#1 Haven [ELITE] vs. Geologist Hubble [MNS] ~ 7.09%

  • #1 Haven [ELITE] vs. Geologist Hubble [MNS] ~ 7.09%

    Miało być piękne przywitanie, a wyszła lipa. Cóż :)
    Obrońca się zalogował pare minut po wlocie i zebrał złom antyreckami - tak już bywa :).
    Mógł zostawić, bo dostał kulke w prezencie - zrobił inaczej.
    Dlatego nie życzę SzO
    Wrócę po swoje.


    Dnia 18-08-2018 18:31:11 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Haven [ELITE]
    ________________________________________________

    Krążownik 59
    _________________________________________

    Obrońca Geologist Hubble [MNS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3
    Duży transporter 10
    Lekki myśliwiec 7
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 31
    Recykler 14
    Sonda szpiegowska 10
    Satelita słoneczny 16

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Haven [ELITE]
    ________________________________________________

    Krążownik 54 ( -5 )
    _________________________________________

    Obrońca Geologist Hubble [MNS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    14.400 Metalu, 14.400 Kryształu i 14.400 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 145.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.381.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 479.500 metalu i 229.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 43.200 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 7%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 6.104 km został uformowany.

    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -85.600
    Kryształ: -20.600
    Deuter: 4.400
    agresor stracił łącznie 101.800 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -393.900
    Kryształ: -208.900
    Deuter: -112.400
    obrońca stracił łącznie 715.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    "Nie ważne jak się zaczyna, lecz jak się kończy"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Haven ().

  • Ja nie śpie 2 dni i cisne ostro jak tylko można i mimo to to ilość KR agresora uświadamia mnie w tym,że bez anty to jestem cienki bolo,no ale cóż,sam atak dobry,a i zbiórka na SZO też pierwsza klasa:)
    TO nie stare czasy ponad 10 lat temu,wtedy na STeki czekało sie 2-3 dni po nieprzespanych nocach,a tu jest jak jest.
    Weszła ANTY w 21 wiek,więc każdy gra jak chce,więc żale typu ,antyrecki mają się tak samo jak speedantyflota.
    Graty natarcia ,a obrońcy szybkiego SZo,a wam obydwu możliwości wzięcia debetu w banku,bo kiedyś i anty nie pomoże a żyłka antyhazardzisty zostanie i każdy ,,antek,,bedzie szedł po rozum do głowy lub spłacał debety lub co zarobi to przerobi w ogame:P
    3majta się i czerpania przyjemności z gry,bo to najważniejsze,a reszta to pryszcz...
  • Nie gram na tej uni, ale o tym co Haven wyprawia to słuchy docierają i w sąsiednie uniwersa :D Kogoś mi przypomina ;) Ciekawe kogo... :D
    Jeszcze ta spina o antyrecki. Szczyt hipokryzji :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Nazwijmy sprawę po imieniu. Flota niemożliwa do utworzenia bez pieniędzy spotkała się z obroną w postaci recyklerów również niemożliwych do utworzenia bez pieniędzy.

    Dla mnie piękny remis.
    Fajne Pay4Game nam się powstało :D
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • Ludzie gdzie tutaj mam do kogoś żal, z luzem napisałem - że za kulkę mógł zostawić. Tyle - ale musieliście sobie ulżyć.
    Oczywiście, że było anty ale nie w takiej ilości jakby się nie którym mogło wydawać i są na tym uni inne osoby, które wydały i dalej wydają krocie.
    Zresztą, niech pierwszy rzuci kamień...
    Pozdrawiam bez spiny :)
    "Nie ważne jak się zaczyna, lecz jak się kończy"
  • Złom należy do tego, który go zbierze i bezpiecznie dowiezie do domu;)
    Jestem na 1000% pewny że agresor będąc w sytuacji obrońcy również wachlowałby złom :)

    Graty, czy coś.
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Haven napisał(a):

    Ludzie gdzie tutaj mam do kogoś żal, z luzem napisałem - że za kulkę mógł zostawić. Tyle - ale musieliście sobie ulżyć.
    Chłopie, nie odwracaj kota ogonem. ;) To nie było z luzem :P
    Podejrzewam, że nie byłoby tematu gdybyś nie dodał tego :

    Haven napisał(a):

    Dlatego nie życzę SzO


    Wrócę po swoje.

    Wtedy byłoby fajnie.
    No ale te "wrócę po swoje" zabrzmiało buracko, w dodatku z ust kogoś, kto wtopił w grę kilka ładnych stów. Jak to zauważyli ludzie, hipokryzja 1000%. Sam korzystasz z udogodnień i masz żal do obrońcy, że powiosłował? Ciesz się, że nie był aktywny, nie postawił antyfloty i nie zrobił Ci podstawki :)

    Ogółem sprawa wygląda tak - Kto umie grać a kto nie wyjdzie po paru ładnych miesiącach. Nie twierdzę, że jesteś dzieckiem neo który dorwał się do karty kredytowej taty, niczym Kevin sam w NY, ale musisz zrozumieć, że nie zabłysnąłeś ani tym STejkiem, ani kulturą.

    Dwie sentencje na koniec :
    Zwycięża ten, kto się nie poddaje i kto pokazuje większego ducha walki.
    Na upały idealne jest zimne piwko. XD

    Pozdrawiam! ;) :D
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • Spoko - twórz sobie swoje teorie :)
    Wiesz bez względu co sobie tam wymyślisz nie gram w tą grę od wczoraj i każdy tutaj wydaje mniejsze lub większe kwoty. Traktuje to jako zabawę, nie zapominając o starych zasadach jakie mam. Mianowicie jak zostanę trafiony, gratuluję, zostawiam złom - możesz to nazwać kretynizmem, Twój wybór ale tak mam. Podobnie jest z lataniem po satelitach, nawet jakby wyszedł mi z tego + nie polecę. Tak też robie na tym uni.

    Zasady są jak pupa:) każdy ma swoją i nie mam o to żalu, a napisałem tylko co myślę.

    Nie rozumiesz, trudno - zimne piwko dobra sprawa, ale jestem na takiej diecie, gdzie piwa nie mogę.

    Pozdro :)
    "Nie ważne jak się zaczyna, lecz jak się kończy"
  • No ładnie tych krążków naspawałeś, gratulacje.
    Straty spore, bo także krążki były, niedługo pojawią (lub też pojawiły się) się owce to będzie to trochę inaczej wyglądało.
    A co do anty to jego prywatna sprawa, chyba nie o to chodzi, żeby zaglądać komuś do portfela, bywa dość często, że najlepsi gracze używają jej chociażby do admirała czy innych rzeczy, także nie ma się co spinać o to. Szo obrońcy i do naSTępnego.
  • Haven napisał(a):

    Ludzie gdzie tutaj mam do kogoś żal, z luzem napisałem - że za kulkę mógł zostawić. Tyle - ale musieliście sobie ulżyć.
    Właśnie w tym zdaniu masz żal i pokazujesz ten szczyt hipokryzji o którym wspomniałam :) sorki, że tak długo nie odpisywałam, ale po prostu nie mam zbyt wiele czasu na przeglądanie forum i nie odświeżam go co 5 minut :)

    "za kulkę mógł zostawić"... a musiał ? Nie. Miał anty, jak ty, więc ją wykorzystał, a ty się o to spinasz. Ty zostawiłbyś złom ? nie chce mi się wierzyć, bo tacy jak ty to dla 1kk surki to i sojusznika by pakowali :D Dużo wiesz o tej grze? Raczej wydaje mi się, że mało. Ktoś kto dużo wie, potrafi złomować i odpowiednio inwestować to nie potrzebowałby tej ilości antymaterii jaką Ty inwestujesz by być w czołówce :)
    Pozdrawiam, dobrej nocki :)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.