TOP 1 ACS OBRONA Lzk [W_P] vs. Adam [PZT] & Do oddania -VaaNe [PZT] ~ 65159.69%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 ACS OBRONA Lzk [W_P] vs. Adam [PZT] & Do oddania -VaaNe [PZT] ~ 65159.69%

    Po oddaniu konta na Q nie grałem w ogame bo ani czasu ani chęci. Dwa dni temu dałem się namówić na pogranie no i udało się zgrać z Vane .
    Lzk latał do mnie kilka razy więc postanowiliśmy spróbować zwabić go w pułapkę no i się udało.

    Pozdrawiamy B-S'y z Quaorara, PZT @GHOST @GrimReaper @Knopers20 @Guttentag
    i podziękowania za wspólną akcje dla @VaaNe


    Lizak EJK napisał(a):

    Pozdrawiam Adasia i mu gratuluj, cieszę się że starcie było zorganizowane przez niego bo to w porządku człowiek. Odbudowa będzie bo nie dam ekonomom przodować na uni :E Jeszcze raz graty dla Adasia :)

    (bilans strat jest dokładnie taki jaki wyszedł, LZK dał nam swój raport zbioru)




    Dnia 06-08-2018 13:10:09 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lzk [W_P]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.000.306
    Krążownik 185.121
    Okręt wojenny 20.073
    Pancernik 140.128

    _________________________________________

    Obrońca Adam [PZT]
    ________________________________________________

    Mały transporter 27.052
    Duży transporter 1.569
    Lekki myśliwiec 12
    Krążownik 5.210
    Okręt wojenny 8.902
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 5.633
    Sonda szpiegowska 723
    Niszczyciel 37
    Gwiazda Śmierci 1.130
    Wyrzutnia rakiet 471
    Lekkie działo laserowe 566

    _________________________________________

    Obrońca Do Oddania [PZT]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.130
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lzk [W_P]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 984.252 ( -1.016.054 )
    Krążownik 91.593 ( -93.528 )
    Okręt wojenny 9.868 ( -10.205 )
    Pancernik 69.653 ( -70.475 )

    _________________________________________

    Obrońca Adam [PZT]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -27.052 )
    Duży transporter 0 ( -1.569 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -12 )
    Krążownik 0 ( -5.210 )
    Okręt wojenny 0 ( -8.902 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -4 )
    Recykler 0 ( -5.633 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -723 )
    Niszczyciel 0 ( -37 )
    Gwiazda Śmierci 1.130 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 0 ( -471 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -566 )

    _________________________________________

    Obrońca Do Oddania [PZT]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.130 ( -0 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 13.379.203.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 921.270.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.059.565.500 metalu i 2.456.403.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    499.950.000 Metalu i 499.950.000 Kryształu
    2.794.953.000 Metalu i 1.205.047.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    3.294.903.000 Metalu i 1.704.997.000 Kryształu
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    150.000.000 Metalu i 150.000.000 Kryształu
    150.120.000 Metalu i 150.120.000 Kryształu
    150.290.000 Metalu i 150.290.000 Kryształu
    150.450.000 Metalu i 150.450.000 Kryształu
    150.470.000 Metalu i 150.470.000 Kryształu
    140.000 Metalu i 140.000 Kryształu
    13.192.500 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    764.662.500 Metalu i 751.470.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -4.197.294.000
    Kryształ: -2.937.828.000
    Deuter: -1.244.181.000
    agresor stracił łącznie 8.379.303.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 135.937.500
    Kryształ: 481.206.000
    Deuter: -22.281.000
    obrońca zyskał łącznie 594.862.500 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Emerytura na x1 :?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Adam525 ().

  • O_O kogo me oczy widza XD gratulacje panowie TOP1 ACS. Widze Adam ze nie zardzewiales ]:-D Starcie soczyste ze az gul skacze. Miłego topienia zysku. Dla agresora SzO i gratulacje podejscia do gry. Wielu moglo by brac z niego przyklad.
    Dziekuje za pozdrosy i czekam na kolejne takie ładne tłuste starcia.
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • Brawo miło widzieć znajome buzie i to, że dalej są w formie mam na myśli Adasia masz chłopaku nosa do ogame lub zmysł jak zwał tak zwał Gratki i niech ten kij którym straszy Akiko ma dwa końce. Co do Atakera również wielkie gratki się należą postawa godna naśladowania. BSzO życzę.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Lizak wielka szkoda, że nie wyszło jak miało wyjść, ale obrońcy przygotowali perfekcyjną zasadzkę.
    Gdybym to ja solo poleciał cała flota byłaby prawdopodobnie zezlomowana. Tobie sporo zostało i sury na odbudowę też trochę jest. Więc działaj i lataj dalej!
    Bilans gdybym z Tobą poleciał prawdopodobnie byłby inny, ale teraz to gdybanie :/
    Troszkę czuję się winny bo to po moim skanie poleciałeś, gdy moja flota była jeszcze na fsie.
    Jeszcze raz szczere gratulacje dla obrońców za całą akcję, a Lizakowi BSzO!!!

