MNS [My Nie Spimy] 892,56% vs. NW0 [New World Order] % - 329 % Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ukati napisał(a):

    Acetonitryl napisał(a):

    Graty starć. Obrońcom SzO.

    No cóż, zgodnie z przewidywaniami 3 wojny na raz przerosło MNS (nie mam pewności czy jedna by nie przerosła). Przegrywają z sojuszem flotowym do 0, zaczęli przegrywać z sojuszem ekowców w którym są 2 góra 3 floty i zostało im zwycięstwo z sojuszem moonowek (bez obrazy dla nikogo ale umówmy się że wojna z inferno absolutnie była skazana na porażkę inferno). Myślę że komentować nie ma co. MNS się rozpada, połowa sojuszu dostała złoma, druga połowa albo oddała/chce oddać konta albo wyszli lub wyjdą z soja i tak nic nie zrobią z tymi wojnami. Tyle krzyku o nic. Szkoda :)
    3 wojny na raz przerosło MNS Wojny Rhea wniosek jest dość prosty nawet latwo go sprawdzić wiekszosc lub prawie wszystkie osoby z obecnego mns to nowe osoby gdyż ponieważ wiekszosc starych weteranow po prostu nie gra pozdro chłopaki i gratulacje może do kiedyś ...
    Ale co kogo obchodzi,że kiedyś coś wygraliście? Tu dostajecie liść po liściu. Pan @Billie the kid

    ukati napisał(a):

    Acetonitryl napisał(a):

    Graty starć. Obrońcom SzO.

    No cóż, zgodnie z przewidywaniami 3 wojny na raz przerosło MNS (nie mam pewności czy jedna by nie przerosła). Przegrywają z sojuszem flotowym do 0, zaczęli przegrywać z sojuszem ekowców w którym są 2 góra 3 floty i zostało im zwycięstwo z sojuszem moonowek (bez obrazy dla nikogo ale umówmy się że wojna z inferno absolutnie była skazana na porażkę inferno). Myślę że komentować nie ma co. MNS się rozpada, połowa sojuszu dostała złoma, druga połowa albo oddała/chce oddać konta albo wyszli lub wyjdą z soja i tak nic nie zrobią z tymi wojnami. Tyle krzyku o nic. Szkoda :)
    3 wojny na raz przerosło MNS Wojny Rhea wniosek jest dość prosty nawet latwo go sprawdzić wiekszosc lub prawie wszystkie osoby z obecnego mns to nowe osoby gdyż ponieważ wiekszosc starych weteranow po prostu nie gra pozdro chłopaki i gratulacje może do kiedyś ...
    Ale co mnie obchodzi Rhea? Tu jest Dorado. Wali mnie Rhea. Trzymacie w soju malacka,o którym całe OGame.pl wie,że się pushuje i kupuje konta i są na to setki dowodów. W sumie sie nie dziwie,bo nawet bedac pusherem was zjada skillem na sniadanie xD Każdy szanujący sojusz by takiego typa wyrzucił na dzień dobry.

    Chociaż już nawet nie o to chodzi. W przeciwieństwie do tego, co próbował wmówić @Billie the kid ,tu dostajecie oklep ( nie martw się najcik, za pare tygodni nowe uni XD , bedziesz mógł gasić kiepy czy cośtam) .Trzeba było mierzyć siły na zamiary, bo jak na razie wygrywacie z sojuszem, w ktorym pewnie 90% uni ma moonowki xD
    Pozdrawiam serdecznie z pochmurnej Pragi. HAIL MNS
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • XDDD Czy wy zrobiliscie sojusz, w którym nikt ze sobą nie rozmawia? xDD przecież DeeJay grał z malackiem w soju na izarze -> mieliście możliwość zweryfikowania WSZYSTKIEGO. Wróżę wielkie sukcesy jak tak dalej to będzie wyglądało XD
    No ale co ja tam mogę wiedzieć.

    HAIL MNS
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Gratulacje dla NWO za wygranie wojny. Jak każdy już wie MNS się rozpadło. PS Każdy taki wielki flociaż i a jak przyjdzie złom to urlop i czekanie na nowe uni. Moim zdaniem to chyba ni na tym polega, żeby pokazać przez pierwsze 2-3 tyg że się jest pro uber lotnik a nawet się odbudować nikt nie umie. Bo przecież jak się spadnie w statach te parenaście miejsc to już nie ma sensu grać i lepiej dać urlop albo oddać, Bo się już przecież pokazało wszystkim, że było się np. to top 5 przez ten krótki okres czasu. Tyle w temacie
    Nigdy nie mów Nigdy
  • Limonoleum napisał(a):

    Gratulacje dla zwycięzców ;) Swoją drogą @Haven, bo aż jestem ciekawy - w tym STejku zrobiłeś FSa na planetę i kumple Ci się podstawili po prostu? On tego nie widział na falandze, ze oni lecą, czy jak??:P
    wystawiłem się. Celowo długi zły FS na atakuj - przed tym zmienilem nick aby pomyślał, ze zmienilo właściciela - info do DJ z lamerskiego konta ze takiego FS ktos wychaczyl, wiedzialem ze sam to moze znaleźć ale chcialem mu to ulatwic - ja nie bylem zalogowany a koledzy w ciemno sie podstawiali. Zalogowalem sie dopiero na 10 minut przed powrotem FS i atakiem DJ wszystko wyszlo tak jak zaplanowalismy.
    "Nie ważne jak się zaczyna, lecz jak się kończy"