pawel1000 [GEN] vs. MarCineQ_PL [ZBOCZKI] 2014.05%

  • pawel1000 [GEN] vs. MarCineQ_PL [ZBOCZKI] 2014.05%

    Witam , po mini przerwie. Na początku dedy dla Piotrka, bo to on mnie zmotywował. W wekeend się spuszował jak najgorszy i najbrudniejszy gracz oGame , co z resztą słusznie zauważyło moje push konto buleon. Tak więc ja też postanowiłem uczynić ST oczywiście nie do konca czyste , no bo przecież takie teraz w modzie. Mało tego teraz takie wSTawiamy , a nie jak co poniektórzy , co złomuja poważne floty i nawet o tym nie wspomną.
    Nie mówiąc już zupełnie o w pełni regulaminowych "zrzutkach" na słabsze konto z kont dość dobrych i bogatych w EKO po czym surka tam tajemnczo znika.....
    oczywiście zapewne nikt poza mną na fali nie widzi takich zrzutek dla powodzian , i nie jest w stanie wymienić choćby jednego konta, a mógłby kilka, bo tam jest wszystko ok.
    Z infuzy tez nikt nie korzysta i nie zauwazył ze troszke kont z top200 non stop gra tylko przyrostów nie generuje ;}
    Ale dość o tym jak Piotrek sie pushował, ja swój push opiszę , bo jakby ktoś chciał to może się na mnie wzorować 8)

    Dla niepoznaki na konto MarCineQ wylatywałem nawet nie pamiętam ale jakieś 20 razy , za każdym razem logowałem się na tym drugim koncie i udawałęm że zawracam no bo wiadomo - flota znikała i czasem jakąś wiadomość sobie wysyłałem . Właściwie nawet wczoraj zostawiłem tą flotę na moonie na koncie MarCineQ z takim zamiarem że jej nie zezłomuję. Oczywiści po jakimś czasie "wyskanowałem" flotę ze swojego właściwego konta, pusciłem kolejny ( 21 ) atak, oczywiście nawet i ten nie miał dojść do skutku.
    Niestety wszystko się posypało w momencie kiedy usnąłęm i .....doszedłem - znaczy doleciałem!!!. Kurde zezłomowałem sobie flotkę któa miałęm bardziej upaść i zapisać sie w top10 ST Uriel, niestety jaki pusher takie ST :S
    Skoro mleko się wylało w momencie jak sie obudziłem flota z konta pawel1000 juz wracała załądowana surowcami, szybko lognąłem się na MarCinka , napisałem do siebie gratulacje, za co oficjalnie serdecznie dziekuje i życzę SZO 8o po czym włączyłem urlop - no bo tak się robi po takim nieczystym starciu.
    ... A i za jakiś czas skasuje kilka planetek , ale to pozniej.

    Pozdrowienia dla pusherów z GEN i innych :)


    Dnia 13-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor pawel1000 [GEN]
    ________________________________________________

    Krążownik 16.666
    _________________________________________

    Obrońca MarCineQ_PL [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 796
    Duży transporter 23.708
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 26
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pawel1000 [GEN]
    ________________________________________________

    Krążownik 16.666 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca MarCineQ_PL [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    4.444.266 Metalu, 4.444.267 Kryształu i 4.444.267 Deuteru
    49.093.403 Metalu, 15.056.957 Kryształu i 101.782.850 Deuteru
    24.546.701 Metalu, 7.528.478 Kryształu i 50.891.425 Deuteru
    12.273.351 Metalu, 3.764.239 Kryształu i 25.445.712 Deuteru
    6.136.675 Metalu, 1.882.120 Kryształu i 12.722.856 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 287.724.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 100.695.000 metalu i 100.710.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 324.457.567 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    100.695.000 Metalu i 100.711.100 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 197.189.396
    Kryształ: 133.387.161
    Deuter: 195.287.110
    agresor zyskał łącznie 525.863.667 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -240.344.396
    Kryształ: -176.548.061
    Deuter: -195.289.110
    obrońca stracił łącznie 612.181.567 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    #35


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • Jeśli ustawka, to przynajmniej nie tak perfidna, jak u kolegi z sojuszu :) Ale że Marcinka trafia po kolei każdy jak chce, to wydaje mi się, że zwyczajnie poleciałeś, bo stało, udało Ci się nawet nie nadziać na podstawkę :P Chylę czoła :)

    Odnośnie pushu, to było w pełni legalne, bo w statystykach nadal jesteś pode mną :P A o zrzutkach dla powodzian napisz coś więcej, bo aż mnie zaciekawiłeś. Jak mi coś zostanie, to Ci wyślę :P

    Lwica jest boska :)
  • buleon napisał(a):

    Jeśli ustawka, to przynajmniej nie tak perfidna, jak u kolegi z sojuszu :) Ale że Marcinka trafia po kolei każdy jak chce, to wydaje mi się, że zwyczajnie poleciałeś, bo stało, udało Ci się nawet nie nadziać na podstawkę :P Chylę czoła :)
    I mowi to osoba ktora wiecej razy wpadala w recki niz ja ^^ i kto mnie tak niby trafia po kolei bo jakos nie moge sobie przypomniec ^^
    Jeszcze raz gratki pawel
  • Zysk piękny trzeba pogratulować :)
    Opis akcji choć sarkazmem i ironią nasiąknięty jest chyba lepszy niż to st.

