Baju vs. Flota Imperialna [Winter] ~ 16876.23%

  • Baju vs. Flota Imperialna [Winter] ~ 16876.23%

    Pozdrawiam sojusz oraz znajomych :E

    Nie zwykłem opisywac starć ale to musze :)
    Po kolejnej bezskutecznej nocy, ukazał sie taki oto atak :) zawracanie stacjonuj, fsow, strzelenie 2 teleportami , wpakowanie 200k anty i 400kk w stocznie przed starciem.
    Mysłałem ze to niezly zart ale nie dolecial do konca :)


    Ps. Chłopaki spokojnie dajcie ludzia wyspac sie po nocce w pracy :)

    Dnia 05-06-2018 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Baju
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.391
    Duży transporter 2.792
    Pancernik 4.783
    Lekki myśliwiec 26.270
    Ciężki myśliwiec 10.835
    Krążownik 5.779
    Okręt wojenny 8.501
    Bombowiec 1.764
    Niszczyciel 1.929

    _________________________________________

    Obrońca Flota Imperialna [Winter]
    ________________________________________________

    Mały transporter 29.563
    Duży transporter 5.124
    Lekki myśliwiec 113.065
    Ciężki myśliwiec 127
    Krążownik 13.100
    Okręt wojenny 10.882
    Statek kolonizacyjny 3
    Bombowiec 397
    Niszczyciel 4
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 9.000

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Baju
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Flota Imperialna [Winter]
    ________________________________________________

    Mały transporter 12.181 ( -17.382 )
    Duży transporter 2.805 ( -2.319 )
    Lekki myśliwiec 46.467 ( -66.598 )
    Ciężki myśliwiec 54 ( -73 )
    Krążownik 9.945 ( -3.155 )
    Okręt wojenny 10.318 ( -564 )
    Statek kolonizacyjny 3 ( -0 )
    Bombowiec 392 ( -5 )
    Niszczyciel 4 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 2 ( -0 )
    Pancernik 8.832 ( -168 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 1.752.589.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 504.543.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.087.671.200 metalu i 599.952.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.016.909.000
    Kryształ: -596.982.000
    Deuter: -138.698.000
    agresor stracił łącznie 1.752.589.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 744.991.200
    Kryształ: 446.994.000
    Deuter: -8.905.000
    obrońca zyskał łącznie 1.183.080.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    OFF - Zibal / Flota Imperialna / Winter
  • infa napisał(a):

    A jednak wstawiles - no nie sadzilem ze mozna byc az takim [ciach] ale ok :D. Push zgloszony wiec teraz czekamy na odpowiedz GO :)
    i dobrze, szkoda ze swoich pushy nie zglaszales :) gosc mnie zaatakowal , podstawilem wszystko co zdolalem zorganizowac , puscilem recki pod synchro bo myslalem ze to zart :) a ja strace 1/5 floty. Na tego pana tez przepalilem sporo dexu gdybys wiedzial ile pali 60 k recka ... Mialem podniesc flote ?
    Zreszta gdyby tam bylo BOSS a nie WI
    OFF - Zibal / Flota Imperialna / Winter
  • Ba'al napisał(a):

    infa napisał(a):

    A jednak wstawiles - no nie sadzilem ze mozna byc az takim [ciach] ale ok :D. Push zgloszony wiec teraz czekamy na odpowiedz GO :)
    i dobrze, szkoda ze swoich pushy nie zglaszales :) gosc mnie zaatakowal , podstawilem wszystko co zdolalem zorganizowac , puscilem recki pod synchro bo myslalem ze to zart :) a ja strace 1/5 floty. Na tego pana tez przepalilem sporo dexu gdybys wiedzial ile pali 60 k recka ... Mialem podniesc flote ?Zreszta gdyby tam bylo BOSS a nie WI
    Jak masz jakies dowody na to ze jakiego kolwiek pusha dostalem/zrobilem jak najbardziej przeslij do GO - bez dowodow to mozesz mnie cmoknac w 4 litery bo rzucanie slow na wiatr w sposob taki iz oczerniasz mnie o oszukiwanie bez dowodow jest wprost szczeniackie. Co do tego starcia to dowody sa i to BARDZO grube, a GO juz je dostalo - wiec oczekuje od nich sprawiedliwosci i Bana i nakazania odeslania calego zlomu z tego 'pseudo starcia'

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Toadie ().

