Pożegranie z ogame pomimo top 9 Kalisto (i za niedługo byłoby o wiele wyżej)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Pożegranie z ogame pomimo top 9 Kalisto (i za niedługo byłoby o wiele wyżej)

      Hej. Nazywam się Karol i na ogame troszkę się znam. Poniżej zamieszczam tekst dlaczego kończę z ogame. Główne powody to rodzinne ale nie ukrywam że w tej decyzji pomogli mi moderatorzy tej gry. Jesteście ciekawi dlaczego postanowiłem nie sprzedać lecz usunąć konto? Doczytajcie do końca

      Chciałbym wszystkim starym i nowym członkom bardzo podziękować za grę. Po trzy letniej grze postanowiłem zakończyć moją przygodę z ogame. Konta nie sprzedaję ani nie oddaję lecz postanowiłem je skasować. Również statków nie zezłomuję u żadnego przyjaciela. Dlaczego taka decyzja? Jest kilka powodów o których postanowiłem Was Drodzy Członkowie sojuszu poinformować. Pierwszy powód to taki że za 6 miesięcy urodzi mi się syn bądź córka i nie będąc po 11 godzin w domu ze względu na moją karierę zawodową w Czechach 15 min dziennie na ogame to około 2h w skali tygodniu a jeśli ten czas mam spędzić z moim dzieckiem to wybór jest dla mnie prosty. Drugi powód to taki że nigdy tym się nie chwaliłem ale gracz zciwar to od tyłu czytając Rawicz plus moje imię to Karol. Jestem Mistrzem szachowym któremu kilka lat temu załamała się kariera i od roku intensywnie trenuję co od niedawna pozwala mi się mierzyć z najsilniejszymi arcymistrzami w Polsce jak równy z równym i wolę właśnie na szachy również przeznaczyć te 15 min dziennie. Odnośnie gry....Kolejnym powodem jest fakt robienia ffsów i odbierania ich co sprawia że staję się pewnego rodzaju niewolnikiem gry gdyż muszę wtedy być na telefonie/kompie a jeśli nie mam neta to fakt ten sprawia że denerwuję się a granie ma sprawiać przyjemność czy też satysfakcję. Kolejny powód apropo gry jest powodem poruszanym na forum z czego moderatorzy gry nic nie robią i wręcz przyzwalają na to. Mam na myśli multikonta. Wystarczy ściągnąć sobie program i zmieniać ip oraz handlować między sobą 3 lub większą ilością kont po korzystnym kursie i ma się nieograniczoną przewagę nad innymi kontami. I ostatni powód to fakt że jest problem z wersją mobilną. A ja jestem takim człowiekiem że wpłaciłbym głupią stówkę ale za produkt o który ktoś dba a nie ma w dupie. A o przyspieszeniu serwerów nie wspomnę bo to wyrównuje szanse z początkującymi więc idą w błoto lata mojej gry.
      PS.Wiadomość była za długa. Dlatego też podjąłem decyzję o kasacji konta. Nawet myślałem czy go nie sprzedać lecz czas poświęcony na granie byłby nie współmierny z jakimiś 300 500 czy nawet kilkoma tysiącami złotych. Czas poświęcony na grę i moja wiedza która pozwoliła mi zgłębić strategię gry eko w moim skromnym zdaniem do perfekcji. Bo wiedza którą posiadłem wynika z wyliczeń często całkowych. A i jeśli ktoś Wam powie że trzeba grube miliony wydawać na ogame żeby być w topce to wiedzcie że ja nie wydałem ani złotówki i zawsze grałem uczciwie. Tak więc dziękuję za grę i jeśli ktoś będzie chciał śledzić moją karierę sportową to zachęcam do polubienia Karola Rawicza na fb Ten w różowej koszuli Pozdrawiam i życzę powodzenia
    • Powodzenia w realu zciwar. Szkoda, że tak późno miałem okazję Ciebie poznać, ale nawet po tych kilku wymienionych wiadomościach mogę stwierdzić, że porządny z Ciebie człowiek.
      Życzę Ci przede wszystkim szczęścia rodzinnego i wysokich osiągnięć sportowych.
      pozdro Usagi