zielu75 [Heheheee] vs. Andrzejsafari240 [ACL] ~ 6056.05%

  • zielu75 [Heheheee] vs. Andrzejsafari240 [ACL] ~ 6056.05%

    Wczoraj mi się nie chciało wstawiać to dzisiaj już to zrobiłem ;]

    Pozdro dla sojuszu i znajomych.


    Kupie deuter i metal :P



    Dnia 08-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor zielu75 [Heheheee]
    ________________________________________________

    Pancernik 80.000
    _________________________________________

    Obrońca Andrzejsafari240 [ACL]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.283
    Duży transporter 8.630
    Lekki myśliwiec 12.849
    Ciężki myśliwiec 53
    Krążownik 4.666
    Okręt wojenny 1.202
    Recykler 123
    Sonda szpiegowska 70.722
    Bombowiec 386
    Niszczyciel 1.975
    Pancernik 2.288
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor zielu75 [Heheheee]
    ________________________________________________

    Pancernik 79.666 ( -334 )
    _________________________________________

    Obrońca Andrzejsafari240 [ACL]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    31.208.923 Metalu, 5.613.436 Kryształu i 22.927.141 Deuteru
    75.490.246 Metalu, 2.806.718 Kryształu i 11.463.570 Deuteru
    37.745.123 Metalu, 1.403.359 Kryształu i 5.731.785 Deuteru
    18.872.562 Metalu, 701.680 Kryształu i 2.865.893 Deuteru
    4.718.140 Metalu, 175.420 Kryształu i 716.473 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 28.390.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 921.083.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 322.217.700 metalu i 283.387.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 222.440.469 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 480.232.694
    Kryształ: 280.727.913
    Deuter: 38.694.862
    agresor zyskał łącznie 799.655.469 jednostek.
    Agresor stracił 95.477 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -618.325.994
    Kryształ: -402.179.613
    Deuter: -123.017.862
    obrońca stracił łącznie 1.143.523.469 jednostek.
    Obrońca zyskał 5.103 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Emerytura
  • Gruby push :D aż miło patrzeć jak sam sobie pętle na szyje pleciesz :D


    Otóż konto Andrzejsafari240 obserwowałem od jakiegoś czasu z wiadomych przyczyn, dosyć ciekawa flota. Flotę trzymał na moonie a na planecie miał pona 1mld obrony, którą w dzień złomu przetopił za antymaterie na surowce które wystawił wraz z flotą lecącemu 110 układów top1.

    zapodaj.net/4874755db187a.png.html

    Oto skan z dnia tego rw czyli flota bez surowcy z obrony która została przetopiona na surowce w ten dziień i wystawiona zielowi:

    zapodaj.net/7ff88babdd41d.png.html

    I oto link z dziś po przetopieniu mld obrony:

    zapodaj.net/1b82433060810.png.html

    [ciach]


    Moderator Neferet:
    Obraza
  • zielu75 napisał(a):

    Tickety piszcie i niech GO wyjasnia sprawe. Ja w dyskusje z Lamkami nie mam zamiaru wchodzic.
    Co mnie to obchodzi Co on robil z obrona ? Tym bardziej na 6g? Rw odbylo sie zupelnie w innym miejscu ale to juz nie wasz interes.

    Pozdrawiam cieplutko.

    Skorzystałem z twojej rady i posłałem ticketa, ops chyba jesteś PUSHEREM bo zniknął nam top1 <X O_O :love: :evil:

    edit: miłego odpoczynku ;)
  • Czyli Zielu jak większość,oszust i nie jest czyste. A tak się zapierał i pluł na innych. Szkoda... zawiodłem się, bo chciałem wierzyć,że jest inaczej :(
    Teraz nie ma jak się bronić... Chyba,że ban za handel czy jakieś inne drobne "przestępstwo".

    Kilka dni odpoczynku,wróci i nadal będzie pewnym top1,którego nikt nie wyprzedzi.
    Miłego korzystania z pogody.
    Art to żart.



    Stare, niesłuszne zbanowane konto


    I am not a king, I am not a god, I am... worse...
  • A pewni jesteście, że dostał karę za to o czym piszecie - że dotyczy to pushu? Może zwyzywał kogoś lub przekroczył dopuszczalną ilość ataków? Skąd ta pewność u Was? Starcie przestało mi się podobać, po zobaczeniu dołączonych zrzutów. Cenię sobie jednak domniemanie niewinności, a od oceny dowodów i karania jest GO, nie zaś tłum (czyli my).
  • Raiden napisał(a):

    Gdyby było inaczej obrońca nei dostałby bana, zresztą dostałem odpowiedź na ticketa i wszystko jest oczywiste jak 2+2=4
    W takim razie wracamy do gry. To starcie dostaje łapę w dół, zielu spadł z piedestału z tym samym błotem na twarzy, co SoS. Ten drugi urlop zdjął, skanować zaczął. Taki klon pierwszego, ale co ja tam wiem 8o Dla mnie wniosek na dalszą grę: za pewnik brać tylko swoje podwórko: te kilka planet które posiadam i stateczki którymi latam.

