nscr [Pac-Man] & EncePence [Pac-Man] & dziadzia komornik [Pac-Man] & krzychu1992-oddam [Pac-Man] & leczo [Pac-Man] vs. Krogulec [PZT] 35584.02%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • nscr [Pac-Man] & EncePence [Pac-Man] & dziadzia komornik [Pac-Man] & krzychu1992-oddam [Pac-Man] & leczo [Pac-Man] vs. Krogulec [PZT] 35584.02%

    dzien dobry

    akcja od soboty, szaman zdjal wszystkie muny i wyszla flotka, krogulec zawrocil, przeliczylismy to i szykowalismy sie na akcje
    PZT dogadalo sie z Psychoza i doszedl scenariusz ze beda bronic krogulca lub kontrowac lub co tam im do glowy przyjdzie. przyfrunal slojek, wilku i pazu, a sam krogulec zniknal gdzies tam na dalekim planie, w sama akcje po naszej stronie bylo zaangazowanych 11 graczy.
    NIestety dla mnie do starcia nie doszlo, wbrew rozsadkowi liczylem na te samobojcza bitwe :E
    PZT wyslalo Psychoze na nowo ulepionego muna sugerujac mu ze tam wraca flota :?: :?: :quasi: :quasi:
    slojek nie mial pojecia jak sie zaczela cala akcja ze spadly oba muny i pytal kilka razy gdzie wraca flota ci caly czas twierdzili ze mun, jakies kompletne kuriozum i nieogar dlatego slojek skupil uwage na munie nie na planecie a my wpadlismy do krogulca we wlasciwym czasie. Wszystko pod nosem najwiekszych flot najlepszych graczy na uni

    Dziekuje szamanowi ktory wpadl w jakis amok i walil te muny jak tylko mu nowe robili nonstop przez 3 dni :) gdyby nie jego działania i determinacja to nie byloby zadnych akcji. Ten stek mial byc jego, planowany przygotowany i zrealizowany, ja mialem tylko dolozyc flotke, ale nabralo to takich rozmiarow jakich nabralo i skonczylo sie tak a nie inaczej.

    Sojuszowi ktory w dobe klepnal gore reckow

    zlom bez kilku baniek nasz.

    cyber tez byl przekonany ze nas zalatwi zanim my zalatwimy krogu wiec wyslal slojki na muna

    cyber napisał(a):

    Cyber
    18.03.2018 20:18:17
    nic tam ogarniecie XD

    PAC - MAN

    nie pozdrawiam

    .
    :evil: :evil: wasz bog z wami :evil: :evil:






    Dnia 20-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor nscr [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 1.559.718
    Krążownik 78.760
    Pancernik 193.769
    Niszczyciel 200.544
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Agresor EncePence [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Mały transporter 60.000
    Lekki myśliwiec 361.000
    Krążownik 50.000
    Okręt wojenny 6.000
    Niszczyciel 50.000
    Pancernik 60.000

    _________________________________________

    Agresor dziadzia komornik [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 4.400
    Lekki myśliwiec 201.100
    Ciężki myśliwiec 109.480
    Krążownik 15.540
    Okręt wojenny 2.763
    Pancernik 105.613

    _________________________________________

    Agresor krzychu1992-oddam [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.019.370
    Ciężki myśliwiec 2.000
    Okręt wojenny 20.000
    Pancernik 180.000
    Krążownik 350.000

    _________________________________________

    Agresor leczo [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.806
    _________________________________________

    Obrońca Krogulec [PZT]
    ________________________________________________

    Duży transporter 25.048
    Lekki myśliwiec 52.771
    Ciężki myśliwiec 4.063
    Krążownik 5.608
    Okręt wojenny 10.526
    Bombowiec 15.952
    Satelita słoneczny 29.306
    Niszczyciel 47.353
    Gwiazda Śmierci 30
    Pancernik 44.611
    Wyrzutnia rakiet 10.509
    Lekkie działo laserowe 214
    Ciężkie działo laserowe 126
    Działo Gaussa 1.208
    Działo jonowe 1.567
    Wyrzutnia plazmy 1.210
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor nscr [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 1.505.596 ( -54.122 )
    Krążownik 77.765 ( -995 )
    Pancernik 193.653 ( -116 )
    Niszczyciel 200.464 ( -80 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor EncePence [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Mały transporter 57.909 ( -2.091 )
    Lekki myśliwiec 348.740 ( -12.260 )
    Krążownik 49.413 ( -587 )
    Okręt wojenny 5.974 ( -26 )
    Niszczyciel 49.969 ( -31 )
    Pancernik 59.955 ( -45 )

