fnk [P N] vs. Zorka [TEMPLARS_1] ~ 4930%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • fnk [P N] vs. Zorka [TEMPLARS_1] ~ 4930%




    Wybłagałem tanim paliwem i manipulacjami żebym to ja mógł wstawić to RW. ST z Serii nie noobiarskich ale hiper paranoicznych, wiem ze dla niektórych to ST może nie być fajne, miód na oko to nic fajnego, dlatego tym razem przygotowaliśmy ogórki, małosolne, najlepsze. Pozdrawiam wszystkich adversarzy, malarzy, pisarzy oraz kucharzy - to RW dla Was. Lot zabezpieczała śmietanka tego UNI (aczkolwiek nie radzimy mieszać ogórków z nabiałem, wiecie jak to się kończy) - wszyscy byli pod telefonem, wszak rzadko fnk lata. Lot pod fala, na moona. Zaraz będą weekendy wiec liczę na to ze jeszcze posiejemy postrach. Robimy to dla Was, mam nadzieje ze wiecie o co caman.
    Zamieszczam też logo - żeby nie było. :E :E :E :E
    Finek pozdrawia sojuszników, najbardziej słońce PN które ma świecić w tych mrocznych czasach
    życzymy szybkiej odbudowie koleżance z Templars no i zdrowia dla pluszaka




    Dnia 05-07-2018 X następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor fnk [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 47.396
    Pancernik 74.089

    _________________________________________

    Obrońca Zorka [TEMPLARS_1]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 33.773
    Ciężki myśliwiec 908
    Krążownik 19.943
    Okręt wojenny 13
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 8.185
    Sonda szpiegowska 5.500
    Bombowiec 21
    Niszczyciel 457
    Gwiazda Śmierci 25
    Pancernik 5.744
    Wyrzutnia rakiet 2.000
    Lekkie działo laserowe 400
    Ciężkie działo laserowe 220
    Działo Gaussa 220
    Działo jonowe 220
    Wyrzutnia plazmy 100
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor fnk [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 46.492 ( -904 )
    Pancernik 72.760 ( -1.329 )

    _________________________________________

    Obrońca Zorka [TEMPLARS_1]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    6.308.717 Metalu, 0 Kryształu i 56.129.469 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 167.205.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.703.004.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 298.323.600 metalu i 195.505.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 62.438.186 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 224.082.317
    Kryształ: 128.785.800
    Deuter: 36.194.469
    agresor zyskał łącznie 389.062.586 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -935.990.717
    Kryształ: -595.286.000
    Deuter: -234.165.469
    obrońca stracił łącznie 1.765.442.186 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez priesten ().

  • Gratulowałam na PW - pogratuluję i tutaj:)
    Niestety 11 lat pilnowania tyłka właśnie legło w gruzach:) przez te 11 lat może 1-2 razy udało się komuś zeskanować mi flotę:) Niestety - pozawracałam floty żeby dziś wróciły bo miałam włączyć urlop. Zanim wróciły pojechałam na zakupy i do apteki po leki dla kota bo raczył zachorować w najmniej odpowiednim momencie:) Niestety - jedna apteka, druga, trzecia itd.... i wyleciała mi flota z głowy. Bo przecież mogłam się na telefonie zalogować. Na moje nieszczęście a na szczęście agresora - problem aptek mnie tak zaabsorbował że efekty tego widać powyżej:)
    Przepraszam tylko moich sojuszników że tak zlamiłam i że kolejny PNer pożywił się na Templarsach:)

    Jeszcze raz gratuluję agresorowi farta:)

    PS
    Po urlopie wracam dalej zbroić moje kopalnie ;D
  • Agresorowi gratulacje , Obrończyni odbudowy po urlopie.

    Zaglądałem rzadko na forum ale widzę po postach niektórych poprzedników że nic nie straciłem dziecinada i tyle.
    Więc wracam do nieczytania forum a przynajmniej tego działu.
    Uni 41 - OFF
    Uni 45 - OFF


    Uni 48 - ON Top 1 Było

    Sojusze DooM, n00bs, Misie

    jest Uni 68 top - daleko w tyle
    :] ale ciekawie



  • Dziwna sprawa..
    dostalem wlasnie "Gratki" na gg od znajomych z OGame

    Szkoda ze juz nie gram, a moj wizerunek wykozystuja "Starzy znajomi z uni Taurus"

    Wegi, Misiek - Dzieki ze mnie w takie cos wmieszaliscie.

    caly Watek prosilbym Moda o zamkniecie.

    Priesten nie znamy sie i raczej nie na miejscu jest to co wlasnie zrobiles z moim dobrym imieniem. Nie zycze sobie podszywania sie pod moj Profil.

    nie pozdrawiam
    Finek
  • @Vasco A tobie o co chodzi? Kpisz? Probujesz byc niemily? Na pierwszej stronie ST u68, jest 7 (wliczajac to) takich ST, gdzie jest w obronie do 1-2k transporterow, plus 4 wloty w bunkry. Takze piekne starcie flot, a nie dopadniecie gornika.
    Zacytuje z posta wyzej, bo pasuje do twojego posta:

    analogicznie napisał(a):

    żałosny (...) Zakończ te żałosne wypociny (...) twoje te zaczepki to dziecinada jakaś (...) jesteś kiepski (...) Wyjdź (...) na lody ochłoń .Bo jesteś tak przesiąknięty (...) że nawet idąc ulicą (...) byś popuścił (...) i nie pomoże ci sztucznie wysokie zbudowane ego kozaka na forum .

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Finek napisał(a):

    Dziwna sprawa..
    dostalem wlasnie "Gratki" na gg od znajomych z OGame

    Szkoda ze juz nie gram, a moj wizerunek wykozystuja "Starzy znajomi z uni Taurus"

    Wegi, Misiek - Dzieki ze mnie w takie cos wmieszaliscie.

    caly Watek prosilbym Moda o zamkniecie.

    Priesten nie znamy sie i raczej nie na miejscu jest to co wlasnie zrobiles z moim dobrym imieniem. Nie zycze sobie podszywania sie pod moj Profil.

    nie pozdrawiam
    Finek
    Finek jaki ty pusty jesteś, Wszyscy wiedzą że grałeś na koncie Franki, ale ciągle dawałeś ciała. Po ostatnim złomie musieliśmy cos z tym zrobic, a teraz żale wylewasz. Obrońcy szo
  • Finek napisał(a):

    Dziwna sprawa..
    dostalem wlasnie "Gratki" na gg od znajomych z OGame

    Szkoda ze juz nie gram, a moj wizerunek wykozystuja "Starzy znajomi z uni Taurus"

    Wegi, Misiek - Dzieki ze mnie w takie cos wmieszaliscie.

    caly Watek prosilbym Moda o zamkniecie.

    Priesten nie znamy sie i raczej nie na miejscu jest to co wlasnie zrobiles z moim dobrym imieniem. Nie zycze sobie podszywania sie pod moj Profil.

    nie pozdrawiam
    Finek
    czyli poziom zabiłeś się sam :D no takiego samobója nie widziałem Co za oszustwo Bany powinny byś konsekwencją takiego działania bo sam właściciel FNK pisze ci że nie gra oddał ci konto.ups raczej zabrałeś siadles na nie i zrobiłeś żałosny ST Ban za multi Poziomka i fnk .Tego niepowinien nikt zbagatelizować bo sam pisałeś krysztale że brzydzisz się oszustwami a sam zasiadasz na multi nawet próba skolonizowania się i kontem fnk przy ulu to żałosne posunięcie .Pisałem ci jesteś przewidywalny i nie wygrasz oszustwami .Wierzę że prócz kilku klakierów których masz w soju reszta z chęcią pozbyła by się ciebie bo zrobiłeś syf na forum, syf w grze i syf u siebie w soju .Odejdź póki jeszcze masz troszkę wizerunku i zostaw zacny i dość lubiany nawet podziwiany sojusz PN bo sam to przyznam grają tam w porządku gracze ,rozsądni i godni przeciwnicy ale bez ciebie
  • Bigot, Bigos czy jak Cie tam,
    Oraz Ty Filu..
    nigdy nie gralem na u68, a jedyna osobe ktora znam z PN, bo grala razem ze mna na uni T jest Selene (nie liczac tych przyszywanach przydupasow z uni T, ktory poszli za Selene)

    jak juz ktos tam wyzej napisal. nie ma co wracac ani do gry ani na Forum bo tylko syf dookola.
  • FILU napisał(a):

    Finek napisał(a):

    Dziwna sprawa..
    dostalem wlasnie "Gratki" na gg od znajomych z OGame

    Szkoda ze juz nie gram, a moj wizerunek wykozystuja "Starzy znajomi z uni Taurus"

    Wegi, Misiek - Dzieki ze mnie w takie cos wmieszaliscie.

    caly Watek prosilbym Moda o zamkniecie.

    Priesten nie znamy sie i raczej nie na miejscu jest to co wlasnie zrobiles z moim dobrym imieniem. Nie zycze sobie podszywania sie pod moj Profil.

    nie pozdrawiam
    Finek
    czyli poziom zabiłeś się sam :D no takiego samobója nie widziałem Co za oszustwo Bany powinny byś konsekwencją takiego działania bo sam właściciel FNK pisze ci że nie gra oddał ci konto.ups raczej zabrałeś siadles na nie i zrobiłeś żałosny ST Ban za multi Poziomka i fnk .Tego niepowinien nikt zbagatelizować bo sam pisałeś krysztale że brzydzisz się oszustwami a sam zasiadasz na multi nawet próba skolonizowania się i kontem fnk przy ulu to żałosne posunięcie .Pisałem ci jesteś przewidywalny i nie wygrasz oszustwami .Wierzę że prócz kilku klakierów których masz w soju reszta z chęcią pozbyła by się ciebie bo zrobiłeś syf na forum, syf w grze i syf u siebie w soju .Odejdź póki jeszcze masz troszkę wizerunku i zostaw zacny i dość lubiany nawet podziwiany sojusz PN bo sam to przyznam grają tam w porządku gracze ,rozsądni i godni przeciwnicy ale bez ciebie
    Czyli miałeś rację,Poziomka to manipulator.
    Jestem strasznie zawiedziony postawą,to najbardziej chamskie oszustwo jakie widziałem przez 10 lat gry w ogame.
    Oficjalnie informuję,że kończę z sojuszem P N...tylko przez postawę jej lidera.
    Nie kończę znajomości z resztą sojuszników i proszę się nie gniewać na moją postawę..i działanie po tym oszustwie
    Ban na wieki,wieków.
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Gratulacje dla agresora (niezależnie jak tam się zwie) 0_o :quasi: 0_0 trafił steka i tyle w temacie.
    Obrońcy tradycyjne :gszo: .Choć wolę psy... to i kota bym ratował ;P ;P ;P
    Cieszy też postawa rozsądnych graczy , którzy potrafią się zachować odpowiednio i honorowo.
    Jak widać apelowanie o rozsądek nie do wszystkich dociera i pewnie już nigdy nie dotrze.
    Piszę do Ciebie powoli...bo nie wiem czy biegle czytasz :D
  • No tak...
    SzO Zorka, nie ma co sie przejmować.
    Olej flotkę, rozwiń EKO potem zobaczysz co bardziej Ci leży.

    Gratulacji nie ma komu składać, ale jakoś to mnie wcale nie dziwi.
    Przez te kilkanaście lat sporo się napatrzyłem na różne przekręty (większe i mniejsze), ten nie należy do bardzo wyrafinowanych.
    Cyferki często powodują głupawkę u całkiem mądrych ludzi...
    • Mężczyzna
    • Użytkownik od 28 Lip 2005
    Wiesio, Tiamant, LazyGreg [CDnDR] vs Tyka, K_Pax [CDnDR] & kpt Matthew[DeathRow]- 29k % pożegnalna ustawka U 20
  • Ale żenada :-)))))) Poziom strzał w kolono ojjjjj musiało boleć!
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Tyka napisał(a):

    ....Olej flotkę, rozwiń EKO potem zobaczysz co bardziej Ci leży.

    .....
    Dzięki za radę:D Co prawda z 5-letnią przerwą ale gram tu od 2007 roku... ;D I jestem zatwardziałym górnikiem;) Flota została ze starych dobrych czasów. Niby mogę ją od razu odbudować ale chyba podziękuję na razie losowi za pozbycie się problemu...:) Kilofy w dłoń:)

    Edit
    No i spadłam tylko 48 miejsc w statach więc chyba siła mojego konta (wiem, brzmi to śmiesznie ale jednak:)) nie we flocie była;)
  • Nie ma co sie przejmowac takim STkiem...Kotek najwazniejszy-oby wszystko dobrze z nim bylo
    Taka gra-glowa do gory :) :) :)



    Poziom...TY.... krystalicznie czysty,najwspanialszy i ogolnie ten co innych oskarza a Sam jest gowno wart-czas na zmiane :P :P :P ..wykopac Poziomke :D :D :D


    Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.

     Napoleon Bonaparte
  • Zoraya SZO
    Kotka pewnie traktujesz jak członka rodziny, więc priorytety były ważniejsze. Szybkiego powrotu do zdrowia dla zwierzaka.


    aaaa... teraz do sedna, co tu się qwa odwaliło
    Finek - nie miałem z tym nic wspólnego, sam jestem w ciężkim szoku
    Samo starcie osiągnęło poziom mułu, tak samo jak atakier :(
    Musze ochłonąć
  • Hehehehe
    Push tu push tam
    Push kombinowany jest widze w modzie
    Kazdy orze jak moze :)
    Niby sojusz topowy a kombinacje ze zrobieniem ST niezłe.
    Ja sie dziwie ciągle graczom którzy mają topowe konta a kombinują aby zrobić ST. Mało tego dziwie sie graczom którzy kręcą "kombinowane" ST i wklejają je na forum.... Pytam sie "po co.. Po co..!!!"
    Lewe konta i lewa surka jest tylko dla was , wiec zachowajcie te starcia dla was.... Nie chwalcie sie nimi na forum... To bez sensu...
  • Gdzie tutaj jest push ? Jak na razie jestem oskarżany o zasiadanie kont, proszę zgłosić do administracji i tyle.
    Filu - widzę rozmowy prywatne wrzucasz :) Może powinienem wrzucic te w których się łasisz żeby przyjść do PN, albo żeby z nami nie zadzierać? Niezły z Ciebie aparat serio :)
    Myślę że w najbliższym czasie wszystko sie wyjaśni:) Filu może przeprosi ;) Dobry jest w tym - kto wie.


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Cat w tym starciu nie jest pokazanie skilla tylko to starcie jest WYMUSZONE i wyreżyserowane przez poziomkę w celu zmałpowania, rzucenie plagiatu na moje zamieszczane ST czyli :
    -z serii za kolegę
    -kolega był zabezpieczany flotami na tel.
    -lotów pod falą
    -itp...
    wszystkie te elementy poziomka tak popłynął że wstawił w jednym ST :D .W dodatku dochodzą mnie słuchy że nawet w soju na forum popłynął i zainscenizował rozmowę sam z sobą typu fnk podsyła poziomce cynk o celu . Czyli dobra reżyserka ale kiepski aktor
    Żal trochę mi jest że przez jego głupotę i prywatna walkę ze mną i zazdrość wciągnął w to naprawdę fajny sojusz jakim jest PN i stargał ich TAG .
    Ale już na początku przyznaje się do oszustwa więc było łatwiej go rozgryźć

    priesten napisał(a):

    manipulacjami żebym to ja mógł wstawić to RW.
    w dodatku takie teksty gdzie podszywa sie pod finka i w jego imieniu pisze sobie sam do siebie taki tekst

    priesten napisał(a):

    Finek pozdrawia sojuszników, najbardziej słońce PN które ma świecić w tych mrocznych czasach
    to po za krytyką . po prostu dobry reżyser tego starcia ale kiepski aktorzyna :D

    widzę że @MisiuGD się wtrącił ja go szanuje a teraz jak widzę po jego wpisie że jest on przeciwny oszustwom to przypomnę ci jedną rozmowę między nami jak chodziło że chciałeś się ode mnie dowiedzieć czy Misiu nie kupił pewnego starcia na pewnym koncie co znam to konto Misiu może będzie kojarzył o jakie starcie chodzi bo może go podpuszczałeś ale pisząc dalej mówiłeś że jak byś się dowiedział to wyrzucił byś go na zbitą twarz bo brzydzisz sie oszustami i nie ma MIEJSCA W PN DLA OSZUSTÓW !!!! więc teraz się zastanawiam czy jak ty wyrwiesz bana to sojusz też cie wywali a Misiu będzie pierwszym który otworzy ci dziwi ?

    Graty poziomka ST
    Graty poziomka cynku od poziomki
    Graty poziomka ze gratulujesz sobie sam

    ps: poziom nie pękaj zawsze zostanie ci konto kajako oraz konta eco w
    ps2: nigdy nie ukrywałem ze chciałem kiedys być w PN setki razy to wspominałem na boardzie ale teraz bym sobie pluł w twarz
    ps3: człowieku ty zacznij przepraszać wszystkich na forum i w sojuszu bo ci sojusznicy odchodzą :D