  • ja cisne do GSu po popcorn i siadam wygodnie hah co tu się nie dzieje, jeden po drugim no no panowie dzisiaj to dajecie popis, już się nawet po to lecieć nie chciało tylko pod dom trzeba było :D

    nie wiem, nie osądzam, jednakowoż patrząc się na to wszystko to brakuje tu tylko żonglujących małp na grzbietach słoni skaczących przez poręcze :E
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • Mocny.Zawodnik napisał(a):

    Najlepsze jest to jak gracze Winter wieszali psy na terrorze.. że pusher oszust itp.. że nie grają z takimi ludźmi... A sami trzymają pusherów i robią tak samo... [ciach]
    jako jakiś tam szarak z winter nie przypominam sobie byśmy kiedyś pisali że terror to pusher i oszust , komu jak komu ale jemu skilla , czasu i cierpliwości odmówić nie można. Wiele słów mogło paść ale nie tych których użyłeś . Zauważyłem ostatnio że co starcie to większe narzekanie. Grajcie swoje a ci ze skilem zostaną nagrodzeni

    Flota gratuluje udanej obrony , agresorowi SzO
  • Niemam w zwyczaju wdawania się w te forumowe przepychanki i inne shietstormy ale tym razem wtrące swoje 3 grosze.
    Gracza Flota Imp poznałem na początku uni i okazał się naprawdę wporządku. Pomimo tego , że cały czas byliśmy po 2 roznych stronach, zdarzało nam sie wspolpracować , zawsze moglem liczyc na jego pomoc/ recki jak i on na moją gdy zaszała taka potrzeba.
    Dlatego też bardzo zniesmaczyło mnie to co zobaczyłem wczoraj rano. Mianowicie po skanie gracza Baju , który jak wiadomo miałładną flotke na początku 3 gali na którą niejeden miał chrapkę, wysłał on na mnie atak składający się z okolo 400 ow i paruset DT i napisał takie coś:
    i.gyazo.com/ee7d7b01ed252d940099acd4e2d80243.png
    i.gyazo.com/3250bae2bf9297f5b427281310260cfd.png

    po czym parę minut póżniej widze że spadł pareset pozycji , stracił bandytę i oczywiście zezłomował flotkę po czym udostępnił rw:
    cr-pl-152-eceea5378ff24a1342bb7e186f3e5ed7a6f80cbf
    9:35:15 czyli trochę później niż pisał do mnie aby się u mnie rozbić.
    No i tyle, jeśli ktoś przeczytał tę ścianę tekstu to podziwiam :D
    Niewiem czy to zgodne czy nie poprostu przedstawiam sytuacje z mojej strony jak to wygląda,
    pozdrosy ;)
  • gratki obrony, choć dziwne, że się baju zdecydował na taki heroiczny atak tuż po tym jak otoczylem jego moony swoimi i tej samej nocy pierwszy raz moje gęsi próbowały ściągać moona z największa flotą.

    mimo wszystko uważam ze to nie był push, może baju widząc co kombinuje stwierdził ze i tak strata floty to kwestia czasu i postanowił pójść na żywioł zrobić taki dziwny wjazd na flotę?

    no nic jeszcze raz gratulacje :)

    (edit po poście wklejonym edola)
    No i edol wyjaśnił sytuacje . ( ten pedal sasiad to pewnie ja :P )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chester8687 ().

  • doszliśmy do momentu, gdzie po prostu wystarczy, że agresor wyśle atak i nic nie mozna zrobić, innymi slowy wszyscy atakujecie kogos powyzej was w rank, cofacie i nie mozemy was ruszyc, wystarczy to robic przez pol roku, z ukladu, zeby bylo taniej, a w razie kontry napisac ticket ze przeciez pisales ze atak byl ustawiony i po problemie

    jak ktos sie pomyli i zle zrobi fsa, to pisac ticket do go, ze to zakonczenie gry, jeszcze bany poleca, no przyznam ze tak to mozna grac, szkoda tylko ze nademna nikogo nie ma bo bym tez sobie tak robil

    a co by bylo w sytuacji kiedy flota by to zignorowal, zrobil kontre a tam staloby kilka flot do obrony ? to wtedy bylo zgodne z zasadami ? przeciez pisal ze konczy, czyli generalnie mozna robic tak, przy kazdym ataku wysylamy wiadomosc, na wyapdek o tresci koncze gre, i chlop jak jest to nie moze nic zrobic a jak go nie ma to lezy

    gz bossy rozkmina roku [ciach]

    tez pozdrawiam jak ktos dal rade to przeczytac cale

    Administrator Forum Toadie:
    Prowokacja usunięta
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Ehh... Ale jaja...
    Pusz złomowy w żywe oczy "bo kończę grę" ... no tego jeszcze nie było... byli tacy co po cichutku używając zgłoszonego "na brata" konta powolutku się rozbijali ale taki %... Ktoś komuś gdzieś napisał i wszystko cacy.
    Brawo GO!
    Abyście nadal tak "pracowali".
    Zaraz napiszę komuś do sojuszu, że nie chce mi się grać, rozbiję flotę u niego, on zyska myliard i wszystko ok.
  • miałem podobna akcję na deimos. Gość wyslal atak który rozbilem. Potem napisał mi że to był jego pożegnalny lot i surke musiałem odesłać do GO. I co z tego że ja robiłem podstawkę nie wiedząc o tym że on ma zamiar kończyć grę. A nie skończył i gra do dzisiaj. A ja byłem w plecy.
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....