    _________________________________________

    Agresor dziadzia komornik [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 4.400 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 194.305 ( -6.795 )
    Ciężki myśliwiec 106.441 ( -3.039 )
    Krążownik 15.360 ( -180 )
    Okręt wojenny 2.762 ( -1 )
    Pancernik 105.550 ( -63 )

    _________________________________________

    Agresor krzychu1992-oddam [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 984.515 ( -34.855 )
    Ciężki myśliwiec 1.934 ( -66 )
    Okręt wojenny 19.986 ( -14 )
    Pancernik 179.878 ( -122 )
    Krążownik 345.872 ( -4.128 )

    _________________________________________

    Agresor leczo [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.806 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Krogulec [PZT]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    266.706.998 Metalu, 85.209.257 Kryształu i 55.749.613 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 688.097.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 13.103.593.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.958.853.600 metalu i 1.599.548.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 407.665.868 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    847.743.600 Metalu i 488.438.400 Kryształu





    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • Miało być wielkie bum i jak widać nic z tego nie wyszło.
    Komunikacja zawiodła i to bardzo.
    Krogulec wprowadził nas i Psychozę w błąd co do miejsca lądowania floty i wyszło jak wyszło.
    Sporo kombinowania, dużo spamu i wyszedł zwykły stek.

    Chcieliśmy pomóc koledze w odbudowie ale wbił urlop. Mam nadzieje że niedługo do nas wróci bo to tylko gra i nic więcej chodź niektórzy chyba traktują ją zbyt poważnie - co nie nscr?


    Pozdrawiam chłopaków z Psychozy za chęć pomocy!
    Moich Złych Typów za zaangażowanie bo działo się spoko i każdy chciał dołożyć cegiełkę że tak powiem.

    Szkoda sojusznika ale czasem i tak bywa.

    Pozdrawiam i do następnego.
    [PZT] Paru Złych Typów

  • oj Skryty Skryty, kochany mój kolego :D

    1. nie jesteś pierwszy który po przegraniu dużej operacji w którą zaangażował wiele czasu i środków/osób pisze że jednak spoko jest bo ktoś chyba traktuje tę grę zbyt poważnie XD
    2. owszem, kiedy angażuje wiele środków i co najważniejsze - czasu osób trzecich to staram sie to załatwić jak najlepiej potrafię aby osiągnąć cel, a w razie porażki mieć pewność że wykorzystałem calą swoją wiedzę, a cel ? zakładałem że zniechęcę Psychoze do obrony jeśli zorganizujemy pakę w starciu z którą ponieśliby ogromne straty, oraz taką ilość recków że wymiotłaby sporo PZ tym samym uniemożliwiając przeciwnikom odbudowę z PZ. PZ było na 99% nasze, na pewno wiesz dlaczego
    3. Wiem że slojek miał jeszcze inny plan który nie miał szans bo od początku wprowadziliście go w błąd. nie krogulec, gracz bez pojęcia o ogame, którego od 10 dni z szamanem farmiliśmy na potęgę a jego odpowiedzi jasno sugerowały że jego wiedza jest zerowa. To wy, najwięksi stratedzy PZT zabierający głos w każdym starciu i wygrażający nie jednemu graczowi jak to jego finał zakończy się w reckach, nie poinformowaliście slojka jaki rodzaj akcji trwa, ile munów spadło, podstawowa wiedza w tej sytuacji. Gdybyście mu o tym powiedzieli to udzieliłby wam lekcji ogame i wyjaśnił dlaczego się mylicie a następnie poprowadził waszą akcję za was żeby mieć pewność że jest kontrolowana przez gracza z pojęciem o takich starciach.
    4. byłem gotowy zostać na tym PZ i zrobić za mięso dla sojuszowych GSów, nie ma aż takiego parcia na każdy pkt, jak piszesz, albo może mam już dosyć być mądrzejszy od takich teoretyków aktywnych jak wy :) sam nie wiem.

