Yes Man [P N] vs. Kin [BOSS] ~ 41916.99%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Yes Man [P N] vs. Kin [BOSS] ~ 41916.99%

    ST 435

    Witam.
    S&D zmobilizowało mnie do ruszenia floty bo moja drużyna na razie odstaję od drużyny Kromaka więc nadrabiamy.
    Pierwotny plan był inny ale jak to bywa w moim przypadku spontan zadecydował , że do starcia doszło dziś.
    Ogólnie miał być większy %, większy zysk a tak zamiast top 1 solo wyszło chyba top 6 o ile się nie mylę.
    Suma summarum nie wyszło źle patrząc na kilka aspektów jakie miały miejsce podczas ataku.
    Obrońca po starciu pogratulował więc życzę mu odbudowy - trochę gęsi zostało więc ma jeszcze czym latać.
    Zysk jest , odpowiednie TAGi sojuszy po swoich stronach więc jest sukces ( choć połowiczny ). :)


    Przy okazji chciałbym najpierw podziękować kilku osobom , które pomogły w podjęciu decyzji o działaniu jak i w samym starciu ( Osoby te będą wiedziały o kogo chodzi. ) :)
    I pozdrowić :

    Całą Koalicję ( PN, Hunters ), Buddy, Znajomych z DoF, u1, u21, GG i IRCa oraz drużynę w S&D. :)






    Dnia 30-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 200.000
    Bombowiec 500
    Niszczyciel 100.000
    Pancernik 200.000
    Lekki myśliwiec 10.000.000
    _________________________________________

    Obrońca Kin [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 11
    Duży transporter 106.029
    Ciężki myśliwiec 206
    Krążownik 88
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 24.249
    Sonda szpiegowska 19.971
    Niszczyciel 2.076
    Gwiazda Śmierci 1.123
    Wyrzutnia rakiet 2.250
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 194.912 ( -5.088 )
    Bombowiec 478 ( -22 )
    Niszczyciel 97.571 ( -2.429 )
    Pancernik 194.839 ( -5.161 )
    Lekki myśliwiec 9.745.853 ( -254.147 )
    _________________________________________

    Obrońca Kin [BOSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    82.910.305 Metalu, 519.130.297 Kryształu i 519.130.298 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.066.158.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 13.227.757.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.374.314.900 metalu i 1.817.384.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.121.170.900 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.500.000.000 Metalu i 1.500.000.000 Kryształu
    874.314.900 Metalu i 317.397.900 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    2.374.314.900 Metalu i 1.817.397.900 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.164.154.205
    Kryształ: 1.677.621.197
    Deuter: 404.950.298
    agresor zyskał łącznie 3.246.725.700 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.708.732.305
    Kryształ: -5.918.181.297
    Deuter: -1.722.014.298
    obrońca stracił łącznie 14.348.927.900 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7



    Do usłyszenia ... ;)
    BEST SOLO ~ 78.767% :)
    BEST ACS ~ 52.443% 8-)

    ST - 431
    Łącznie ~ 1.384.484 %
    Średnia ~ 3.212 %
  • No to dorzuciłeś do pieca faktycznie konkretnie. Kromka pewnie się nie podda i ta rywalizacja się jeszcze rozkręci. Kto wie może Selene i Andre też coś jeszcze dorzucą.
    Większość z nas jest ciekawa co napisze sam Kin ;) zawsze była cięta riposta, więc kto wie. Oczywiście szybkiej odbudowy.
    No i szkoda że nie weszła całość, z drugiej strony Kin aż tak wiele nie stracił, pewnie cześć odzyska z doku i spokojnie sobie będzie nadal pykał, powodzenia.
    Dajesz dalej Yes


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Graty Yes Man :) dziesięć baniek muszek przyleciało i Kin-a Gwiazdki niczym kupę pożerało ,biedny odbudowę ma od rana szykuje kolejne stateczki dla muszek Yes Man-a

    Graty gaciory Yes Man jak coś nie zezłomuje w tygodniu to lata chory.

    A teraz historyjka z grubego kalibru i oby Poziom tego nie rozczytał bo mnie powiesi za moje transportery .

    Przyleciała chmara cała i ....... .... ....... ...... .......... .......! .......... ... ...... ...... ...... ..... ..!.......... ...... .......,...... ..... ... ........
    ......... ........... ....... ..... ....., ..... ,...... ....... ......., ..... ........ .. ..... . H.... ..... .... ...., ....... .... .. .... ... .. K.... .... .... ... ....... ...
    .......A!!!!!!

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Popracowałeś nad tym RW więc gratulacje się należą bo zasłużyłeś. Nie żaden BFS ani nic.
    Ładnie zorganizowana i przeprowadzona akcja. Patrząc z roli obserwatora, to wydaje mi się że mogło być lepiej ale wcale nie można narzekać na efekt końcowy tego starcia.
    No cóż, jak nie tutaj to może gdzie indziej top 1 uda się poprawić. Masz czym. Znajdź chęci a na pewno się trafi ale jak wspomniał Wisior, może już po S&D :)
  • Oj ładny % nam dołożyłeś do S&D... ale liczyłem że w pewnym momencie coś grubego wpadnie od Ciebie :)

    Kin sam stwierdził że szkoda że całość nie padła :E

    Całość wiem jak wyglądała więc gratuluje bo to nie zwykły bfs :) a ostatnio niemal wszystkie ST takie są... a szkoda bo fajnie jak ktoś coś wykombinuje :]

    Kin nie poddawaj się i leć dalej z tematem :)

    Gratuluje

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Noooo nieeee wiedzialem , ze tak bedzie!!! przyjdzie Yes i pozamiata w SaD, a ja bede sie dwoil i troil by cos dorwac... ale, ale Yes Man ja sie wcale jeszcze nie poddaje!!! ooo nie!!! tak latwo to nie bedzie:P do konca SaD jeszcze sporo, wiec powiem tak jak ty mi :P "zobaczymy pozyjemy" :>

    a Tak wogole to gratulacje tych 40k :> ciekawa i zaskakujaca akcja na topowym sojuszu. kolejnych takich!!!
    Ladnie Kina rozpracowales :)

    pozdro!
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • hehe :super:
    no przeciez wiadome ze to wystawka byla i kosztowala Jaska okragłe 200 paunda, mowilem 350 za cala flote ale pisal ze mu do czynszu braknie...
    mialem sie nie odzywac ,ale co tam przeciez na policje nie pojdzie.. :ocb:

    to nie pierwsze i ostatnie wykonane ST w taki sposob, a ARO to przy nim dziecko ze smoczkiem..

    dziekuje za gre pozdrawiam znajomych, dostawcow dexu i zycze Wam dobrej zabawy.. :papa:
  • Miało być lepiej,ale patrząc na to co musiałeś wykonać,aby zrobić to ST,nie ma powodów do narzekania.
    Oprócz farta,masz talent,którego wielu topowych graczy może tylko zazdrościć. ;)
    Jak widać po komentarzach niektórym brakuje wiedzy,umiejętności,aby zrozumieć jak doszło do tego STarcia.
    Ale to problem malkontentów z tabloidowym rozumem..
    Tych wrzucamy na śmietnik historii Ogame.
    Gratulacje Yes. :D
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Kina żal uwiera w dupę bo już dawno zrobił kupę ,wygrać jemu nie pisane , przed atakiem rajty miał całe osrane i cóż tu rzec mości panie twoje gsy zostały zjedzone przez muszki YesMana na śniadanie ,jeszcze to do niego nie dochodzi więc na forum nam tu smrodzi ,wypisuje jakieś bzdury, idź hodować chłopie kury ,To jest gra dla tegich Graczy a nie dla takich jak ty PARTACZY !!!!!

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Yessssss miazga
    Trud i wysiłek włożony w to starcie zaowocował wyśmienitym wynikiem
    Top6 solo, to nie lada wyczyn. Dzięki takim starciom pokazujesz kunszt i strategiczne podejście do tematu
    Ponad 3kkk zysku, będzie czym zapchać stocznie. Czekałem na takie starcie, jednak nie sadziłem że będzie to tak szybko

    Kin napisał(a):

    ARO to przy nim dziecko ze smoczkiem..

    Kin, z tym jednym stwierdzeniem, nie sposób się z Tobą nie zgodzić
    Yes złomuje skillem, a nie jak ARO pln-ami
  • swirki swirkami niektorzy nie ogarniaja.. :E

    sorki ze tak pozno prostuje poprzedniego posta , ale wypad na dluzy weekend przedluzyl sie i dopiero wczoraj wrocilem...


    Yes - liczonko pierwsza klasa dodam tylko z ogromnym fartem Ci to wyszlo :thumbup: zwykle gsy z surowcem na stacjonuj lataly , ale ten jeden raz poszly inaczej i...
    ...duzo pisania a szczerze nie chce mi sie.


    jedyne do czego moge sie przyczepic to zbiorka pzta bo jakbym nie musia; prowadzic autka to calosc raczej zebralbym w 20-25 min

    oczywiscia zwracam honor i jeszcze raz gratulacje z mojej strony! ;)



    ps. hamer strasznie kulawe te twoje rymy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kin ().

  • Gratulacje Yes! Szczerze mówiąc nie bardzo wierzyłam że Kin tak zrobił fsa - a jednak byłam w błędzie :) .
    Szkoda że to nie całość, byłoby nowe top1, ale z drugiej strony to dobrze, będziesz musiał się jeszcze trochę postarać żeby mnie zrzucić z podium :D .

    Kinowi powrotu do gry i szo.