pavciosz [Minionki] vs. deser_oddam [ZBOCZKI] ~ 29305.73%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pavciosz [Minionki] vs. deser_oddam [ZBOCZKI] ~ 29305.73%

    Witam,
    Ewidentnie dobra passa w tym tygodniu :) Flota wypatrzona rano od razu wzbudziła moje zainteresowanie więc raz po raz spoglądałem w kierunku księżyca na którym stała a ku mojemu zdziwieniu już tego samego dnia wszystkie znaki mówiły żeby przepalić świeżo nabyty zapas paliwa :P
    Obrońcy życzę sprawnej odbudowy mam nadzieję że kolor niebieski tylko na chwilę się pojawił, Zboczki fajne chopoki to moment kolegę reanimują :thumbsup:

    Pozdrowienia oczywiście dla Minonków :rolleyes:





    Dnia 07-09-2018 19:14:06 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor pavciosz [Minionki]
    ________________________________________________

    Krążownik 200.000
    Okręt wojenny 20.000
    Pancernik 110.000

    _________________________________________

    Obrońca deser_oddam [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 60.615
    Duży transporter 17.917
    Lekki myśliwiec 107.621
    Ciężki myśliwiec 500
    Krążownik 49.997
    Okręt wojenny 100
    Statek kolonizacyjny 44
    Recykler 41.956
    Sonda szpiegowska 2.848
    Bombowiec 1.000
    Niszczyciel 5.984
    Gwiazda Śmierci 15
    Wyrzutnia rakiet 144
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pavciosz [Minionki]
    ________________________________________________

    Krążownik 188.234 ( -11.766 )
    Okręt wojenny 19.487 ( -513 )
    Pancernik 109.350 ( -650 )

    _________________________________________

    Obrońca deser_oddam [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    87.276.733 Metalu, 87.276.733 Kryształu i 87.276.734 Deuteru
    333.635.558 Metalu, 70.723.415 Kryształu i 10.366.267 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 427.244.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 427.248.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 4.096.985.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 4.097.221.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 1.918.686.000 metalu i 1.011.887.100 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 1.400 metalu i 1.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 676.555.440 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.910.357.400 Metalu i 1.003.569.700 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.053.362.691
    Kryształ: 1.045.510.848
    Deuter: 64.361.001
    agresor zyskał łącznie 3.163.234.540 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.884.511.291
    Kryształ: -1.487.516.148
    Deuter: -401.749.001
    obrońca stracił łącznie 4.773.776.440 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • Uuuuuu ostro mlody O_O
    Gratuluje ! Elegancki zysk :D
    Obroncy Szo - bo to fajny chlop ;)
    Cos czarny weekend nad "ZBOCZKAMI" ale to moze swiadczyc rowniez o bardzo dobrej imprezie ;)


    Mam nadzieje ze wroca niebawem z nowymi silami . Pozdrawiam ;)
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • @Krucjo nie, nieczekoladowy. Był mleczny, gorący i smaczny. Trzeba było szybko jeść, żeby nie pobrudzić sobie łapek. Jestem przekonany, że smakowało.



    Nie miałem okazji pogratulować Pavcioszowi, więc chciałbym zrobić to teraz. Gratuluje i dobrze, że nie padłem ofiarą jakiegoś randoma. Są szanse, że moja flota zostanie lepiej wykorzystana niż przeze mnie. Choć osobiście liczyłem na złom od Krucjo/Trampka i miałem już przygotowane memy, obrazki, filmiki, gorzkie żale i masę innego syfu. No ale to już nie te czasy.

    Flota tamtego dnia dość długo czekała na chętnego i się doczekała. Zdążyłem pogratulować Buleonowi, który chciał się przyssać i coś jeszcze wyfarmić z moona, ale nie zdążył.Pokrótce, chciałbym tylko zaznaczyć, że ta gra to jeden wielki syf i jestem dumny sam z siebie, że nie wydałem ani złotówki na to. Ilość przekrętów, olewactwa ze strony tych pożal się boże adminów/gmów i innych jest przerażająca. A mimo wszystko jakoś to się kula. Jak? Nie mam pojęcia. Może było tak zawsze. Nie wiem. Pamiętałem tę grę jako pokaz przede wszystkim umiejętności gry, zasad i jakiejś tam ciężkiej pracy (?! xD) , a nie cwaniactwa i zasobności portfela. A może zawsze tak było? Tylko byłem młody, głupi i nic o życiu nie wiedziałem? Nie wiem po raz drugi.

    W grze trzymała mnie banda Zboczków na discordzie i tylko dlatego jeszcze w to "grałem". Połowę wakacji spędziłem na urlopie, korzystając z pogody i innych uciech. Dopiero tydzień przed złomem @franc sprowokował mnie do zdjęcia urlopu, "bo anty na pztkach stała". Przez weekend zebrałem może 20k i wkurzony na samego siebie włączyłem nadprzestrzenny na 13 poziom (recki na impulsie na tak starym uni nie dają rady podcas tych eventów) - badanie miało trwać około 6dni- do piątku, wszystko zgrywało się idealnie, ponieważ w piątek chciałem odpalić kolejny urlop, bo w sobotę wyjazd na urlop. Przez cały tydzień robiłem fsy tak jak zwykle, zapominając o flocie jak nigdy wcześniej. Statki stały po 2-3h i myślałem, że jestem nieśmiertelny. W piątek rano, Pavciosz wyskanował moją flotę, więc puściłem fsa, popołudniu zawróciłem go, żeby wrócił na godzinę 17 z minutami. Wszystko wyliczone idealnie, zgodnie z planem. Niestety jak to w życiu, o 16 awaria jednego z komputerów w pracy, wszystko przeciągnęło się do 19 i dopiero o 19.40 będąc już w domu przypomniałem sobie o ogejmie. Było już po wszystkim. Zrobiłem na szybko 800 recków i udało mi się raz obrócić.Zniknęło pz, puściłem urlop i na drugi dzień byłem juz 300km dalej w górach, nie czując wielkiego żalu z powodu straty floty. Chciałem pogratulować zaraz po powrocie, ale niestety ogame aktualnie wypadło z kręgu moich zainteresowań.

    Zapewne to już pożegnanie, bo szkoda tracić choćby minuty na to bagno. Mam nadzieję, że jakiś częściowy kontakt ze zboczkami na disco póki uriel trwa i chłopaki mają minimalne chęci do gry pozostanie. A jak nie, to na pewno kiedyś wpadnę do Pcimia skopać dupę francowi.

    Elo, Elo 3.2.0.

    Ps. Jak znajdę chętnego to postawię flotę i sprzedam konto. Tylko poważne oferty na priv. ^^
  • Weź już tak nie puacz, że te ogejmy takie beee i niedobre tylko zdejmuj ten urlop i pozwól się zrewanżować za kilkukrotne odbudowywanie mnie :D takie śmieci straciłeś, że w moment byśmy Cię odbudowali, a jak nie chcesz floty to byś sobie eko poprawił :) same siedzenie na discordzie to za mało lamo!
    Oczywiście dla Pavciosza gratulacje za czujność, czekałem na ten dzień kiedy to ja będę mógł się pośmiać z Deseró ale jak już przyszedł to nie było mi do śmiechu :(