lifer [MNS] vs. Wiciu007 [N N] ~ 2615.91% - Top1 Solo

  • lifer [MNS] vs. Wiciu007 [N N] ~ 2615.91% - Top1 Solo


    Stało to poleciałem, dzięki anty obrońca się praktycznie wyzbierał.
    Dnia 22-08-2018 07:32:37 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor lifer [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 19.691
    Mały transporter 8.502
    Okręt wojenny 669
    Pancernik 1.773
    Krążownik 3.143
    _________________________________________

    Obrońca Wiciu007 [N N]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.617
    Duży transporter 145
    Lekki myśliwiec 3.222
    Ciężki myśliwiec 16
    Krążownik 3.323
    Okręt wojenny 1.100
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 4.769
    Sonda szpiegowska 189
    Pancernik 134
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor lifer [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.385 ( -13.306 )
    Mały transporter 2.733 ( -5.769 )
    Okręt wojenny 665 ( -4 )
    Pancernik 1.772 ( -1 )
    Krążownik 2.620 ( -523 )
    _________________________________________

    Obrońca Wiciu007 [N N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    6.868.819 Metalu, 2.779.107 Kryształu i 3.827.510 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 91.792.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 301.204.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 177.591.400 metalu i 83.999.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 13.475.436 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    64.407.400 Metalu i 2.252.600 Kryształu
    16.324.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    80.731.400 Metalu i 2.252.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 25.474.219
    Kryształ: -23.573.293
    Deuter: 2.766.510
    agresor zyskał łącznie 4.667.436 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -198.444.819
    Kryształ: -94.173.107
    Deuter: -22.061.510
    obrońca stracił łącznie 314.679.436 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

  • Demi napisał(a):

    recyklery za pieniadze niszcza ta gre...fajne starcie.
    A floty i konta budowane za pieniądze to już nie ? :D
    Eh masa hipokryzji w tym wątku, a agresor też nie mało złotówek w konto władował.
    Taka to już gra, ja już przestałam do tego uwagę przykładać, dlatego na żadnej uni ST nie wstawiam, bo to po prostu głupota :)

    Wiciu szo :P
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • zona_rolnika napisał(a):

    Demi napisał(a):

    recyklery za pieniadze niszcza ta gre...fajne starcie.
    A floty i konta budowane za pieniądze to już nie ? :D Eh masa hipokryzji w tym wątku, a agresor też nie mało złotówek w konto władował.
    Taka to już gra, ja już przestałam do tego uwagę przykładać, dlatego na żadnej uni ST nie wstawiam, bo to po prostu głupota :)

    Wiciu szo :P
    Przepraszam, ale jednak nie tak dużo :)

  • Lamka z Ciebie sąsiad :P

    Mówiłem nie lecimy jak nie ma pewności pozbierania :D Jak lecimy do NN to naturalne że karta pójdzie w ruch :D Tomy to juz chyba debet ma na koncie :D

    No cóż, tak na poważnie to w sumie nie cieszyć sie czy płakać . CIeszyć bo ciut pkt jesteś w plecy, płakać bo mi Top 1 na wysoki % ustawiłeś :)

    Co do wiciu , pewno się spushuje i nie popełni błędów ziutka :P

    Agresorowi Szo :D
  • Piękny atak, piękny % co tu więcej mówić, brawo! :)

    Co do anty dajcie sobie spokój, po to to jest żeby to użyć, tak ta gra została zrobiona, żeby tylko "kapusta" leciała :)
    Więc nie powinniśmy mieć pretensji, ze ktoś wydal 100zl żeby sie uratować bo się troszku przysnęło :) Najgorsze boli, że cała czołówka użyła anty żeby szybko ruszyć, farmić itd a wylewają swoje nie zadowolenia w dziale ST i wyzywają sie :) Nie smaczne to jest :)

    Pozdrawiam normalnych :)
  • Dedness napisał(a):

    Piękny atak, piękny % co tu więcej mówić, brawo! :)

    Co do anty dajcie sobie spokój, po to to jest żeby to użyć, tak ta gra została zrobiona, żeby tylko "kapusta" leciała :)
    Więc nie powinniśmy mieć pretensji, ze ktoś wydal 100zl żeby sie uratować bo się troszku przysnęło :) Najgorsze boli, że cała czołówka użyła anty żeby szybko ruszyć, farmić itd a wylewają swoje nie zadowolenia w dziale ST i wyzywają sie :) Nie smaczne to jest :)

    Pozdrawiam normalnych :)
    Proszę o małe sprostowanie :P


    Używam anty jak 90% graczy ogame. Jednak proszę przeanalizować historie mojego konta i dopiero wypowiadać się w temacie szybkiego startu ;)


    Agresorowi jeszczze raz graty, w sumię JAJ , bo wiedział jaki może być efekt anty reków.
  • Agent Bolek napisał(a):

    Dedness napisał(a):

    Piękny atak, piękny % co tu więcej mówić, brawo! :)

    Co do anty dajcie sobie spokój, po to to jest żeby to użyć, tak ta gra została zrobiona, żeby tylko "kapusta" leciała :)
    Więc nie powinniśmy mieć pretensji, ze ktoś wydal 100zl żeby sie uratować bo się troszku przysnęło :) Najgorsze boli, że cała czołówka użyła anty żeby szybko ruszyć, farmić itd a wylewają swoje nie zadowolenia w dziale ST i wyzywają sie :) Nie smaczne to jest :)

    Pozdrawiam normalnych :)
    Proszę o małe sprostowanie :P

    Używam anty jak 90% graczy ogame. Jednak proszę przeanalizować historie mojego konta i dopiero wypowiadać się w temacie szybkiego startu ;)


