URLOPY

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Starrk napisał(a):

      Jaka korzyść widzisz w takim rozwiązaniu? Jedyna, którą ja widzę, to więcej pustego miejsca w galaktyce, bo ludzie mojego pokroju zostawiający konta na wiecznym urlopie by po prostu załączali kasację. Dalej nikt nie raczył wyjaśnić co w przypadku, gdyby ktoś otrzymał w ten sposób konto flotowe. Miałoby iść do piachu w ciągu doby? :E

      Całe szczęście nie zmienicie tego, nie ważne jak bardzo byście chcieli :)
      Kasacja konta ,czy konto na wiecznym urlopie ,a jaka to różnica i tu i tu konto jest bezużyteczne. Sądzę jednak ,że na 1 kasację zostanie ze 100 kont nieruszonych a nawet jak będzie 50/50 to i tak z tego większy pożytek.Czemu uważam ,że będzie tak duży odsetek bo jestem święcie przekonany że większość kont została po prostu porzuconych i ich właściciele mają w nosie co się z nimi dzieje.
      Jakie korzyści,więcej kont do farmienia zadowoleni farmerzy,bardziej utuczeni farmerzy zadowoleni złomiarze to w przypadku idlaków. Parę nowych kont w przypadku przejęcia kont.
      Co się dzieje w przypadku jak ktoś dostanie konto flotowe to samo jak ktoś dostanie konto od innego gracza ,czasami jest złom a czasami dobry nowy gracz a czasami push.
      Pozdrawiam ja:)
    • Dudeusz
      Jezeli u Ciebie chwila to 0, 5 ...1 rok lub dluzej to gratuluje
      Nowyyy
      Masz racje nic nie zmienimy bo jezeli jest jakis projekt zmiany , to zamiast go dopracowac i wyslac , to kilku tych samych graczy jest przeciwna jakimkolwiek zmianom i z tematu robi gownoburze
      A z drugiej strony krytykuja ze Gameforge nic nie robi

      Jestem za tym by graczy na wiecznych Urlopach powiadomic emailem ,a jezeli to nie pomoze zdjac urlop
      Poza tym wprowadzic zapis w regulamine gry ze gracz moze przebywac na Urlopie max 3 ......6 miesiecy ( do ustalenia ) w roku

      Po co nam statysci z ktorych nikt nic nie ma
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Dlaczego Wy sluchacie tego pajacyka z Uni68..-dzieciak jeden ;) :D
      John Malkowitz007 ciesz sie ze duzo ludzi gra w taki sposob ze schodza z urlopu,poskanuja i znowu na urlop..dawno bys juz stracil flote-przynajmniej mozesz spokojnie pykac mST :D :D :D


      Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.

       Napoleon Bonaparte
    • Bladas napisał(a):

      Dlaczego Wy sluchacie tego pajacyka z Uni68..-dzieciak jeden ;) :D
      John Malkowitz007 ciesz sie ze duzo ludzi gra w taki sposob ze schodza z urlopu,poskanuja i znowu na urlop..dawno bys juz stracil flote-przynajmniej mozesz spokojnie pykac mST :D :D :D
      Poczytaj cały temat ze zrozumieniem, o czym się toczy dyskusja ,a potem się wypowiadaj.Ostatni wpis Malkowitza nie ma nic wspólnego z Twoja wypowiedzią.Rozumiem niektórzy się lubią inni nie ,ale wpisywać się w temat bez sensu, bo ja go nie lubię.
    • @john malkowitz007

      Zacytuję Twoją wypowiedź:

      Jak zwykle odpowiadasz tylko na to co Ci pasuje
      Reszte mojej wypowiedzi pomijasz
      Podalem przyklad , nie gram na innych Uniach ,napisalem wyraznie ze prawdopodobnie jest to samo
      Nie ma to jak robić to samo XD


      Masz racje nic nie zmienimy bo jezeli jest jakis projekt zmiany , to zamiast go dopracowac i wyslac , to kilku tych samych graczy jest przeciwna jakimkolwiek zmianom i z tematu robi gownoburze
      A z drugiej strony krytykuja ze Gameforge nic nie robi
      Nie jestem przeciwny zmianom. Jestem przeciwny idiotycznym zmianom.

      Dlaczego wy uparcie próbujecie zmusić graczy żeby grali tak jak wy chcecie i kiedy chcecie? Takie rzeczy to 30 lat temu, a nie w 2018 roku.
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • Panowie , miałem już wcześniej napisać ale tak sobie czytałem i ryczałem ze śmiechu jak czytałem bzdety, jak bym miał mustanga ect.
      To jest tylko gra a nie życie. W gry się gra a nie się wpada raz na 5 lat. Równie dobrze mógł bym powiedzieć , że jeśli byś grał z kimś w szachy i wykonywał ruch co miesiąc to ciekawe kto by z tobą grał.
      Pomysł zaświtał mi następujący.Ktoś tu wspomniał o nagradzaniu grających a nie karaniu urlopowiczów.
      No to proszę urlop 30 dni w roku do wykorzystania kiedy to graczowi nikt i nic nie może zrobić, potem urlop jeśli ktoś chce proszę bardzo ale każdy gracz go może farmić nie rozbijając mu obrony ani floty (widziane z punktu atakującego jako nieaktywne i taki gracz nie może już po wykorzystaniu normalnego urlopu wyłączyć fabryk a one produkują surkę dla chcących grać, następnie obrona jest aktywowana dopiero po 24 h od zejścia z urlopu aby nikt nie został z atakujących zaskoczony nieoczekiwaną aktywacją. Co więcej surowce zebrane przez okres urlopu sa dla atakujących, natomiast po zalogowaniu się przez gracza zerowane.) To nakręci grę a na pewno da możliwość rozwoju ludziom którzy zaczynają grać bo i tacy się zdarzają a nie mają szansy dogonić naszych urlopowiczó którzy siedzą na uni od kilku a nawet kilkunastu lat i pobudowali potężne floty i zaglądają raz na jakiś czas , sfarmią jednego czy dwóch graczy i znowu idą na urlop. Przecież to śmiech i kpina nie gra. Proszę nie traktujcie tego jak jakąś porażkę tylko jak zabawę. Kiedyś były organizowane wloty na gracza w kilku osobowej ekipie i tak samo tworzone obrony, a teraz co ???? Lamerstwo i bezpieczne siedzenie na urlopie. Mam na to lepsze określenie ale niecenzuralne. Wasz strach o utratę dorobku jest tak wielki , że aż śmieszny.
    • Bo widzicie wy patrzycie na ogame ze swojej perspektywy czyli (bez obrazy) szaraczków na uni co maja 100k lm i 50k pancy które można sobie na fsa przez gale wysłać na 3 dni, wejść raz dziennie na ogame wrzucić sure w obronę i zapomnieć, proponujecie rozwiązania które nijak będą się miały do graczy którzy maja większa flotę i nie mowie tu o flocie rzędu 50-100kkk, a duzo większej, takiego czegoś nie wyślesz nawet układ dalej, w układzie fs to max 7h[na x5] muszę wstać w nocy i zawrócić fsa co za bardzo mi nie pasuje bo wole spać i wyspać się do pracy. Ogame to nie jest moje życie to przyjemność i oderwanie się od codziennego życia raz na jakiś czas, potraficie to zrozumieć czy tez nie bardzo?? Gram bo zasady są takie ze mogę wbić i zdjąć urlop kiedy chce, jeśli by się to zmieniło na uni zostali by w zdecydowanej przewadze górnicy, myślę ze nikt na sile by nie fsowal się tylko po to żeby zachować konto!


      cudaczek74 napisał(a):

      Proszę nie traktujcie tego jak jakąś porażkę tylko jak zabawę. Kiedyś były organizowane wloty na gracza w kilku osobowej ekipie i tak samo tworzone obrony, a teraz co ???? Lamerstwo i bezpieczne siedzenie na urlopie. Mam na to lepsze określenie ale niecenzuralne. Wasz strach o utratę dorobku jest tak wielki , że aż śmieszny.
      I własnie ludzie którzy zejdą z urlopu pograją dzień dwa traktują ta grę jako zabawę, bo zabawa na sile już nie jest zabawa. Bo kiedyś było 10k graczy i można było się pobawić teraz na uni, nawet nowych jest góra 3k?? Nie te czasy żeby siedzieć i co noc komuś moony zdejmować.
      Panie Cudaczek zaczynaliśmy razem na Elektrze grasz w ta grę tyle lat i nadal nic się nie nauczyłeś i śmiesz coś pisać o jakimś lamerstwie??

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Terry ().

    • john malkowitz007 napisał(a):

      Pewna czesc ciala boli ze trudno mnie trafic ? !!!
      Jestem przeciwnikiem grania UFS.em
      Boli co najwyzej zoladek i na wymioty sie zbiera jak sie patrzy na Twoje wypociny w postaci tych postow na forum. Zbuduj flote, ktora bedzie pozerac wiecej dexu na fs-y niz jestes w stanie wyfarmic i wyprodukowac to wtedy moze cos zrozumiesz. I nie mowie tutaj o fs-ach na kolonizuj badz na pz.
    • Na originie jest ten temat srogo poruszany i jest dawane lepsze rozwiązanie mające zachęcić ludzi do aktywnej gry, czyli nagradzanie ich za aktywność, a nie karanie za jej brak. Wszelkiego próby ograniczania resztek niezmienionych zasad z pierwotnej wersji gry (przedantymateriowej), tylko ogołocą uniwersa z i tak małej liczby graczy. Ja wiem, że są tendencje, aby wszystko robić odgórnie z przymusem, ale zastanówmy się lepiej jak tę grę polepszyć dla wszystkich, a nie tylko dla pojedyńczych ziutków, którym farm zaczyna brakować, więc już ślą wiąchy na urlopowców.
      Każdy może się pomylić, ale trzeba umieć sprawić, żeby pomyłka nie zmieniła się w błąd.
    • Pellaeon napisał(a):

      Na originie jest ten temat srogo poruszany i jest dawane lepsze rozwiązanie mające zachęcić ludzi do aktywnej gry, czyli nagradzanie ich za aktywność, a nie karanie za jej brak. Wszelkiego próby ograniczania resztek niezmienionych zasad z pierwotnej wersji gry (przedantymateriowej), tylko ogołocą uniwersa z i tak małej liczby graczy. Ja wiem, że są tendencje, aby wszystko robić odgórnie z przymusem, ale zastanówmy się lepiej jak tę grę polepszyć dla wszystkich, a nie tylko dla pojedyńczych ziutków, którym farm zaczyna brakować, więc już ślą wiąchy na urlopowców.
      A w jaki to sposób ,chcą nagradzać ci wielcy geniusze i ile lat jeszcze będą nad tym srogo debatować.
      Rację mają Terry i inni gracze ,że narzucanie komuś jak i kiedy ma grać nie ma sensu,urlopy są po to żeby je wykorzystywać .Nie każdy ma czas i ochotę siedzieć non top,czy też rozbudowana flota po prostu inaczej nie pozwala grać. I tu nie ma dyskusji kto sądzi inaczej ten kiep.
      Dyskusja powinna dotyczyć kont porzuconych na wieczne urlopy ,gadanie że to moje konto i że dwóch tam graczy powróciło jest też bez sensu,marnuje się setki kont które mogły by wzbogacić ogołocone światy .Aktywacja tych kont nie spowoduje ogołocenia uniwersów ,nikt nie będzie rezygnował z dalszej gry bo część starych urlopowiczów stała się nagle idlakami,a z opowiadaniem o ograniczeniu zasad dla graczy niezaglądających do ogame czasami od lat też możemy chyba dać sobie spokój.Porzucone konta niekoniecznie muszą zostać idlakami ,mogą zostać przejęte przez innych graczy lub wykorzystane w inny sposób ,mogą się stać planetami pirackimi czy coś kole tego.Moim zdaniem marnuje się po prostu potencjał który można by wykorzystać.
      Pozdrawiam ja:)
    • Mirmir napisał(a):