    5. pycha kroczy przed upadkiem panowie z PZT :) nie mylić z moją beczelnością i arogancją
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • Nscr tu nie chodzi o żal czy coś w tym stylu bo każdego kiedyś czeka koniec w ten czy inny sposób. Mnie jedynie śmieszą twoje wypociny które mi pisałeś na pw. Przeprosiłeś za to a ja nie wchodziłem z tobą w dyskusje bo „pijanego nie przegadasz”

    Nie dogadaliśmy się, ja tez myślałem że będzie to inaczej wyglądać.
    [PZT] Paru Złych Typów

  • Jako że zostałem wywołany to napiszę swój punkt widzenia na tą akcję.
    Po pierwsze nie wysyłałem Sloyka na moona i nie twierdziłem też że flota Krogulca wraca na niego. Nie wiem kto Sloykowi o tym pisał.
    Po drugie tych podstawowych jak twierdzisz informacji nie było, bo nie było ich od samego Krogulca (on w ogóle w komunikacji jest bardzo słaby).
    Po trzecie ja się nie uważam za żadnego stratega co nie znaczy że o grze pojęcia nie mam.

    Tak czy siak udało Wam się i dlatego gratuluję!
    LifeSpeedDeath
    Cyber
  • Nie trzeba bylo az takich akcji robic na Krogulca to zwykła farma. Pamietam jeszcze jak gralem w sojuszu SC gral tam taki APPROX gracz dodam w top 300 jechal tak Krogulca ze wbil urlop na stale :D Co do łamania zasady bash to misje niszcz nie sa wliczane mozesz Szaman walic dalej w muny i ci nic nie zrobia :) Pozdro chłopaki i kolejnych takich akcji :)
  • Lojty napisał(a):

    Nie trzeba bylo az takich akcji robic na Krogulca to zwykła farma. Pamietam jeszcze jak gralem w sojuszu SC gral tam taki APPROX gracz dodam w top 300 jechal tak Krogulca ze wbil urlop na stale :D Co do łamania zasady bash to misje niszcz nie sa wliczane mozesz Szaman walic dalej w muny i ci nic nie zrobia :) Pozdro chłopaki i kolejnych takich akcji :)
    Misje krogulca po graczu APPROX przejalem ja :) w szkole niezle smiechnal jak mu powiedzialem ze go mamy :)
  • wujek samo zło napisał(a):

    Nscr tu nie chodzi o żal czy coś w tym stylu bo każdego kiedyś czeka koniec w ten czy inny sposób. Mnie jedynie śmieszą twoje wypociny które mi pisałeś na pw. Przeprosiłeś za to a ja nie wchodziłem z tobą w dyskusje bo „pijanego nie przegadasz”

    Nie dogadaliśmy się, ja tez myślałem że będzie to inaczej wyglądać.
    bez sensowne wywlekanie watkow nie zwiazanych z tematem niby atrakcyjnych dla widza.
    najlepiej sie zesrac i zwalic na kota

    jezeli brak wam argumentow, albo boicie sie przedstawic swoja wersje to juz lepiej nic nie pisac.


    sunrise1 napisał(a):

    Jako że zostałem wywołany to napiszę swój punkt widzenia na tą akcję.
    Po pierwsze nie wysyłałem Sloyka na moona i nie twierdziłem też że flota Krogulca wraca na niego. Nie wiem kto Sloykowi o tym pisał.
    Po drugie tych podstawowych jak twierdzisz informacji nie było, bo nie było ich od samego Krogulca (on w ogóle w komunikacji jest bardzo słaby).
    Po trzecie ja się nie uważam za żadnego stratega co nie znaczy że o grze pojęcia nie mam.

    Tak czy siak udało Wam się i dlatego gratuluję!

    caly czas liczylem na niechec do straty pkt przez Psychoze, w tej ekipie tylko chyba wilku jest rownie szalony jak ja zeby grac na duzy % a nie na zysk. pozostali nie, rozpuscilem na uni info ze mamy 8 sekund widelek z klikania, wiec wyszlo ze mamy do wyboru kilka sekund na ustawienie ataku, szanse na wstrzelenie waszych reckow byly bardzo marne.
    slojek stal na munie krogulca w momencie ataku, sam !
    wyjasnisz to ?
    4h przed wlotem bylismy prawie pewni ze nie bedzie obrony a 30 przed bylysmy tego pewni na 100%. pozostaly kontry, jedyna sensowna opcja to na moje niszczarki i gsy leczo ktore wystawilismy na tacy w ukladzie zeby zachecic was do proby ataku prawie pewnego zysku i odwiesc od obrony ze stratami, nic takiego sie nie stalo. mieliscie do dyspozycji jakies 250mln floty i nie zrobiliscie nic sensownego, nic z tego co ja bym zrobil na waszym miejscu aby spakowac nscr`a gdybym mial do dyspozycji tak poteznych sojusznikow.
    byla jedna mozliwosc zapakowania mnie ale zbyt droga :) w chwili obsadzania ukladu daliscie info ze z tego zrezygnowaliscie.
    ktos moglby to wszystko racjonalnie wyjasnic albo moze mnie przeszkolic z planu jaki zalozyliscie i ile mielismy farta ? zawsze chetnie sie naucze czegos nowego, no i jezeli sie pomylilem w ocenie PZT to przeprosze tu kazdego z osobna.

    :*

    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Nie będę się rozpisywał co do tej akcji bo z doświadczenia wiem że jak ktoś się rozpisze to połowa tego nie przeczyta a jak przeczyta to po "łebkach" i nic z tego nie zrozumie.

    Każdy po części wie jak wyglądała akcja itd ale w pewnych kwestiach muszę się nie zgodzić a mianowicie o tym że wprowadziliśmy Psychozę ( Sloyka ) w błąd że flota wraca na moona skoro bardzo dobrze wiedział że moony były strącone

    sloyek 18.03.2018 21:10:01
    po co postawił mona teraz duzego??
    sloyek 18.03.2018 21:10:14
    niech skasuje i zrobi małego..

    a to chyba powinien wiedzieć że gdy moon na który wraca flota zostanie zdjęty to z automatu flota leci na planetę więc nie wiem skąd później zwalanie na nas całej winy że wprowadziliśmy Psychozę w błąd.

    Gadałem ze Sloykiem w nocy...
    • sloyek20.03.2018 03:55:34
      szkoda ze kajzera nie ma bo by posła moze na nisz na 4 133 .....bo ence stamtad leci
    • sloyek20.03.2018 03:56:35
      12g 48min. 42sek. 16:45:02 7 / 16 Floty 4 / 5 591.402 Kolonia [5:367:7]
    • sloyek20.03.2018 03:56:58
      leci dziadzia i leci...ence narazie

      Około 4 nad ranem Sloyek już miał falangę na moonie i wiedział* dokładnie gdzie wraca flota Krogulca bo miał wszystko że tak powiem czarno na białym.


      Krogulec również wprowadził Sloyka w błąd ...

    Sloyek napisał(a):

    sloyek 20.03.2018 08:24:54
    gdzie wraca flota...
    sloyek 20.03.2018 08:25:06
    na planete czy na moona??
    Krogulec 20.03.2018 08:25:37
    na mona

    no jak on taki nieogar i nei wiedziałem gdzie flota wraca to jak miałem cos zadziałac ..jak tak to trzeba było inaczej działac bez sensu..komletnie

    Po części Sloyek został wprowadzony w błąd ale nie rozumiem po co te pytanie gdzie wraca flota skoro dokładnie wiedział co i jak.

    Ja wiem że najlepiej zrzucić całą winę na kogoś innego. Według mnie zawiodła komunikacja ale wina leży po obu stronach a resztę zostawiam Wam.

    * wiedział nie widział. Korekta w iPhone wie chyba lepiej co chce napisać .

    Pozdrawiam.

    Administrator Forum kasai:
    Wulgaryzmy usunięte.
    [PZT] Paru Złych Typów

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez SkrytyPL ().

