SOS - Engineer Omicron [U-P] vs. Relanium [MINERS] 28027 %

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOS - Engineer Omicron [U-P] vs. Relanium [MINERS] 28027 %









    Chyba z dziesiąte podejście { zawsze obrońca zawijał się około 2 minuty przed dolotem} tym razem siadło .
    Pozdro dla sojuszników i całego uniwerku ;p .



    Dnia 26-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Engineer Omicron [U-P]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 11.381
    Bombowiec 1.128
    Niszczyciel 27.356
    Pancernik 90.894
    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Obrońca Relanium [MINERS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 53.315
    Duży transporter 3.459
    Lekki myśliwiec 203.850
    Ciężki myśliwiec 5.036
    Krążownik 12.000
    Okręt wojenny 5.334
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 45.000
    Sonda szpiegowska 22.354
    Gwiazda Śmierci 4
    Pancernik 20.247
    Wyrzutnia rakiet 1.820
    Lekkie działo laserowe 820
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Engineer Omicron [U-P]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 11.145 ( -236 )
    Bombowiec 1.127 ( -1 )
    Niszczyciel 27.311 ( -45 )
    Pancernik 90.546 ( -348 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -2 )
    _________________________________________

    Obrońca Relanium [MINERS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 15.909.931 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 49.457.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.387.377.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.645.308.000 metalu i 1.157.407.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 15.909.931 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.621.498.000
    Kryształ: 1.137.670.300
    Deuter: 9.999.931
    agresor zyskał łącznie 2.769.168.231 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.331.510.000
    Kryształ: -1.634.122.000
    Deuter: -437.654.931
    obrońca stracił łącznie 4.403.286.931 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Tylko na u48 :
    Ponad 200.000 %
    Top 1,2,3,4,5,9,10 solo top1,3,4 acs
    board.pl.ogame.gameforge.com/b…1-starcia-u48/index2.html
  • Życzę ci z całego serca alby te 299 złotych które wydałes na kupno tego konta z tej aukcji:
    [ciach]
    przyniosło ci bana na wieczność. Jesteś bezczelnym pusherem, który nie potrafi grać bez kupowania flot.

    Tu nie ma czego gratulować bo wszystko co ejst na tym koncie dorobione jest oszustwem i brudnym hajsem.

    Brzydzę się tym.

    Art powodzenia w realu, pobaw sie dobrze za te 3 paczki ;) i jeśli masz w sobie choć troche dumy przyznaj się do tego że sprzedałeś mu konto i zakończ tą szopke!

    Moderator Neferet:
    Udostępnianie ofert sprzedaży konta - nawet zakończonych - jest na forum zabronione
  • Hehe widzę gacie pełne się zrobiły, że musisz kupować konta by dać jakoś rade. No ale jak się jest cienki to nic innego nie pozostaje.

    Pewnie usuną mój post bo niewygodny i nie na temat ale mam to gdzieś bo ty to przeczytasz i może parę osób nim usuną.

    Tak czy inaczej pusz pełna gębą. Doprawdy żałosny musisz być by kupować konta na allegro. Oczywiście aż tak głupi nie jesteś i ktoś kupuje dla Ciebie żeby nie było powiązań a ty przelewasz jemu i wszystko incognito.

    Tak więc kupuj dalej. Tyle widać umiesz.

    A tak nawiasem mówiąc nie szkoda ci chajsu? Czy ogame to całe życie dla ciebie? Tym bardziej mi cię żal.
    Emerytura
  • Hajs hajsem.. niektórzy mają go tyle że 3 stówy to jak splunąć .. ale wstawiać raport na boarda w którym zlomuje się konto wiszące na allegro to żenada naprawdę.. trzeba było poczekać jakiś czas.. zmienić nick.. zrobić jakieś st tym kontem... A tak... To wstyd .. po takich akcjach nawet jak zezlomujesz kogoś fair to smród wokół ciebie taki że nikt w ciebie nie wniknie..
  • To ty dorabiasz graczy, którym gra się nudzi a szczekał to będziesz jak bana wyłapiesz. Kozak jesteś a nie potrafisz zjechać przeciętnych graczy którzy się trochę bardziej pilnują. Jesteś kozakiem złomującym własne konta - tak własne, bo coś co się kupuje jest własnością nabywającego i to że jest inne ip to przecież oczywiste bo dziecko by wiedziało żeby nie logować się z własnego. Ale ludzie twojego pokroju nie wiedzą co to honor, duma czy zasada fair play, ty tylko znasz pyszałkowatość, pyche i sztuczne dowartościowywanie się hajsem.

    Ty nawet nie jesteś dobrym graczem bo wszystko co tu osiągnąłeś po prostu kupiłeś. Ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie dorastasz mi do pięt nawet z 90k panców!!

    jesteś knotem, który nie potrafi zjechać średnio zarabiającego polaka takiego jak ja!

    masz wyzwanie! POWODZENIA! pokaż ile jesteś wart, rozjeżdzasz czołowych graczy a nie potrafisz dać sobie rady z szczekającym Raidenem!

    Moderator Neferet:
    Upominam za prowokacje
  • Drodzy Państwo, mam wielki problem czy wstawić to starcie do topki starć.
    Z jednej strony są gracze, którzy twierdzą, że to było kupione konto i należy się ban, a druga grupa graczy twierdzi, że nie są niewystarczające dowody na to, żeby mówić o pushowaniu się SoSa.
    Sam jestem człowiekiem, któremu sumienie nie pozwala, żeby w moim TOP 10 było jakieś nieczyste starcie, także na razie póki co będę się konsultował w tej sprawie z administratorem forum.
  • No to już przegięcie... Konto wisiało już ze 2 tygodnie na allegro i był ten wątek w kilku innych tematach poruszany, nagle aukcja znika i po 24 godzinach od zniknięcia aukcji złom... Kpina. Jak to nie skończy się banem to wybaczcie, ale jednak nie wrócę z urlopu, choć miałam tylko mieć go na weekend :)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Od ok 2-3 tygodni nie gram już w ogame. Było kilka powodów, a jednym z nich była bezczelna i nieczysta gra ludzi takich jak SoS. Ale od tego gorsza była postawa supportu, który mimo dowodów ( np st Raidena na wiedzminie) nic nie zrobil.

    Sos: jak jeszcze grałem, kilka razy mnie skanowales i widziałeś moja flotę a kampilem na nowej kolonii, czemu nawet nie próbowałeś lecieć? Otóż powód jest prosty - on nie lata na prawdziwych graczy, bo do tego trzeba wiele czasu na obserwacje i wiele doświadczenia, a on tego nie ma!

    Myślałem, że już nie będę się wypowiadał, bo już nie gram, ale to najbezczelniejszy push, jaki widziałem odkąd grałem w ogame (a grałem od uni 17). I po jakimś czasie zawsze wracałem do ogame, ale jeśli za to nie będzie bana, to już nie wrócę nigdy ( i myślę, że mi podobnych jest więcej), więc apeluję do zespołu ogame: przemyslcie to, bo jeden gracz nie da Wam tyle kasy, co 100 graczy mojego pokroju (top100-200).

    Mari: nie pytaj nikogo czy wstawić to do top10 st, sam pomyśl i wyciągnij wnioski.

    P.S.
    Swoje konto oddałem. I to autentycznie oddałem, a nie sprzedałem. I zawsze grałem czysto.
    Pozdrawiam: cały Zły Sen, Scofielda, Raidena, Demeter, Postmana, Ziela i Perezini (mimo, że miałem z nim spine, to równy gość).
    Nie kradnij! Wladza nie lubie konkurencji...
  • Buhaha patologia cześć XXX

    Aukcja znika z allegro, SoS przeklikuje 20k niszczarek i akurat tym razem obrońca nie loguje się 2 min przed dolotem.
    Normalnie pozazdrościć szczęścia O_O

    Najlepsze jest to że takie grajki jak SoS na 3/4 uni na których grali byli nikim, a tu nagle po prostu MISZCZ :D
    Rozumiem że wszystko sponsorują holenderskie tulipany? :D

    Najlepiej by było jak by ten dział zamknęli. Przynajmniej nie trzeba by patrzeć na takie gówno.
    Smacznego SoS :)

    Moderator Neferet:
    Upominam za prowokacje
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%
  • No jednak patrzac sie na opis i czym leciales to jednak smiem twierdzic,ze to jedna wielka sciema
    Mowisz,ze braklo Ci 2min? a to juz 10 lot?
    Dlaczego dales bombki niszczarki do lotu?
    zeby poprawic bilans?
    z krazkami i ow mialbys duzo wieksze straty
    samymi pancami bys sie nie przebil
    hmmmm
    Gotrek chyba Cie przecenilem jako lotnika...
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • konto poszło za troszkę ponad 200zł(nie 299 jak było w ogłoszeniu) pisałem z Artem(mogę wkleić rozmowę jeśli to coś zmieni, ale support i tak to będzie miał głęboko)
    Konta sosowi nie chciał sprzedać, bo zna sytuację na uni jednakże sprzedał finalnie konto sprzedał, wie też, że Andrzejkowi konta kupują inni ludzie, robią przelewy pocztowe, kontaktują się poza ogame, mimo, że wiadomo, że to on je kupuje, bo jakby nie patrzeć zawsze trafiają do jego stoczni(nie przypadkowo raczej, prawda?) to wie chłop co robi, bo niby jednoznacznych dowodów na to nie ma, były właściciel konta, urwał kontakt odrazu gdy powiedziałem, że wiadomo, że i tak sos je zezłomuje, wysłałem mu najpierw dowód na to, że to SoS je ubił(skok w honorze o 1800 miejsc) + to, że miał tylko 5us od niego planetę na której doszło do zdarzenia, później wysłałem link do ST na forum, żadnego odzewu, dziwne prawda?

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Obraza
  • Wstawiłem starcie: TOP 10 SOLO & ACS Xanthus[SOLO: 8811%], [ACS: 9566.3%]
    Jeżeli ktoś chcę podjąć się prowadzenia tematu z chęcią oddam, bo jak widzę jak ludzie płaczą na priv, żeby nie wstawiać to mnie szlak trafia.
    Ja mam teraz główkować, bo konto było na allegro, to administratorów obowiązkiem jest banowanie nieuczciwych graczy.
    Proszę nie pisać prywatnych wiadomości z pretensjami, pójdzie od razu ignor z reportem.
  • Piękny złoming, Sz.O. obrońcy, bla bla... oh wait XD
    Wróciłem do ogame po kilku latach, ale chyba to długo nie potrwa... Smutne jest to co stało się z Ogame, brakuje mi tych czasów z chociażby Uni2, bez antymaterii i innych gówien. Swoją drogą jakim trzeba być zakompleksionym człowieczkiem, żeby na UMIERAJĄCYM uni kupić konto z flotą top3, zezłomować i jeszcze się chwalić na forum :D
    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Offtop
  • Kurczę nie mam w zwyczaju na forum pisać o pushach, ale sorry SoS ale przegiles. Wstawiajac te RW chyba udowodniles niedowiarkom ze faktycznie kupujesz konta. Szkoda

    To była bardzo mało dyskretna akcja. Parę godzin przed akcją widać było że coś się kroi bo dobudowaless floty za 5kkk. Później zmiana nazwy gracza i bumm. Akta gracza i inne niedociągnięcia. A wszystko to na koncie, o którym wrzało na forum wcześniej.

    Szkoda mi trochę twoich wspolsojusznikow, którzy są na poziomie np: No to lecimy, dzika bo co oni mają powiedzieć, przecież widzą...

    Widzialem juz kilka watpliwych twoich akcji jak np zlomowanie konta mojego sojusznika któremu pali się lampa ze jest i daje się zlomowac. No ale przymykalem na to oko, bo jednak cenilem ze potrafisz grać. No ale tutaj przegiles tyle Ci powiem.
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • Zamykam temat na czas moderacji.

    EDIT: Temat wymoderowany i zostaje ponownie otwarty. Proszę o zaprzestanie prowokowania siebie nawzajem.

    EDIT2: Pragnę przypomnieć, że moderatorzy forum nie są odpowiedzialni za grę tylko jak sama nazwa wskazuje - za forum.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Gdybyście choć połowę tej energii, którą marnujecie na plucie, sapanie, płacz oraz całą kakofonię innych odgłosów, wkładali w to, żeby zezłomować nas w grze to zapewne już dawno zwiedzalibyśmy recki od środka.

    Na szczęście dużo łatwiej jest Wam szkalować na forum niż pokazać cojones (gracias Neferet) w grze - na swoim własnym przykładzie, gdzie z łaski dostanę jeden skan na dwa dni - na Boga jak Wy chcecie cokolwiek zmienić ?

    Jeśli chcecie znaleźć winnego obecnego podziału sił to poszukajcie go w tym, że większość z Was po prostu nie lata. I tyle, żadne pushe, żadne układy z GO (w następnym odcinku - SoS wyłącza komuś urlop).

    [ciach]

    Konkludując moją przydługawą wypowiedź - nie płakusiać, tylko latać i złomować. :)

    Moderator Neferet:
    Offtop

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sheaker ().

  • Można mieć już tylko pretensje do administracji gry, że nie potrafią tego uporządkować. Mają utrudnione zadanie, bo tak szczerze, wystarczy pośrednik i sprawa załatwiona. Twardych dowodów brak, zatem zmieniając nick czy też nie, będzie robił to nadal.

    Pozostaje zrobić to, co na innym Uni, mianowicie tego Pana zezłomować - odpowiedni temat starcia znajdziecie na forum, tam również pozostawiał po sobie tylko smród :)

    Nie gratuluję, przykład zepsucia rozrywki, jaką jest gra w cyferki. Niezasłużony Top 1, tutaj i w samej grze.
    Powodzenia wszystkim, oby w końcu wpadł do Waszych stoczni. Już raz się to udało.