      A w jaki to sposób ,chcą nagradzać ci wielcy geniusze i ile lat jeszcze będą nad tym srogo debatować.
      Rację mają Terry i inni gracze ,że narzucanie komuś jak i kiedy ma grać nie ma sensu,urlopy są po to żeby je wykorzystywać .Nie każdy ma czas i ochotę siedzieć non top,czy też rozbudowana flota po prostu inaczej nie pozwala grać. I tu nie ma dyskusji kto sądzi inaczej ten kiep.
      Dyskusja powinna dotyczyć kont porzuconych na wieczne urlopy ,gadanie że to moje konto i że dwóch tam graczy powróciło jest też bez sensu,marnuje się setki kont które mogły by wzbogacić ogołocone światy .Aktywacja tych kont nie spowoduje ogołocenia uniwersów ,nikt nie będzie rezygnował z dalszej gry bo część starych urlopowiczów stała się nagle idlakami,a z opowiadaniem o ograniczeniu zasad dla graczy niezaglądających do ogame czasami od lat też możemy chyba dać sobie spokój.Porzucone konta niekoniecznie muszą zostać idlakami ,mogą zostać przejęte przez innych graczy lub wykorzystane w inny sposób ,mogą się stać planetami pirackimi czy coś kole tego.Moim zdaniem marnuje się po prostu potencjał który można by wykorzystać.
      Pozdrawiam ja:)
      A dam konkretnego linka do tej dyskusji.
      board.origin.ogame.gameforge.c…E/?postID=60187#post60187
      W wypadku, gdyby Ci brakło znajomości języka angielskiego to Ci streszczę, że podane są dwie opcje, jedna to ciągłe premie, typu +10% wydobycia, -5% czas badań, lub druga opcja, że na każdy dzień miesiąca jest jakiś bonus typu przedmiot, typu surowce, typu statek/obrona.

      Przeciwny jestem przejmowaniu kont, z tego powodu, że
      a) wbrew regulaminowi
      b) jak nie umiesz sam sobie takiego czegoś wypracować to tylko zmarnujesz to co wypracował ktoś inny

      Zrozumiałe jest dla mnie aktywowanie kont osób, które dostały bana do tego 1970 roku, zwłaszcza w wypadku, gdy nie mają się jak odwołać, bo ich wina jest jasna.
      Ale co do tych, którzy aktywowali urlop na własne życzenie, to to jest nie właściwe i w duchu typowo kołchoźniczym.
      Już lepszą opcją byłoby wysłanie przypomnienia na maila, typu:
      "Imperatorze XYZ, Twój urlop trwa już ponad 4 tygodnie, Twoi poddani Cię potrzebują"
      Czy inne tego rodzaju kwestie. Zdaje sobie sprawę, że prawdopodobnie poleci to w spam, ale tego typu rozwiązanie jest o niebo lepsze od tego co jest proponowane.
      Inną kwestią, godną ubolewania jest praktyka wbijania na urlop, bo mi złoma wsadzili. Ogame jest o tyle specyficzną grą, że nawet jeśli stracisz dorobek 2-3 lat (jak mi się zdarzyło na U4, pozdrawiam hey ho), to jesteś się w stanie odbudować. No, ale to wymaga cierpliwości i samozaparcia, czego najwyraźniej brakuje wielu osobom.
      Każdy może się pomylić, ale trzeba umieć sprawić, żeby pomyłka nie zmieniła się w błąd.
    • john malkowitz007 napisał(a):