    Agresorowi jeszczze raz graty, w sumię JAJ , bo wiedział jaki może być efekt anty reków.
    Prostowałem to już jednemu na PW bo się poczuł urażony moim postem :) Wyprostuje to i Panu :) Napisałem ogółem topka bo nie będę wypisywał pojedynczo Nicków graczy, którzy ze startem Uni poszli jak dzik w ziemniaki, łupiny po nich można tylko było zbierać :)
    Nie muszę patrzeć w historie, wiem kto był z przodu :) Wiesz to również ty i inni, którzy maja normalne podejście :) Więc proszę nie brać mojego postu do serca, którzy są w obecnej w ścisłej Topce :) Jeżeli dalej nie wie Pan o co mi chodzi, to zapraszam na Priv i wtedy może dojdziemy do ładu. Jeszcze raz przepraszam, jeżeli kogoś obraziłem. Nie będę wymieniał graczy o których mi chodzi bo tez nie mam zamiaru ich obrazić. Niech każdy używa Anty jak chce, ile chce itd a wypowiadanie na ten temat nie ma sensu bo jest to opowieść jak w niekończącej się studni :)

    pozdrawiam normalnych

    P.S Sorki lifer za zaśmiecanie tematu, jeszcze raz graty w lotu :)
  • zona_rolnika napisał(a):

    Demi napisał(a):

    recyklery za pieniadze niszcza ta gre...fajne starcie.
    A floty i konta budowane za pieniądze to już nie ? :D Eh masa hipokryzji w tym wątku, a agresor też nie mało złotówek w konto władował.
    Taka to już gra, ja już przestałam do tego uwagę przykładać, dlatego na żadnej uni ST nie wstawiam, bo to po prostu głupota :)

    Wiciu szo :P
    to ze mozna kupic sobie "dopalacza", "pola" itp itd. w pewnym sensie rozumiem, nie korzystam, nie ma sie czym chwalic ale ostatnie piniondz jaki wydalem na ogame to jakies 12 lat temu odpalilem sobie geologa...ale, ze mozna przyspieszac budowe w stoczni itp, itd tego juz w pewnym sensie nie rozumiem, to dziala na szkode tego biznesu.
  • Napisałem o antyreckach i każdy się spinać zaczął nie rozumiejąc mojego przesłania. Wiec i ja sprostuje. Sam używam antymateri. I pewnie wyzbieral bym się antyreckami jak by była taka sytuacja. Chodzi mi tylko o to, ze bez niej było uczciwiej. Bardziej liczył się skill i umiejętności graczy. A nie siano. Pamietam jak były czasy kiedy nie było takich akcji. Jak stawiałem pierwsze grawitony na u2 to 15 osób z sojuszu mi satek broniło. A na uni grało 8k osób mimo ze serwer miał już kilka lat. I to był prawdziwy duch i rozkwit tej gry. Teraz mamy bagno oparte na zyskach. Pisałem to już kiedyś w jakimś poście ale napisze jeszcze raz. Jak ja chce sprzedać/ kupić konto to jest ban, nielegalne. Bo w transakcji nie uczestniczy gameforge. Ale jak oni sprzedają anty, surowce itp to jest już git. Dno. A jednak ciagle wracam :E
    Gratki % jeszcze raz. Jak na ten etap gry to na prawdę robi wrażenie ;)
  • Demi napisał(a):

    zona_rolnika napisał(a):

    Demi napisał(a):

    recyklery za pieniadze niszcza ta gre...fajne starcie.
    A floty i konta budowane za pieniądze to już nie ? :D Eh masa hipokryzji w tym wątku, a agresor też nie mało złotówek w konto władował.Taka to już gra, ja już przestałam do tego uwagę przykładać, dlatego na żadnej uni ST nie wstawiam, bo to po prostu głupota :)

    Wiciu szo :P
    to ze mozna kupic sobie "dopalacza", "pola" itp itd. w pewnym sensie rozumiem, nie korzystam, nie ma sie czym chwalic ale ostatnie piniondz jaki wydalem na ogame to jakies 12 lat temu odpalilem sobie geologa...ale, ze mozna przyspieszac budowe w stoczni itp, itd tego juz w pewnym sensie nie rozumiem, to dziala na szkode tego biznesu.
    Nie zebym sie czepial, ale wydaje mi sie, ze 12 lat temu nie mozna bylo kupic sobie geologa :) byl jedynie commandor. Ale moge sie mylic.

    Lifer szybko dzialasz, wieczorem mowisz w nocy juz to zlomujesz :) Blitzkrieg jak sie patrzy :P

    Ziuuuuut, miales mi wsrod sojusznikow przeprowadzic selekcje, a to Lifer Tobie w sojuszu robi porzadki :P

    Wiciu SzO :)
  • zona puknij sie sledziem w leb kto jak kto ale alko to akurat woli piwo niz anty ...

    stara gwardia poprostu co tu dodac moge ...

    tobie pyjter to co zawsze

    ST jest ? jest
    chwala jest ? jest
    piwo dla sledzia jest ? no i tu juz zaczynaja sie powazne problemy

    zjem rybe jak pijesz bo gdy pijesz jem ryby

    dziekuje dowidzenia pozdrawiam graty Szo i ble ble la la sru tu tu tu

    CH cos tam tak masz racje wybacz ale minie 3 lata zanim zapamietam twoj nick

    wiciu SzO widac co uni i ty i MNS rezultat ten sam
    dlatego zycze ci mnie MNSow na przyszlosc

    Nie lękam się sukcesów wroga, lecz błędów naszych