Graf [MISIE] vs. KALIB3R [KOMORNIC] ~ 1705.89%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graf [MISIE] vs. KALIB3R [KOMORNIC] ~ 1705.89%

    Nie wiem jak co niektórym, ale mi ciężko było zejść z urlopu.

    Jak zwykle jakaś nutka do posłuchania :



    Dla Kalibra, taka strata to nie strata, mimo to odbudowy. Zysk byłby większy, ale część MT-ków była w innej gali i nie można było ich podpiąć.




    Dnia 03-06-2018 06:31:31 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 119.376
    Pancernik 8.500
    _________________________________________

    Obrońca KALIB3R [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Duży transporter 44.400
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 219
    Gwiazda Śmierci 2
    Wyrzutnia rakiet 1.000
    Lekkie działo laserowe 303
    Ciężkie działo laserowe 1.765
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 116.045 ( -3.331 )
    Pancernik 8.439 ( -61 )
    _________________________________________

    Obrońca KALIB3R [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    404.203.043 Metalu, 95.876.132 Kryształu i 86.475.075 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 18.509.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 569.783.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 85.470.600 metalu i 85.118.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 586.554.250 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 481.181.643
    Kryształ: 171.892.232
    Deuter: 85.560.075
    agresor zyskał łącznie 738.633.950 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -693.667.543
    Kryształ: -374.192.632
    Deuter: -88.477.075
    obrońca stracił łącznie 1.156.337.250 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • Człek rano wstaje a tu się okazuję, że Misiak rozrabia już od jakiegoś czasu :)
    "Gwiezdny Jogging" zamiast porannej niedzielnej jajecznicy na boczku XD
    Sojusznikowi :graty: obrońcy :gszo: Jak wspomniał Graf strata może nie zbyt duża ale zaiste odczuwalna.
    Jak mawiają:
    "Kto rano wstaje.Temu...." No i nie ma przy Niedzieli obijania się w stoczniach bo robota pewnie ruszyła już pełną parą!!! ;>
    Piszę do Ciebie powoli...bo nie wiem czy biegle czytasz :D
  • No cieszy oko nie powiem:-) Chyba ktoś miał imprezke sobotnia i zapomniał o fs bardzo wczesnym rankiem :)

    Pięknie Graf trochę zarobione!
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Co Tu pisać ? już z tradycją że Komornic ( jak by to Gruby / Serdell napisał dostał kolejny chłopiec do bicia z sojuszu) Nawet największe gęby stają sie farmami i tu Tagi po odpowiedniej stronie a nie jak z pół roku temu Kaliber czaił się cały weekend setki saków przez sobote niedziele by dopilnować mi i 500dt wracających z expedycji zezłomować mi z 15kk deksem :D a później napisać mi wiadomość że w końcu cię trafiłem i zostałeś moją farmą :D :D :D Dotej pory nie mogę się otrząsnac że kaliber taka akcje zrobił dwa dni nie śpiąc XD
    Jedno jest pewne że szkoda i wielka szkoda że ja lub goyo XD nie zdążyliśmy na główna flotę
    Graf graty ranny skanów i ubicia komornica przetapiaj i więcej takich hucznych zejść z upa
    Obrońcy guzik z SzO bo:
    -nie lubię
    -nie kibicuje oszustom
    -tu piłeczkę odbije :D buraku nie lubię wazeliniarzy buhahaha
    - jak szczekałeś i beczałeś że przy x5 kończysz grę to miej honor do swoich słów i zakończ !!!
  • FILU zjedz klawiaturę i nic już nie pisz zrobisz ogromną przysługę dla społeczności ogame. Wszędzie tylko jątrzysz ten swój jad i wylewasz swoje żale a to wszystko dlatego, że dawno temu stanęliśmy po stronie KALIB3R'a i uznaliśmy go za dobrego szefa sojuszu a Ty nie dostałeś większego prawa głosu w sojuszu. Ten twój ból potęguje, to że dobrze nam się gra w tej ekipie w której gramy, u nas już większość odpuściła sobie forumowe przepychanki bo dorośli i zauważyli pewne ograniczenia z Twojej strony i zdali sobie sprawę że to na nic.

    Kamilowi życzę owocnego odpoczynku na każdego przyjdzie pora. Grafowi przetopu bo jak nic za te ilości skanów które daje na dobę należy się mu to.

    [mniam]


    Administrator Forum kasai:
    Offtopic skasowany.
    Play For Fun! Not For Top!

    Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67
  • Ja dziękuje nawet podczas wypoczynku dostaje info ze sobie moim nickiem wycierają ...... Wszedłem bo obiecałem ze to zrobię. Co do Selene nie chce mi się jej komentować bo poza ta gra życia nie widzi i to jest przykre. Słyszałem od CiSieDzieje ze piszą do niego ze on to wilku ale tak jak mu napisałem, będziesz miał więcej czasu to pokażesz jak się złomuje a nie jak ja tylko na bfs latałem:) idźcie ludzie na dwór zasmakujcie życia realnego to wam dobrze zrobi:) Graf tobie gratki starcia i oby więcej takich a Kaliber czy tam Gruby faktycznie dużo nie stracili wiec panowie bawcie się dalej ale już bez napinek niepotrzebnych. pzdr z zaświatów
  • Tylko na chwilę Was zostawić 'samych' ;)
    Mega dużo offtopowych postów wyleciało.

    @FILU proszę przestać w końcu prowokować innych. Wałkujesz niektóre treści już od X tematów i wyciągasz je ciągle ponownie. Najwyższy czas z tym skończyć.

    JTR- proszę nie reagować na zaczepki :).

    Proszę się zastosować do swoich słów i ''już nie odpisywać'' / ''nie konwersować".
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • @^ZemstA^
    - czy kiedyś kolwiek widziałeś lub miałeś taki paradoks w sojuszu że jeden z sojuszników pisze ze błaznuje kto musi oddać ostatnie słowo ? a za chwile kilku z jego sojuszy rzuca się do dyskusji trollujac samych siebie ? - nie wiem czy to sie leczy czy młotkiem wybija
    - rysując komuś juz nei wiem jak można łatwiej by orgarnać temat że zygunia gruby kaliber i reszta sojuszu prócz piecykkk to oszuści i multi , nie wiem może puszczę jej sygnały dymne to załapie bo na razie to nie widzi nic tylko zaślepienie ich cukrowaniem
    - pisze mi jeden ze pożałuje duskisji z PN ? co zabawicie sie w super skilla i zrakietujecie mnie czy ten uziel wysłany pod ul to z braku umiejętności ma mi tam zdejmować moony i świecić trójkącikiem czy rakietować , robicie z niego ofiare losu ? złomcie mnie na podstawce lub kontrze to wtedy pogratuluje i szampana postawie jak przystało na flociarzy nie na amatorów rakietownia lub wbijania sie pod ul - zenada
    - jak można mieć dezinformacje w sojuszu ż ejeden pisze hermetycznie a druga open ,
    - jak można dostać konto wysokie eco spushować niby ze właściciel dalej gra właściciel wpisuje się ze 6 miesiecy juz nie gra a oni dalej upieraja się ze nie wiedza nic nikt w soju nie ma passów i nie wie kto gar na koncie a właściciel pisze że passy oddał kalibrowi :D
    - wiedza żemam rację ale wolą by pluć im w twarz oni stwierdza ze to deszcz i kolejno będą wpisywać sie z wypocinami typu jestem idiotą nie nie próbuj ze mną dyskutować bo sprowadzę cię do swego poziomu a tam cie zniszczę
    - no i wisienka , jak można patrzeć na bany i ich nie widzieć zwłaszcza ze to bany za multi i pushe a mało tego twerdząc ze komornic to kryształ tego uni ale to tylko PN potrafi bo tam jak nie jakis towarzysz , to troll, to nieogar lub przycukrujemy im bo oni cukrują nam więc będzie fer

    unia schodzi na psy a wystarczy że pojawi sie jeden z drugim sojuszem co będą sobie pushkonta bronić (kuleczka) cukrować sobie ja cy to kryształowi są <X a inni prócz nich to pusherzy
    PN tarcicie w oczach uni wiarygodność do pilnowania zasad gry zwłaszcza Selena teraz to kaliber człowiek bez skazy a rok temu stała po mojej stronie by kaliber z grubym poniesli kare za największy wałek z multikontem w SD . co nawet zakończyło sie ze kaliber został wyrzucony na zbity łeb z pomocnika SD i bany za oprogramowania i multi a teraz pisze że są spoko - normalnie parodia i peenowsko-czeski film
  • Caterpillar napisał(a):

    lalalala
    Kasai piszemy aby wiecej osob wiedziało ze komornicy to oszusci :) Kasowanie postów tego nie zieni. Kazde trafienie kogos z tych oszustów bedzie powodowało u większości graczy radość i pojawianie sie pod ST takich wpisów ktore Ty Kasai usuwasz :)
    [mniam]



    panciorku ależ to wszyscy wiedza piszecie o tym w każdym temacie ;) tak jak każdy wie że caterpillar to nie panciorek :)
    no i przecież mamy znajomości wszędzie sam osobiście byłem wczoraj u jednego z SGO i dawałem mu zlecenie na czyszczenie wszystkiego i wszędzie aby tylko wymazać nasze skazy :) może właśnie z tąd takie czystki w tym temacie
    No bo przecież to nie Ty i twoje konta wisiały kilkanaście razy na banie 8o 8o

    No i oczywiście tylko Filu dostaje bany za błędy w płatności :evil:

    Graf tobie szczerze życzę kolejnych owocnych i zyskownych starć :)
    Play For Fun! Not For Top!

    Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67
  • No sory kasai ale nie da sie nie odpisać .
    @FILU
    Nie stałam po niczyjej stronie, nie wiem co Ty sobie myślisz, że jak z Tobą rozmawiam a Ty nie lubisz Komorników bo Cię rozgryźli to i ja powinnam ich nie lubić? Od dawna wiem że trzeba sobie samemu wyrobić zdanie z czasem na jakiś temat a nie wierzyć na słowo innym, chyba że się kogos naprawdę dobrze zna. No i wyrobiłam sobie zdanie - to Ty cały czas mącisz i kłamiesz w żywe oczy, pokaż gdzie ktoś z nas napisał że komornicy są kryształowi - nie zrobisz tego bo tak nie pisaliśmy. To Ty cały czas wypisujesz takie rzeczy kłamiąc że my to piszemy, to wszystko Twoje poprzekręcane historie. I znowu kuleczka - powiem Ci tylko jedno, błaźnisz się pisząc że to puszkonto czy to nasze czy komorników i w tym momencie wszyscy którzy wiedzą jak jest naprawdę mogą sobie wyrobić zdanie na Twój temat i tego co tu wypisujesz.
    Na bany to patrz na swoje bo zdaje się miałeś nie tylko tego śmiesznego za płatności.
    Czekam na cytat gdzie napisałam że kaliber jest bez skazy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().