Najlepszy gracz uniwersum Wasat - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum Wasat - wybory przedfuzyjne!




      Witajcie!
      Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



      • kandydat musi być graczem tego uniwersum
      • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
      • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
      • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


      Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • SZTURMAN666- chyba jeden z ostatnich grajacych fair , czasem klepnie jakiegos soczystego stejka , czasem zwykly farming . Chlop ktorego mozna obdarzyc duzym zaufaniem, kilkuktrotnie wygrywal S&D jako niszczyciel moonow, kolo 80 ST po UF. Mysle ze to dobry wybor ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez asherl ().

    • Zglaszam audi. Ta Pani bedzie niedlugo top1. 100kk pkt przewagi w eko nad top2 robi wrazenie.
      Jesli chodzi o zlomiarzy na uni wasat to Fabiano. Reszta to jakies popierdolki a nie zlomiarze (mowie o osiagnieciach na uni wasat). Poschodzili z ufsow dopiero jak Fabian i ja skonczylismy gre tutaj i jakichs wiekszych % nadal nie widac pomimo zwiekszenia parametrow uni.
    • DeKi napisał(a):

      Zglaszam audi. Ta Pani bedzie niedlugo top1. 100kk pkt przewagi w eko nad top2 robi wrazenie.
      Jesli chodzi o zlomiarzy na uni wasat to Fabiano. Reszta to jakies popierdolki a nie zlomiarze (mowie o osiagnieciach na uni wasat). Poschodzili z ufsow dopiero jak Fabian i ja skonczylismy gre tutaj i jakichs wiekszych % nadal nie widac pomimo zwiekszenia parametrow uni.
      czytaj ze zrozumieniem !
      trudno wybrac ekowca ktory nie ma ani jednego st na najlepszego gracza uni :E
      Co do Fabiano to *kandydat musi być graczem tego uniwersum
      Reszte pozostawie bez komentarza :D :D :D
    • Jak to sie mowi? Uderz w stol a popierdolka sie odezwie? :P
      Musze Cie zmartwic, rozmawialem z Ruda i mozna zglosic takze graczy ktorzy juz skonczyli gre na tym uni. Wogole co to za argument ze ktos skonczyl tu gre to nie moze zostac najlepszym graczem uni? Zwlaszcza gdy nikt sie po jego odejsciu nie wybil. Wyzlomowal wiekszosc uni to skonczyl grac. Jako ze musi byc jakies uzasadnienie to prosze bardzo. Starcia z top uni:
      Hanky Panky [SENATE] vs. pawel1000 [Tengu] - 175631.3% TOP UNO!
      Fabiano [Tengu] vs. VipR [B-S] - 57183.17%
      Nick w tym starciu: Kimusia. NOWY TOP 1 ACS Padre [BP corp] & Jaxon [BP corp] & Kimusia [Tengu] & StySia [BP corp] & qwerty (kefi666) [BP corp] vs. Juro [N_Z] ~ 123155.21%'
      Do tego z 300 (jesli nie wiecej) st na uni wasat.

      Co do tego ze trudno wybrac ekonoma bez st najlepszym graczem uni to rozumiem ze ci co robia st sa bardziej widoczni, ale nadal nalezy sie respekt bo audi bedzie za gora tydzien top1 :) A ze ma inny styl gry niz Ty czy ja to chyba tylko na plus (patrzac na ilosc pkt na dluzsza mete).

      Ale spoko zbierzecie sie z chlopakami i wybierzecie jednego ze swoich na najlepszego gracza tego uni :)
    • Może skończmy te uszczypliwości ;)
      jak już wspomniałam w jednym DiD, ex-gracze również mogą być brani pod uwagę o ile macie jakiekolwiek pokrycie swojego zgłoszenia.
      Zapis w pierwszym poście nie reguluje czy gracz ma być aktywny czy też nie. Nie chcemy skreślać graczy, którzy zakończyli grę. Uni mają po klika lat, więc zakres czasowy jest ogromny.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Popierdołki mówisz :) Kultura jak zwykle na poziomie :D

      Dodaj jeszcze wały wyprawiane przez was to na pewno zasługuje na miano najlepszego u was :) Na koniec sprzedanie konta i super zakończenie kariery :) Nie ujmuję oczywiście lotów Fabka bo wielu w jego reckach skończyło (mam nadzieję, że przynajmniej część czysto )
    • DeKi napisał(a):

      Zglaszam audi. Ta Pani bedzie niedlugo top1. 100kk pkt przewagi w eko nad top2 robi wrazenie.
      Jesli chodzi o zlomiarzy na uni wasat to Fabiano. Reszta to jakies popierdolki a nie zlomiarze (mowie o osiagnieciach na uni wasat). Poschodzili z ufsow dopiero jak Fabian i ja skonczylismy gre tutaj i jakichs wiekszych % nadal nie widac pomimo zwiekszenia parametrow uni.
      Hmm.. odnoszę wrażenie jakbyś stawiał się na równi z Fabianem, a z tego co pamiętam to chyba nie słusznie, bo Fabiana nikt w recki nie spakował :P
      FaTaL1Ty [BWOLF] vs. Deki [Tengu] ~ 98980.25% - top 1 solo

      Co do kandydatów, ja mam swoje dwa typy:
      Fabian - Jeden z lepszych złomiarzy, jak nie najlepszy. Topowe rw w jego wykonaniu.
      Fatal1ty - Za chociażby powyższe starcie na Dekim, które pokazuje nie małą wiedzę i umiejętności, ówczesne top 1 solo, które pewnie nie jednego wtedy zaskoczyło.

      Obaj pokończyli, jeden konto sprzedał, drugi skasował. Który zasługuje bardziej na miano najlepszego?
      Myślę, że sposób w jaki pokończyli grę, wiele tutaj mówi.. w końcu wybieramy ''twarz'' uWasat :)

      Pozdrawiam.
    • Ja jestem lama, nigdy sie nie uwazalem sie za pro zlomiarza, a tym bardziej nie pisalem o tym jak dobry jestem na forum. Tak wiec nie, nie stawiam sie na rowni z Fabkiem. Ale prawda jest taka ze nie mialem na kogo latac bo co wieksze floty tylko na ufsie siedzialy i co najwyzej pisaly na forum (co duzo mowi o poziomie opozycji w tamtych czasach). Ale jak widze takiego szturmana (za moich czasow ufsa ktory dal sie zezlmowac na braku fsa) zglaszajacego swoja kandydature na najlepszego gracza uni wasat to musze zare
    • Ufsa nie z powodu twojej czy fabiana obecności czy czyjejkolwiek tylko z powodu braku czasu na nią, na wiosnę pewnie będzie to samo :) I trafiłeś mnie na bfsie :) a nie na niczym finezyjnym :) i ja mimo złomu miałem wtedy szacunek do mojego pogromcy - wtedy :)
      Napushowałeś się jak mało kto na tym uni i dobrze wszyscy o tym wiedzą wiec nie wytykaj nikomu stylu gry z urlopem :)

      Nie miałeś na co latać tak twierdzisz ? A może nie umiałeś trafić niczego co nie zostało zostawione na moonie tak jak w moim przypadku :) I na koniec finezyjne sprzedanie konta wraz z pushówkami na których ja zarobiłem farmiąc twoje konto i twoje pushówki :)

      Tak więc nasz dawny top 1 chyba ty też zaliczysz się do tych 'popierdołek' :D

      A no i mój post z moją kandydaturą miał mieć charakter czysto żartobliwy bo nie uważam się za nikogo ważnego w tej grze :)
    • Nom wlasnie o tym pisze, nie bylo to starcie niczym finezyjnym. Dales sie zezlomowac na brak fsa pomimo bycia ufsem. To trzeba miec talent :D
      Serio bedziesz sie teraz chwalil farmieniem mojego konta po oddaniu? Ze co? Ze to niby jakis niby rewanz na mnie? :D I to jezdzenie po wszytskich moich bylych paliwowkach tez dobre :D Pewnie co kogos zjechales to wmawialiscie sobie ze to moja byla pushowka :D I tak, twierdze ze nie mialem na kogo latac przez ufsy.

      Dobra to moj ostatni post w tym temacie, szkoda na to czasu. Mam nadzieje ze latajacy w chmurach sie myli i nie wygra kolesiostwo :) Najwyzej bede mial najlepszego gracza wasat w sygnie :)
    • DeKi napisał(a):

      Zglaszam audi. Ta Pani bedzie niedlugo top1. 100kk pkt przewagi w eko nad top2 robi wrazenie.
      Jesli chodzi o zlomiarzy na uni wasat to Fabiano. Reszta to jakies popierdolki a nie zlomiarze (mowie o osiagnieciach na uni wasat). Poschodzili z ufsow dopiero jak Fabian i ja skonczylismy gre tutaj i jakichs wiekszych % nadal nie widac pomimo zwiekszenia parametrow uni.

      no chlopie zes [ciach] jak dzik w sosne.. faktycznie byłes taki och ach ze wszyscy musielismy na urlopach siedziec.. zyjaca legenda ogame!
      zyj dalej w swiadomosci ze jestes najlepszy :)
      a teraz powaznie fajnie ze sie udzielasz w tym dziale, ale nie grasz juz.. jak grałes to nic pokazałes wiec moze lepiej nastepnym razem omijaj ten temat z daleka :D
      gdyby to był konkurs na najgorszego gracza to bys wygrał bez dyskusji ale tutaj chodzi o NAJLEPSZEGO :) wiec chyba nikt majacy choc troche oleju w glowie nie wybrałby Ciebie ziomeczku

      co by nie było ze tylko po to napisałem posta, to chciałbym zglosic:
      Obibok
      Nighthunter
      Szturman
      Fabiano
      Fatal (za to jak zezlomowal gs Dekiego to w top 5 powinien byc lekko)
      Immortal :D ( za to jak szybko sie pozbierał po zlomie tez miejsce w top10 sie nalezy!!)


      Super Moderator Ruda:
      nieregulaminowe treści
    • fiufiu co za ożywona dyskusja nie omieszkam i ja się wypowiedzieć

      DeKi napisał(a):

      Zglaszam audi. Ta Pani bedzie niedlugo top1. 100kk pkt przewagi w eko nad top2 robi wrazenie.
      Jesli chodzi o zlomiarzy na uni wasat to Fabiano. Reszta to jakies popierdolki a nie zlomiarze (mowie o osiagnieciach na uni wasat). Poschodzili z ufsow dopiero jak Fabian i ja skonczylismy gre tutaj i jakichs wiekszych % nadal nie widac pomimo zwiekszenia parametrow uni.
      żart stulecia od [ciach] o ile ja pamiętam zaraz po fuzji siedziałeś cichutko i tylko skupywałeś konta często z urlop dopóki graliśmy aktywnie a jak fabek opylił konto to już w ogóle chyba zapomniałeś co to fs mimo że rzadko tu ktoś zaglądał ,30% z pezeta nie zachęcała w ogóle do gry gdzie lot na druga flote wychodził mizernie albo na minusie, no ale nieloty zawszę krzyczą najwięcej :quasi: bodajże sam w pierwszym tygodni po fuzji walnąłem 3 st które kolejny rok czy 2 na topce się utrzymywały mimo że rzadko później zaglądałem nie była to żadna sztuka pakować was sztuką było po takim starciu się odbudować O_O tak jak w przypadku gdzie immortala poskładaliśmy nikt się nie zastanawiał ile będziemy w plecy liczyło się tylko piekne ST :ocb:

      moim zdaniem najciekawsze starcie z jajem i przytupem zrobił FaTal na tobie ale jak to się mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni

      dla mnie najlepszymi złomiarzami na uni śą nie skromnie napisze ale WariorSi razem i osobno od kont wróciliśmy po zmianie parametrów mimo miażdżącej przewagi wtedy BiPków nad reszta to my szybko zaczęliśmy panowanie na uni teraz żaden bipek nie schodzi z urlopu na dłużej niż pare godzin a przewagę zniwelowaliśmy farmieniami a nie pushingiem co pewno może powiedzieć każdy ekowiec z uni i nie tylko :E najśmieszniejsza akcja i ubaw był jak Bipko sami złomowali swoje konto bodajże kefiego nie umieli go wybronić nie mysląc nawet o kontrowaniu któregoś z nas mimo że nie mieliśmy startu do nich we flocie ]:-D

      swój głos oddaje na Nighthunter choć duże załugi należą się reszcie ferajny kovalowi schanowi czy asherowi nie zapominając o Mafi szturmim i tosiaku
      chyba ze zmienimy kryteria najlepszego gracza i będziemy patrzyli kto ile pushingu zrobił lub ile kont kupił wtedy podejrzewam o top uno bili by się deki z immortalem :E


      Super Moderator Ruda:
      przekręcony, obrażający nick mniam

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arkadius ().

    • Ale tu się dymy odjaniepawlają XDDD

      Dzięki Michaś, że powiedziałeś mi o takim wspaniałym temacie, dlatego lamusie oddaje twój głos na Ciebie za wtopienie 6kk floty, ulana parówo!

      [ciach]


      Super Moderator Ruda:
      komentarz do usuniętego posta mniam
      SOLO - 839977.41%
      ACS - 351347,16%


      uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
      uWasat - 694384.77% = 61 ST
      uOrion - 450861.08% = 227 ST
      uKassio - 436333.77% = 228 ST
    • najlepszy gracz to nie ten co zrobi jedna akcje zycia, nie ten co ma najwieksza flote, tymbardizej nie ten co ma najwieksze eko :E

      Najlepszy gracz to taki co jak gra to cos wnosi ze soba !
      Nie ujmujac nikomu ale jak na uni wchodzi Obibok to nawet 2x wieksze floty spierdzielaja na urlop
      Przykladow akcji mozna wymienic mnostwo nie jedna nie jest gorsza od akcji Fatala !
      Fatal owszem zrobil akcje zycia, ale czy jedna akcja zasluguje na to by byl najlepszym graczem uni ?
      Tak czy siak to temat tylko do nominacji a w glosiwaniu okaze sie czy wygra faktycznie najlepszy gracz czy ten co ma.poprostu wiecej kolegow :E

      A I swoja droga mogli by zrobic tez ankiete na najgorszego gracza uni :D byla by niezla beka :D
    • ja to raczej ekowa lama jestem, ale z racji tego, że w sumie od kasopei przez oriona do wasat jakoś dotrwałem to miałem okazje zobaczyć kilka ciekawych starć w historii tychże uni :)
      pomimo wszelakiej antypatii do lżejszego czy mocniejszego pompowania kont w 100 procentach wybrałbym Fabiano, kroił wszystkich jak złoto, w zasadzie dalej nikt nie miał do niego podejścia, także na pewno skill w łapkach jest

      pozdro dla wszystkich, widzimy się niedługo na librze pany :)