jumek [Veto] vs. Stormsword [PULSAR] ~ 4663.38% + kilka zaległości

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jumek [Veto] vs. Stormsword [PULSAR] ~ 4663.38% + kilka zaległości

    Pozdrawiam Veto i Znajomych oraz buddy!!!



    Dnia 29-06-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor jumek [Veto]

    Technologia bojowa 200% - Technologia ochronna 200% - Opancerzenie 200%

    ________________________________________________

    Pancernik 194.007
    _________________________________________

    Obrońca Stormsword [PULSAR]

    Technologia bojowa 170% - Technologia ochronna 150% - Opancerzenie 180%

    ________________________________________________

    Mały transporter 313
    Duży transporter 13.978
    Lekki myśliwiec 8.701
    Ciężki myśliwiec 15
    Krążownik 5
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 42
    Sonda szpiegowska 10
    Gwiazda Śmierci 42
    Pancernik 11.882
    Wyrzutnia rakiet 3.656

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor jumek [Veto]

    Technologia bojowa 200% - Technologia ochronna 200% - Opancerzenie 200%

    ________________________________________________

    Pancernik 192.008 ( -1.999 )
    _________________________________________

    Obrońca Stormsword [PULSAR]

    Technologia bojowa 170% - Technologia ochronna 150% - Opancerzenie 180%

    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    80.869.841 Metalu, 36.049.579 Kryształu i 27.086.580 Deuteru
    94.200.270 Metalu, 18.024.789 Kryształu i 13.543.290 Deuteru
    47.100.135 Metalu, 9.012.395 Kryształu i 6.771.645 Deuteru
    23.550.068 Metalu, 4.506.197 Kryształu i 3.385.822 Deuteru
    11.775.034 Metalu, 2.253.099 Kryształu i 1.692.911 Deuteru
    5.887.517 Metalu, 1.126.549 Kryształu i 846.456 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 169.915.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 170.359.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 1.642.175.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 1.658.027.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 221.294.100 metalu i 245.043.600 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 66.600 metalu i 66.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 387.682.177 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 424.551.565
    Kryształ: 235.900.808
    Deuter: 23.341.704
    agresor zyskał łącznie 683.794.077 jednostek.
    Agresor stracił 178.908 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -964.223.865
    Kryształ: -807.824.608
    Deuter: -273.660.704
    obrońca stracił łącznie 2.045.709.177 jednostek.
    Obrońca zyskał 25.539 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    lign]


  • Sprawdźmy przyrosty jumka: stan na dzień 1 kwietnia - 103,955,013 do dnia 20 Maj kiedy to były największe przyrosty stan pkt 117,585,741 różnica czyli przyrost pkt. 13,630,728 .

    a teraz przyjrzyjmy się kontu nowy3:

    stan militarnych i spadek w dniach miedzy 23 marca - 14 kwietnia 22,700,000 spadek do 1,441,000 różnica daje 21,259,000 i to u handlarza *65% daje surowce o wartości = 13,818,350

    Jak to ładnie spasowało się i datami i przyrostami prawda? :P

    A teraz historia nicków konta nowy3: TheSpecjalOne -> oddam konto -> 5 marca Ekoo -> 14 marca nowy3
    Konto specjala było w SDRR a jak wiadomo Jumek ma tam kolegów z którymi grywał w ogame duuzo wczesniej :)
    Czemu to wszystko tak ładnie pasuje do siebie ? :)

    Niech każdy sobie odpowie na to pytanie już sam :E :E :E :E

    Dopiszę jeszcze ,że doliczając te surowce ze starć które pokazał nam Jumek czyli ok 3,5kkk surowca sumując z surowcami z nowego3 daje nam równo przyrost jumka do dnia dzisiejszego :E :E :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darth Sion ().

  • Nie chciałem już w ST HBI się wpisywać ,ale skoro już sam coś wstawiłeś to się wypowiem .
    No i to co właśnie wkleiłeś dopiero wydasz ,a mi chodziło o wcześniejsze RW i ile ich musiało by być ,żeby przeskoczyć choćby aleks ,która dobrze cisnęła zyskownie w tym samym czasie co Ty .

    Darth Sion w sumie podsumował wszystko dokładnie ,ST i RW ładne ,ale przyrost mało się ma do tego co pokazałeś ,i do tego siedziałeś sporo na urlopie w ciągu tych trzech miesięcy ,może też masz rację ze jestem głupi ,ale nie naiwny .
    Stary powiadasz ? No jeszcze do starości mi trochę brakuje ,ale nie na tyle też młody ,że byś mi zamydlił oczy tymi raportami .
    No ale nie złapali za rękę i się Da , to graj dalej tak UCZCIWIE .
    I jeszcze pisałeś coś że moi sojusznicy cię pasą ,no fakt Kot z BHW ,sojusznik ,choć nie z sojusz ,ale 17kkk nieee ,trochę zamydliłeś .
    I jeszcze jedno ,naprawdę myślałeś że wklejając te RW zaćmisz wszystkim oczy ? Jesteś człowiekiem wielkiej wiary .
  • Chciałbym pogratulować pięknego i zyskownego wlotu - już nie pamiętam kiedy taki zrobiłem :) lataj lej i rób swoje a Obrońcy SzO

    GF dało pupy - najpierw nie można było się zalogować, później zrobili brak możliwości ataków i co z tego jak niektórym FSy, które miały trwać powiedzmy z tydzień znalazły się spowrotem na moonach - nie wiem czym to było spowodowane bo innym graczom wróciły normalnie - dlatego ja bym złożył reklamacje bo to jest jawne robieniu ludzi w balona i druga sprawa dlaczego jak mam wykupione bustery Mechanika, Komandora ITP. to czas ich zużycia leci a ja nie mogę atakować drugie jawne oszustwo...Graczom zezlomowanym życzę aby GF jakoś to zrekompensowała



    Panie Chomik Klakier to człek, który przyklaskuje za pieniążki lub inne dobra to tak w gwoli wyjaśnienia...

    Ja się już odciąłem od wszelkich spekulacji na temat tej gry i mam wyrąbane na to czy ktoś się puszuje z silniejszego konta na słabsze, czy ktoś skupuje konta, czy ktoś ma milion kont i robi handel, czy ktoś robi jawne wałki...każdy sobie obrał styl gry taki jaki mu odpowiada - jedni się puszują a za usprawiedliwienie swych czynów mówią że inaczej się nie przeciwstawią innym puszerom i muszą ich zezłomować a inni się puszują aby nie dać się zezłomować przez puszujących się i tak w kółko Macieja...każdy gra jak lubii

    Ja jak jeszcze bawiłem się w detektywa i mnie to interesowało udzielałem się tylko w momencie, gdy ktoś dostał za to bana, nigdy nie pisałem o kimś komu to nie zostało udowodnione, gdyż sam wiem z autopsji że sam byłem oczerniany a nigdy nie brałem udziału w jakimś ustawionym STarciu lub przyjęciu surowca a jedyne moje moje przewinienia to prowadzenie Moonówki/Gsówki i puszczenie komuś FS'a