  • wujek samo zło napisał(a):

    ...............
    Około 4 nad ranem Sloyek już miał falangę na moonie i widział dokładnie gdzie wraca flota Krogulca bo miał wszystko że tak powiem czarno na białym.
    Sloyek........wiedział co i jak bo wcześniej widział na falandze powracającą flotę oraz dwie atakujące floty dziadzi i ence........
    ja jeszcze tylko w kwestii ogarniecia tematu:
    a wiec piszesz ze slojek ma falange ktora widzi takie floty ?

    :popcorn:
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • nscr napisał(a):

    wujek samo zło napisał(a):

    ...............
    Około 4 nad ranem Sloyek już miał falangę na moonie i widział dokładnie gdzie wraca flota Krogulca bo miał wszystko że tak powiem czarno na białym.
    Sloyek........wiedział co i jak bo wcześniej widział na falandze powracającą flotę oraz dwie atakujące floty dziadzi i ence........
    ja jeszcze tylko w kwestii ogarniecia tematu:a wiec piszesz ze slojek ma falange ktora widzi takie floty ?

    :popcorn:

    wujek samo zło napisał(a):

    Miało być wiedział nie widział. Poprawione. Sorry ale tak jak pisałem wyżej mój tel wie lepiej co chce napisać a potem wychodzi z tego to co wychodzi.

    a wiec wiedzial na falandze powracajaca flote.
    rozumiem
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • wujek samo zło napisał(a):

    teraz to ja Ciebir nie rozumiem .
    zdaje sobie z tego sprawe przyjacielu.

    slojek stal na munie sam, to jest kompletnie bez sensu, wiec albo ktos jeszcze lecial i zwalaliscie muna albo wzajemnie sobie gracie na nosie i wychodza jakies bzdury. nie wiem kto mialby leciec po taki sklad Pacman skoro wilku i pazu odpadli, watpie aby udalo sie zebrac taka ekipe, a sporo graczy nie lecialo co sprawdzalismy.
    a moze wilku i pazu lecieli z daleka ale przestrzelili i nie bylo dexu na drugi start, szczerze watpie :)
    dziekuje za mila wymiane zdan, chyba juz wystarczy.
    pozdrawiam wszystkich allegrowiczow


    ;)
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • nscr, co ze slojkiem ustaliłeś to ustaliłeś ale fakty są takie:

    1. slojek od początku wiedział że flota wraca na planetę(świadczy o tym wiadomość którą załączył skryty)
    2. psychoza została poproszona o pomoc w obronie przez nas ale koncepcje na nią dyktował slojek pierwsze co chciał żeby zrobić to przenoszenie się w układ co było kompletnie bez sensu lepiej już wogóle nic nie robić :D
    3. sugestia aby podstawiać się na moona i zdejmować go przed dolotem flot broniących została określona jako plan awaryjny o_O a przecież nic innego nie mogło się udać
    3. slojek pisze że nie leci bo za duże straty po czym podstawia się sam na moona aby zdjąć Twoje gwiazdy(czy myśląc że lecicie na moona? ale przecież na moona nie lecicie bo widzi Was na fali, nie podstawia się na planetę bo za duże straty ale podstawia się na moona. Po co? Pojęcia nie mam :) pewnie po złom z Twoich 20 kilku gwiazdek. Nie mam też pojęcia po co całym składem ale może żeby maksymalnie zarobić coś na tej nieudanej akcji
    4. plan na akcje od początku zakładał rozwiązanie które nie miało szansy się powieść ale podkreślam raz jeszcze PZT nie miało nic do gadania slojek podstawiał największą flotę i było jak chciał

    Akcja byłą przeprowadzona kompletnie bez pojęcia ale to nie jest istotne. Natomiast to że slojek przerzuca winę na PZT mając świadomość tego iż od początku on dyktował przebieg akcji a Ty te bzdury puszczasz dalej niech wszyscy sami ocenią posiłkując się powyższym. Dla mnie to kabaret