    Oby nigdy więcej przekrętów na tym Uniwersum.

    Ave.
  • Starcie wygladalo na smierdzace, poza tym ilosc starc ziela i czestotliwosc wstawiania zaczela mi przypominac ilosc starc Gotreka sprzed bana, no i patrzcie... Ale teraz wrocil Gotrus wiec pewnie bedzie chcial ziela dogonic, a to oznacza tylko jedno...

    Przez takich jak oni odechcialo mi sie tu latac i klepalem eko... Moze teraz czas poszukac jakiegos sojuszu i zaczac latac...
  • Cóż chciałem się wypowiedzieć w temacie Co się stało na Xanthus vol 2 ale zdążyli zamknąć więc napisze to tutaj.


    Owszem popełniłem błąd ,że nie zgłosiłem tego ,że gracz AndrzejSafari240 dzień lub dwa po złomie wysłał na mnie reszki doku na atakuj i za to mam bana. Ale ciekawią mnie natomiast inne sprawy .

    1. Dzień po złomie na demeter gracz AndrzejSafari240 wysyłą 1 recyklera na gracza Don Vasyl z misją atakuj na 3 dni gdzie nigdy nie był przez Vasyla ani skanowany ani atakowany. Zbieg okoliczności ? :P
    2. Wszyscy moi ulubieńcy którzy najgłośniej krzyczą "pusz pusz" nagle nie widzą problemu by gościć u siebie w soju sosika który to wiadomo jaki jest bo dowody w jego sprawie był nie do podważenia. Rozumiem takie podwójne standardy ? :)
    3. Chwilkę po nałożeniu na mnie blokady przez GO sosik , Furia - konto pod pusz dla sosa , VasiliBumwDenko - jego gsówka zdejmują urlopiki. A sosik zaczyna skanować jak oszalały i próbować na siłę zdjąć kogoś od Nas . Kolejny przypadek ;]

    Reasumując fajnie wam chłopaki wyszło z tym, banem dla mnie . Nieostrożność i zbytnia pewność swojej racji mnie zgubiła do czego się przyznaję .Ale spoko na przyszłość bd miał to na uwadze więc to jest mój pierwszy i zarazem ostani ban więc cieszcie się pijcie i świętujcie póki możecie.

    I tak na koniec to ciekaw jestem czy sosik poczeka na mnie czy ucieknie jak zwykle na urlopik ;] "Kota nie ma - myszy harcują " .

    Bez odbioru bo nie mam nic więcej do dodania a z wami krzykaczami najlepsza rozmowa jest poprzez RW.

    @Neferet Temat do zamknięcia.
    Emerytura
  • Czy was w ogóle interesuje za co jest ten ban czy tylko same domysły wypisujecie. Ban nie jest za to starcie więc wasze wypociny o tych "dowodach" to można między bajki włożyć. Ban jest za to że ten obrońca wysłał jakieś resztki na atak i zielu nie wykazał sie rozwagą i zebrał złom po obronie. Wiadomo jak sie nie ma jak zaszkodzić w grze to szuka sie nieczystych zagrań. Wysyła sie recka na atak 3 dni, wysyła sie silniejszemu surke żeby musiał odsyłać transporty i pisać tickety do GO i wysyła sie takie ataki w 1 slocie z reckami. Ale po co sie produkować wy i tak wiecie lepiej...
  • zielu75 napisał(a):

    Cóż chciałem się wypowiedzieć w temacie Co się stało na Xanthus vol 2 ale zdążyli zamknąć więc napisze to tutaj.


    [...]
    2. Wszyscy moi ulubieńcy którzy najgłośniej krzyczą "pusz pusz" nagle nie widzą problemu by gościć u siebie w soju sosika który to wiadomo jaki jest bo dowody w jego sprawie był nie do podważenia. Rozumiem takie podwójne standardy ? :)
    3. Chwilkę po nałożeniu na mnie blokady przez GO sosik , Furia - konto pod pusz dla sosa , VasiliBumwDenko - jego gsówka zdejmują urlopiki. A sosik zaczyna skanować jak oszalały i próbować na siłę zdjąć kogoś od Nas . Kolejny przypadek ;]

    Reasumując fajnie wam chłopaki wyszło z tym, banem dla mnie . Nieostrożność i zbytnia pewność swojej racji mnie zgubiła do czego się przyznaję .Ale spoko na przyszłość bd miał to na uwadze więc to jest mój pierwszy i zarazem ostani ban więc cieszcie się pijcie i świętujcie póki możecie.

    [..]

    @Neferet Temat do zamknięcia.
    Uwielbiam po prostu taką retorykę, ktoś tam ktoś oszukuje i się pushuje to ja też mogę ! Nie odwracaj kota ogonem, bo to Ty wisisz na banie, nie SoS czy Demeter. Trochę pokory..
    Starcia nie gratuluję z wiadomych powodów i życzę miłego odpoczynku od cyferkowego świata :D