Largo [GUMISIE] & TURBODYNOMEN77 [GUMISIE] & ramek [GUMISIE] vs. Bonnie [HNNI] - 31560,39% TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Largo [GUMISIE] & TURBODYNOMEN77 [GUMISIE] & ramek [GUMISIE] vs. Bonnie [HNNI] - 31560,39% TOP 1 ACS

    Ups ... O_O

    Dziękuje chłopaki za wspólny lot, pozdro dla Gumisiów , buddy i dostawców paliwa.
    P.S Kupię paliwo ! :D


    Dnia 02-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Largo [GUMISIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 100.000
    Niszczyciel 2.000
    Krążownik 20.000
    Okręt wojenny 6.915
    Pancernik 37.000

    _________________________________________

    Agresor TURBODYNOMEN77 [GUMISIE]
    ________________________________________________

    Pancernik 20.775
    Krążownik 16.805

    _________________________________________

    Agresor ramek [GUMISIE]
    ________________________________________________

    Krążownik 24.683
    Okręt wojenny 1.700
    Pancernik 15.986

    _________________________________________

    Obrońca Bonnie [HNNI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 40.641
    Duży transporter 4.848
    Lekki myśliwiec 149.579
    Ciężki myśliwiec 6.368
    Krążownik 30.153
    Okręt wojenny 5.822
    Recykler 48.075
    Niszczyciel 98
    Pancernik 15.880

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Largo [GUMISIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 31.089 ( -68.911 )
    Niszczyciel 2.000 ( -0 )
    Krążownik 16.712 ( -3.288 )
    Okręt wojenny 6.870 ( -45 )
    Pancernik 36.956 ( -44 )

    _________________________________________

    Agresor TURBODYNOMEN77 [GUMISIE]
    ________________________________________________

    Pancernik 20.760 ( -15 )
    Krążownik 13.795 ( -3.010 )

    _________________________________________

    Agresor ramek [GUMISIE]
    ________________________________________________

    Krążownik 20.476 ( -4.207 )
    Okręt wojenny 1.683 ( -17 )
    Pancernik 15.971 ( -15 )

    _________________________________________

    Obrońca Bonnie [HNNI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    55.415.468 Metalu, 55.415.468 Kryształu i 3.604.664 Deuteru
    141.779.016 Metalu, 97.028.652 Kryształu i 1.802.332 Deuteru
    74.096.233 Metalu, 26.928.367 Kryształu i 450.583 Deuteru
    37.048.116 Metalu, 13.464.184 Kryształu i 225.291 Deuteru
    18.524.058 Metalu, 6.732.092 Kryształu i 112.646 Deuteru
    9.262.029 Metalu, 3.366.046 Kryształu i 56.323 Deuteru
    43.171.916 Metalu, 43.171.918 Kryształu i 901.166 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 590.299.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.333.893.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.993.066.600 metalu i 1.161.095.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 632.556.568 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    571.732.300 Metalu i 1.127.700 Kryształu
    686.240.000 Metalu i 686.240.000 Kryształu
    494.059.200 Metalu i 474.880.800 Kryształu
    241.760.300 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.993.791.800 Metalu i 1.162.248.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.951.245.636
    Kryształ: 1.262.019.227
    Deuter: -14.966.995
    agresor zyskał łącznie 3.198.297.868 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.804.691.836
    Kryształ: -1.758.478.727
    Deuter: -403.279.005
    obrońca stracił łącznie 4.966.449.568 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • no to ja też się wpiszę. :D

    dzięki chłopaki za lot-troszkę z przygodami ale ważne że nasz kolega rodem z Niemiec został spakowany :D

    Pokonany pokazał prawdziwą twarz ,zmieniając nick....,hahahahahah

    Zero kultury i honoru-ale czego się można było spodziewać 8-) więc z życzę mu łatwiejszych i mniej stresujących gier :D

    nuta ...dla Boniego hahahahahahah



  • Bardzo dziwne bo z przedwczoraj na wczoraj w nocy śnił mi się bonnie w grze jako nazwa gracza że go zjechali!! LIPA jak [ciach] z tym snem, i się sprawdzil!! GRATULACJIE panowi pięknego popisu dalej dalej

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
    Zawsze tam gdzie DOBRO,
    Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
  • Procent rzeczywiście fajny, za niego oczywiście propsy, ale brak opisu do takiego ST to "rzal i bul".

    Gdzie się podziały te czasy, gdzie ludzie robili ST tylko po to, żeby jak najlepiej zaprezentować je na forum, pospamować pod nim :P .

    A tu nawet nie wiadomo czy gratkować za pr0 niszczenie dwóch kul w usie i zawróconą stacje czy za szczęście bo Bonnie przysnął za klawą :P.


    Następnym razem oczekuję poprawy :P .

    Łącznie 176 ST
  • No pięknie to Wam wyszło nic tylko podziwiać i gratulować. Co do obrońcy nie honor mu dostać liścia ;)Brawo WY!!!
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • tez sie wpisze a co heh
    nie ma opisu bo co tam opisywac
    3 lotki w us 3 szybkie moony z sondek i 3 przeklikane telepki za anty
    to cala akcja,dla dociekliwych wystarczylo zerknac do bonniego ukladu zeby zrozumiec co sie stalo

    szkoda mi bonniego no ale taka gra i nie popieram jego zachowania...poprostu lepiej bylby zapamietany gdyby poprostu pogratulowal...
    atakierom oczywiscie gratuluje za zgranie pojedynczej akcji bo raczej to chyba pierwsza sojuszowa akcja gumisiow
    co do reszty no to wiadomo,mozna powiedziec ze za anty mozna nawet ST zrobic eh no ale kto bogatemu zabroni

    Szo dla Bonniego choc zapowiedzial koniec gry

    dla atakierow graty i spokojnie z tymi skanami, przynajmniej zaczekajcie aż pojde spac ;P
    WEZN :bicz:
  • Agness napisał(a):

    tez sie wpisze a co heh
    nie ma opisu bo co tam opisywac
    3 lotki w us 3 szybkie moony z sondek i 3 przeklikane telepki za anty
    to cala akcja,dla dociekliwych wystarczylo zerknac do bonniego ukladu zeby zrozumiec co sie stalo

    szkoda mi bonniego no ale taka gra i nie popieram jego zachowania...poprostu lepiej bylby zapamietany gdyby poprostu pogratulowal...
    atakierom oczywiscie gratuluje za zgranie pojedynczej akcji bo raczej to chyba pierwsza sojuszowa akcja gumisiow
    co do reszty no to wiadomo,mozna powiedziec ze za anty mozna nawet ST zrobic eh no ale kto bogatemu zabroni

    Szo dla Bonniego choc zapowiedzial koniec gry

    dla atakierow graty i spokojnie z tymi skanami, przynajmniej zaczekajcie aż pojde spac ;P
    Słyszałem plotki że w najbliższym czasie ma wejść specjalny moduł tylko do kupienia za miliontrylion antymaterii, będzie on na zasadzie wróżki pierdziuszki przewidywał o której wróci flota z FS będą dwie opcje do wybrania i jedna będzie prawdziwa, druga tez aby nie utrudniać Wam zdobywania pochwał , wtedy nie trzeba bedzie za kasę kasować moony tylko kaska z konta przelana do gameforge , kupujemy miliontrylion anty i latamy, finezja i skiil ma maxa. Nie gratuluję takich Stekow i nie dziwie sie że dotąd nie pogratulował obrońca . A agresorom współczuje tak z całego serducha , kase wydawać aby zabłyszczeć na sciance i udowodnić innym jacy to jesteśmy fajni , dla mnie żenada . Ale cóż każdy bawi się jak umie. Albo raczej jak nie umie to płaci....
    ">
  • Witam. temat widzę w st schodzi na zakupy anty.........każdy gracz logując się na uni akceptuje warunki gry i to że jeżeli sam nie kupuje to inni będą kupować ...na początku gry grałem tyły bo akurat nie kupowałem anty ale jak mam kaskę to sobie kupuję bo kupują ja inni i moduł tej gry na to pozwala a ja zaakceptowałem warunki gry..... i przestań skamleć na tych co kupują anty ...[ciach] ....gra na to pozwala a grając godzisz się na to. POWIEM TAK - JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TO NIE MUSI GRAĆ - A JAK KTOŚ JEST BIEDNY ZA ŻYCIA I ZAZDROŚCI TY CO MAJA TO ZAWSZE BĘDZIE KOMENTOWAŁ - W REALNYM ŚWIECIE TEŻ TAK JEST.
    człowiek może wyjść ze wsi ale wieś z człowieka nigdy.
    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Upominam za obrazę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Neferet ().

  • Deedol widzę że masz problemy z zazdrością jak kilka moich sąsiadów gdzie mieszkam, bo on ma a ja nie. Takie życie każdy robi to co chce i może a my żadnych regulaminów nie łamiemy.
    Tak na marginesie sam Bonnie używał anty bo jak go przyfarmiłem na początku uni to postawił anty recki i wywiosłował połowę złomu i to było w porządku ? Taka gra ma do tego prawo i tyle a pretensje możesz mieć tylko do samej gry że jest dozwolona sprzedaż antymateri.
  • Mowia że nie zyczy się drugiemu co Tobie nie miłe ale jakoś mi się morda usmiechneła jak zobaczylem tego STeka.
    Nie to że żle życzylem Bonniemu ale dlatego że ta surowka u niego to , w morde jeża , z moich stateczów, ( tak miedzy nami to oddalibiscie choc troche tego zlomu ze mnie, na pocieszenie :D :D :D :D )
    Starcia gratuluje, Bonniemu zyczylbym odbudowy, mimo ze niebyl zbyt towarzyskim sasiadem, ale jak odpuszcza to powodzenia , na jak sadze innym uni,
    Procent i zysk przedni , mysle ze troche potrwa zamin ktos go przebije. :brawo:


    P.S. to co ? dogamy sie ze zlomem ? haahahahah
  • deedol troche prawdy napisal, ale nie powinien jak jakis cham ad persona kierowac obelg. Takie sa zasady i tyle, do dupy wg mnie ale sa jakei sa... take od razu wspolczuje topowym flota ktore spadna, bo spadna i sie nie obronia. Bo jak, jak sie nie da. Planetka, moonek, teleporcik i game over. Moze pozbede sie konta zanim mi takie cos ktos uczyni ;P
  • Largo skoro tak tu piszemy i gadulujemy:) węź no pokaż myśli bonniego, chociaż każdy będzie wiedzial o co chodzi bo fakt gra grą, wola wolą nikt nic na siłe nie robi.
    co do anty to fakt wielu graczy gra do zabicia czasu zostawia flo na fs-a wbija rano i złomu tylko pozostaje zbierać ale tak to jest, ja po pierwszym złomie jak czerwony mnie złapal odrazu zmieniłem hasło i konto oddałem ale i tak wróciłem i sie uspokojłem. ostatnio złoma dostałem i się powaga zaśmialem i sobie pomyślałem ''farmiłem farmiłem aż mnie sfarmili'' jedziem dalej bez lamętów
    Zawsze tam gdzie DOBRO,
    Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
  • Witam.
    BIEDRONEK ujales to bardzo dobrze i nad wyraz prawidlowo i szacun dla Ciebie
    Kazdy wydaje swoje pieniadze na to, na co ma ochote i na to co lubi, jedni lubia palic fajki i przepalaja kilka stowek w miesiacu, inni pala ziolo i tez wydaja na to kase, a jeszcze inni kupuja sobie browary czy inny alkohol np na weeked. Ja tego nie krytykuje i nikomu nie wypominam tego, ze zamiast przepalic 300 zeta miesiecznie i puscic to z dymem moglby kupic sobie np spodnie za 200 zeta i stowke na antymaterie , nikomu nie wypominam tego ze co weekend przepija jakas kase , zamiast kupic cos do domu. Po to pracujemy, zeby miec kase i na przyjemnosci a ze kazdy z nas jest inny, to mamy rozne potrzeby i inne rzeczy sprawiaja nam radosc.
    Ja nie pale fajek, nie jaram ziola, alkohol pije okazjonalnie, wiec jesli np Ogame czy inna gra sprawia mi przyjemnosc i lubie to robic, to wydaje na to kase, swoja kase, ktorej nie przepalilem i nie przepilem.

    Jak ktos pojdzie do kina, to tez go opluja , bo moze sobie pozwolic na to, zeby wydac kase i ogladac film w super jakosci na wielkim ekranie przy idealnym naglosnieniu zaraz po premierze, zamiast pirata na kompie w domu, w kijowej jakosci, pol roku pozniej tak jak oni !!
    To jest nowa epidemia , ktora w zastraszajacym tempie pozera Polskie spoleczenstwo , nazywa sie ZAWISTNA ZAZDROSC, i najgorsze jest to, ze na ta chorobe nie ma lekarstwa, objawami sa opluwanie i szydzenie, ze wszystkich dookola , ktorzy robia inaczej niz zarazeni. Pozdrawiam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez King Nothing ().

  • Largo napisał(a):

    Deedol widzę że masz problemy z zazdrością jak kilka moich sąsiadów gdzie mieszkam, bo on ma a ja nie. Takie życie każdy robi to co chce i może a my żadnych regulaminów nie łamiemy.
    Tak na marginesie sam Bonnie używał anty bo jak go przyfarmiłem na początku uni to postawił anty recki i wywiosłował połowę złomu i to było w porządku ? Taka gra ma do tego prawo i tyle a pretensje możesz mieć tylko do samej gry że jest dozwolona sprzedaż antymateri.
    Po pierwsze, jeżeli kogoś obraziłem przepraszam nie to było mym zamiarem, chciałem tylko zwrócić uwagę że takimi STekami byłoby mi wstyd się chwalić (ja wychowany na ogame bez anty), Wam jak sądzę też było troszkę wstyd bo nie wspomnieliście ani słowem jak dzięki anty tą akcje, mówiąc wprost kupiliście, tak, tak , macie racje wszystko zgodnie z regulaminem i nie mam do tego zastrzeżeń , mam tylko do tego że czymś takim się chwalicie :), i jeżeli gracz TOP ONE twierdzi że pisałem tamten post z zazdrości (rozumiem że wiesz że mnie nie stać na anty i Ci zazdroszczę?) to naprawdę coraz płytsza jest nasza "elita" ale czy jest się czym martwić , nie wiem , to tylko gra i każdy gra jak umie i to chciałem tak naprawdę przekazać w moim pierwszym poście. Pozdrawiam i bez urazy
    ">
  • Oj Bonnie.... dupy dałeś lamo.
    Atakierom graty połowiczne. ciekawi mnie ile by było z tej akcji bez antymaterii :)
    Ciekawe, czy jeszcze została na OG stara gwardia, która tego ścierwa nie używa.
    Sam z 2 razy użyłem, ale uważam, że to komercyjny wspomagacz :)
    Mimo wszystko graty, Bonnie lamusie, odpocznij.

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST