A jak Ci się podoba łapanie łobuzów ? :P Że kogo? Przecież wy tacy grzeczni jesteście ^^
    /me dobija Zaquesa :juzpotobie: chyba słabo śnił dzisiaj, bo coś mi nie idzie za dobrze w chińczyka :( Ano słabo, bo zasnąć nie mogłem gdzieś do 3:30, a wstałem niecałe 3 godziny później X/ A z kim to grasz? :> Znam? :>
    :3msie: :cmok:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • hej @Zaqes :D


    Ulubione zwierzątko? :D
    Czy miałeś w dzieciństwie ulubioną zabawkę? Co to była za zabawka?
    Gdybyś miał wymienić swoje największe wady charakteru to co to by było?
    Uważasz, że jesteś dobrym człowiekiem czy jednak czai się w Tobie zło?
    Dlaczego z cech wybrałeś "śmiałość"? nie sprawiasz wrażenia nieśmiałego :>
    Gdyby ktoś zapłacił Ci milion dolarów przebiegłbyś się nago po ruchliwej ulicy? :D
    Mandarynki czy pomarańcze?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hej @Zaqes :D Hej kruszka :*


    Ulubione zwierzątko? :D No oczywiście, że mój pies <3 I każden przyjazny daleki krewny wilka <3
    Czy miałeś w dzieciństwie ulubioną zabawkę? Co to była za zabawka? Och, zamierzchłe dzieje... Aż się skupię i wyobrażę sobie mój pokój... /me wytęża swój umysł
    Ulubioną moja zabawką, a zarazem kolekcją, były zdecydowanie Tazosy Pokemon i Yu-Gi-Oh :love: z którymi zostałem brutalnie rozdzielony w wieku 14 lub 15 lat :(
    Gdybyś miał wymienić swoje największe wady charakteru to co to by było? Myślę, że jest to ciekawość czasem przeradzająca się we wścibskość. Dopóki nie zostanie mi postawiona granica to dążę do zdobycia wiedzy na dany temat. A skoro to liczba mnoga to dodam tutaj jeszcze zbytnie przejmowaniem się wszystkim oraz tchórzostwo w niektórych sytuacjach :P
    Uważasz, że jesteś dobrym człowiekiem czy jednak czai się w Tobie zło? Bardzo nieskromnie i poważnie mówiąc uważam, że takich dobrych ludzi jak ja w dzisiejszych czasach ze świecą szukać :rumieniec: Nie jestem ideałem, ale uważam się za kogoś o złotym sercu. Kto mnie dobrze zna ten potwierdzi ;)
    Dlaczego z cech wybrałeś "śmiałość"? nie sprawiasz wrażenia nieśmiałego :> Bo prawda jest taka, że w internecie ludziom śmiałości nie brakuje ;) Ja wyjątkiem nie jestem. Wiele ze słów, które piszę, jest nie do usłyszenia z moich ust. Największy problem mam z wypowiedzeniem oraz nazwaniem swoich uczuć ;)
    Gdyby ktoś zapłacił Ci milion dolarów przebiegłbyś się nago po ruchliwej ulicy? :D Po głowie kołatają mi się dwie odpowiedzi:
    1. Za milion dolarów? A co to za kłopot? Wszyscy jesteśmy podobni, gołego faceta też raczej wszyscy widzieli, więc tak, zrobiłbym to.
    2. Chyba bym się nie odważył.
    :D I nie jestem w stanie wybrać jednej, choć raczej przemawia do mnie nr 2. :)

    Mandarynki czy pomarańcze? A to trzeba wybierać? :huh:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Co masz na myśli, że zostałeś brutalnie rozdzielony z Tazosami?
    Tchórzostwo powiadasz... podaj przykład kiedy stchórzyłeś :)
    Oczywiście że trzeba wybrać między mandarynką a pomarańczą! więc co wolisz?
    Lubisz plotkować jak każdy facet? :E
    Ulubione piwo?
    Gdyby był organizowany zlot Teamowców to byś się pojawił? :)
    Gdybyś miał możliwość wrzucenia któregoś z Teamowców do wody albo np. rzucić w kogoś śnieżką to kogo byś wybrał i dlaczego akurat tą osobę?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    KRUSZKA! Moja ROPUSZKA! Nie widziałem tej wiadomości! I forum mnie okłamało i pokazywało moją odpowiedź jako ostatnią! Wybaczysz mi kiedyś? ;(

    Co masz na myśli, że zostałeś brutalnie rozdzielony z Tazosami? Rodzice kazali mi wyrzucić, bo "już za duży jesteś" :(
    Tchórzostwo powiadasz... podaj przykład kiedy stchórzyłeś :) Ojej... Niemalże codziennie mi się zdarza. Najczęściej w sytuacjach, gdzie chciałbym powiedzieć coś przykrego osobie, na której mi w jakiś sposób zależy.
    Oczywiście że trzeba wybrać między mandarynką a pomarańczą! więc co wolisz? Hmmm... Rozkrajam na pół i zjadam obie, bo obie są najlepsiejsze :love:
    Lubisz plotkować jak każdy facet? :E Ja? Skądże! Ja mógłbym być twoja najlepszą psiapsi od pogaduchów :saint:
    Ulubione piwo? Piwo? Co to? :E
    Gdyby był organizowany zlot Teamowców to byś się pojawił? :) Odpowiedź akurat na czasie, bo miałbyć zlot Xanthusa i... pojechałbym, ale nadal mieszkam poza Polską :(
    Gdybyś miał możliwość wrzucenia któregoś z Teamowców do wody albo np. rzucić w kogoś śnieżką to kogo byś wybrał i dlaczego akurat tą osobę? Pierwsza osoba, która przychodzi mi na myśl to @Neferet :E Bo się jej należy :E

    Ingolf napisał(a):

    Hej :> Zagubił się na forum :quasi: Przecie userki tu nie zaglądajo :quasi:

    Dlaczego "Zielone niewiniątko"? :D Bo ja jestem grzeczny i miły i dobry. I w ogóle najlepsiejszy <3
    Tak nazwali Cię Twoi SModzi? :D SModzi i GOlasy mnie o wiele mniej fajnie nazwali -_-
    Lodzik, czy sorbecik? Lodzik! Ale ty stawiasz! :E Ja biedak :D
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • ackra napisał(a):

    Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! )

    A więc...
    Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? Jak to jest plagiat przecie! :O No ale niech będzie... No więc... Chyba głównie ze względu na głupie żarty... Małpka :D
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex