FILU [MISIE] & rudi rzeznik [MISIE] & Graf [MISIE] & CoSieDzieje [MISIE] vs. Cienias X [H...] 15014.24%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • FILU [MISIE] & rudi rzeznik [MISIE] & Graf [MISIE] & CoSieDzieje [MISIE] vs. Cienias X [H...] 15014.24%

    Z serii
    :fa: MIŚKI ZNOWU SIĘ ŚWIETNIE BAWIĄ PRZY WSPÓLNEJ AKCJI :fa:
    Flota wypatrzona i obserwowana, zaczynając na obstawieniu obrońcy kończąc na ściągnięciu moona dla bezpieczeństwa. Znowu mieliśmy wspólną zabawę , obmyślanie, przemyślanie, konwersacje i śmiechy :D . Tej zabawy, rozmów i doświadczenia nie zabierze nam nikt było naprawdę było SUPER :piwko: a reszta to tylko metal i kryształ. Chociaż znalazła się osoba która ukradła pz bo prawdopodobnie czaiła się że przy nas coś ugra bo sama nie da rady no i udało się jej ;) Graty szczęścia. Więc brak pokrycia strat i wynik taki jaki jest ale stawiam to ST bo takowe miało miejsce. Dumni jesteśmy jako sojusz że nie którzy traktują nas jako groźnych z czymś z czym coś potrafimy zorganizować jak akcje sojuszową :D bo szczytnie obserwujecie nasze posunięcia i ruchy planet ;P z myślą że MISIE znowu akcję kręcą więc coś przy nich można ugrać bo oni potrafią coś zmobilizować. Po sprzedaży deksu po max jakoś zminimalizowały się starty ufff :D ważne że nie jesteśmy w plecy z Zabawą , z Zaangażowaniem, z Atmosferą , z Skillem , z mobilizacja i wspólnymi planowaniami udanych akcji .
    Jak to @Kin by napisał WAŻNE są wspólne zabawy i planowanie akcji a nie zysk i %%%. :thumbsup:


    Dnia 29-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor FILU [MISIE]
    ________________________________________________

    Recykler 1
    Lekki myśliwiec 4.112.363
    Krążownik 100.000
    Niszczyciel 164.847
    Bombowiec 4.500
    _________________________________________

    Agresor rudi rzeznik [MISIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 967.182
    Krążownik 44.939
    Niszczyciel 21.922
    _________________________________________

    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 761.332
    Krążownik 102.915
    _________________________________________

    Agresor CoSieDzieje [MISIE]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 666
    _________________________________________

    Obrońca Cienias X [H...]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.000
    Duży transporter 42.000
    Lekki myśliwiec 3.400
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 1
    Okręt wojenny 1
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 300
    Bombowiec 1
    Satelita słoneczny 500
    Niszczyciel 1
    Gwiazda Śmierci 358
    Pancernik 1
    Wyrzutnia rakiet 443.061
    Lekkie działo laserowe 363.615
    Ciężkie działo laserowe 27.241
    Działo Gaussa 28.388
    Działo jonowe 500
    Wyrzutnia plazmy 12.920
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor FILU [MISIE]
    ________________________________________________

    Recykler 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 3.972.959 ( -139.404 )
    Krążownik 97.826 ( -2.174 )
    Niszczyciel 162.467 ( -2.380 )
    Bombowiec 4.410 ( -90 )
    _________________________________________

    Agresor rudi rzeznik [MISIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 934.554 ( -32.628 )
    Krążownik 43.998 ( -941 )
    Niszczyciel 21.613 ( -309 )
    _________________________________________

    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 735.656 ( -25.676 )
    Krążownik 100.644 ( -2.271 )
    _________________________________________

    Agresor CoSieDzieje [MISIE]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 584 ( -82 )
    _________________________________________

    Obrońca Cienias X [H...]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    38.887.983 Metalu, 0 Kryształu i 259.719.477 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.291.333.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.690.165.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 879.640.500 metalu i 621.783.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 298.607.460 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 23%.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -827.796.017
    Kryształ: -372.192.000
    Deuter: 207.262.477
    agresor stracił łącznie 992.725.540 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.914.149.483
    Kryształ: -3.011.590.500
    Deuter: -1.063.032.477
    obrońca stracił łącznie 8.988.772.460 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Jak widać zabawa przednia ( i to bez wódki !!!) choć do końca nie wiadomo czy ktoś nie przytargał beczki sfermentowanego miodziku ;)
    :piwko:
    Fajna akcja sojuszowa i sporo zabawy było...miło popatrzeć jak na wiosnę towarzystwo wypełzło z norek.
    A cóż Filu. Dobrze prawisz... Na krzywy r...j to i ocet słodki !!!
    Więcej takich akcji panowie!!!

    A do tajemniczego odkurzacza:

    KRADZIONE NIE TUCZY!!! :bicz1:


    Mimo wszystko spryciula z Niego.[u][/u]
    [u] ;P [/u]
    Piszę do Ciebie powoli...bo nie wiem czy biegle czytasz :D
  • FILU napisał(a):

    z Skillem

    Z czym ? :E Albo zabawa albo skill, albo wymówki albo wyniki :E

    Piękna sprawa że po dojściu Grafa ilość waszych sojuszowych ACSów wzrosła o jakieś 500%. To gość który wniósł w końcu jakość do tego sojuszu co widać w dziale ST, ostatnio zdominowanym przez Misie. Natomiast patrząc na bunkier i skład floty obrońcy to sobie myślę że ten złom dało się zebrać bo mieliście pewnie dużo czasu na organizację, albo jak to zwykle bywa walnęliście moona w złym momencie gdzie albo mieliście pecha albo nie przemyśleliście sprawy.
    Ale co ja tam wiem, sam czasem dawałem ciała ze zbiórką, różnica jest taka że wiedziałem co poszło nie tak i wyciągałem kolejne wnioski czego osobiście Wam życzę, pisanie że ktoś się czaił żeby Wam przeszkadzać w rozbijaniu się chyba mocno przesadzone przy tym aktywności Uni :D

    Graty sojuszowego ACSa, ciśnijcie dalej bo potencjał macie niesamowity tylko trzeba go dopracować :D


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Nie ma co,macie ostatnio dobrą passę.
    Oby wytrwałości nie zabrakło.
    Gratulacje.
    Pilot jest do zwolnienia.

    Na polu zniszczeń [] znajduje się 879.640.500 jednostek metalu i 621.786.000 jednostek kryształu. Flota odzyskała 879.640.500 jednostek metalu i 621.786.000 jednostek kryształu.
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • dzięki za graty @JTR i @Uziel
    pz obstawialiśmy na Andre bo wysłanie recków było na ten sam % co każdy wysyłał tylko kilka minut wcześniej bo odległość większa a pierwszeństwo się liczy a sekwencja zbiórki odbyła sie w kilku minutowym odstępie wiec pasuje na 17 układów :D więc graty podebrania złomu i obserwacji nas :D że coś się tam będzie działo XD
    Zabawa trwa i nie raz ktoś straci jeszcze pz

    ps: czemu PN powiela zbiórkę pz jak by była to tajemnica i wstyd podebrania :D albo jak byśmy już nie wiedzieli XD
  • Na początek pogratuluje Starcia - fajnie że sojuszowo
    Po tylu latach gry - nie zebranie złomu to dość poważny błąd, nie sądzicie ? Tyle że macie z tego zabawy trochę ;)
    Przypoziomkować złom też trzeba umieć ;)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • No cóż tak to bywa....PN zgaręło PZ mimo wszystko gratuluję.

    RECYKLING ważna rzecz :D
    Posprzątać trzeba.
    Szkoda , że nie sojusznicy ale wrzechświat czysty.Gorzej z Mateczką ZIEMIĄ ;) Może coś w tej sprawie koledzy z PN działają również?(np.segregacja odpadów :P )

    Akcja i tak przednia. ZABAWA GÓRĄ!!!
    Wszystkim życzę udanej zabawy!!! PRZECIEŻ PO TO KLIKAMY!!!

    :D
    Piszę do Ciebie powoli...bo nie wiem czy biegle czytasz :D
  • Fajnie wyszlo. Skoro Misie sa zadowolone z tej akcji to ja tym bardziej. - PN zarobil. Moze byc jak najwiecej takich starc, skoro wszyswcy zadowoleni :)
    pozdro.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Gratulacje Chłopaki :)
    Trochę szkoda jednak tego Pz-eta ale stało się macie nauczkę na kolejny raz!
    poprawka mam nadzieje w niedalekiej przyszłości :D
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • no to teraz mnie tez wypadaloby sie wpisac.ja to pechowiec jestem i pecha przynosze.gdyby koledzy bezemnie ta akcje organizowali pewnie nie byloby tak fatalnie.co tu duzo nawijac to ze nie zebralismy zlomu zrobilo cala akcje nieoplacalna.to raz.to ze mielismy naprawde duzo frajdy liczac czy to wogole jest oplacalne to dwa.gdy tylko poszla idea rozbicia tego bunkra i powracajacej do niego floty natychmiast zglosilem sie na ochotnika heheh to 3 .pamietajac o innej pechowej akcji postanowilem nie dac tym razem ciala z moonem no i co prawda nie dalem ale spoooro gsow poszlo do piachu.i tu zaczyna sie dziwna sprawa ktora uswiadomila mi ze ten sojusz to naprawde sojusz.najpierw polecialy paczki dla mnie od ekowcow sojusznikow ktorzy moje gsy odbudowali w mgnieniu oka nie pytajac naprawde o nic.kiedy okazalo sie ze dalismy ciala ze zlomem bo niestety taka jest prawda sojusz znow pokazal taka klase ze siadlem na czterech literach.ostatni taki sojusz na tym uni,ludzie podchodzacy na luzie do sytuacji w obliczu ktorych niejeden sojusz sie rozpadl.jestem pod wrazeniem.graty zbiorki zlomu ktokolwiek by to nie byl.obroncy sz.o. bo fajny gosc .kiedy do mnie napisal pare minut przed wykonaniem wyroku bylo mi go naprawde zal.sojuszowi graty za fajna zabawe i niesamowita atmosfere ktora zaczyna od pewnego czasu u nas panowac.pozdrawiam zaprzyjaznione sojusze i wszystkich graczy na uni 68.amen