TajemniczyMagZielarz [ZLMRZ] & Terror [RLR] & Queen Baelish [Winter] & John Snow [Winter] vs. edol [WOLF] & Widmo [BOSS] & Bllizna_Oddam [BOSS] & Wandal [BOSS] & Brzydki [SBW] 27 020% TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Agresorom gratki jeśli faktycznie tak sobie to zaplanowali a nie była to kwestia przypadku a sama akcja nie rozgrywała się w ciągu paru h bo takie słuchy do mnie doszły( tzn,że to spontan a nie akcja)

    Obrońcą SzO, która ma już miejsce :)
    Blizna dobra decyzja jako jedyny z boosów nie zostaniesz złapany nowemu właścicielowi towjego konta życzę lepszej organizacji przy wysyłaniu recków

    pozdrawiam
    Provocator
  • BeLikeJames napisał(a):

    Agresorom gratki jeśli faktycznie tak sobie to zaplanowali a nie była to kwestia przypadku a sama akcja nie rozgrywała się w ciągu paru h bo takie słuchy do mnie doszły( tzn,że to spontan a nie akcja)

    Obrońcą SzO, która ma już miejsce :)
    Blizna dobra decyzja jako jedyny z boosów nie zostaniesz złapany nowemu właścicielowi towjego konta życzę lepszej organizacji przy wysyłaniu recków

    pozdrawiam
    Provocator
    Pomyliłeś agresorów z obrońcami
    złapany? Przez kogo? lepszej organizacji przy wysłaniu recków?
    Kim ty jesteś że takie rzeczy do mnie piszesz
  • Bllizna napisał(a):

    BeLikeJames napisał(a):

    Agresorom gratki jeśli faktycznie tak sobie to zaplanowali a nie była to kwestia przypadku a sama akcja nie rozgrywała się w ciągu paru h bo takie słuchy do mnie doszły( tzn,że to spontan a nie akcja)

    Obrońcą SzO, która ma już miejsce :)
    Blizna dobra decyzja jako jedyny z boosów nie zostaniesz złapany nowemu właścicielowi towjego konta życzę lepszej organizacji przy wysyłaniu recków

    pozdrawiam
    Provocator
    Pomyliłeś agresorów z obrońcamizłapany? Przez kogo? lepszej organizacji przy wysłaniu recków?
    Kim ty jesteś że takie rzeczy do mnie piszesz
    Edytowałem "Agresor" jest w tym wypadku Obrońca ale jak widać treść nie została wysłana.

    wybacz ale nie będę szczekać, dla mnie jest to czytelne.
  • I to się nazywa tarcie tytanów , a nie "ST" chwalenie się co kto skarmił + jakieś linki z filmikikami z yt co ich nikt nie ogląda .

    Gratuluje taki i tylko takie posty powinny być w dziale ST a nie 99% to przerost formy nad treść. A tu trzeba treści nad formę.

    8/10 za akcje i zazdro :)

    gramy dalej !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez TakBywa ().

  • No Blizna piękna akcja wszystkim obrońcą naprawdę wielkie gratulacje zgrania jest na co patrzeć :popcorn: :popcorn: :popcorn: to jest właściwy :bicz: na Terrora. Pozostali atakierzy dostali solidnego pstryczka, czuli się pewnie bo zgrani ale to nie wszystko co potrzeba do udanej akcji. Oby lekcja nie poszła w las. Blizna jak ty skończysz grę to będę musiał się trochę postarać żeby mnie ktoś w recki zasadził. Z tego co widzę to tylko ty potrafisz ładnie złomować, może się mylę ale tak to wygląda w mojej ocenie. Jeszcze raz wielkie gratulacje obrońcą i przetapiajcie bo jest co :) atakierom szo i szybkiego powrotu do do formy, Terrror raczej szo nie potrzebuje połowę już pewnie postawił na nowo :) :D.