Piter_IT vs. zwierzak170 [N C] OBRONA PLUS od rana wloty dofarmiające 1593%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Piter_IT vs. zwierzak170 [N C] OBRONA PLUS od rana wloty dofarmiające 1593%

    Witam :)
    Gość bardzo dziwny heheheh najpierw mnie zeskanował potem kombinował kampił na układzie w 5i 6 gali
    Najciekawsze jest to że jak zobaczyłem że zezłomował obronę (zerknąłem po wiadomości od Lukosa że chyba ktoś go dobił) zobaczyłem masę surowców ale w stoczni odbudowujące się GSy Poleciałem po to ale po obserwacji wywnioskowałem że koleś kampi i kombinuje wiec na jakieś 10 min przed wlotem opóźniłem i obserwacje sie potwierdziły Koleś czekał na innej gali abym doleciał wtedy klik i wydobył by ze stoczni odbudowane Gsy i miałby satysfakcję że w topiłem wiec ..cofnąłem wszystko i czekałem spokojnie na okazję
    Jakież było moje zdumienie jak wracając od córki do domu zerknąłem na ogame a tam lecą Gsy na zniszcz księżyc heheheh i to wszystkie w jednym slocie có nie pospałem dzisiaj za dużo ale warto było efekt poniżej.
    Rano w pracy patrze zero aktywki a gość znów wysłał domnie tym razem 1 gsa na nisz -myśle albo dziwak albo coś mu sie ze stykami zwarło skanuje układ a tam w diabła surki a na ksiezycu ledwie chyba co wybudowane ponad 7 tyś dt wiec lot na ksieżyc plus 2 sloty na surke - weszło to jeszcze 2 sloty i..też weszło wiec myśle że chyba już dostał wystarczającą lewatywę ale to się okaże bo widze że to jakiś mruk total Zero reakcji po ataku 1 i potem na bank coś ze stykami się przegrzało ale to jego sprawa może lubi mieć rozwolnienie to ja mu to będę załatwiał od czasu do czasu
    Pozdrawiam sojusz i wszystkich co się bawią tą grą :)z dostawcami dexu oczywiście - nie mogę o nich zapomnieć byłoby to brzydkie :)
    a teraz to co fajne:


    Dnia 03-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Piter_IT
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 58
    _________________________________________


    Obrońca zwierzak170 [N C]
    ________________________________________________


    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1
    Gwiazda Śmierci 210
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Piter_IT
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Obrońca zwierzak170 [N C]
    ________________________________________________


    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Recykler 1 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 209 ( -1 )
    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 580.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 88.500.000 metalu i 70.800.000 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 1593%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    88.500.000 Metalu i 70.800.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -290.000.000
    Kryształ: -232.000.000
    Deuter: -58.000.000
    agresor stracił łącznie 580.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 83.500.000
    Kryształ: 66.800.000
    Deuter: -1.000.000
    obrońca zyskał łącznie 149.300.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zwierzak170 ().

  • Najciekawsze jest to że Gość nie dość że nie potrafi przegrywać w tą gre to zachowuje sie jak [ciach] teraz wysyła na mnie na atakuj 1 recyklera na 5 dni Nie dość że to co sobą przedstawia to żenada to jeszcze totalny [ciach] Niestety są ludzie i [ciach] a ja trafiłem na tego drugiego

    Administrator Forum Toadie:
    Obraźliwe treści usunięte
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...