Podniesienie Eko oraz zmniejszenie spalania? dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Podniesienie Eko oraz zmniejszenie spalania? dyskusja

    Temat zaczerpnięty z innych universów, w tym z Wasat, na którym gram aktywniej flotą.
    Skoro otworzyła się szansa na podniesienie eko, to sądzę, iż Libra też chciałaby się na to załapać.
    Podniesienie eko, czy obniżenie spalania opłaca się wszystkim. A na pewno warto zrobić ankietę i zapytać graczy, co o tym myślą.
    Napiszcie co myślicie. Moim zdaniem nikomu nie zaszkodzi jak to przegłosujemy.
    Apeluje do flociarzy żeby nie torpedowali wyższego eko. Jak górnicy wykopią więcej, to będziecie mieli okazje więcej zarobić. Obniżone spalanie to też tańsze fsy i więcej dexu zostanie na badania, czy handlarza.
    Temat otwarty. Piszcie co myślicie.
    I raz, dwa, trzy...
    Powrót do nałogu...
    Spica ON
  • No podniesienie eko się opłaca każdemu.
    Zmniejszone spalanie też bardzo nam się podoba :)
    Skoro są możliwe ankiety i odbywają się na innych uniach, to my też poprosimy.
    Z resztą będzie ankieta, każdy będzie mógł zagłosować.
    My nie jesteśmy takimi niewdzięcznikami jak na u 68 :D
    @Art nie zapomnij o Librze z tą ankietą.



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Truck driver napisał(a):

    Moze od razu puscic taka ankiete dla kazdego uniwersum i potem tylko czekac na fuzje? Jak sie bawic to sie bawic :E
    Wszystkich nie pofuzjujesz, bo nadal zostaną różne prędkości flot.
    Wątpię żeby brać uninjna zgodziła się u nas na podniesienie speeda flot do 3 :E
    Ale co do meritum masz rację. Jeśli na innych uniach też ludzie będą chcieli podnieść eko i obniżyć spalanie, to czemu ich o to nie zapytać :)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • AmstelL napisał(a):

    Wszystkich nie pofuzjujesz, bo nadal zostaną różne prędkości flot.
    Wątpię żeby brać uninjna zgodziła się u nas na podniesienie speeda flot do 3
    Ale co do meritum masz rację. Jeśli na innych uniach też ludzie będą chcieli podnieść eko i obniżyć spalanie, to czemu ich o to nie zapytać
    Wlasnie tylko o te meritum mi chodzilo, zeby juz ujednolicic to spalanie i eko dla kazdego uni na jednakowy poziom a predkosc flot bylaby tylko rozna, zeby latwiej bylo o fuzje.
  • AmstelL napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    Moze od razu puscic taka ankiete dla kazdego uniwersum i potem tylko czekac na fuzje? Jak sie bawic to sie bawic :E
    Wszystkich nie pofuzjujesz, bo nadal zostaną różne prędkości flot.Wątpię żeby brać uninjna zgodziła się u nas na podniesienie speeda flot do 3 :E
    Ale co do meritum masz rację. Jeśli na innych uniach też ludzie będą chcieli podnieść eko i obniżyć spalanie, to czemu ich o to nie zapytać :)
    u nas była taka ankieta jako pierwsza w grudniu na u68 gdzie przegłosowane zostało wprowadzenie podniesienia eco i bardzo dobrze bo się trochę ożywiło i wiele kont co były na wiecznych upach gra teraz nie licząc kilku co się ufukali na podniesienie eco i zrezygnowało z gry oddając konta innym i dalej ktoś gra :D druga ankieta była na Nekkar gdzie kilku graczy agitowało ankietę wysyłając po wszystkich pw że nie zgadzaj sie na podwyższenie eco propagowali x1 z mottem " jak bym chciał grać na wyższym eco to bym sobie konto założył na Q lub Spicy" tylko że nikt nie zjarzył że wtedy nie mieli takiego wyboru :D a kilku się strasznie upierało za x1 i w końcu ankieta przegrała a nie którzy z tych co tak bronili się przed zmiana eco że doprowadzi ich do obumierania uni i rezygnacji masowych graczy po kilku dniach zakończyli grę z innych powodów zostawiając nekkar z x1 buhahaha z konfiguracja taką że są teraz nie parowani w Fuzji bo jedyne unie z x1 są zbyt młode i za słabe 8o BRAWO !!!! dla wybitnych umysłów z Nekkar
    Podniesienie eco daje nowego kopa dla graczy zgodnie z ideą teraz pójdę do przodu XD a jedyny minus i tego się bali topowi flotowcy że co tydzień będzie teraz jakiś econom brał go w statach XD
  • Dylak napisał(a):

    To jak już rozważamy wszystkie opcje to ładowność sond też można by obgadać. :)
    Można.
    Tylko ja chciałbym wiedzieć, jak wtedy dokładnie jest z bashem. Czy przypadkiem rozbicie sond dla zrobienia PZta nie wlicza się do basha.
    Jak najbardziej do obgadania.

    edit
    Już wiem. Robienie pzta nie wlicza się do basha. Więc jeśli będzie taka opcja, to osobiście jestem za.



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AmstelL ().

