Graf [MISIE] vs. slawek300 [Explorer] ~ 5601.65%

  • Graf [MISIE] vs. slawek300 [Explorer] ~ 5601.65%

    Problemy logistyczne i niezrozumiałe decyzję z mojej strony znacząco wpłynęły na koszty lotu. Jak widać się udało.
    Szkoda, że moja drużyna S7D nie liczy się już. Muszę jednak uszanować decyzję innych, że nie będzie lotów. Szkoda a mogliśmy jeszcze wziąć udział w rywalizacji.


    Nutka do poszłuchania :


    Edit :
    Sławkowi życzę odbudowy, co mniemam nastąpi po odpoczynku. Przy jego eko będzie najpewniej bardzo szybko :)




    Dnia 13-06-2018 06:48:13 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________

    Krążownik 30.000
    Pancernik 46.337

    _________________________________________

    Obrońca slawek300 [Explorer]
    ________________________________________________

    Mały transporter 60.652
    Duży transporter 90.000
    Lekki myśliwiec 83.263
    Ciężki myśliwiec 3.094
    Krążownik 129
    Okręt wojenny 1
    Statek kolonizacyjny 39
    Recykler 501
    Sonda szpiegowska 36.221
    Gwiazda Śmierci 9

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________

    Krążownik 29.635 ( -365 )
    Pancernik 45.754 ( -583 )

    _________________________________________

    Obrońca slawek300 [Explorer]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    19.341.166 Metalu, 19.341.167 Kryształu i 19.341.167 Deuteru
    172.496.666 Metalu, 172.496.667 Kryształu i 172.496.667 Deuteru
    133.360.000 Metalu, 118.315.338 Kryształu i 148.404.662 Deuteru
    114.298.955 Metalu, 59.157.669 Kryształu i 90.578.220 Deuteru
    57.149.478 Metalu, 29.578.834 Kryształu i 45.289.110 Deuteru
    28.574.739 Metalu, 14.789.417 Kryształu i 22.644.555 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 60.140.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.827.200.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 302.241.600 metalu i 257.922.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.437.654.477 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 802.672.604
    Kryształ: 645.726.992
    Deuter: 489.279.381
    agresor zyskał łącznie 1.937.678.977 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.507.903.004
    Kryształ: -1.247.547.092
    Deuter: -509.404.381
    obrońca stracił łącznie 3.264.854.477 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • REASUMUJĄC:-)

    Czysty, soczysty Stejk!
    Pięknie Graf nie odpuszczaj.
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Graty Graf .Ty i te twoje wampirzyckie noce :D może zmień łóżko to będziesz się wysypiał :D Nie tylko ty masz w drużynie kogoś któremu sojusz zabronił latać z nami a patrząc te śmieszne zakazy to inny sojusz złomuje ich ale reszcie biją oklaski i bez problemu latają razem baaa :D nawet potrafią napisać że mile niektórzy byli by widziani u nich . Są ludzie chorzy z zazdrości i zabawę przekładają na chorobliwą ambicje ale z tym się nie da walczyć to trzeba leczyć .
    Parafrazując graty jeszcze raz %%% dla drużyny, zysku dla siebie i dystansu do gry .
    Obrońcy jeśli to był problem z lobby SzO i GA zaprasza do supportu jeśli to lobby
  • Zysk masz super więc nie marudź :P

    Co do S&D to trzeba próbować a nie z góry zakładać że się nie uda :]

    Btw nutka przypomina mi Nightwish

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Graf - gratuluje starcia.
    Powody mojej decyzji znasz, dość jasno Ci je przedstawiłem na pw


    FILU napisał(a):

    Graty Graf .Ty i te twoje wampirzyckie noce :D może zmień łóżko to będziesz się wysypiał :D Nie tylko ty masz w drużynie kogoś któremu sojusz zabronił latać z nami a patrząc te śmieszne zakazy to inny sojusz złomuje ich ale reszcie biją oklaski i bez problemu latają razem baaa :D nawet potrafią napisać że mile niektórzy byli by widziani u nich . Są ludzie chorzy z zazdrości i zabawę przekładają na chorobliwą ambicje ale z tym się nie da walczyć to trzeba leczyć .
    Parafrazując graty jeszcze raz %%% dla drużyny, zysku dla siebie i dystansu do gry .
    Obrońcy jeśli to był problem z lobby SzO i GA zaprasza do supportu jeśli to lobby

