#85 Ekonomista [FUSION] vs. Ichigo [WATAHA] ~ 4936.57%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #85 Ekonomista [FUSION] vs. Ichigo [WATAHA] ~ 4936.57%

    No i coś grubszego siadło. Historia prosta, flota wyskanowana jakiś tydzień temu, tylko brak falangi spowodował ze czekałem aż tyle czasu. Ku mojemu żdziwieniu duzy moon padł za pierwszym razem i ukazałą sie flota wracająca za kilkanaście godzin. Wszystko fajnie dograne z komórki bez zamulania wieć podziekowania lecą też do sieci Plus GSM za dobry internet LTE;p
    Co do obrońcy to zachowanie jego warte naśladowania ! Pogratulował, bez spiny, na luzie wiec SZO !
    Pozdro dla Poprostu Szymon za kibicowanie :D
    Pozdro FUSION ! kosimy dalej ! jeszcze paru zostało bo reszta co sie boi pouciekała na urlopy... Atomic, Rolnik, Zibi ---- Wracacie ? ;p


    Dnia 12-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Ekonomista [FUSION]
    ________________________________________________


    Recykler 1
    Gwiazda Śmierci 426
    Okręt wojenny 1
    Krążownik 1
    _________________________________________


    Obrońca Ichigo [WATAHA]
    ________________________________________________


    Mały transporter 5
    Duży transporter 600
    Lekki myśliwiec 118.027
    Ciężki myśliwiec 70
    Krążownik 705
    Okręt wojenny 6
    Recykler 2.000
    Sonda szpiegowska 22
    Bombowiec 1
    Satelita słoneczny 100
    Pancernik 6.507
    Wyrzutnia rakiet 10.440
    Lekkie działo laserowe 29.760
    Działo jonowe 44
    Wyrzutnia plazmy 157
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Ekonomista [FUSION]
    ________________________________________________


    Recykler 0 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 426 ( -0 )
    Okręt wojenny 0 ( -1 )
    Krążownik 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Obrońca Ichigo [WATAHA]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 364.392 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 107.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.191.572.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 293.908.000 metalu i 199.748.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 364.392 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    288.911.500 Metalu i 199.748.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 288.836.500
    Kryształ: 199.720.500
    Deuter: 360.392
    agresor zyskał łącznie 488.917.392 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -661.259.000
    Kryształ: -422.523.000
    Deuter: -108.154.392
    obrońca stracił łącznie 1.191.936.392 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Chłopie co ty wogole gadasz, przenosisz planetki i sprawdzasz statusy, uważasz że to jest gra fair? Ile jeszcze dasz zarobić GF? Przypuszowałeś na CLS-ie i pozbierałeś przynajmniej 1 daninę, którą widziałem. Grasz chłopie nie fair, ale cóż jak się nie potrafi grać normalnie to trzeba cisnąć. Ludzie wróca na uni jak ciebie nie będzie,(ciach!)

    Moderator mntek:
    upominam za flame i offtop
  • Myślałem żę mnie pozdrowisz a tu lipa czuje się zawiedziony :)
    Widze tak cie bolą nasze urlopy bo 100 straciłeś na darmo za przeniesienie :)
    Atomikc co do wydawania kasy niech wydaje bo ktoś musi to sponsorować tyle ze Ekonom już popadł w samozachwyt i to co wypisuje do ludzi jest ponizej pewnego pułapu:)
    A wiec tak na podsumowanie ekonom Klepnij o klawiaturę i jedziesz dalej :)

  • Tak przyglądam się tym RW w starciach i zastanawiam sie ile jeszcze ten serwer pociągnie.
    Ekonomista przeglądnij swoje RW, prawie same "płotki" od czasu do czasu coś Ci tam wpadło grubszego . Mając taka flotę jaką masz to żadna sztuka latać i kosić co w łapy wpadnie.
    Z rsx robicie krecią robotę, ludziska owszem grają ale przeważnie bez dokładania się. Ja sam od czasu do czasu jakiego sms "puszczę" ale bez szaleństw, jedynie komandora aktywuję.
    My "robaczki" z drugiej setki top nie jesteśmy wstanie się przeciwstawić takim flotom nawet ACS nie pomoże, więc przemyśl trochę sprawę. A swoją drogą trudno jest zająć się tylko ogame i 24h siedzieć przed kompem. Nie pomoże nawet pilnowanie floty bo moony możesz "zdmuchnąć" bez problemu i nawet "zawrotka" nie pomoże jak umiesz wyliczyć no chyba że nie umiesz :)
  • Potwierdzam, wielu lata poza nami :) :)
    A co do nas Ekonom, kosimy dalej :tratata:

    #sq9atd , ja sam niedawno wyszedlem z drugiej setki top wiec nie widze przeszkod, abys i Ty nie mogl pokosic nieco i wskoczyc wyzej :)
    UNI 1 - Top 2 flot '04-'07 [WRAITH] OFF
    po drodze jeszcze dluga historia...
    UNI Tarazed - Top 4 flot '18 [Reds] OFF
    UNI Dorado - Top 6 flot '18 [RiO] ON
    UNI Uriel (US) - eko :sleeping: [Skie] ON
    Ogame.us - Game Operator
  • Latajcie sobie , ale nie wyrzynajcie osób które dopiero próbują sobie flotę zrobić. Bo jak osoba z top 1-3 lata żeby komuś 200 OW rozwalić to dla mnie jest przesada, jedynie ludzie przez to idą na urlop i się zniechęcają, a co za tym idzie Uni wymrze, zarżniecie je.

    Jak Ekonomista mnie atakował to nie widziałem problemu w tym, uzbierałem już trochę floty więc już warto zjechać taką osobę.
    Ale jak taki Dezdemonia lata codziennie po wszystkich planetach żeby rozwalić 40DT i 30 satelit, to raczej nie robi tego dla zysku tylko chyba chce rozwalić Uni i zniechęcić ludzi do gry
  • Jezeli widze, ze ktos sie rozwija i robi flote to czekam na dobry moment, nie latamy na 200 OW bez celu.
    Jesli ktos trzyma na planecie 50kk surki niepilnowanej to z drugiej strony glupio nie wpasc...
    Dezdemona lata dla zysku wylacznie, w tym moge Cie upewnic :)

    Podsumowujac, mniej gadania wiecej grania :)
    UNI 1 - Top 2 flot '04-'07 [WRAITH] OFF
    po drodze jeszcze dluga historia...
    UNI Tarazed - Top 4 flot '18 [Reds] OFF
    UNI Dorado - Top 6 flot '18 [RiO] ON
    UNI Uriel (US) - eko :sleeping: [Skie] ON
    Ogame.us - Game Operator
  • Nie ma co się kłócić panowie, o tym uni wiele mówi, że od września próg starć nie został podwyższony i stoi na 200% gdzie na innym uni taki % może by się łapał do "mini ST" :)
    Tutaj nie ma sensu grać, wpadajcie na nowe uni, a nie męczycie się tutaj zakładając nowe konta na tak wymarłym uni ;)
    rsx widziałem coś próbował, ale wisi na top 700 na aqua i chyba dał sobie spokój po złomie ;)
    u15 - top 200? (off)
    u56 - top 20 (off)
    uTarazed - top 7 (off)
    uWezn - top 2 (off)
    uAquarius - top 1 (off)
    uEuropa top 2 (off)
  • Dla jasnosci na aquariusie klikalem sobie dla relaksu bez jakichkolwiek ambicji czy fsow :) Ponadto utrate 100 krazkow ciezko nazwac zlomem, ale niech bedzie :)
    UNI 1 - Top 2 flot '04-'07 [WRAITH] OFF
    po drodze jeszcze dluga historia...
    UNI Tarazed - Top 4 flot '18 [Reds] OFF
    UNI Dorado - Top 6 flot '18 [RiO] ON
    UNI Uriel (US) - eko :sleeping: [Skie] ON
    Ogame.us - Game Operator
  • Trochę się Państwo we wzajemnych uszczypliwościach zapędzili. Można mieć różne filozofie gry, ale nie usprawiedliwia to offtopu i flame w temacie.
    Wątek przeczyszczony
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado