TOP 1 SOLO TERMINATOR8282 [DEATH] vs. Crion [one4one] 106888.55%

  • TOP 1 SOLO TERMINATOR8282 [DEATH] vs. Crion [one4one] 106888.55%

    Witam wszystkich po dlugiej przerwie , żadko ale z klasa :D

    brak filozofii starcia , obronca wyszukany na drzemce chyba :) lecialy jeszcze niszczarki na dobicie tych gwiazdek ale obronca mial nie spokojny sen , coz najlepszym sie zdarza

    chyba jednak mi sluzy powrot do starych , rodzimych barw :) mimo ze obronca troche wywioslowal zlomu , i tak 5 mld na plus

    pozdrowienia leca do sojuszu FEZEFLO , MAFIA oraz do RAMADKA , KOVALA , OBI-ego

    TOP 1 SOLO PO PRZYŚPIESZENIU UNI
    TOP 3 SOLO PO STARYM UNI






    Dnia 03-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor TERMINATOR8282 [DEATH]
    ________________________________________________

    Krążownik 225.123
    Okręt wojenny 80.001
    Pancernik 150.001

    _________________________________________

    Obrońca Crion [one4one]
    ________________________________________________

    Mały transporter 100.000
    Duży transporter 52.000
    Lekki myśliwiec 1.299.326
    Statek kolonizacyjny 11
    Recykler 50.100
    Sonda szpiegowska 30.100
    Niszczyciel 10.000
    Gwiazda Śmierci 101
    Pancernik 39.678

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor TERMINATOR8282 [DEATH]
    ________________________________________________

    Krążownik 121.666 ( -103.457 )
    Okręt wojenny 68.646 ( -11.355 )
    Pancernik 137.653 ( -12.348 )

    _________________________________________

    Obrońca Crion [one4one]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -100.000 )
    Duży transporter 0 ( -52.000 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -1.299.326 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -11 )
    Recykler 0 ( -50.100 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -30.100 )
    Niszczyciel 0 ( -10.000 )
    Gwiazda Śmierci 101 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -39.678 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 4.731.133.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 11.776.274.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.756.388.100 metalu i 3.932.467.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.000.000.000 Metalu i 2.000.000.000 Kryształu
    4.292.998.100 Metalu i 1.469.119.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    6.292.998.100 Metalu i 3.469.119.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.342.443.100
    Kryształ: 2.080.675.000
    Deuter: -392.134.000
    agresor zyskał łącznie 5.030.984.100 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.701.428.000
    Kryształ: -4.229.366.000
    Deuter: -845.480.000
    obrońca stracił łącznie 11.776.274.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez TERMI8282 ().

  • Na wstępie - dzięki za link do tak zacnego st :)
    Sojuszników za wtopę przepraszam - odbudowy nie będzie, trzeba było zejść ze sceny niepokonanym, a w obecnej sytuacji można by rzec, że mnie z niej zniesiono na noszach. Jeszcze raz gratulacje za trafienie i miłego przetopu Ci życzę.
    edit. Ponieważ koledzy poniżej życzą mi ładnie powodzenia w realu, to sprostuję - nie odbudowuję floty, ale zostanę z Wami, także jeszcze mnie tak na amen nie żegnajcie.

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Crion ().

  • Queen_ASS napisał(a):

    crion nie był trudnym celem, wystarczyło się odpowiednio ustawić, a efekt końcowy bardzo mi się podoba :P
    Jeżeli grasz na tym uni i masz cokolwiek, aby latać, to trzeba było się wbić Kondziowi do układu i próbować szczęścia :) Nie znasz gościa, ale najwięcej [ciach] :)

    Kondziu, to Twoja pierwsza wtopa, głowa do góry, zostajesz z nami. Swoje już na ogame zrobiłeś, wiesz o tym dobrze :)


    Graty Termi ;)

    G


    Moderator Ruda:
    obraźliwy zwrot mniam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cayin ().

  • Kotecek napisał(a):

    jak teraz flaszki nie postawisz to normalnie masz [ciach]. :D

    No postawie kocie postawie , TOP 1 SOLO po nowych , szybszych warunkach zobowiazuje :)

    chlopaki wyzej , nie twierdzilem i nie twierdze ze CRION-a latwo mozna bylo strzelic , przyznam ze pilnowalem kogo innego tej nocy , wypatrzony zostal KONRAD ( bo rozumiem ze kondzio to od tego ) i wykorzystalem okazje , podobno na tym to polega , ale tez nie mowcie ze tylko i wylacznie mozna bylo probowac wbijajac sie w US obroncy , bo lecialem do niego 30 ukladow , poprostu Konrad przywalil komara a mi sie trafilo jak slepej kurze ziornko , zreszta pare minut po starciu obronca zalogowal sie , jak wyzej pisalem lecialy jeszcze moje niszczarki na dobicie drobiu , jak przyznalem Konradowi chcialem poczatkowo poslac to w 1 fali , to jak uzgodnilismy razem z Konradem mialbym zerowe straty , no ale i tez zerowe zyski :D , jak napisalem , przypadkiem wypatrzone , nie obserwowane od X dni/tygodni czy cos , poprostu mialem farta za cene nie farta obroncy i tyle w temacie . Ciesze sie ze nie konczysz zabawy .

    ja sie nie spinam , Konrad tez sie nie spina , po co wiec inni sie spinaja ?


  • Szkoda Kondziu, że sen wygrał. Niestety to się zdarza :(
    Z doku sporo odkujesz, GSy się ostały.
    Pewnie kwestią czasu będzie pełna odbudowa i spakowanie lamusa, co twierdzi, żeś prosty do trafienia.

    Gratulacje dla agresora. Przetapiaj, bo jest co.
    Życzę kolejnych STarć na miarę tego działu.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Oj Crionik, dałeś dupy, co do Ciebie niepodobne :D
    Odbudowuj zabawki i nie pisz głupot.
    Niee bedziesz grał eko lamo :P
    i sie nie przejmuj, raz na wozie, a raz pod ^^
    Atakierowi przetopu bo jest co :)

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Termi, przecież nikt do Ciebie nic nie ma :) Gratulacje szczere w Twoją stronę, taka jest gra, ktokolwiek by nie pał :)
    Tylko ten tyn queen coś tam pisze jakieś wypociny, a chyba nie ma za wiele do zaoferowania, pomijając fakt, że Kondzia nie zna raczej z tego co widzę :)

    Jeszcze raz graty i przetapiaj na sondy :)
  • Cayin napisał(a):

    Termi, przecież nikt do Ciebie nic nie ma :) Gratulacje szczere w Twoją stronę, taka jest gra

    Nie nie , nie odnioslem wrazenia ze ktos cos do mnie ma :) spokojnie , nie odnioslem tez wrazenia ze ktos z Was mi umniejsza starcia , ale i tez mysle , ze ja nie wywyzszam sie jaki to ze mnie pro ogame player , nic z tych rzeczy , jak napisalem wczesniej / nie wiem moze zapomnialem , Konrad spoko koles , krotko po starciu pogratulowal i to nie raz , nie nawciskal mi od najgorszych , a wiecie ze i tacy tu sa , poprostu zachowanie Konrada na wysokim poziomie i tu czapka z glowy dla faceta , ponad godzine chyba gadalismy ze soba po starciu i mam jak najlepsze zdanie o Konradzie
  • No, bo Kondziu to chłop na poziomie, nie raz się przekonałem. Nie chodzi o to, że się wywyższasz, zni nic z tych rzeczy. Chodzi mi to krzykacza, który napisał jeden komentarz :) niech poda nick na wasat, o ile tam gra i zobaczymy "czy on jest trudnym celem" (jak to sam zwyczajnie napisał) o gościu (również nie wywyższając, ale taka prawda), który ma bardzo duze pojecie o tej grze i swoje juz tutaj zrobił :)
  • wiem o kim mowisz :) ale pojecia nie mam kto to na wasacie , do slow jego odnosic sie nie chce , bo nie chce tu ani krytykowac , ani wychwalac nikogo , ja tam powiem szczerze w ten sposob , jesli Konrad jeszcze to przeczyta to moze i odniesie sie do tych slow i zaprzeczy badz potwierdzi

    podczas naszej rozmowy Kondziu przyznal ze to jego pierwszy zlom od wielu lat , prawda czy nie prawda sadze ze tak tym bardziej ze w dziale widac kilkanascie ST kondzia i tu ja powiem co moze Kondziu potwierdzi ze przyznalem ze bylem pod wrazeniem tego co wyczynial kolega , nie wiem moze ktos mi zarzucic ze ostatnio obijalem sie , to nie tak , poprostu przyznam bez bicia ze nie mialem szczescia naprawde dlugi czas , a ze brak czasu to inna sprawa , poprostu jednym slowem pany bawimy sie dalej :)
  • Jak najbardziej potwierdzam, pogadaliśmy po rw - całkiem miło się pisało, zważywszy na okoliczności i tak jak wcześniej już parę osób pisało - bawimy się dalej, poza tym - jakby nie było, to zaliczyłem top1 solo.
    Raz na wozie, raz pod wozem, to tylko gra i szkoda nerwów niezależnie od sytuacji, a jeśli ktoś uważa, że można mnie łatwo spakować - na pewno ma racje i mi to udowodni.
    A tak poza wszystkim - to bardzo dziękuję każdemu za życzenia odbudowy i chęci pomocy :)

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "