Neska [ZZL] vs. kyjo28 [DIN] - 2522% (RIPOSTA NA RIPOSTĘ)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Neska [ZZL] vs. kyjo28 [DIN] - 2522% (RIPOSTA NA RIPOSTĘ)

    Witam w moim kolejnym starciu
    Jest to starcie z gatunku ,, ...i po co ci to było chłopie" :) ale po kolei od początku:
    Po poprzednim starciu z graczem kyjo uaktywnił się jego rzekomy kolega pewnie wielu z was znany niejaki Exterminator. Najpierw kilka niewinnych skanów potem pogróżki na pw jak to on mnie nie zniszczy i w ogóle, że w zasadzie powinnam już skasować konto. No ok, ambitny facet co mu będę burzyć marzenia, zawsze to warto mieć jakiś cel w życiu. Tym razem faktycznie okazał się ambitny i nad wyraz wylewny na pw. Opisał, że zrobił symulacje mojej obrony i floty i wysyła atak na kolonie i faktycznie wysłał 1,4k GSów ale po kwadransie zawrócił że niby nie ma czasu... no czas to teraz luksus nie każdemu dany.
    Po 2 h zalogowałam się a tu 14 slotów na czerwono! Obcy atakują pomyślałam :)
    Sprawdzam a tu były Terminator i moja ofiara kyjo rakietują na calego mi kolonie. Wolno to im szło jakoś więc nadkruszyli tylko trochę wyrzutni i kilka gausów dalej robiłam przeciw rakiety. Chłopaki się zawzięli bardzo bo od południa do 21szej tak graliśmy w rakietki aż mi się surowiec skończył na antyrakiety. Z pomocą pospieszyli:

    niezawodny jak zwykle wkfranki z NoM oraz QuiGonJinn z ZZL i podesłali nieco stali i paliwa na obronę co pozwoliło zachować ponad 5k plazm nietkniętych.
    Paranoja, żebym musiała bronić obrony!!! Trzeba przyznać rozsierdziła mnie natarczywość tego duetu na poważnie ;)
    Wrzuciłam urlop aby nieco ochłonąć.
    Z zimną głową wymyśliłam co następuje: skasować obronę aby zabrać argument agresorom, przetopić na niszczyciele i dokonać akcji odwetowej w postaci zrakietowania obrony obu panom.
    Kilka dni później nadarzyła się okazja, flota znów stała na planecie. Błyskawiczny teleport i atak ale 9 min przed atakiem kyjo przypomniał sobie, że ma flote i po zalogowaniu się dał dyla. No cóż niszczarki wolne są i palą trzeba było szukać szczęścia gdzie indziej.
    Ku mojemu zdziwieniu kyjo wysłał ze 4 fale rakiet w goła kolonię!!! Faktycznie ambitny. Gdy zapytałam do czego strzela skan poszedł od extermita i info na pw:
    EXTERMINATOR 16.03.2018 10:00:41
    NIE BO JE..BNE SMIECHEM. OBRONE SPRZEDALA :D
    Cieszę się, że udało mi się tak rozbawić byłegoterminatora :)
    Potem była chwila urlopowania się i dziś rano zdjęłam urlop i tradycyjnie skan do kyjo tym bardziej, że na moonie dla odmiany paliła się lampa na żółto.
    Flota stoi w pełnej krasie bez obrony w sumie, na matce cisza no to lecim. Zamiast niszczarek poszły pance o kilkanaście min szybszy atak w sumie tyle ile mi brakło ostatnio, już nawet nie o zysk szło a o zemstę...
    Złom zebrany nawet przyjemny zysk wyszedł. Efekty poniżej :) jak to mówią co się odwlecze i tak dalej ;)

    Starcie oczywiście dedykuję swojemu sojuszowi ZZL
    Tradycyjnie też pozdrawiam byłych sojuszników ale nadal przyjaciół z NoM a w szczególności:
    DeaCassandrę, Kvasira, chemikosa agentosa ;), Maximusa, Syrenkę, wkfranka oczywiście, donia i resztę wesołej ekipy

    Dla kyja nuta w RW na otarcie łez i chwilkę chillout'u :)






    Agresor Neska [ZZL]
    ________________________________________________


    Pancernik 21.411
    _________________________________________


    Obrońca kyjo28 [DIN]
    ________________________________________________


    Mały transporter 4.900
    Duży transporter 83
    Lekki myśliwiec 30
    Ciężki myśliwiec 12
    Krążownik 5
    Okręt wojenny 175
    Recykler 128
    Sonda szpiegowska 500
    Bombowiec 6
    Niszczyciel 3
    Gwiazda Śmierci 28
    Pancernik 3
    Wyrzutnia rakiet 368
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Neska [ZZL]
    ________________________________________________


    Pancernik 20.363 ( -1.048 )
    _________________________________________


    Obrońca kyjo28 [DIN]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    4.286.685 Metalu, 1.407.411 Kryształu i 9.578.154 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 89.080.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 316.191.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 134.207.500 metalu i 118.050.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 15.272.250 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 107.054.185
    Kryształ: 77.538.211
    Deuter: -6.141.846
    agresor zyskał łącznie 178.450.550 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -165.307.685
    Kryształ: -128.131.411
    Deuter: -38.024.154
    obrońca stracił łącznie 331.463.250 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    C
    Problem nie jest problemem. Problemem jest Twoje podejście do problemu...
    kap. Jack Sparrow
  • nawet nie wiesz jak mnie rozbawiłaś opisem tej akcji :) piosenka też dobrana w punkt :D ciekawe czy słoneczko zaskoczy o co kaman?
    Oczywiście gratulacje uporu, %, zysku no i zemsty... panowie chyba są kawalerami i nie wiedzą co to znaczy wściekła baba i z czym to się wiąże ;) tradycyjnie szo skoro buduja i zostawiają to daj im boziu jak najdłużej w takim stanie :)
    Pozdro
    BEST SOLO 3976% jestem tak stary, że moje rekordy na ogame są kasowane ;)