    Tyle kto jest w stanie ogarnie a co myśli reszta to nie istotne :P
  • To moze ja sie wypowiem i powiem jak bylo dokladnie.
    1. Sloyek pisze o akcji i lotce (tak tp by wstawiony i moglem w kazdej chwili go skonczyc za anty, nawet chyba NSCR na skanie lapnal surke na TP)
    2. Co do calej akcjii to ja nawet nie wiedzialem jakie floty do konca leca.
    3. Bylem w pracy temu malo ogarnialem, ja od poczatku mowilem posle flote i tyle.
    4. Co do komunikacji? No sory ale jak musze pisac do PZT zeby Ci zapytali Krogulca o cos tam, bo ten mi nie raczy odpisac? No troche smieszne.
    5. Buddy, jakbym nie poprosil PZT zeby napisali do Krogulca bym jej nie mial.
    6. Dzien akcji: Ok. 11 dostaje wiadomosc ze odpuszczamy, poniewaz nie bedziemy bronic satelit. WTF? To na co pacmany leca? Dostaje wiadomosc ze flota wraca na moona, a NSCR go usilnie probuje zdjac. No coz, skoro tak, to tym lepiej dla mnie moge spokojnie pracowac, decyzja podjeta Sloyek broni moona.
    7. PW Krogulec dostaje zloma? WTF? Wyjechalem z morda czemu sie Sloyek pod gs-y nie podstawial, mogl mowic ze sie nie bedzie podstawial ja sie bym podstawil. Okazuje sie bronil moona.
    8. Flota wracala na planete.
    9. Reasumujac, jakby ktos napisal ze zostalo zdjetych wiecej niz 1moon, to bym sam zdejmowal tego nowo powstalego moona, tym bardziej ze duzo osob bylo do postawienia nowego, malego chetnych. Takze uwazam ze najwiekszy blad tutaj popelnil Krogulec, z ktorym kontakt byl zerowy jezeli chodzi o moja osobe.
    10. Co do podstawki, ja caly czas bylem gotow leciec chocby dla zabawy i tak sie nic na tym uni nie dzieje, wiec moge sie odbudowywac miesiacami.
    11. Byla jeszcze jedna opcja na to wszystko, moglismy my wleciec pierwsi, zgarnac PZ i oddac Krogulcowi, ale ten plan wpadl nam do glow dopiero po akcji. Tak jak mowie, cala akcja byla smiesznie zoorganizowana, ciezki kontakt z Krogulcem, wszystko robione na lapu capu, oraz przeszkody w postaci wielkiego moona (nie wiem po co, jezeli juz flota wracala na planete).
    A wystarczylo prosto napisac: Flota wraca na planete, bedzie o tej i o tej, co dacie rade zrobic i bylo by wszystko jasne. W cala akcje wdarly sie proste bledy i niedomowienia. Coz duzy fart moim zdaniem to byl i tyle w temacie.
    Oczywiscie gratuluje ST jak i zawzietosci w dazeniu do niego.
  • komunikacja z krogulcem byłą żadna to fakt :)
    od czasu zdjęcia moonow do czasu starcia napisał może z 15 wiadomości a to było prawie 3 dni.
    Dla mnie to ktoś przejął to konto bo niemożliwe aby gość z takim pojęciem był dość wysoko w statach.

    To że krogulec leciał z i na zdjętego moona(w sumie to nawet nie wiadomo czy leciał z moona o_O czy stacjonuj z planety bo nigdy o tym nie wspomniał) dowiedzieliśmy się od nscra jak napisał ze go liczą :D Gdyby od razu napisał że dalej leci jego flota lub cokolwiek to każdy by mu doradził aby cofał :)

    Dlatego wcześniej nie wiedząc co się dzieje u krogulca postawiliśmy mu nowe moony na wszystkich planetach w układzie :D

    To nasza wina że nikt go nie dopytał ale zwyczajnie nikt nie pomyślał że aż tak nie ogarnia :) ale chociaż fs-y na stacjonuj puszczał ;)
  • Sideswipe napisał(a):

    Spóźnione gratulacje ode mnie. :D
    Dostałem cynk, że coś niezłego kombinujecie i faktycznie miły % wyszedł. Musiało sporo liczenia i stresu być, ale z pewnością warto było. ^^
    panie przez 4,3h klikałem depresje mam teraz palce bolą kobieta nie zadowolona :(
    a o stresie nie wspominam...