      Pewna czesc ciala boli ze trudno mnie trafic ? !!!
      Jestem przeciwnikiem grania UFS.em
      @john malkowitz007
      1. Gra na x1 wymaga zdecydowanie więcej czasu niż na szybszych uni, to i nikt Cię nie trafił.
      2. Zaraz. Temat jest o wiecznych urlopowiczach, a nie o uFSach. To w końcu uFSy Ci przeszkadzają czy konta nieaktywne od długiego czasu?
      To naprawdę może być dla Ciebie szok, ale nie każdy ma czas grać w ogejma. Niektórzy ludzie mają więcej niż 15 lat i jakieś obowiązki do spełnienia,czy to zawodowe czy jakieś inne.
      Zapominasz, że ogame to tylko gra. Zabawa. Nie całe życie. Po to stworzono opcję urlop, żeby móc grać kiedy się czas i chęci ma; a nie ryzykować stratę wszystkiego na co się pracowało te kilka lat tylko dlatego, że jakiś krzykacz z forum tak chce.
      Skoro nikt Cię nie zdjął, to chyba znaczy że na Twoim uni uFSy nie są zagrożeniem? :)
      A jak w końcu urlop zdejmą-> zezłomować też ich można. Wystarczy chcieć. Nie wszystko da się rozwiązać zwykłym lotem na BFSa.

      Pominę tu już horrendalne koszta dexu na jakiegokolwiek solidnego fsa na starszych uni, chociażby na quantum. Jak masz 10 k panca to taka ilośç dexu nie pali, ale są ludzie co mają ich troszkę więcej.



      cudaczek74 napisał(a):

      No to proszę urlop 30 dni w roku do wykorzystania kiedy to graczowi nikt i nic nie może zrobić, potem urlop jeśli ktoś chce proszę bardzo ale każdy gracz go może farmić nie rozbijając mu obrony ani floty (widziane z punktu atakującego jako nieaktywne i taki gracz nie może już po wykorzystaniu normalnego urlopu wyłączyć fabryk a one produkują surkę dla chcących grać, następnie obrona jest aktywowana dopiero po 24 h od zejścia z urlopu aby nikt nie został z atakujących zaskoczony nieoczekiwaną aktywacją. Co więcej surowce zebrane przez okres urlopu sa dla atakujących, natomiast po zalogowaniu się przez gracza zerowane.)
      @cudaczek74
      XDDD jeśli dobrze zrozumiałem fragment "Co więcej surowce zebrane przez okres urlopu sa dla atakujących, natomiast po zalogowaniu się przez gracza zerowane." Surowce są resetowane = jest ich u obrońcy tyle samo co było? Czyli generalnie ilość surowców na całym uni uległa powieleniu?Kupię sobie konto na push z flotą za powiedzmy 200 kk pkt, przetopię flotę na surowce u handlarza za anty, odczekam 30 dni,wyfarmię surę , i tak co miesiąc? XDDDD Super przyrosty :E

      Czy wy wgl myślicie, pisząc takie "pomysły"? Czy tak je wymyślacie z dupy, kompletnie losowo?
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • To nawet nie jest socjalistyczny pomysł. To jest pomysł komunistyczny.

      Owszem, w zasadach gry istnieje zapis, że konta pozostają własnością GF. Ale to nie GF poświęciło czas na rozwijanie moich kont. Ingerencję w dowolne moje konto bez mojej zgody (oddanie komuś) należałoby traktować jako kradzież.

      To ja decyduję kiedy chcę grać. Jak chcę odpocząć nawet i przez rok - to odpoczywam od gry. I wara komukolwiek od tego.
      Nie Ty jeden z drugim budowałeś moje konta, żeby wyciągać po nie łapy.

      Wprowadzenie takiego pomysłu to byłaby śmierć dla OGame.
    • Almera napisał(a):

      To nawet nie jest socjalistyczny pomysł. To jest pomysł komunistyczny.

