Lzk [W_P] vs. Gac [DOM] 3376,57% ostre walenie bunkra :D

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lzk [W_P] vs. Gac [DOM] 3376,57% ostre walenie bunkra :D

    Adus: Witam wszystkich :E


    Plan akcji narodził się mniej więcej miesiąc temu, gdy zostałem przyjęty do WP. W końcu miałem dostęp do raportów szpiegowskich graczy z okolicy. Szczególną uwagę poświęcałem bunkrom, przez które nasi flociarze nie byli w stanie przebić się z zyskiem. Po rozmowie jedną z osób z soju padła decyzja o rakietowaniu bunkra Gaca. Szybka kalkulacja wykazała, że sam nie dam rady tego zrobić, dlatego zacząłem się rozglądać za wspólnikiem akcji. Tutaj pojawia się, guru, którego długo nie trzeba było namawiać.

    Początkowo jak na noobków przystało chcieliśmy podnieść tylko tech impulsową i zacząć rakietować, lecz szybko okazało się, że podniesienie impulsu na odpowiedni poziom będzie kosztować fortunę. Zatem stwierdziliśmy, że wzbogacimy Niemców o 100 złotych i przeniesiemy nasze planety.

    15 minut przed rozpoczęciem akcji wysłałem smsa do lizaka z pytaniem czy śpi? Odpowiedź „nie pije wodmeu” wzbudziła naszą konsternację i do tej pory nie wiem o co chodziło? :D :D Trochę spanikowani razem z guru zaczęliśmy szukać zastępstwa bo uznaliśmy ze Lzk piję wódkę i może z nami nie dotrwać :D Długo nie trzeba było czekać dostaliśmy zapewnienie od Riddicka, że poleci w zastępstwie.

    W końcu wybiła godzina 00:29 wydawało nam się, że wszystko jest gotowe gdy padło pytanie „na której planecie właściwie jest ten bunkier???”
    Sprawdziliśmy planetę gdzie nam się wydawało, że jest i niestety go nie było :D szybka konsultacja z guru czy ktoś przypadkiem nas ubiegł i przeorał bunkier, ale stwierdziliśmy, że zauważylibyśmy spadek naszego celu w statystykach.

    Poszła prośba do sojuszu, by ktoś nam udostępnił kordy wszystkich planet Gaca. Tutaj przyszedł z pomocą Mihu. Okazało się, że cały bunkier jest nietknięty i jak można było się domyślać znajduje się na planecie matce.

    Po krótkim zamieszaniu akcja zaczęła się o 00:45. Pierwotnie planowaliśmy, że zajmie to nam koło 5 godzin, natomiast faktycznie rakietowanie skończyło się tuż przed godziną 8:00.

    Były dwa kryzysy jeżeli chodzi o spanie. Jeden został przezwyciężony szybkim wbiegnięciem na 10 piętro w bloku, a drugi… hmmm... niech pozostanie tajemnicą :D


    Po godzinie 4 pokazał się Lzk i oznajmił, że może lecieć , po czym dopełnił formalności.


    Pozdrawiam całe WP zwłaszcza Miha, Lzk i Riddicka, stare uni3 i stary sojusz SMW.


    Meritum wystrzelono:

    Guru 18.550

    Adus 17.566

    Riddick 210

    Razem 36.326

    Mety: 454.075.000

    Krycha 90.815.000

    Deu 363.260.000





    A ja podsumowuje akcje na forum standardzkiem :E jak i również dziękuje serdecznie, że ostatecznie padło bym ja dokończył wspaniałe dzieło w.w. Panów ( sorki za brak zapro do ACS, ale sami wiecie zasnęło mi się w połowie :E ), gratuluję =)
    AVE WP :top1:



    Pozdro dla całego W_P i S_L
    znajomych i dostawców
    i koneserów pustych moonów









    Dnia 22-07-2018 06:45:25 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lzk [W_P]
    ________________________________________________

    Mały transporter 135.000
    Krążownik 120.000
    Okręt wojenny 20.000
    Pancernik 100.000

    _________________________________________

    Obrońca Gac [DOM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.421
    Duży transporter 23.012
    Lekki myśliwiec 1.002
    Ciężki myśliwiec 637
    Krążownik 250
    Okręt wojenny 50
    Recykler 1.877
    Sonda szpiegowska 8.000
    Bombowiec 208
    Satelita słoneczny 1.000
    Niszczyciel 527
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 239
    Wyrzutnia rakiet 488.472

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lzk [W_P]
    ________________________________________________

    Mały transporter 96.971 ( -38.029 )
    Krążownik 119.210 ( -790 )
    Okręt wojenny 19.938 ( -62 )
    Pancernik 99.902 ( -98 )

    _________________________________________

    Obrońca Gac [DOM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    213.047.109 Metalu, 81.370.856 Kryształu i 31.769.840 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 187.076.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.490.596.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 175.770.000 metalu i 161.887.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 326.187.805 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    175.770.000 Metalu i 161.930.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 291.229.109
    Kryształ: 156.862.856
    Deuter: 28.719.840
    agresor zyskał łącznie 476.811.805 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.443.943.109
    Kryształ: -318.706.856
    Deuter: -54.133.840
    obrońca stracił łącznie 1.816.783.805 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Mistrz Polski 2021
  • Dzięki rozbrajaniu tak duzego bunkra akcja nabrała sensu i przyniosła całkiem pokaźny zysk.
    Gratulacje dla adusia i guru za organizacje jak i dla Lzk i Riddicka za lot :)
    Obyście pokazali jeszcze nie raz, ze nie warto inwestować w mega bunkier, który może stać się Waszym celem :)

    ABW - Uni 68

  • Akiko napisał(a):

    Semyazza napisał(a):

    A czemu w podsumowaniu nie uwzględniłeś kosztów rakietowania?
    jak widac agresor nie rakietowal czytaj ze zrozumieniem ; )Gratulacje to chyba ostateczny rekord rakietowania ;P bo wiekszych bunkrow chyba nie ma ; data-verified= ">
    :popcorn: bunkrow nie ma ale i tak jest fajnie :E
    Cóż, skoro w RW agresorem jest LZK a z opisu wynika (chyba) że atakował jakiś Adus to niesamowite jest jak bardzo GO mają na was wywalone że takie nieścisłości przepuszczają bez podejmowania akcji... ale ja nie o tym. Dla mnie bilans starcia to bilans starcia. Jeżeli kilka osób rakietowało to nie dość że od końcowego wyniku powinien być koszt rakiet to jeszcze podzielony na ilość uczestników akcji. Prost jak budowa cepa. Coś takiego to w dużym uproszczeniu kreatywna księgowość :D

    NO CHYBA! No chyba że wcale nie chodziło o wynik RW tylko o chwałę i blask na forum, po prostu by się pokazać. Jeżeli tak to wszystko inne co powiedziałem niema znaczenia i można wywalić do kosza :)
    Z DOMu wariatów macham do was swoją trójpalczastą trzecią ręką.