DziadziaRAFUS [4FuN] vs. diament [Veto] ~ 1281.11%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • DziadziaRAFUS [4FuN] vs. diament [Veto] ~ 1281.11%

    Obrońca jak widać się zalogował ,dofarm nie wszedł ,podebrał też sporo złomu ,ma na odbudowę ,nic nie napisał po złomie ,bo w sumie co miał by napisać ? Jak dla mnie do następnego spotkania i tyle.

    Pozdrowienia dla sojuszu ,BHW i znajomych .





    Dnia 22-04-2018 09:30:46 następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor DziadziaRAFUS [4FuN]
    ________________________________________________
    Okręt wojenny 30.000
    Pancernik 10.000
    _________________________________________
    Obrońca diament [Veto]
    ________________________________________________
    Mały transporter 29.736
    Duży transporter 7.861
    Lekki myśliwiec 9.322
    Krążownik 337
    Okręt wojenny 38
    Recykler 1.381
    Sonda szpiegowska 6.667
    Bombowiec 12
    Niszczyciel 114
    Gwiazda Śmierci 4
    Pancernik 861
    Wyrzutnia rakiet 50
    Lekkie działo laserowe 102
    _________________________________________

    Po bitwie...
    Agresor DziadziaRAFUS [4FuN]
    ________________________________________________
    Okręt wojenny 29.673 ( -327 )
    Pancernik 9.900 ( -100 )
    _________________________________________
    Obrońca diament [Veto]
    ________________________________________________
    Zniszczony!
    _________________________________________

    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    17.311.500 Metalu, 17.311.500 Kryształu i 17.311.500 Deuteru
    Agresor stracił łącznie 28.120.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 422.961.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 68.354.700 metalu i 59.756.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 51.934.500 jednostek.
    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________
    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    27.914.700 Metalu i 19.321.500 Kryształu

    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 27.511.200
    Kryształ: 27.728.000
    Deuter: 15.811.500
    agresor zyskał łącznie 71.050.700 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -227.698.500
    Kryształ: -207.644.500
    Deuter: -39.552.500
    obrońca stracił łącznie 474.895.500 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Widzę że coś działasz i bardzo dobrze, farmy nie czyszczone są jak kobiety, zaraz marudzic zaczyna, denerwuje itd.. :P
    Obrońca na start ma się się czego odbudowywać, dok swoje zrobi i te parę transów dostawić długo nie zajmie. Tak więc obu wam życzę powodzenia w dalszych działaniach :)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Brawo, Brawo, Brawinsimo - Obiecuje tu i teraz że zemsta będzie słodka i może troszkę bolesna :P
    Janusz proszę przestać finansować innych tylko zbierać mi deuter :)

    Ku chwale Veto

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Haha Zdobywco ubawiłeś mnie po pachy ,naprawdę ,poczekaj yyyy wystraszyłeś mnie uuuuu naprawdę haha ,wypiłeś coś czy Ty tak na poważnie to napisałeś ?

    Co za sojusz veto/wski ,normalnie kojarzy się z Warszawą ,a bardziej z ulicą wiejską haha ,ludzie na swoich miejscach normalnie hahaha .

    No dobra czekam na twoje słowo ,choć pamiętam jak w tyłek właziłeś ,jak miałem inne konto z flotą ,no ale teraz jesteś gość haha bo masz cyferki hahaha kuźwa no nie mogę sorki ,ale tyle słów się samo nasuwa że szok ,i porównanie że nie można po kimś jeździć, bo to brak kultury haha a jednocześnie jedzie się po kimś innym ,nazwał bym to buradztwem ,ale co ja tam wiem :D
    A więc czyń swoją dziecinadę chłopczyku ;) .
  • RAFUS1973 napisał(a):

    Haha Zdobywco ubawiłeś mnie po pachy ,naprawdę ,poczekaj yyyy wystraszyłeś mnie uuuuu naprawdę haha ,wypiłeś coś czy Ty tak na poważnie to napisałeś ?

    Co za sojusz veto/wski ,normalnie kojarzy się z Warszawą ,a bardziej z ulicą wiejską haha ,ludzie na swoich miejscach normalnie hahaha .

    No dobra czekam na twoje słowo ,choć pamiętam jak w tyłek właziłeś ,jak miałem inne konto z flotą ,no ale teraz jesteś gość haha bo masz cyferki hahaha kuźwa no nie mogę sorki ,ale tyle słów się samo nasuwa że szok ,i porównanie że nie można po kimś jeździć, bo to brak kultury haha a jednocześnie jedzie się po kimś innym ,nazwał bym to buradztwem ,ale co ja tam wiem :D
    A więc czyń swoją dziecinadę chłopczyku ;) .
    ja Człowieku marny Ci w coś wchodziłem? jak bym wszedł to już by Ciebie nie było - kilka razy płakałeś mi że na Ciebie lecę, więc zaprzestałem a to w jaki sposób odpisujesz, świadczy tylko o Twoim "wysokim" ilorazie inteligencji...

    z tym włażeniem to mnie rozbawiłeś że wylałem kawę - więc już potrójnie mnie wkurzyłeś, przeczytaj jeszcze raz swoje wypociny tylko ze zrozumieniem a na bank znajdziesz tam autora "Buraka"

    Zapomniałem że wielki "flociarz" z Ciebie, aaa nie pomyliło mi się z dobrą farmą bo trochę kryształu i metalu zostawiłeś już na swoim Pezecie i to nie raz :)

    mam tylko prośbę nie uciekaj na urlop tylko graj :)

    Gratuluje ST i czekam na NaSTępne ale tym razem w roli pokonanego bez odbioru!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • No właśnie kolego ,Nie sympatyczny , czytaj ze zrozumieniem ,pisałem o poprzednim koncie i chciałeś tam napa ,Ja odmówiłem i tak było ,a tutaj kilka razy leciałeś hahaha ,chyba kilkoma GŚ pod rząd na niszczenie moona ,i tylko Ci napisałem ze cię zapraszam .No ale faktyczni kilka razy leciałeś hahaha .

    Po za tym nie uciekam na urlop ,mam taki styl gry ,jak mi się nie chce klikać ,to idę na urlop

    Co do ilorazu inteligencji ,to widzę że cię przerósł , to Ty mnie zaczepiłeś, pisząc że sobie coś obiecujesz ,i wiem ze to gra ,bynajmniej Ja wiem ,a Ty mnie straszysz cyferkami haha i kto tu jest burak ?

    Wyjdziemy na mieście to wtedy ,możemy pogadać jaki jesteś kozak ,a nie łamiąc mi cyferki w necie haha no to jest iloraz inteligencji .

    Przeczytaj swój pierwszy post dzieciaku ,i zastanów się nad nim ,wiedząc że tu też dorośli i rozsądni ludzie grają ,i czytają co tam naskrobałeś , a dopiero później podnoś sobie ciśnienie ,i bazgrol dalej swoje wypociny ze swoim ilorazem .

    Pozdrawiam rafifufik hahaa

    A no tak ,oczywiście atakującemu graty ,a obrońcy SzO .
  • Czyli odpalił się stary dobry Rafus, jeszcze z czasów u1...
    Na całe szczęście nie ma się co martwić, wcześniej lub nieco później i tak wtopi kolejne konto, pewne rzeczy na tym świecie są stałe :)
    Mimo wszystko szkoda, że się taki syf robi przy ST na sojuszniku, bo w innych okolicznościach można by pogratulować i zasiąść do sportowej rywalizacji pod roboczą nazwą - rewanż :)
    I amar prestar aen.
  • To może zamiast bić pianę powstrzymacie się od zbędnych komentarzy i po prostu zrobicie swoje? Czy wszędzie będziecie robić szopkę? Do mnie też wielka spina była, jaki to ja bee nie jestem a prawda jest taka że każdy z was beeeczy tak samo jak drugi baran z boku i powielacie schemat nawet nie próbując dociekać czy nawet skanować jak było w moim przypadku.. Niech wam dalej Jumek z Alek mydlą oczy, sami nie potraficie już chyba myśleć a szkoda bo kiedyś było inaczej :/
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • RAFUS1973 napisał(a):

    No właśnie kolego ,Nie sympatyczny , czytaj ze zrozumieniem ,pisałem o poprzednim koncie i chciałeś tam napa ,Ja odmówiłem i tak było ,a tutaj kilka razy leciałeś hahaha ,chyba kilkoma GŚ pod rząd na niszczenie moona ,i tylko Ci napisałem ze cię zapraszam .No ale faktyczni kilka razy leciałeś hahaha .

    Po za tym nie uciekam na urlop ,mam taki styl gry ,jak mi się nie chce klikać ,to idę na urlop

    Co do ilorazu inteligencji ,to widzę że cię przerósł , to Ty mnie zaczepiłeś, pisząc że sobie coś obiecujesz ,i wiem ze to gra ,bynajmniej Ja wiem ,a Ty mnie straszysz cyferkami haha i kto tu jest burak ?

    Wyjdziemy na mieście to wtedy ,możemy pogadać jaki jesteś kozak ,a nie łamiąc mi cyferki w necie haha no to jest iloraz inteligencji .

    Przeczytaj swój pierwszy post dzieciaku ,i zastanów się nad nim ,wiedząc że tu też dorośli i rozsądni ludzie grają ,i czytają co tam naskrobałeś , a dopiero później podnoś sobie ciśnienie ,i bazgrol dalej swoje wypociny ze swoim ilorazem .

    Pozdrawiam rafifufik hahaa

    A no tak ,oczywiście atakującemu graty ,a obrońcy SzO .
    hmmm... a co ja takiego złego napisałem że się zemszczę za Sojusznika - toż tłumaczę Ci to gra Wojenna i wpis typu że się zemszczę jest chyba normalnym wpisem czyż nie - niczym Cię tam nie obraziłem, to Ty pierwszy zacząłeś mnie obrażać więc kto jest tu Burakiem

    Nigdy nie chciałem Cię mieć w Buddy i to Ty mi dałeś napa, które odmówiłem - jakaś masakra - zawsze Cię składałem w 3 rundach i nigdy się Ciebie nie obawiałem
    na mieście stary proszę Cię dobry żart sobie robisz loool w każdym momencie :*

    kończąc z pisaniem na forum zobaczymy się w grze jak zejdziesz z urlopu to mój ostatni wpis do Ciebie
    napiszę jak słynny poeta Julian Tuwim

    "na pewnego endeka, co na mnie szczeka"

    Próżnoś repliki się spodziewał
    Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
    Nie powiem nawet "Pies cię ....",
    bo to mezalians byłby dla psa.



    jeśli chodzi co do spiny na Ciebie @schweppes65 to jak jest ban za push to jest spina :P

    Graty Inteligencie jeszcze raz :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • @ZDOBYWCA1 nieee, ban był wymuszony "decyzja w tej sprawie należy tylko i wyłącznie do GA (administratora gry) i jest ostateczna." i wtedy zabrano mi cały dex z konta tak by zmusić mnie do urlopu. Dalej będziesz dyskutował i opisywał temat chronologicznie, jak Ci będzie pasowało? Mam Ci wrzucić cała absurdalna rozmowę z GO która nie potrafi nawet kalkulatora używać?

    Masz kolegę Jumka z banem za push z vesperem, ale w sojuszu przecież wszyscy czyści.. Jesteś burak i taka moja opinia, wypowiadasz się nieobiektywnie i uważasz za jakiś wyznacznik.. lepiej przestań się udzielać bo sam sobie krzywdę robisz.

    Pozdro i to tyle z mojej strony. Raf graty jeszcze raz stejka i nowych "kolegów" ;)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • jaki Ty jesteś klarowny Misiaczku dlaczego ja nigdy nie dostałem bana nawet niesłusznego????

    proszę Cię to tak jak "Mama Madzi" tłumaczyła wszystkim że kocyk był za śliski - sam Pan skończy a "Burak to Cię robił :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Zrobimy inaczej i zaczniemy od największego w veto, taki jestem słowny że chyba mnie przełamałeś.. Chcesz więcej konkretów? sprawdz kiedy zmienił sojusz na LZB, po tym jak ze mna się nie dogadał poszedł tam i zaczął mnie szkalować. Chcesz chronologicznie rozkład wydarzeń? zacznij od tego.

    8 grudnia 2016
    06:38
    Ja
    ??
    06:39
    jumek
    siema
    podaj nr tel
    nie bede tego pisał tu
    napisze Ci w sms
    06:39
    Ja
    Nie pamiętam nr
    Za 10 minut wychodzę
    Napisze wieczorem chyba że to coś ważnego
    06:40
    jumek
    no propozycja
    06:40
    Ja
    To zaczeka
    :)
    8 grudnia 2016
    06:40
    jumek
    własnie nei
    hehe
    06:41
    Ja
    Do wieczora Nie zaczekaj??
    06:41
    jumek
    mam fajne konto ekowe które mogło by ci pomoc
    ponad 30kk pkt
    06:41
    Ja
    Miałem już chyba ta propozycje ;)
    06:41
    jumek
    z którego nie korzystam
    06:41
    Ja
    A ile za to??
    06:41
    jumek
    nie chce kasy
    06:42
    Ja
    Wymiana?
    06:42
    jumek
    powiedzmy
    06:42
    Ja
    Konkret
    06:42
    jumek
    tylko na takiej zasadzie ze ja Ci bede slal sure z niego
    a Ty mi coś wystawisz ze swoich slabych
    tylko nie chce zlomowac zadnych kont zeby nie bylo
    8 grudnia 2016
    06:43
    Ja
    Tylko ja na nich nie siedzę ogarniam tylko swoje konto i jedno konto ekowe
    06:44
    jumek
    a kto siedzi jak nie ty
    hmm
    no to pomysl
    06:44
    Ja
    No nie ja właśnie
    06:44
    jumek
    Ty jak bys chcial to rozegrac
    06:44
    Ja
    W delegacji teraz siedzę
    06:44
    jumek
    i nikomu nie pisz nawet najlepszym kumplom z gry
    06:45
    Ja
    Jeśli będę mógł zaufać to się dogadamy
    06:45
    jumek
    chce zeby to było tylko miedzy nami
    zrobimy jeden myk
    jak sie uda
    to zrobimy kolejny
    żeby nie było ze ja chce Ci zrobic w bola czy Ty mnie tak


    Długo się broniłem ale koniec bicia piany, teraz pogadamy konkretami.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • no dobra pięknie opisana rozmowa... może to nawet prawdą być a i równie dobrze mógłbyś tam dać ZDOBYWCA lub innego gracza, którego można oczernić cały widz polega na tym że ja mam już zdanie wyrobione o większości graczy na tej Uni, mam graczy z którymi sympatyzuje i mam graczy za którymi nie przepadam nie zawsze chodzi mi o styl gry tylko w jaki sposób próbują się wybielić a sami mają sporo za uszami i w dodatku z tym się nie kryją :P
    ja swego czasu też miałem takowe propozycje ale natychmiast je ucinałem mówiąc że Ogame to dla mnie zabawa a nie budowanie cyferek za wszelką ceną bo jak dla mnie to tak jak byś kupował grę w sklepie i tak ją cracował że mógłbyś ją przejść bez żadnych przeszkód bo po prostu byłbyś nieśmiertelny :P

    w grze nie chodzi o to aby być najlepszym poprzez oszustwo tylko być najlepszym poprzez granie uczciwie, wtedy możesz chociaż spojrzeć w lustro lub potępiać takie zjawisko jakie tu się dzieje...
    przekrzykujecie się w każdym ST zamiast jak dżentelmen pogratulować, oczywiście znajdzie się osoba jak @RAFUS1973 , który nie rozumie że dostał wyzwanie w grze i zachowuje się jak idiota, więc niestety ale zniżam się do jego poziomu i podobnie się zachowuje :)

    dochodząc do meritum sprawy są gracze i "gracze" nazwałeś mnie burakiem tylko dlatego że potępiam oszukiwanie w grze, tylko wtedy potępiam gdy jest za to ban a nie bo mi ktoś powie

    kończąc życzę Ci miłej gry i przestania mnie obrażać, wtedy ja nie będę obrażał Ciebie

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • wieczorem dam screeny, może i przybliżymy wszystkim Twoją osobę z kalisto i wasata jaki jesteś zadufany w sobie..
    Tacy jesteście groźni to przynajmniej skanujcie, moim zdaniem bicie pushówek na zmianę to pokazywanie umiejętności jakimi dysponujecie! Ja już nie gram więc jest mi to obojętne co myślisz na mój temat a ja nie mam nic do stracenia i chętnie naświetlę wam sprawę, przy okazji jeśli potraficie myśleć samodzielnie to powiedzcie mi czyje to konta hercules i kodi? avatar, stalowy smok, spokojny ekowiec ? Chcecie rozmawiać to pogadamy po waszemu..


    Masz teraz zagadkę, 5158... są to pierwsze cztery liczby nr gg z którym prowadzona była rozmowa, sprawdź które trzy ostatnie do niego pasują i dowiesz się czy mówię prawdę. Różnica między nami jest taka że ja wiem co piszę a wam się tylko wydaje że wiecie o mnie wszystko :cmok:
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emeryt_2016 ().

  • na Kalisto nigdy nie grałem Panie kolego na Wasacie grałem około tygodnia i konto poszło na urlop i zniknęło z Ogame (przez moją głupotę bo nie zalogowałem i zniszczyłem chłopakom ul) i nie pierdziel że masz coś na mnie boś teraz sobie strzelił w kolano - nigdy nie oszukiwałem i nigdy nie będę oszukiwał na Xalynth grałem może z 3 miesiące i w większości moje konto było na urlopie, które dostałem od Criona

    także oczerniając mnie robisz z siebie idiotę :P

    Nigdy się nie puszowałem i nigdy tego nie będę robił

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Zaczynasz się tłumaczyć a więc jest coś na rzeczy.. może i jesteś starszy i z pamięcią nie teges ale może Aperion też nie grał? Pamiętam jaki byłeś pyszny po starcie kalisto, tyle że na początku każdy głupi mając kilka statków w końcu coś trafi :) Maul też nie pamięta jak mówiłem że mam ziomka na nekkar z którym można by polatać i wtedy się oburzył i groził że go wyzłomuje (mnie znaczy się :D )
    A Aperion nie chciał kupić mojego konta? podpuszczony trochę się zapędził :D

    Tak długo szerzycie propagandę że sami w nią uwierzyliście :D:D Z mojej strony zabawa się skończyła, chętnie potwierdze to co tu pisze, gwarantuje że mam na to dowody :)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • tak tłumaczę się przez 3 miesiące gry aktywnej mój przyrost na speedach był tak wielki że tylko leciałem w dół w statystykach i przez może tydzień aktywnej gry na Wassat tak się napuszowałem że miałem prawie zero przyrostu pewnie można to gdzieś sprawdzić...

    na Zagadrze grałem około 3 miesiące i też nawet do top100 się nie zbliżyłem a i nawet złoma dostałem więc chłopie robisz z siebie idiotę
    Grałem tylko aktywnie na Uni69 i na Nekkar a moje przyrosty był wprost proporcionalne do ST lub innych farmingów, które są zapisane w Ogotcha (wszystkie zapisuje i są do wglądu)

    jedynie 3 razy udało mi się kupić deuter po minimalu i tyle

    więc nie świruj mi tu bo w ten sposób przestałem Ci w cokolwiek wierzyć, gdyż jak piszesz o mnie w takim świetle to znaczy że jesteś największym ściemniaczem i wszystko robisz dla poklasku

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Gdybym robił to dla braw już w DiD pokazał bym karty. Robisz z siebie Ą Ę a jednak zaczyna Ci chyba coś świtać :) Chciałem być fair i napisałem już tu na nekkar że mam buddy do 12 graczy z veto, nie byłeś wtedy obiektywny i nie było konfrontacji danych tylko kolejny hejt.. Czekałem grzecznie, dopóki nikt mnie nie wywołał siedziałem cichutko, teraz już nie ma taryfy ulgowej, podawałeś się za przyjaciela a tu pokazałeś jaki naprawdę jesteś i mi to wystarczy. Nigdy nie zgłaszałem nikogo do administracji ale chyba najwyższy czas naświetlić naszych topowych pusherów, teraz ja zacznę drążyć temat na tyle na ile czas mi na to pozwoli i wasi koledzy z administracji, nie od dziś wiadomo jakie są układy.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • ja nie mam nic kompletnie sobie do zarzucenia, przyjaciółmi nigdy nie byliśmy, na początku jak się tu przenieśliśmy byłeś mi neutralny a w buddy mogłem mieć nie Ciebie tylko któreś konto Twoje i nawet o tym nie wiedziałem...

    już Ci napisałem że nawet byłbym w stanie Ci uwierzyć w to co piszesz ale pisząc że ja mam coś za uszami to po prostu już wiem że piszesz nieprawdę i potrafisz tylko oczerniać innych i ja mam swój honor jak by coś było na rzeczy to poprostu bym się przyznał do tego bo inaczej sumienie nie dało by mi spokoju ale co Ty możesz wiedzieć o sumieniu czy honorze próbując napisać że ja gram czy grałem nie fer

    skończyłem z Panem, Panie Chomik bo od teraz to już możesz mówić mi do ręki

    Bez odbioru

    pozdrawiam ZDOBYWCA

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    już Ci napisałem że nawet byłbym w stanie Ci uwierzyć w to co piszesz ale pisząc że ja mam coś za uszami to po prostu już wiem że piszesz nieprawdę i potrafisz tylko oczerniać innych i ja mam swój honor jak by coś było na rzeczy to poprostu bym się przyznał do tego bo inaczej sumienie nie dało by mi spokoju ale co Ty możesz wiedzieć o sumieniu czy honorze próbując napisać że ja gram czy grałem nie fer

    Czekaj, czekaj, to Ty masz honor bo byś się przyznał a ja go nie mam bo się przyznałem ..? Jakże pokrętna logika.. Przytocz mi cytat gdzie piszę że masz coś za uszami, ja opisuje Twoją postawę z jaką miałem kontakt na innych uniwersach więc nie wciskaj ludziom kitu i nie uciekaj w połowie debaty. I jeszcze jedno, uderz się w pierś i powiedz czy nie pisałem do Ciebie ze zwykłej przyzwoitości że mam wasze buddy i to wcale nie żaden przypadek!
    Zaczynamy mówić o konkretach a więc rozmawiaj ze mną!


    Gdy dyskusja zaczęła iść w nieodpowiednią stronę nagle nastaje cisza, macie tyle do powiedzenia, chętnie z wani podyskutuję :evil: Co się z wami dzieje chłopcy? Widzę połowa veto czyta nasza dyskusje, teraz pewnie wspólnie próbujecie stworzyć jakąś kontrę.. śmiało, jestem otwarty na propozycje !
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Emeryt_2016 ().

  • oj chłopie nie mam o czym z Tobą rozmawiać bo piszesz jakieś bzdury o mnie co jest kompletną nie prawdą a tym samym nie mam po co, gdyż to rzutuje na wszystkie Twoje wypowiedzi
    piszesz coś o Kalisto na którym nie grałem, że byliśmy przyjaciółmi, którymi nie byliśmy że miałeś ze mną buddy, którego nie miałeś (chyba że poprzez następne fejkowe konto Twoje) piszesz coś że robiłem na Wassacie na którym grałem ledwo licząc dni na palcach dwóch rąk nawet dwa ST mi się udało zrobić czego nawet nie przetopiłem bo nie lobię speedów i wrzucałem urlop...

    co do wklejenia Twoich wypocin - zastanawiam się dlaczego nie wkleiłeś wszystkiego??? tak właśnie Jumek przedstawił mi całą rozmowę, która była podpuchą - nie doszło wtedy do żadnej transakcji między Wami a Jumek dowiedział się o Twoich kontach i cała rozmowa została wklejona GO ...

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • schweppes65 napisał(a):

    Co się z wami dzieje chłopcy? Widzę połowa veto czyta nasza dyskusje, teraz pewnie wspólnie próbujecie stworzyć jakąś kontrę.. śmiało, jestem otwarty na propozycje !
    Nie wlewaj sobie.
    Kontrowanie ciebie to jak kontrowanie posła Szczerby z PO, tzn. zabieg bezcelowy.
    Pieprzysz jak zwykle, od rzeczy.
    Masz jakieś swoje wymyślone teorie, dowody spreparowane przez swoje różne osobowości - pisał o nich pięknie Z piekła rodem.
    Puszer jesteś, multikonciarz i tyle. Ogamowe zero.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Zmieniamy temat widzę :)
    Zadałem proste pytania w poście wyżej, uważasz się za osobę oczytaną w co nie wątpię i bynajmniej nie umniejszam ale jednak stronniczą. Konto przyszło tu po fuzji, mogłeś to bardzo łatwo sprawdzić a jednak :)
    Co do całej rozmowy, napisz może na PW to upewnimy się czy aby wszystko wkleił i ustawimy wszystko chronologicznie do pewnych innych zachowań :) Ja w tym czasie też nie próżnowałem więc zapowiada się ciekawie :)

    Sith, nie wnosisz nic do tej dyskusji oprócz swoich hejtów w moją stronę. Na tych kontach na prawdę nie siedziałem ja więc tym bardziej ban był niesłuszny. Wszystko można było sprawdzić w logach ale co tam. W odpowiedzi od GO, dowiedziałem się że bardzo dobrze się pilnowałem i napewno byłem to ja. Równie dobrze można było przyklepać mi dużo większą liczbę kont, w ten sposób Administracja nadużyła swojej władzy! Jednym słowem dostałem bana za multi ze zgłoszonym kontem i za handel surowcami co nie jest zabronione w regulaminie :) SGO trzy razy liczył surowce rzekomo do odsyłki i za każdym razem wychodził inny wynik :D To jest dopiero profesjonalizm! :D na koniec ograbienie konta z deuteru a tym samym przy mojej flocie wymuszony urlop :)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Kulturalnie z tobą nie można dyskutować, bo gdy człowiek chce utrzymać poziom dyskusji, zaczynasz pajacować. Dałeś już popis w dziale DiD jakiś czas temu, dajesz popis i w tym temacie. A skoro nie można po ludzku, to trzeba po waszemu, Towarzyszu Leyto. Zresztą, fajnie czytać jak się miotasz. W jednym miejscu piszesz, że będziesz grać jak chcesz (dział DiD) w drugim, że ban niesłuszny - widać tutaj brak konsekwencji.
    Mało tego. Pewien czas temu próbowałeś mi wmówić, że grałeś ze mną na innym Uniwersum w jednym sojuszu, a zatem: grałem na u39 (bez sojuszu), na u40 potem na u69 i teraz na Nekkar. Moment grałem na Zagadrze i na Orionie - na obu tych serwerach zapomniałem się zalogować i konta się skasowały. I nie pamiętam bym z jakimś Tomkiem, lat 27, prawie łysym grał.
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8306815#post8306815
    I z uwagi na ten fakt, tj. fakt wmawiania, jesteś średnim partnerem do dyskusji. Do hejtowania zaś obiektem wybornym.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Co Ty możesz wiedzieć co robiłem skoro nie dostałem od wa nawet skana? Zwykła nagonka na moją osobę, twierdzicie że ta rozmowa poszła do GO i dostałem za to bana.. Jeśli nie doszło do wymiany to w jaki sposób jestem winny? Tym że Jumek złożył mi propozycję z której nie mogłem skorzystać? :D Chciał się dogadać przez telefon ale mu nie wyszło więc teraz tłumaczy to w ten sposób :thumbup: Sprawdź dla własnego spokoju migracje konta i przymusowe urlopy jakie miały wtedy miejsce :) Po prostu sprawdz i wrzuć to tu, może jak zaczniesz kopać to zobaczysz więcej i przestaniecie wciskać kit z kryształami w veto.


    To już koniec debaty? myślałem że dacie mi szanse rzucić więcej światła na nasze ASy :)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emeryt_2016 ().