"TOP ŁAN" Cesarz Lucyfer [BOSS] Vs. Artemis 5098.09% "TOP ŁAN"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • "TOP ŁAN" Cesarz Lucyfer [BOSS] Vs. Artemis 5098.09% "TOP ŁAN"

    Witaaaam .... Ponownie ...

    Dzisiaj rzecz niebywałą się stała ... Otóż "TOP ŁAN" wraca do moich rąk ... Okej, okej, to top 1 akurat należy do "Gameforge" bo obrońca wy-wiosłował co do recka tak czy inaczej być ni mogło chodź kilka chwil wcześniej również recki wylądowały na PZ ...

    Dla wszystkich szczekających fanów :faq: zanim napiszesz że starcie dla Obrońcy, Agresora, czy innego terrora :impra: przypominam że na końcu jest jakże magiczny napis "Obrońca ... Zniszczony" także oczywiście macie rację obrońca jest w plecy ja jeszcze bardziej ale u neigo RW ma kolor krwi popsutej przez antyrece a u mnie zielone niczym łąki trawą umajone ...

    NIE POZDRAWIAM !

    AVE BOSS !!!


    Dnia 28-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Cesarz Lucyfer [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 27.333
    Ciężki myśliwiec 1.233
    Lekki myśliwiec 124.688
    Okręt wojenny 3.688
    Pancernik 144
    Krążownik 5.788
    Sonda szpiegowska 88.888
    _________________________________________

    Obrońca Artemis
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 20.786
    Ciężki myśliwiec 72
    Krążownik 5.143
    Okręt wojenny 1.001
    Statek kolonizacyjny 16
    Recykler 8.745
    Sonda szpiegowska 457
    Pancernik 1.003
    Wyrzutnia rakiet 50
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Cesarz Lucyfer [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 22.028 ( -5.305 )
    Ciężki myśliwiec 1.088 ( -145 )
    Lekki myśliwiec 100.540 ( -24.148 )
    Okręt wojenny 3.687 ( -1 )
    Pancernik 144 ( -0 )
    Krążownik 5.742 ( -46 )
    Sonda szpiegowska 66.047 ( -22.841 )
    _________________________________________

    Obrońca Artemis
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 143.497.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 536.933.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 330.630.800 metalu i 179.178.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -84.889.000
    Kryształ: -58.516.000
    Deuter: -92.000
    agresor stracił łącznie 143.497.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 2.135.800
    Kryształ: 13.721.400
    Deuter: -42.981.000
    obrońca stracił łącznie 27.123.800 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    I Oby do naSTępnego ... po właściwej STronie ... Może nawet z zyskiem ? ...
  • No i jest [ciach] w tej grze. Sam użyłem anty recków,ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam że traci na spontaniczności. Nie ma już akcji z maarszu, później czekania godzinę czy dwie zbiorę nie zbiorę. Teraz krótka piłka masz kasę wygrywasz. Szkoda na prawdę szkoda dla gry , szkoda dla młodzieży która w to gra. Bo jak my wychowujemy młodych ludzi ? No pytam się jak ? Co że za kasę to nawet grać łatwiej :/ Sorry ale to powoli dla gry i całej otoczki robi się żenujące...


    Lucek ja ci gratuluje ze szczerego serca, grasz dla fanu i to ci wychodzi, piękne są te Twoje akcje, no cóż jednak szybszych recków za hajs nie kupisz ( jeszcze ).

    Obrońcy gratuluje sporego portfela, lub współczuje spłacania karty kredytowej. Bo postawienie tylu recków to nie drobna kwota.

    Administrator Forum Toadie:
    Wulgaryzm
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Dla mnie ludzie którzy wymiatają bo są kasiaści są tylko takimi gburami ubranymi w złote szaty i nie mam dla nich szacunku. Na wszystkich przyjdzie kiedyś kres, a największą satysfakcją jest złomowanie "Antytopek" :D. Pozdro dla tych co nie dają kasy, a i tak sobie radzą. Tak czy inaczej- dla obrońcy Szo, a agresora gratki ;).
  • Mocny.Zawodnik napisał(a):

    Jeśli agresor był offline przez cały czas i go złapałeś to graty.. jeśli jednak był online to nie ma czego gratulować bo to wtedy Ty dałeś się złapać.. starcie ładne .. solo ponad 1000% to.juz ładnie .. pozdrawiam
    nie to zebym strasznie kochał Lucusia ale drazni i irytuje mnie takie cos ze ktoś dal się zlapac jeśli obronca był online nie zrobil podstawki ani nic wiec ... tak czy tak wygranym w tym starciu jest agresor to ze obronca zebral zlom nie czyni go wygranym ludzie hello ... czy zlom zebral obronca czy tez mogl gość który by przypadkowo leciał na fsa na pz tego pana i by zebral to i tak i tak wygral agresor !!! wrrrr
  • Jeśli obrońca siedział i czekał na atak.. wiedząc że poświęci całą flotę ale jednak osłabi agresora.. wroga.. pozbawiając go znaczącej części mięsa armatniego.. samemu przy tym ponosząc po zbiórce jedną piątą strat agresora.. to jak możesz mówić że agresor jest zwycięzcą.. jeśli obrońca był online przed atakiem to jedynie pieniądze są zwycięzcą.. agresor nie złapał obrońcy w takim razie .. rozumiesz jeden z drugim że gratulujecie wysłania floty.. tylko i wyłącznie wysłania floty... O ile obrońca był na koncie.. możecie dawać "łapki w dół " i klaskać jak klakiery agresorowi.. ale taka jest prawda że jeśli obrońca był online to nie ma czego gratulować ani agresorowi ani obrońcy ..
  • MlodyT napisał(a):

    Obrońcy nie było na koncie, nie latam na ludzi którzy są online, chyba że to kontra :)
    "Witaaaam ...


    Oczywiście jak w temacie TOP 1 SOLO tak jak u terrora nie trzeba liczyć pk. bo to SOLO
    Agresor zalogował chwilę przed wlotem upchnął trochę surowca w stocznie liczyłem się z tym że przeklika coś tam obrony dodałem sobie SS żeby były mniejsze straty niestety zbyt mało żeby się przebić i jest jak jest = remis "

    Skoro nie latasz to kto to napisał? Czy może ktoś ci konto zasiada??? Może go w końcu się tobą zajmą???
  • Kto by się tam spodziewał po Tobie czytania ze zrozumieniem... No więc nie startuję na kogoś kto jest online, tamten pan zalogował podczas opóźniania ale niech będzie, [ciach] to proszę uprzejmie

    Klik

    Dla Leniwych


    Pokaż spoiler

    Artemis28.03.2018 18:59:12
    Gratuluje...
    Ale przy mojej pieknej kobiecie zapominam o calym swiecie ;)
    Sorry.. podbiore troche recy bo bedzie Sz/o
    Pozdrawiam.. ;)


    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
  • Ludzie pisza ile to obronca wydal na recki i ze go to zabolalo po portfelu a prawda taka ze nie siedzicie u niego w kieszeni i guzik wiecie :P Ile by go to nie kosztowalo wazne jakie wynik koncowy :evil: Kazdy z topki uzywa AM za PLN w taki lub inny sposob ale wszyscy :saint:

    Obroncy niech przetapia a agresorowi lizaka :popcorn:
    ~~U.Retro~~
    U.60 GROM
    U.Quantum TEREFERE
    U.Ursa AKUKU
    U.Xanthus TEREFERE
    U.Zibal TEREFERE & G_C_T
    itd.
  • Ale o co Wy sie tak w ogole spieracie? Agresor jest zwyciezca bez dwoch zdan. Pyrrusowe zwyciestwo to rowniez zwyciestwo. Jak to powiedziala owa postac

    "Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"

    Gratulacje obu stronom, agresorowi % a obroncy malych strat jak na taki dzwon.


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Lucek, wielkie gratulacje ode mnie, sam bym miał mieszane uczucia z dotarciem do celu w takim przypadku, ale wiadomo ze to spontan. Szkoda że nie zebrałeś nic surowca, inaczej by to starcie na pewno wyglądało. Obrońca brzydko się zachował bo i brzydkie są zasady tej gry. Ale faktem jest że wszyscy w różnej mierze korzystamy z zasobów pieniężnych, aby wzmocnić te nasze cyferki bo jest przyzwolenie i nie wiem jak sam bym zadziałał w podobnej sytuacji. Ja zawsze się liczę z tym, że złomu mogę nie zebrać po zniszczeniu obrońcy i biorę tą ewentualność pod uwagę. Ty Lucku też zapewne ją brałeś, tym bardziej wielkie gratulacje dla Ciebie, bo to pokazuje że nie tylko zysk się liczy...

    Sojuszniku wielkie gratulacje dla Ciebie za zapewnienie nam spektaklu (choć kilku minutowego) pt "top 10 spada we flotach o 500 pozycji".

    Obrońcy autodestrukcji...

    Agł
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P
  • hahaha mlodyT sie rozbil , gratki % i tyle w temacie , nie kazdy uzywa anty w topce , macie screena ilez to am mam na swoim koncie top 2 na uni Zibal od jakis 10 dni tyle mam i ani grosza wiecej :P .

    gyazo.com/79f79104553683f77f1a82daf8fd6bc6

    dodam iz jedyne co skracam i skracalem za anty to astrofizyka , oraz mam na kazdej planecie po 20 % dopalaczy surowki reszta pkt to tzw farmingi , mocne eko no i oczywiscie zlomowanko nie jedno. [ciach] Pozdro wszystkich trzymajcie sie Bossy , szanuje Was za fajna rywalizacje , za slowne przepychanki przepraszam co zlego to nie ja :D .

    Administrator Forum Toadie:
    Nieregulaminowe treści
    TTG ! :popcorn: