Zolwik128 [W_P] & Lzk [W_P] vs. VaaNe [PZT] ~ 116683.16% TOP1 ACS MERKUR

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zolwik128 [W_P] & Lzk [W_P] vs. VaaNe [PZT] ~ 116683.16% TOP1 ACS MERKUR

      Wstawiam póki gorące :E
      Kiedyś pisałem... szkoda że nie spotkałem tego stada gąsek na swojej drodze… aż do dnia dzisiejszego ]:-D
      Po starciu chciałem zapożyczyć wypowiedź breakusa pod jednym ze starć gdzie padł Galaktyczny,
      ale wystąpił jakiś błąd i nie wiem czy stwierdzenie jest na miejscu...
      (pierwszy raz spotykam się aby komuś zdublowało flotę po starciu) więc czekamy na odpowiedz z GO co dalej...
      Resztę metalu zawinął obrońca bo ktoś zapomniał zebrać wszystkich recków do wysłania ;} ale tragedii nie ma :roll:

      Kolejny pzt-ek w piach :E

      Pozdro dla całego W_P

      Od LzK:

      Podziękowania dla Zolwika, gratulacje i dla Miha za sam wie co pozdro dla całego WP



      Dnia 10-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

      Agresor Zolwik128 [W_P]
      ________________________________________________
      Okręt wojenny 20.131
      Pancernik 100.051
      Mały transporter 75.001
      Lekki myśliwiec 1.002.050
      Krążownik 100.211

      _________________________________________
      Agresor
      Lzk [W_P]
      ________________________________________________
      Okręt wojenny 20.072
      Pancernik 140.528
      Mały transporter 100.000
      Lekki myśliwiec 2.000.025
      Ciężki myśliwiec 1.484
      Krążownik 260.124

      _________________________________________
      Obrońca VaaNe [PZT]
      ________________________________________________
      Mały transporter 155.904
      Duży transporter 70.129
      Lekki myśliwiec 661
      Krążownik 13.126
      Okręt wojenny 1.428
      Statek kolonizacyjny 6
      Recykler 25.406
      Sonda szpiegowska 2.656
      Niszczyciel 638
      Gwiazda Śmierci 1.624
      Pancernik 1.578
      Wyrzutnia rakiet 7.190
      Działo Gaussa 284

      _________________________________________

      Po bitwie...
      Agresor Zolwik128 [W_P]
      ________________________________________________
      Okręt wojenny 17.108 ( -3.023 )
      Pancernik 85.564 ( -14.487 )
      Mały transporter 63.230 ( -11.771 )
      Lekki myśliwiec 846.146 ( -155.904 )
      Krążownik 85.410 ( -14.801 )

      _________________________________________
      Agresor
      Lzk [W_P]
      ________________________________________________
      Okręt wojenny 17.087 ( -2.985 )
      Pancernik 119.975 ( -20.553 )
      Mały transporter 84.409 ( -15.591 )
      Lekki myśliwiec 1.688.617 ( -311.408 )
      Ciężki myśliwiec 1.267 ( -217 )
      Krążownik 222.013 ( -38.111 )

      _________________________________________
      Obrońca VaaNe [PZT]
      ________________________________________________
      Zniszczony!
      _________________________________________

      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      80.123.992 Metalu, 110.331.676 Kryształu i 1.044.782.351 Deuteru
      Agresor stracił łącznie 6.854.194.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 18.873.114.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 6.679.423.500 metalu i 4.988.892.500 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 1.235.238.019 jednostek.
      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      ________________________________________________
      Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      2.550.060.000 Metalu i 2.550.060.000 Kryształu
      359.880.000 Metalu i 0 Kryształu
      1.573.485.500 Metalu i 426.514.500 Kryształu
      1.000.000.000 Metalu i 1.000.000.000 Kryształu
      1.012.330.000 Metalu i 1.012.330.000 Kryształu
      Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
      6.495.755.500 Metalu i 4.988.904.500 Kryształu

      Podsumowanie zysków/strat:


      Podsumowanie agresor

      Metal: 2.738.117.492
      Kryształ: 2.714.228.176
      Deuter: 413.358.351
      agresor zyskał łącznie 5.865.704.019 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -9.621.268.992
      Kryształ: -7.707.368.676
      Deuter: -2.779.714.351
      obrońca stracił łącznie 20.108.352.019 jednostek.


      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    • Ja to bym sie wstrzymal z piciem szampana i gratulacjami bo mam przeczucie ze atakierzy beda odsylac sure do GO :E
      Skoro obrońca zdążył z teleportacją floty, ktora fizycznie znalazła sie na innym moonie to nie ma mowy o bitwie...sytuacja dobrze mi znana z innego uni, której sam byłem świadkiem - tak własnie się skończyła.
      Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
      Uni - Izar - OFF
      Uni - Quaoar - OFF
      Uni - Yildun - ON
    • Radim napisał(a):

      Graty starcia Lizak! Odnosnie bugu z klonowaniem floty, ponizej macie podobne st z innego uni. Finalnie obronca zachowal GSy (odjeli mu tylko te odbudowane z doku) a agresorzy surke. Wilk syty, owca cala.

      Link
      I takie rozwiązanie, jak piszesz byłoby najfajniejsze.
      Bo nie wiadomo komu gratulować, chłopakom wlotu, czy Vane szybkich palcy :)

      Swoją drogą szacun za akcję, jak to się nie skończy to gratki za policzenie i wlot. Żółwik musisz zmienić nawyki, bo łatwo wykminić kiedy gdzieś lecisz, szkoda, że nie tak łatwo, gdzie :)
    • Z tym wpisem czekałem na rozwój wydarzeń pod ST. Myślę, że obrońca już wie, jak zostanie rozwiązana sytuacja, i w sumie chętnie bym się dowiedział :> Jakikolwiek będzie wynik, to W_P będzie 6kkk do przodu, i zachowa jeszcze trochę top1 ACS, zwłaszcza, że konto Alla znikło z PZT :)

      To jedno z tych ST, w których życzenie SzO jest jak kop we własne plecy. Trudno. Obrońcy Szo!

      A Tobie Żółwiku szczególne gratulacja za największy kawał roboty :)
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

      Jakiego kształtu są chmury?

      "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • VaaNe napisał(a):

      I zacytuje kolegę wystawiającego " Kolejny pzt-ek w piach " ??


      Jaki piach ??
      Moja flota jest cała i zdrowa i nic jej nie jest :)
      Wiec jak można powiedzieć ze poszła w piach :D

      Pozdrawiam ......
      Nooo zacytuje " Kolejny pzt-ek w piach " ??
      Rozwiązanie było dla mnie oczywiste bo zostałeś wyklikany :quasi:

      Graty zysku :thumbsup:
      AlmostDragon Witam :)
      Almost - Uni Merkur/Zibal ON
      Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.
    • A więc VAR zadziałał. Gąski Vaane dostały ptasiej grypy i poszły do piachu :E
      Ciekawe kogo zgubiła pewność siebie ]:-D
      Obrońca w sumie nie pogratulował trafienia (przynajmniej mi ,nie wiem czy była konwersacja z LzK), ale na uni był jedną z znaczących osób i swoje zrobił więc życzę :gszo: o ile będzie bo rozumiem że złość rozwiązaniem tak sytuacji dla Vaane jest duża.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zolwik128 ().

    • hymmm znajomości, nie licząc tego że vaane robił notorycznie fs na pz i w końcu udało się go wyklikać i wpaść to no to na pewno znajomości wygrały to starcie, a sprawa była tak długo rozpatrywana bo GA podejmowali decyzje co dalej a nie GO, GO nie miał tu nic do powiedzenia :)
      Mistrz Polski 2021
    • jaki problem? Daj przykład nie licząc tego starcia

      Brakusie, teraz widzicie tylko to że GA skasował flote, nikt nir dostrzega błędu Vaana jakim było puszczenie na pz i danie się wyklikac. Jego flota padła w tym starciu a ta, którą GO skasował była tylko jej kopią powstałą na skutek błędu w grze. Błąd został naprawiony a wy oskarżacie nas o nie wiadomo co
      Mistrz Polski 2021
    • Panowie,
      po co tu żale wylewać. To jest gra, notabene na tym uni walimy tak długo, że już nawet breakus nie ma parcia na wrzucanie W_P :)
      potraktujmy to jako starcie i tyle. Po znajomościach, czy nie - werdykt zapadł i jakoś nie kojarzę aby GA GO czy jak tam Państwo się nazywają, decyzje swoje zmieniali :)
      Tak jak pisze Lizak, latał na pzta dostał strzała wnioski wyciągnie i mam nadzieję, że się odbuduje bo poddają się tylko słabi :)

      Gratki TOP1 ACS i czekamy na nowy rekord, oby tym razem znów po naszej stronie.
      Vane pogratuluje Wam w Łodzi :)
    • Cóż, czekałem z wypowiedzią do rozwiązania owej, jak by nie patrzeć nietypowej sytuacji :) Na wstępie agresorom nalezą sie gratulacje, trafili w moment idealnie i wykorzystali błąd Vaane bardzo skrupulatnie. Procent konkretny, zysk rowniez, zabawa toczy sie dalej :) Nie da sie ukryc, ze jestem zaskoczony samym rozwiazaniem, zwlaszcza ze Vaaane wykazal sie na prawdę żelaznymi nerwami, zwijając flotę w +/- 3 sekundy. Poszukalem podobnych przypadkow i ten jest pierwszym, wsród znalezionych przeze mnie, który skończył się w ten sposób. To zawsze rodzi pytania, zwłaszcza w nawiązaniu do pewnych koneksji, ale snucie domyslow nigdy nie bylo moją domeną, więc i teraz czynić tego nie będę. Tak jak pisze Wachu, bez względu jaki to werdykt jest, klamka zapadła, idziemy do przodu :) Vaaane ma prawo czuć sie pokrzywdzony, ale liczę, ze górę w tej kwesti weźmie sportowa złość i chęć rewanżu :)

      Show must go on :)
    • chyba czas aby sie wypowiedzieć ....
      1. Van SZO , znam Cie , jestes uparty , cierpliwy , wiec flote odbudujesz szybko , nie przerywaj gry , tylko zmieniaj sposób fsowania i czasem miejsce :)
      2. Kochani .... o jakie znajomości chodzi ? gram na innych uniach z OG , róznej płci i wieku i jeszcze niczego nie udało mi sie z nimi załatwić poza jedna rzecza .... kiedy czegos nie wiem to pomagaja mi w uzupełnieniu wiedzy :) to sa ludzie z nieco większa wiedza od nas , zwykłych graczy :) ufam im w pełni , jesli podjeli decyzje o tym, że flota Vana jest trafiona to tak jest . Tez mi szkoda floty sojusznika , ale przyjmuję do wiadomości , że jej juz nie ma .


      Kiedys puscilam 3 ataki i nagle widze leci 6 .... hi hi , ( w naturze czlowieka lezy kombinowanie ) wiec od razu pomyslałam, że jak 6 ataków wpadnie to zyski będa większe niz sie spodziewałam :) NIESTETY :( kiedy wpadł pierwszy atak to jego dubler znikł :(((( gdyby wpadło 6 atakow pewnie nie poinformowałabym GO , a przeciez jestem uczciwa osoba , ale byloby to nieuczciwe wobec Was graczy z Merka :)

      więc moi Drodzy, mniej emocji , wiecj zabawy , Neferet musi tak działac aby gracze sie nie pozabijali , ma niewdzieczne zadanie , a zawsze mi odpisuje gdy mam problem :kwiat: NEFERET DZIEKUJE :kwiat:

      ok , spadam do pracy :) info dla wszystkich fsy zrobiłam :) darmowe dostawy kryski z sond poprosze na planety :)
      więcej usmiechu dla kazdego życze :)
      Mihaszku załatwie Ci pokój w Łodzi jesli przyjedziesz , bo moje znajomosci sa zajefajne bniste :) :fgrin: cos mi klaeiatura nawala :evil:


      teraz przypomniała mi sie scena z polskiego filmu :) SĄD SĄDEM ALE SPRAWIEDLIWOŚC MUSI BYC PO NASZEJ STRONIE :)))) cóz.... to tak nie działa :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez halszka ().

    • Co do "koneksji" to wydaje mi się że żaden go/sgo/Ga nie nadstawiał by karku żeby przeszło jakieś ST, a biorąc pod uwagę że jest to 116k% to tym bardziej :)

      Bez spiny ludzie, jest nas na merkur garstka, jak ktoś dostanie zloma od wasz czy od nas to się pośmiejmy a nie się spinamy :p
      AlmostDragon Witam :)
      Almost - Uni Merkur/Zibal ON
      Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.