  • AmstelL napisał(a):

    Dylak napisał(a):

    To jak już rozważamy wszystkie opcje to ładowność sond też można by obgadać. :)
    Można.Tylko ja chciałbym wiedzieć, jak wtedy dokładnie jest z bashem. Czy przypadkiem rozbicie sond dla zrobienia PZta nie wlicza się do basha.
    Jak najbardziej do obgadania.

    edit
    Już wiem. Robienie pzta nie wlicza się do basha. Więc jeśli będzie taka opcja, to osobiście jestem za.
    farmienie sondami po 17 razy na godzine tez sie do basha nie zalicza ..i jestem na NIE!!!!! bo wszystkie farmy mi wyczyscicie tryliardem sond!!!
    tylko VICIA !!!
  • litek. napisał(a):

    AmstelL napisał(a):

    Dylak napisał(a):

    To jak już rozważamy wszystkie opcje to ładowność sond też można by obgadać. :)
    Można.Tylko ja chciałbym wiedzieć, jak wtedy dokładnie jest z bashem. Czy przypadkiem rozbicie sond dla zrobienia PZta nie wlicza się do basha.Jak najbardziej do obgadania.

    edit
    Już wiem. Robienie pzta nie wlicza się do basha. Więc jeśli będzie taka opcja, to osobiście jestem za.
    farmienie sondami po 17 razy na godzine tez sie do basha nie zalicza ..i jestem na NIE!!!!! bo wszystkie farmy mi wyczyscicie tryliardem sond!!!
    Z tego co kojarzę każdy zielony raport się liczy jako atak, więc czy atakujesz 6 razy sondami czy 6 razy konwencjonalną flota nie robi różnicy :) A przydatne jak trzeba na szybko przenieść parę kk bo brakło na kopalnie/teleport :) Generalnie jestem za nawet przeciw! Eko, pojemność ss i spalanie przez 2 dla wszystkich po za Starkiem. Jemu odwrotnie eko przez 2, a spalanie razy 2!
  • Ataki na idlery oczywiście bez basha.
    Ataki na aktywnych, raczej chyba wszędzie są bashem.
    Tylko jeżleli napadnięty basha nie zgłosi, to nigdy bana nie będzie :D To się nie dzieje z automatu.
    I tylko i wyłącznie poszkodowany, może to zgłosić.
    Wiem, bo dzięki temu jeszcze nie mam kasacji :D

    W każdym razie sondy sondami, a eko i obniżone spalanie to druga kwestia.
    Jak te wszystkie rzeczy wylądują w ankiecie to będzie można zdecydować :)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Żeby każdy był zadowolony to trzeba podnieść eko oraz obniżyć spalanie. Przy takich flotach jakie tutaj latają będzie to jak manna z nieba, a górnikom przyda się lepsze eko będą mogli sobie dalej stawiać swoje kopalenki.

    A bym zapomniał i Stark będzie miał na kolejne levele fuzyjnej
    桦树
    斯摩棱斯克穿刺者
  • mi się obecna specyfikacja podoba, przy eko 7x będę musiał więcej dt na planetach trzymać i nie wiem czy stać mnie na taki wydatek ;P do tego nie nadążę faremek obrobić bo co transy wrócą to farma się zapełni.. I wgl to jestem za zmniejszeniem eko do 2x żeby Wam wszystkim było gorzej.
    tylko VICIA !!!
  • x1,x1 jest na nekkar idzcie tam :) złatwoscią tam znajdziecie konta a po kilku miesiącach będą płacze że tam się wszyscy pushują bo przy x1 to każdy kombinuje by zdobyć jakiekolwiek surowce :)
    Liciu dasz radę sam zauważyłeś że nie będziesz miał czasu ogarnąć konto to pomyśl że ci co mają multi tez nie będą ogarniać wiec dużo pujdzie kont na urlop :) bo nikt nie będzie wstanie wystawiać pushów po kilka kkk :) a przy x1 to jest jakaś masakra
  • AmstelL napisał(a):

    No podniesienie eko się opłaca każdemu.
    Zmniejszone spalanie też bardzo nam się podoba :)
    Skoro są możliwe ankiety i odbywają się na innych uniach, to my też poprosimy.
    Z resztą będzie ankieta, każdy będzie mógł zagłosować.
    My nie jesteśmy takimi niewdzięcznikami jak na u 68 :D
    @Art nie zapomnij o Librze z tą ankietą.
    Na ankietę przyjdzie pora w kwietniu. Teraz mam już 3 inne oczekujące Universa i to je chce popchnąć najpierw.
  • AmstelL napisał(a):

    No podniesienie eko się opłaca każdemu.
    Zmniejszone spalanie też bardzo nam się podoba :)
    Skoro są możliwe ankiety i odbywają się na innych uniach, to my też poprosimy.
    Z resztą będzie ankieta, każdy będzie mógł zagłosować.
    My nie jesteśmy takimi niewdzięcznikami jak na u 68 :D
    @Art nie zapomnij o Librze z tą ankietą.
    chyba ci się coś pokiełbasiło <X u68 przyjął podwyższenie eco i jest super to Nekkar płakał że chce zostać przy x1 ;P bo zwiększenie eco doprowadza do wymarcia uni :D sforsował ankiete i odrzucił podniesienie eco przez kilku flociarzy co większość jest na urlopach albo już zakonczyli grę z innych powodów