    Co do posta , który pozwoliłem sobie zacytować :
    Odpowiem na niego, bo chyba do mnie go kierujesz.
    * nie znasz mnie więc nie oceniaj
    * nie wiem jaką macie politykę w sojuszu, ale przez pryzmat swoich zakazów nie oceniaj innych, nikt napisze jeszcze raz nikt nie zakazał mi lotów
    * sojusz dowiedział się o mojej decyzji i o planach dopiero dziś, po ukazaniu się Twojego posta
    * przed pewnym zdarzeniem - które miało wpływ na dalsze decyzje - (dodam moje dobrowolne decyzje ), jednego ACS z Grafem wykonałem - jak otrzymałem zaproszenie, bez wahania wystartowałem
    * uważam że mam większy dystans do gry niż nie jeden z Was
    * powiadasz chorobliwe ambicje - ja bym to nazwał dobro sojuszu, pamiętaj SD to tez zabawa - latamy na kogo chcemy i z kim chcemy
  • MisiuGD napisał(a):

    Graf - gratuluje starcia.
    Powody mojej decyzji znasz, dość jasno Ci je przedstawiłem na pw


    FILU napisał(a):

    Graty Graf .Ty i te twoje wampirzyckie noce :D może zmień łóżko to będziesz się wysypiał :D Nie tylko ty masz w drużynie kogoś któremu sojusz zabronił latać z nami a patrząc te śmieszne zakazy to inny sojusz złomuje ich ale reszcie biją oklaski i bez problemu latają razem baaa :D nawet potrafią napisać że mile niektórzy byli by widziani u nich . Są ludzie chorzy z zazdrości i zabawę przekładają na chorobliwą ambicje ale z tym się nie da walczyć to trzeba leczyć .
    Parafrazując graty jeszcze raz %%% dla drużyny, zysku dla siebie i dystansu do gry .
    Obrońcy jeśli to był problem z lobby SzO i GA zaprasza do supportu jeśli to lobby
    Co do posta , który pozwoliłem sobie zacytować :
    Odpowiem na niego, bo chyba do mnie go kierujesz.
    * nie znasz mnie więc nie oceniaj
    * nie wiem jaką macie politykę w sojuszu, ale przez pryzmat swoich zakazów nie oceniaj innych, nikt napisze jeszcze raz nikt nie zakazał mi lotów
    * sojusz dowiedział się o mojej decyzji i o planach dopiero dziś, po ukazaniu się Twojego posta
    * przed pewnym zdarzeniem - które miało wpływ na dalsze decyzje - (dodam moje dobrowolne decyzje ), jednego ACS z Grafem wykonałem - jak otrzymałem zaproszenie, bez wahania wystartowałem
    * uważam że mam większy dystans do gry niż nie jeden z Was
    * powiadasz chorobliwe ambicje - ja bym to nazwał dobro sojuszu, pamiętaj SD to tez zabawa - latamy na kogo chcemy i z kim chcemy
    @MisiuGD z całym szacunkiem nie o ciebie mi chodziło więc po co mnie znowu zaczepiacie ;P a znowu będzie że ja zaczepiam :D
  • Miałam pogratulować Twoim sposobem czyli na pw... ale przeżyję jakoś że wazelinuję... graty, zysk pierwsza klasa ;) .

    Chciałam też przez chwile zapytać pewnego gracza kogo znowu zaczepia i o co właściwie tym razem płacze - ale przecież nie mnie ani PN więc nie zapytam :D .

    Obrońcy szo!

    [mniam]

    Administrator Forum kasai:
    Treść, do której się odnosił wpis została usunięta.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • FILU (ja użyję Twojego nicka, żebyś nie miał wątpliwości, że do Ciebie piszę). Gram na tym uni od niedawna, forum u68 czytam jeszcze krócej (bardziej zainteresowałem się w czasach S&D), ale zdanie na Twój temat podsumowałeś w jednym poście powyżej :D
    Lecz się chłopie :D Idź na jakiś kurs medytacji albo coś. Przemyśl trzy razy zanim naciśniesz przycisk "Wyślij" (I nie mam tu na myśli wyślij 50k niszczarek po zysk 20 DTków tylko Twoje wypowiedzi na forum, które są na żenująco niskim poziomie)

    Atakującemu gratulacje ;) Zysk do pozazdroszczenia.

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Wlot do pozazdroszczenia. Szczere gratulacje zysku ! Ojjj było by z tego ze 2 kopalnie :P
    Obrońcy sz/o tir-ów.

    Co po niektórym to naprawdę na dekiel siadło jak czytam ich posty. Próbowałem być neutralny.... ale do dzisiaj.

    Filu... skoro na forum nie umiesz się zachować i to jeszcze do Kobiety to naprawdę już czas... nie czekaj odwiedź specjalistę i to ASAP.... a Miśkom nie rób siary bo aż mi ich żal , wydają się naprawdę ok
  • Kompromitacji ciąg dalszy :)
    Ale przynajmniej wiadomo kogo trzeba będzie lać po SaD albo i wcześniej :)
    Miskom pogratuluje - wiekszość tam chyba jednak jest normalna :)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Gratulacje dla Graf

    [mniam]

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obrazę.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%