grusss [N N] vs. Slip [TEREFERE] ~ 826.38%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • grusss [N N] vs. Slip [TEREFERE] ~ 826.38%

    TAK, NAGŁÓWEK TO NIE CLICKBAIT

    Trafiła się okazja [i to jaka!], ustrzelić topkę w taki sposób XD

    (ciach!)

    Pozdrawiam Sojusz!


    Dnia 27-09-2018 11:06:31 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor grusss [N N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.476
    _________________________________________

    Obrońca Slip [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.464
    Duży transporter 1.054
    Lekki myśliwiec 1.476
    Ciężki myśliwiec 240
    Krążownik 1.208
    Okręt wojenny 519
    Recykler 1.046
    Sonda szpiegowska 234
    Bombowiec 81
    Niszczyciel 130
    Pancernik 54

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor grusss [N N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Slip [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.291 ( -1.173 )
    Duży transporter 603 ( -451 )
    Lekki myśliwiec 784 ( -692 )
    Ciężki myśliwiec 124 ( -116 )
    Krążownik 923 ( -285 )
    Okręt wojenny 492 ( -27 )
    Recykler 673 ( -373 )
    Sonda szpiegowska 125 ( -109 )
    Bombowiec 81 ( -0 )
    Niszczyciel 130 ( -0 )
    Pancernik 53 ( -1 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 88.560.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 30.825.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 59.443.300 metalu i 23.194.500 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców w 90%.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -66.420.000
    Kryształ: -22.140.000
    Deuter: 0
    agresor stracił łącznie 88.560.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 40.944.300
    Kryształ: 12.199.500
    Deuter: -1.331.000
    obrońca zyskał łącznie 51.812.800 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7


    Moderator mntek:
    Upominam za pseudcenzurę

  • Ehhh... Miałeś rację choć ja bardzo sceptycznie na czacie sojuszowym podchodziłem do tego ataku. Myślę sobie (po swojemu), koleś widzi aktywkę na drugim moon-ie w innej gali więc zawróci i się zarąbiście pomyliłem, szedł na przypał... I przypał wyłapał z czego się bardzo cieszę mimo że moje instynkty mnie zawiodły. Najbardziej "polewcze" było dla mnie to że koleś po 3 minutach, po spadku z TOP 7 na TOP8 znów wrócił na 7-kę... Nie zbadane są czeluście złotych kart rodziców a co gorsze własnych. Mylić się jest rzeczą ludzką i korzystać z lekcji życia nieocenione ale żeby płacić za własne nieogarnięcie prawdziwym pieniądzem za braki w rozumieniu matematyki to już przechodzi ludzkie pojęcie... Aha... Były eventy... No i nikt tak się na nich nie nachapał jak "latawce" z TOP-ki którzy mają ciągle zapchane sloty atakami a "górnicy" mimo wolnych slotów nie mogą nic "zebrać"... Dobrze że "wychowałem" się na starym interfejsie... Mniej przypałów mam do wyłapania w odróżnieniu do...

    Pozdrawiam ;)
  • Slip napisał(a):

    Puenta która mi zacenzurowali jest następująca „Górnik też potrafi” przyfandzolić :)
    Zdrowe podejscie u kolegi ;) brawo

    A reszta lamusów jak zwykle o portfelu wiadomo, ze jak czlowiek ledwo laczy koniec z koncem to drugiemu wytyka ile i na co wydaje, to sie chyba nazywa zazdrość... No coz Polski narodzie, zyjemy przeciez w biedzie haha

    Gratuluje obroncy starcia i zysku a dla agresora wiecej uwagi bo jak widac i ekonom potrafi utrzec nosa ;)
    Kassiopeia
  • Hej :)

    oczywiście, dla Grusssa to tyle co nic :) spadł we flotach o jedna pozycję i po 30 min wrócił na swoją pozycję :) Ja spadłem dużo więcej i jeszcze nie odzyskałem pozycji ;P
    z mojej strony to wyglądało na zlekceważenie kogoś z top 400 :P Plus jak ktoś już wspomniał - zbyt duża pewność siebie i duże ego :)
    Ale sam fakt ustrzelenia Go i zarobku na który mi mt i dt brakło jest warty atencji :)

    jeszcze raz pozdrawiam wszystkich :) nie sądziłem że wątek wzbudzi aż takie zainteresowanie :)
  • Odkąd weszła antymateria skill przestał się liczyć. Bo nawet jak ktoś coś skillem trafi, to ktoś inny za anty się wyzbiera i agresor ze zwycięzcy, staje się przegranym. To wiadomo nie od dziś. Ale jest tez druga strona medalu: po co w to gracie skoro takie rzeczy wam przeszkadzają? Czyżby to już był ten etap, ze „muszę grać?”. Mi tez się to nie podoba. Mimo ze sam kupuje antymaterię. Czasem wydaje 500zl. Miesięcznie. Czy to dużo czy nie, nikt nie ma praw tego oceniać. Moja kasa, mój styl gry. Mogę decyzje. Fakt faktem, gra staje się przez to nie uczciwa, ale nie jest to wina graczy którzy kupują antymaterię, tylko Ganeforge, którzy takie coś wprowadzili. To tak jak by oskarżać gracza o to, że zamias używać API, wpisuje dane w kalkulator ręcznie. Jego sprawa jak to robi. Chce korzystać z narzędzia które przyspiesza grę, to korzysta. Nie chce to nie. Jego wybór. Tak samo jest z antymateria. Komu się nie podoba niech weźmie wzór innych krajów. Ostatnio z ciekawości zajrzałem na nowe uni. A serwerze USA. 10 dni ma uni, graczy 550. Olali ten syf i po sprawie. Jak komuś nie podoba się to czy tamto, dopóki jest to legalne, to też może usunąć konto.
    Co do starcia to gratuluje obrony. I fajnie widać grusssa w reckach. Nie raz do mnie lecial. Niestety zbyt duża flota żebym mógł się obronić .