    Dochodząc do meritum dopóki nikt nie złapał Jumka na puszu to nie napiszę nic złego na ten temat :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Szkoda, że tak fajne ST i to w takiej ilości psuje ktoś takim jadem jak szajka i spółka.
    Nie tak dawno temu udowadniałem wam w podobny sposób jak to się pushujecie.
    Od tego czasu, po banach Leyto i szajki te konta jakoś "spowolniły" przyrosty, widać limit banów bez perma się skończył.
    U marchewki widać się nie skończył bo pomimo bana ciśnie dalej :)
    Śmieszy mnie to wszystko w sumie. Jumek lata, handluje, robi swoje ale kogoś jednak zazdrość ciśnie, że nawet mimo "dopalaczy" nie jest w stanie go dogonić.
    Ostatnio ubawiła mnie historia pewnego konta.
    Obecny nick - Agresor Zło, poprzedni SprinG a jeszcze wcześniej.... Kurufir!
    Tak, chodzi o moje stare konto, jeszcze z u67, które sprzedałem Dejavu.
    Póki grała i póki była niżej od niego w statach to konto, mimo, że bez urlopu nie rosło w pkt ani trochę.
    Potem Deja zapieła urlop i konto zaczęło powoli przyrastać ale z tego co pamiętam z gry na nim to tak na 25% możliwości, gdzie pozostałe 75%?
    Nagle GS z tego konta lecą na petrx, którego wcześniej mocno obczajał szajka. Widać ma jakiś 6ty zmysł, wyczuł podstęp i wolał posłać jedno ze swoich pobocznych kont, niż wtopić flotę z głównego ;) Tyle ode mnie w ramach przerzucania się wzajemnie błotem ;)
    Gratulacje Jumek ST, rób ich jak najwięcej i olewaj tak pięknie jak do tej pory wszelką krytykę Twojej osoby - uważam jedyna słuszna na to metoda.
    I amar prestar aen.
  • Kurufir Ty to jesteś ładnie zryty ja Ci wszystko pokazałem jak na tacy a Ty swoje:P No niech Ci będzie ze się pushuje :P
    A jumek czyścioch no kawał ROKU :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E

    Jak chłopina trzęsie portami przy locie nawet po drobne :D:D:D

    Pozdrowionka z samego środka Niegocina Bawię się dobrze, surka się zbiera przygarnę jak wróce moją dole z agresora:D
  • Darth Sion napisał(a):

    Kurufir Ty to jesteś ładnie zryty ja Ci wszystko pokazałem jak na tacy a Ty swoje:P No niech Ci będzie ze się pushuje :P
    A jumek czyścioch no kawał ROKU :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E

    Jak chłopina trzęsie portami przy locie nawet po drobne :D:D:D

    Pozdrowionka z samego środka Niegocina Bawię się dobrze, surka się zbiera przygarnę jak wróce moją dole z agresora:D
    Ty może udaru dostałeś że tak bredzisz kto gdzie i kiedy trząsł portami? Twoja taca się nie zgadza nawet w 10% z moim przyrostem doskonale o tym wiedzą moi sojusznicy i ludzie z którymi handluje

    W grze jak i w matematyce idzie ci jak k.ó.r.m.i.3 w deszcz
  • Widzę, że wypowiedzi co poniektórych osiągnęły dno.
    W związku z tym zaprzestaję dyskusji słownych na forum, nie mam zamiaru się z nikim w tym bagnie taplać.
    Wytłumaczył bym ci drogi przedmówco jak, co i czym można zryć nawet naocznie, bo niedługo się wybieram do Gołdapi ale sądzę, że nie masz na tyle odwagi ;)
    I amar prestar aen.
  • Kolejna szopka Veto , jumek weź już nie odpowiadaj ,doskonale wiesz że są na tym uni ludzie którzy handlują ,latają na maxa i nie siedzą w ciągu 3 miesięcy półtorej na urlopie ,a takich przyrostów nie są wstanie zrobić ,a ty wciskasz że ty dałeś radę ,łał jesteś po prostu jedyny w swoim rodzaju .

    I do tego kurufifiur wypowiadający się w wątku ,wpierw ze wszystkimi jedzie a później pisze że zakończy rozmowę bo inteligencja niektórych wypowiedzi nie dorasta mu do pięt, no to jak nie dorasta ci do pięt ,to ci powiem że chyba tu wszyscy dopiero się w ogóle zaczynają uczyć pisać i myśleć bo trzeba być nieźle opóźnionym żeby cię nie przeskoczyć .
    I tekst ze spotkali byście się w RL to byś komuś coś pokazał ,haha jak ty byś pokazał ,jak on by zobaczył łał ale twardziel z bańką w nosie ,widzę że cyferki cie przerosły ,weź już naprawdę się nie wypowiadaj ,szkoda męczyć twój już tak doskonały umysł , jesuu gdzie was sieją ?