Najlepszy gracz uniwersum Yildun - wybory przedfuzyjne!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Najlepszy gracz uniwersum Yildun - wybory przedfuzyjne!
  Witajcie!
  Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
  Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.  • kandydat musi być graczem tego uniwersum
  • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
  • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
  • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
  Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


  Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.  Ogame.pl
  PoO, PiP, ST, DiD oraz S&D


  [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

  :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
 • Czekamy na Wasze propozycje, kto powinien otrzymać miano najlepszego gracza na Waszym uniwersum ;) Do końca zgłoszeń został tylko tydzień ;)
  Zapraszamy do zgłaszania kandydatów :)

  @Xbox , @Teneryfa, @Ofen, @pvo , @..Raven.. , @Zapalsky , @Inner Demon , @Kobrowski , @Hubas , @Starsky2 , @_Dziki_ , @Misbehave Lady , @VampireLord , @IAmPrincess , @Yrtrus , @MruFka , @Paolo41 , @Plantator , @Diakon1975 , @Rentek , @Darkstar , @Matiineo , @NiePuszczamFs , @zimny1922 , @kuter_noga , @czarownicaa , @Error , @Mistrz Motyl , @Ramadek , @gargamel , @Largo , @Astaroth , @evrine

  Liczymy na Was!  Ogame.pl
  PoO, PiP, ST, DiD oraz S&D


  [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

  :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
 • nikt sie niechce wpisac to chociaz ja to zrobie :D
  nie ukrywam ze moj nick powinien znalezc sie na tej liscie wiec zglaszam siebie ( Raven ), Top1 punktow, Top1 flot, duzo stekow zaczynajac od bfs konczac na pztach badz zawrotkach.
  2 kandydat to lop - Top2 flot, duzo stekow, koordynator wszystkich dzialan :D
  3 kandydat tutaj moze byc zdziwienie ale Largo :) swojego czasu sporo zlomowal, do tej pory mimo wielu miesiecy na urlopie dalej posiada Top5 i przewage nad wiekszoscia Uni :)


 • Chciałbym zgłosić graczy:
  Rentek - według niektórych człowiek który wiecznie gra nieuczciwie, dopuszcza się pushu a zarazem nie przekroczył progu top 100 - Fenomen! Prawda jest taka, że wiedzą i doświadczeniem bije większość graczy uniwersum na głowę.
  Inarius - Statystyki mówią same za siebie, aktywny całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nauczył kilku prostych tricków na każdą okazję innych tutejszych graczy, zupełnie niepotrzebnie :D. Dobry taktyk, potrafi grać finezyjnie. Ma charyzmę niczym nie jeden dyktator. Niestety straszny narcyz :E :E :E
  tatar - miałem okazję jakiś czas być z tym człowiekiem w sojuszu, jak gra to na całego. Bardzo dobrze obserwuje swoje ofiary, potrafi to robić z głową. Bardzo dobry gracz.

  Pozdro!
 • Ramek zamiennie Bumbum. Grzechem byłoby nie zgłosić gracza który o mały włos nie sięgnął szczytu tabeli. Autor wielu pięknych bitew. Osobiście nie znałem, ale to postać z fajniejszej ery Yildun, z czasów gdy siły "dobra i zła" były wyrównane.

  The post was edited 1 time, last by TheDavid: Literówka ;) ().

 • Rentek trzeba się z tym pogodzić, że to już nie to samo co kiedyś. Kasa w niemieckich portfelach musi się zgadzać. Większość z grających to już dorośli ludzie co mają do tej gry sentyment. Ktoś dobrze kiedyś napisał, jeden woli kupić flaszkę, a drugi antymaterie... i flaszkę :D