    PS Gladiator81 a Ty Tutaj? :) kupe lat stary druhu :p pozdrawiam

    ABW - Uni 68

  • Oczywiście należą się Wam Panowie ogromne ukłony, bo pobiliście prawie dwukrotnie poprzednie top1 ACS, robiac to w piękny sposób na bardzo dobrym graczu :) Na prawde, cud, miód i orzeszki :) Lizakowi oczywiście Szo, sporo zostało, ze złomu ma zrefundowany dok, z pewnością odbudowa pójdzie ekspresowo :)

    Akiko napisał(a):

    trafilo sie pewnie rutyna zgubila ; data-verified= "> cos mi sie wydaje ze zemsta bedzie okrutna ^^ tylko na urlopy nie uciekajcie to moze bedzie ciekawie ;P
    Hah, to sie ubawiłem :) aby na pewno rutyna? Może jednak bardziej pewność siebie i zuchwałość ? :) Można dywagować, co nie zmienia faktu, ze mógłbyś chociaż na początku pogratulować, zanim zaczniesz "straszyć" :) no ale coż, chyba też Ci się kolego w piórka obrosło :)

    Pozwole sobie zacytować Twoją wypowiedź w temacie z ST, które Lizak zrobił jako top1 solo:

    Akiko napisał(a):

    o matko taki % poszedl ze chyba na stoczniowcu wyladuje jakkolwiek to brzmi ałć..jest co przetapiać i jest co ustrzelic wiec zabawa dopiero sie zaczyna na tym uni gratulacje wrogowie publiczni numer jeden

    Gdzie się podziału puchary z jedynkami, gdzie zachwyty, gdzie "zawsze najlepsi"... ahh no tak, nie ma, porażka jest sierotą :) Myślę, ze to ST to świetna lekcja pokory, pomijając już taki szczegół, ze tu mamy piękną akcję kasującą pół floty gracza top1 na uni, a tam mieliśmy BFSa na 1/4 floty gracza z wówczas drugiej/trzeciej dziesiątki :) Chyba nic więcej już dodawać nie muszę. Ja przed chłopakami chyle czoło, bo zrobili super rzecz, przed Lizakiem również, bo to świetny gracz i super zachował się po starciu - Tobie też poleciłbym troche ugiąc kark :)
  • Gratulacje Panowie, wreszcie top1 ACS godne naszego uni. Starcie nietuzinkowe, do tego na dobrym graczu, muszę przyznać że jestem pod wrażeniem :)
    Mój podziw nieco studzi fakt, że padł sojusznik, ale tak to jest w tej grze - raz na wozie, raz nawozem :E
    Flota Lzk została dość poważnie zredukowana, ale dzięki zebranemu złomowi i eko x7 odbudowa nie powinna zająć zbyt długo


    BEST SOLO 1195%, 1242%, 3158%
    BEST ACS 1288%, 2001%, 2505%
  • hah nauczylem sie na ogame jednego,ze nie warto walczyc z wiatrakami zwlaszcza z takimi co nie potrafia czytac ze zrozumieniem :) spieliscie sie do mnie jak nie przymierzając arka łuski :E juz sam fakt ze sie tu wpisalem to powinien byc dla was zaszczyt nie musze gratulowac hehe ^^ halszka Ty to za ladna na te barwy bez kitu ;p szo lizak straty nie sa jakies straszne a to ze farmisz i zlomujesz codziennie ewidentnie uspilo czujnosc:)pare osob to na bank obudzilo licze na szybki rewanż problem jednak taki ze pewnie nie bedzie na kim :E :]
  • Obrońcom oczywiście gratuluję, bo odwalili kawał dobrego ST, i aż nietaktem byłoby się nie wpisać :) podczas gdy stara krew dawno skrzepła, nowa świeci triumfy :) nieźle
    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Offtop
    <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
    <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
    <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

    Jakiego kształtu są chmury?

    "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
  • Autora proszę o poprawienie tytułu. W raporcie widnieje inny nick niż podany w tytule. Możecie dodać wcześniejszy nick (tak się domyślam) po tym który jest widoczny w raporcie np Do Oddania [PZT] aka VaaNe jednak musi znaleźć się ten widniejący jako obrońca.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy