Co się stało na Xanthus?

  • Co się stało na Xanthus?

    Większość z Was zauważyła pewnie zmiany na naszym uni i zastanawia się "za co te bany"?

    Wszystko zaczęło się od układu 2:32, do którego też gracz tuner [wcześniejszy nick Dzik] ściągnął swoją puszówkę NowaNadzieja[R_X]. Gdy już ją zezłomował, okazało się że na planecie zostało całkiem sporo surowców, co zauważył zielu75. W momencie, gdy wystartował by przejąć surowce tuner dodał swoją puszówkę do buddy i podstawił się pod ziela - jednak wszystko było widoczne na falandze, więc... no cóż, nie wyszło. Następnie nasz dzielny top1 ruszył z pomocą i wyfarmił większość pozostałych na NowejNadziei surowców. Wbiłem się między kolejne fale SoSa, dzięki czemu parę baniek wylądowało u mnie :P

    Screeny:
    1
    2


    Warto dodać, że Tuner leciał też na bocie :P

    Chciałbym podziękować SGO Migotce, która nie olała sprawy.
    DELETE miało nosa, kiedy opuścić okręt.
    SoS niedługo pewnie do nas wróci, wątpię by powstrzymał się od kolejnych pushów [w końcu trzeba będzie wrócić na top1], ale może chociaż będą mniej bezczelne :D

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Shade ().

  • kropkowy taktycz obserwowania wątku.

    Mam nadzieję że w tym temacie będzie więcej wyjaśnień i wypowiedzi ze strony gotreka i innych zainteresowanych, niż nas obserwatorów z popkornem w ręku ;d

    Heh Sosik spadł z rowerka, brawo dla operatorów gry za rozpatrzenie sprawy, szkoda, że to nie permban, bo znając życie wróci i znowu jak do tej pory, będzie się bezkarnie pushował ;)
  • Brawo team :) Po raz kolejny na X udowadnia, że można :)
    <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
    <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
    <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

    Jakiego kształtu są chmury?

    "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
  • Tez sie dolacze do watku.

    Moze GO sprawdzi kto ubil Samurajsky ??

    Bo nagle z urlopu powstal i cala surke wlozyl w flote i niespelna dwa tygodnie dostaje zloma przypadkowego pewnej nocy/nadranem i nawet STEJKA nie widac a % bylby duzy bo flota podchodzila pod 1 miliard pkt.
  • Wreszcie ktoś ogarnięty w teamie się znalazł, a raczej znalazła :D Cóż szkoda, że to nie dożywocie, bo stanowczo się należy, ale to już jednak coś. Skończy się może ta bezkarność za pushe i zacznie normalna gra.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Torrez ja ubilem Samurayskiego :)
    kto powiedzial,ze mam wstawiac st?
    GO w koncu cos zareagowalo,ale to tez kwestia reakcji graczy, bo poki nie ma podstaw do podejrzen to GO nic nie moze.... taka prawda

    z komorki bo komorki,ale masz
    niech ci bedzie


    Dnia 18-05-2018 14:01:08 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor lowcamotyli [Heheheee]
    ________________________________________________

    Pancernik 17.075
    _________________________________________

    Obrońca Samurajsky [AAI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.410
    Duży transporter 2.387
    Lekki myśliwiec 14.464
    Ciężki myśliwiec 57
    Krążownik 10.403
    Okręt wojenny 798
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 7.016
    Sonda szpiegowska 3.789
    Pancernik 1.670
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor lowcamotyli [Heheheee]
    ________________________________________________

    Pancernik 17.023 ( -52 )
    _________________________________________

    Obrońca Samurajsky [AAI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    4.255.750 Metalu, 22.403 Kryształu i 8.489.097 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.420.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 730.584.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 304.315.200 metalu i 167.671.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 12.767.250 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 307.010.950
    Kryształ: 165.613.403
    Deuter: 7.709.097
    agresor zyskał łącznie 480.333.450 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -437.431.750
    Kryształ: -237.472.403
    Deuter: -68.447.097
    obrońca stracił łącznie 743.351.250 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.6

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lowcamotyli ().

  • Że tak zapytam no i co z tego? To jest gość który mimo tego że każdy na niego pluje i tak udaje że to letni deszczyk pada. Chwile odpocznie od głównego konta pogra na tych słabszych, a jak wróci to rąbnie z podwójną siłą. Każdy się nagada a on dalej będzie robił swoje. Chwalicie GO - no bardzo fajnie że udało im sie coś zrobić w końcu minęło tylko pół roku od otworzenia tego uni. Na prawdę nie wiem z kogo śmiać się bardziej z nich czy z sosa.
    Jestem ciekaw gdzie są te wszystkie szczekające pieski co tak wiernie służyły swojemu panu? Halo? Co tu taka cisza? Taki wielki, wspaniały gracz a na koniec został się sam jak ten palec. I dobrze niech siedzi tam gdzie jego miejsce - na śmietniku historii tego uni.
  • Dr.Unknown napisał(a):

    Jestem ciekaw gdzie są te wszystkie szczekające pieski co tak wiernie służyły swojemu panu? Halo? Co tu taka cisza? Taki wielki, wspaniały gracz a na koniec został się sam jak ten palec. I dobrze niech siedzi tam gdzie jego miejsce - na śmietniku historii tego uni.
    Otóż to !!

    Niech się wypowiedzą bo sam jestem ciekaw jak można byś tak ślepym lub posłusznym komuś kto tak rażąco się puszuje :)

    Wg sosik to ostatnio jest ciezki dla ciebie okres ;d

    1.Przewaga maleje
    2.Konta na sprzedaż się skończyły to i St jak by mniej xD
    3. Coś na 3 gali ci dzisiaj w nocy nie pykło :)) ( ty wiesz ocb ;])
    4. Dostałeś bana przez co nagrode w seeku bd mógł zobaczyć ewentualnie na raporcie szpiegowskim u mnie ;p
    5. Wyszło szydło z wora i teraz każdy kto miał wątpliwości już ich nie ma ;d

    P.S Z mostu nie skocz tylko ;d bo tyle kasy co włożyłeś w swoje i kupne konta ze głowa mała ;d Więc ból jest tym, większy xD
    Emerytura
  • Shade napisał(a):

    Większość z Was zauważyła pewnie zmiany na naszym uni i zastanawia się "za co te bany"?

    Wszystko zaczęło się od układu 2:32, do którego też gracz tuner [wcześniejszy nick Dzik] ściągnął swoją puszówkę NowaNadzieja[R_X]. Gdy już ją zezłomował, okazało się że na planecie zostało całkiem sporo surowców, co zauważył zielu75. W momencie, gdy wystartował by przejąć surowce tuner dodał swoją puszówkę do buddy i podstawił się pod ziela - jednak wszystko było widoczne na falandze, więc... no cóż, nie wyszło. Następnie nasz dzielny top1 ruszył z pomocą i wyfarmił większość pozostałych na NowejNadziei surowców. Wbiłem się między kolejne fale SoSa, dzięki czemu parę baniek wylądowało u mnie :P

    Screeny:
    1
    2


    Warto dodać, że Tuner leciał też na bocie :P

    Chciałbym podziękować SGO Migotce, która nie olała sprawy.
    DELETE miało nosa, kiedy opuścić okręt.
    SoS niedługo pewnie do nas wróci, wątpię by powstrzymał się od kolejnych pushów [w końcu trzeba będzie wrócić na top1], ale może chociaż będą mniej bezczelne :D
    Shade czyli tobie również nalezy sie ban bo dałem Ci zfarmić pushówke :P o kilka milionów wrzucacie temat na DID a wasze pushe na sojuszu NN nikt nie rusza? aaa no tak jakby sos zezłomował byłoby ze kupił... :P tak sie składa ze grałem w NN i wiem ze gruz i tomee skończył gre i konta miał na sprzedaż, kto kupił? widać w ST :) w sumie współczuje komuś kto kupuje konta po 300zł żeby je zezłomować bo sam nie potrafi nic trafić :P
  • kamix1990 napisał(a):

    Shade czyli tobie również nalezy sie ban bo dałem Ci zfarmić pushówke :P o kilka milionów wrzucacie temat na DID a wasze pushe na sojuszu NN nikt nie rusza? aaa no tak jakby sos zezłomował byłoby ze kupił... :P tak sie składa ze grałem w NN i wiem ze gruz i tomee skończył gre i konta miał na sprzedaż, kto kupił? widać w ST :) w sumie współczuje komuś kto kupuje konta po 300zł żeby je zezłomować bo sam nie potrafi nic trafić :P
    1. Po pierwsze jeśli uważasz, że należy mi się ban to pisz do GO - ciekawe, co Ci odpisze. Nic nie 'dałeś' mi wyfarmić - po prostu wbiłem się miedzy fale SoSa i nie potrafiliście ogarnąć tak podstawki, by przy okazji nie ubić ataków SoSa ;)
    2. Po drugie jeśli uważasz, że któryś z moich RW to push - patrz punkt pierwszy, pisz ticketa. Choć akurat jeśli chodzi o N N to udało mi się ubić tylko jednego - i co ciekawe był wtedy w U-P, a recki wracały mu pełne złomu z floty grusssa [konto było na sprzedaż powiadasz? :D]. A RW z tego starcia z grusssem kolega już nie zamieścił... pewnie za niski próg ;)
    3. Po trzecie - pełna zgoda, też współczuję ludziom, którzy kupują konta, bo sami nie potrafią latać.
    4. Po czwarte - z racji bota ban będzie trochę dłuższy niż u SoSa, co? :D
    5. Po piąte - nie takie 'kilka milionów', zresztą bardzo ciekawe podejście - 'no trochę oszukujemy i się nas biednych czepiają panie, uwzięli się no, a oni to sami to przecież od nas nie lepsi, a nawet gorsi, jak Boga kocham!'