      Owszem, w zasadach gry istnieje zapis, że konta pozostają własnością GF. Ale to nie GF poświęciło czas na rozwijanie moich kont. Ingerencję w dowolne moje konto bez mojej zgody (oddanie komuś) należałoby traktować jako kradzież.

      To ja decyduję kiedy chcę grać. Jak chcę odpocząć nawet i przez rok - to odpoczywam od gry. I wara komukolwiek od tego.
      Nie Ty jeden z drugim budowałeś moje konta, żeby wyciągać po nie łapy.

      Wprowadzenie takiego pomysłu to byłaby śmierć dla OGame.
      Mylicie się Panowie jest to system kapitalistyczny do szpiku kości z socjalizmem czy komunizmem nie ma nic wspólnego.Konta które nie wykupiły antymaterii (czyli nie zapłaciły-typowe w komunizmie)przepadają i nikt tu jakoś nie płacze, co moje konto zniknęło a ja za 10 lat chciałem sobie na nim pograć,to moja własność i podobne bzdety.Skoro przepadają konta bez anty mogą i przepadać konta z antymaterią tylko te drugie po dłuższym okresie czasu.Sama antymateria może być zwrócona graczowi w postaci jakiś bonów do wykorzystania itp.Konta przejmuje GF i robi z nimi co chce - kasuje,przekazuję innym ,robi z nich idlaków itp.Wybudowałeś dom,urządziłeś go, wszystko za pożyczkę z banku ,nagle masz kryzys nie możesz spłacać pożyczki ,bank zabiera chałupę i tyle .Krzyki to ja decyduję kiedy będę spłacać pożyczkę ,to nie bank urządził całe mieszkanie ,a teraz wyciąga po nie łapy-fakt to komunizm.
      Mówimy tu o urlopach minimum pół rocznych ,jeśli ktoś raz na pół roku nie może zaglądnąć na konto to sorki ale o czym my tu gadamy.

      Pellaeon
      Poczytałem sobie co oni tam proponują na orgin,dzięki za link,ale nic mądrego tam nie piszą .Nagrody za dłuższy pobyt bez urlopu nic nie dadzą,nikt z wielka flotą wymagającą potężnych nakładów deuteru

      nie zacznie nagle grać bez urlopowanie bo dostanie garstkę anty czy innej inności.Nie zmieni to faktu ,że na każdym unii będzie nadal masa porzuconych kont.Nazwijmy to właściwie nie urlopowanych kont tylko porzuconych i zapomnianych.
      Pozdrawiam ja:)
    • Wiesz gdzie możesz sobie te swoje bonusy wsadzić? Tam gdzie światło nie dochodzi.

      Wejście takiego pomysłu w życie oznacza dla mnie jedno: od razu loguję się po kolei na wszystkich moich kontach i załączam kasacje. Ależ będziecie mieli miejsca ... o jejku ... ileż miejsca ... będziecie mogli kolonizować do woli. Nie 36 układów wolnych ... ale 106 w obie strony.
    • Almera napisał(a):

      Wiesz gdzie możesz sobie te swoje bonusy wsadzić? Tam gdzie światło nie dochodzi.

      Wejście takiego pomysłu w życie oznacza dla mnie jedno: od razu loguję się po kolei na wszystkich moich kontach i załączam kasacje. Ależ będziecie mieli miejsca ... o jejku ... ileż miejsca ... będziecie mogli kolonizować do woli. Nie 36 układów wolnych ... ale 106 w obie strony.
      O czem i do kogo piszesz jakie bonusy ,jakie miejsce, jakie kolonizowanie
      Wytrzeźwiej i napisz coś z sensem ,a najlepiej jeszcze to na temat.
    • Almera napisał(a):

      Wiesz gdzie możesz sobie te swoje bonusy wsadzić? Tam gdzie światło nie dochodzi.

      Wejście takiego pomysłu w życie oznacza dla mnie jedno: od razu loguję się po kolei na wszystkich moich kontach i załączam kasacje. Ależ będziecie mieli miejsca ... o jejku ... ileż miejsca ... będziecie mogli kolonizować do woli. Nie 36 układów wolnych ... ale 106 w obie strony.
      Bonusy o których wspomniałem, to nagrody za aktywną grę, a nie jakaś rekompensata za kasację konta. Chyba, że chodziło Ci o te bony o których wspomniał Mirmir

      Mirmir napisał(a):

      Poczytałem sobie co oni tam proponują na orgin,dzięki za link,ale nic mądrego tam nie piszą .Nagrody za dłuższy pobyt bez urlopu nic nie dadzą,nikt z wielka flotą wymagającą potężnych nakładów deuteru

      nie zacznie nagle grać bez urlopowanie bo dostanie garstkę anty czy innej inności.Nie zmieni to faktu ,że na każdym unii będzie nadal masa porzuconych kont.Nazwijmy to właściwie nie urlopowanych kont tylko porzuconych i zapomnianych
      Bonusy i nagrody byłyby dla nowych po to, aby nie uciekali i nie zamykali się po pierwszym złomie. A ten mail o którym wspomniałem, przypominajka, mógłby być pewnego rodzaju bodźcem, do ponownej gry i zejścia z urlopu.
      Każdy może się pomylić, ale trzeba umieć sprawić, żeby pomyłka nie zmieniła się w błąd.
    • Ty nawet nie wiesz co sam piszesz. Kto to napisał? Ja?

      Cytuję:
      "Sama antymateria może być zwrócona graczowi w postaci jakiś bonów do wykorzystania itp"
      Sam dodałeś - i tym podobne.

      I taka jest logika dyskusji z ludźmi, którzy lubią wyciągać ręce po cudze. A zarób sam jeden z drugim. A od cudzego wara!
    • Almera napisał(a):

      Ty nawet nie wiesz co sam piszesz. Kto to napisał? Ja?

      Cytuję:
      "Sama antymateria może być zwrócona graczowi w postaci jakiś bonów do wykorzystania itp"
      Sam dodałeś - i tym podobne.

      I taka jest logika dyskusji z ludźmi, którzy lubią wyciągać ręce po cudze. A zarób sam jeden z drugim. A od cudzego wara!
      Bony nie bonusy dwie różne rzeczy,o bonusach wspomniał kolega Pellaeon co Ci też wyjaśnił w poście wyżej.No ale taka jest dyskusja z ludźmi nie umiejącymi czytać.
    • Wszedłem przypadkiem, poczytałem sobie.

      Tak się zastanawiam czy nie najrozsądniej byłoby wprowadzić po prostu w zakładce urlop dodatkową opcję: Wyrażam zgodę na przekazanie konta osobie trzeciej po np 90 dniach nieobecności..
      Każdy kończąc miały wybór, miałby też czas by swoją decyzję zmienić.
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • mntek napisał(a):

      Wszedłem przypadkiem, poczytałem sobie.

      Tak się zastanawiam czy nie najrozsądniej byłoby wprowadzić po prostu w zakładce urlop dodatkową opcję: Wyrażam zgodę na przekazanie konta osobie trzeciej po np 90 dniach nieobecności..
      Każdy kończąc miały wybór, miałby też czas by swoją decyzję zmienić.

      No spoko... tylko po co :E
      Skoro opcja byłaby dla osób które chcą konto komuś przekazać, mogą je po prostu przekazać, nie bawiąc się w dodatkowe opcje :P
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • DUDEUSZ napisał(a):

      mntek napisał(a):

      Wszedłem przypadkiem, poczytałem sobie.

      Tak się zastanawiam czy nie najrozsądniej byłoby wprowadzić po prostu w zakładce urlop dodatkową opcję: Wyrażam zgodę na przekazanie konta osobie trzeciej po np 90 dniach nieobecności..
      Każdy kończąc miały wybór, miałby też czas by swoją decyzję zmienić.
      No spoko... tylko po co :E
      Skoro opcja byłaby dla osób które chcą konto komuś przekazać, mogą je po prostu przekazać, nie bawiąc się w dodatkowe opcje :P
      A no po to ze niektórzy nie maja go komu przekazać, zapinają wieczny urlop i już nigdy się nie logują na nim.
      @mntek pomysł fajny tylko ze kto miałby decydować komu oddać dane konto, wiesz ze zaraz pojawiły by się glosy ze ten czy tamtem ma znajomego gdzieś i dostał konto takie a ja dostałem takie.
    • cudaczek74 napisał(a):

      Witam.

      Jak większość zauważyliście na pewno , że przeważającą częścią naszej społeczności są urlopowicze i to nie 20 dni urlopu a kilkaset dni. pojawiają się i znikają.
      Firma płacze na brak wpływów a my narzekamy na mały ruch na planetach. Siedziałem tak i rozmyślałem i wpadłem na pomysł. Niech każdy z graczy ma 24 dni urlopowe do wykorzystania, a jak chce ich więcej niech sobie dokupi za antymaterię . Firma zyska kasę bo ci co chcą siedzieć na urlopach będą dokupowali dni urlopowe , ewentualnie zyskają gracze bo zaczną grać ci którzy nie chcą płacić za dodatkowe dni urlopowe :)
      :E :E :E :E słyszałem o tym że trzeba kupować abonament aby grać w jakąś grę ALE żeby kupować abonament aby NIE grać to na to jeszcze nie wpadli :E :E :E :E
      To ja bym proponował wprowadzenie abonamentu na granie i niegranie :E :E :E :E
    • Ja tam bym wprowadziła okresowe badania psychiatryczne, bo widać niektórym się w dupach poprzewracało od cyferek :E
      A przed zarejestrowaniem się do gry koniecznie zgoda rodziców, psychologa i wiadomo psychiatry :D

      Ogame dla graczy to nie praca w której masz do wykorzystania 22 dni urlopu :quasi:
      A porównywanie ogame do gry w szachy - mistrzostwo! :thumbsup:


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Dobrygracz napisał(a):

      cudaczek74 napisał(a):

      Witam.

      Jak większość zauważyliście na pewno , że przeważającą częścią naszej społeczności są urlopowicze i to nie 20 dni urlopu a kilkaset dni. pojawiają się i znikają.
      Firma płacze na brak wpływów a my narzekamy na mały ruch na planetach. Siedziałem tak i rozmyślałem i wpadłem na pomysł. Niech każdy z graczy ma 24 dni urlopowe do wykorzystania, a jak chce ich więcej niech sobie dokupi za antymaterię . Firma zyska kasę bo ci co chcą siedzieć na urlopach będą dokupowali dni urlopowe , ewentualnie zyskają gracze bo zaczną grać ci którzy nie chcą płacić za dodatkowe dni urlopowe :)
      :E :E :E :E słyszałem o tym że trzeba kupować abonament aby grać w jakąś grę ALE żeby kupować abonament aby NIE grać to na to jeszcze nie wpadli :E :E :E :E To ja bym proponował wprowadzenie abonamentu na granie i niegranie :E :E :E :E
      Ja bym poszedł krok dalej- zróbmy abonament umożliwiający płacenie abonamentu :E
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • pit napisał(a):

      dziwie sie po co wogóle taki temat. Jeżeli jest w regulaminie przewidziany urlop, nawet wieczny urlop i nie ma zadnych obostrzeń to znaczy że jak ktoś chce isc na urlop to idzie i siedzi na nim ile chce. Tyle w temacie.
      Kiedyś było takie prawo ,że kobiety nie miały głosu,że nadrzędną władzą było PZPR,że obowiązywało niewolnictwo itp.
      Patrz ,zmienili te prawa.

      Pozdrawiam ja:)