    Takie mamy czasy, fajnie że nie tylko u mnie w sojuszu prowadzimy polowanie na czarownice. Nie mniej jednak chyba już nie ma sojuszu na Urielu w którym nie znalazłby się jakiś pro gracz na którego coś by się znalazło.

    A jednym z powodzianinów może być AvatarH ciągle widzę transporty w jego kierunku czy to od RedBaron czy od bezsojuszowych kont z topki, może cześć z nich to handel a może dźwignia...

    Jestem też ciekaw jak Wiosna i Explorer nabijają tyle zniszczonych skoro nawet statystyki na Uriel stats się nie pokrywają i nic nie pokazują ... Jeszcze niedawno top raider był trampek ja i pavciosz

    trampek wiadomo wykosił równo, ja i pavciosz trafiliśmy bienia, a potem nawet nie widziałem dużych spadków we flotach a po kilku dniach wiosna i Explorer po 2.5mld zniszczonych... Oczywiście coś mogłem przeoczyć i nie mam na myśli ich szkalować to tylko przykład jak niewiedza zamieni się w domysły i jeśli coś jest na rzeczy, to też że można po cichu zrobić więcej w dzień niż niektórzy w tydzień czy miesiąc.

    Nie wspomnę o przyrostach punktów w dwa miesiące po kolei 10mln pkt miesięcznie. Z grzeczności nie będę sypać nickami bo po co? Każdy wie jak jest. Ja jestem coraz bardziej obrzydzony tą grą bo teraz jest wojna między eko a red baron kto bardziej się spuszuje kto wyżej trafi...

    A jak będzie? Będzie tak że jeśli nie znajdzie się taki piwek z flotą 20mld której nikt nie zagrozi i nikt nie będzie orał bunkrow puszówek to wygra ten kto ma więcej kont..

    @Waylander mówi się uderz w stół a nożyce się odezwą :) akurat nie Ciebie miałem na myśli, ale miło że postarałeś się wyjaśnić jak to z Tobą jest, chociaż staram się nie zaglądać nikomu do portfela to jednak nie zazdroszczę Ci tego ile musiałeś na to wydać.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Krucjo ().

  • Wyczuwam Kolego Krucjo, że do mnie pijesz, więc jako że dziś się strasznie nudzę, to poświęcę Ci swój pierwszy post na forum od lat i uświadomię, jak mało wiesz, albo jak słabo liczysz.

    Przy moim eko, które jest całkiem niezłe, boostach 30% na 12 planetach od bardzo dawna, własnej produkcji i sprzedaży własnego deuteru u handlarza, jestem w stanie bez problemu uzyskać ponad 200kk surowca na dobę, a gdy sporo handluję, co robię regularnie, potrafię przekroczyć 300kk na dobę. Daje to około 2kkk surowców na tydzień, a to prowadzi do tego, że 10kk pkt miesięcznie nie jest absolutnie dla mnie problemem i nie ma w tym znamion nielegalnej gry. Wręcz przeciwnie, jest to granica minimum, którą sobie stawiam i dopóki mi się nie znudzi, zamierzam takie wyniku utrzymać.
    Z tego co wiem, to są strony, które rejestrują przyrosty i wyniki wszystkich graczy na przestrzeni czasu, proszę sobie przeanalizować jakie miałem przyrosty przez ostatnie miesiące (z tego co pamiętam to ok 600-700k na tydzień), mając eko pozwalające na 1,5-2kk na tydzień.
    Jestem o tyle zawzięty i cierpliwy, że nie daję się złapać na skany, w przeciwnym razie ktoś by pewnie zobaczył zachomikowane 2kkk deuteru, które do niedawna miałem, a co kosztowało mnie wiele tygodni odkładania i handlu. Do tego nadwyżki surowców bunkruje w najdroższych budowlach, żeby nie wozić tego w FSach.
    Jeśli te cyferki są zbyt trudne, to polecam pograć trochę samym eko i w tej metodzie gry szukać sposobów na fajne przyrosty, a nie liczyć na to, że któryś kolega w końcu przestanie grać i odda swoją flotę do przemiału, aby co niektórzy mogli szczycić się potem wynikami, kontrami, podstawkami i tym podobnymi umiejętnościami.
    Gram na swoim koncie od pierwszego dnia istnienia tego serwera, rozwijając tylko eko i nie tracąc surowców na zbędne badania i flotę, siłą rzeczy musiałem dojść mniej więcej tam, gdzie jestem.

    PS:
    Niestety też się nie pushuję, a jedyne jednostki jakie zbudowałem i straciłem, to 1 mln LDL i 30k Gaussa, gdyż wolałem te surowce odzyskać i wpakować w eko, a także 100k MT, które przetopiłem u złomiarza, bo za dużo paliły.

    PS2:
    Kupię deuter, najlepiej po minimalu, ale na 2.6/1.6 też się zgodzę ;)
  • Szkoda strzępić ryja na Buliona :)

    Graty Paweł ładnego stejka, przydałby mnie się taki, bo nielegalne surowce z pushu zaczęły się kończyć
    Tankowania pozazdrościć


    edit/ niewiele brakowało i w weekend zmieściłbym się między odświeżeniami Riddicka i dobił go w trzecim starciu, wtedy niektórzy by się posrali z bólu :D
    282 st łącznie na 1023767,08%
    Sojusz RWNW u56 - najlepsi ludzie, jakich poznałem w sieci
    GEN
    uUrsa -> uWasat - wcale nie gorsi :D

    PB 332156.17%
  • Krucjo powtorka z rozrywki...
    Masz dowody pokaz odpowiednim osobom...
    Tutaj jest dzial ST a nie GORZKIE ZALE..bo tu kosciolek sie klania...
    Z Avatarem nie raz handlowalem Emperora nie raz mialem na fali gdzie i po co leci i bez zastrzezen wg mnie a Ty wchodzisz i pierdzielisz bez sensu...
    Nie patrz na innych patrz na siebie i na swoich...
    A jak lubisz sie bawic w takie rzeczy zaloz sobie nowy dzial...
  • valdek lecz się na nogi bo na głowę już za późno :)

    Nawiązała się ciekawa dyskusja, paweł się wysilił ponad normę, buleon się wysilił ponad normę, ja się wysiliłem jak zawsze, nawet waylander konto założył i się wysilił a Ty jak zwykle po swojemu spuścizna spłycona do minimum.

    a gdzie te Twoje fajne emotki? :noob:
    ps : z murzynami nie gadam :)

    @ahh midnite powinieneś się zgłosić na moderatora, wtedy to byś ustawił wszystkich na forum do pionu :P Genderom to by pasowało, tyle spionizowanych graczy do korzystania :D

    I ja Cię szanuję w grze jako gracza, jest miedzy nami różnica - ja jestem taki sam na forum i w grze można mnie lubić bądź nie, Ty w grze jesteś spoko a na forum wg mnie odstawiasz jakiś teatr

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Krucjo ().

  • Jest miejsce na Dyskusje...
    Gdzie moje emotki...
    Dla niektorych nie ma niestety...
    I nie musze sie wysilac bo nie mam przed kim... :cursing: :cursing: :cursing: ...
    A smiech Ci w niczym nie pomoze chyba ze dalej edziesz walil poetyckie teksty...
    Jako gracze Uwierz szanuje Cie Ty mozesz miec mnie gzies i mi to lata i powiewa...
    Ja gram bo lubie nawet jak bede mial zero floty bede gral...
    Jakos zloma dostalem sam wiesz i sie nie spuszczam nad tym...takie zycie raz na dole raz na szczycie...
  • MarCineQ_PL napisał(a):

    I mowi to osoba ktora wiecej razy wpadala w recki niz ja i kto mnie tak niby trafia po kolei bo jakos nie moge sobie przypomniec
    Jeszcze raz gratki pawel
    Z ST kolejno pawel, khz, pawel, a z mniejszych starć też ktoś od nas Ciebie chyba walnął, ale na 100 % pewien nie jestem. Ponieważ nie powtarza się jedna osoba czy sojusz, wątpię, żeby akurat to starcie było ustawką, tak samo jak żadne dokonane na mnie ustawką nie było.


    Krucjo napisał(a):

    A jednym z powodzianinów może być AvatarH ciągle widzę transporty w jego kierunku czy to od RedBaron czy od bezsojuszowych kont z topki, może cześć z nich to handel a może dźwignia...
    Bezsojuszowe, czyli kto konkretnie? Toadie, Emperor Explorer? Czy może Nepos albo Qerlin?


    Krucjo napisał(a):

    A jak będzie? Będzie tak że jeśli nie znajdzie się taki piwek z flotą 20mld której nikt nie zagrozi i nikt nie będzie orał bunkrow puszówek to wygra ten kto ma więcej kont..
    Jedno z dwóch.

    Wygra ten, kto ma więcej kont do handlu deuterem po 1:1. Średnie eko jak moje wyciąga jakieś 12 kk deuteru dziennie, 10 takich kont to 120 kk, przy czym wątpię, żeby na uni było aż tak dużo rozwiniętych paliwówek. 120 kk wymienia się na 240 kk kryształu i jest się 120 kk kryształu do przodu, wydając sporo antymaterii.

    Wygra ten, kto jest bardziej cierpliwy i będzie grał dłużej, rozwijając się konsekwentnie i planowo. Nieprzypadkowo są gracze w top10, top20, których nikt o ustawianie handlu czy tym bardziej starć nie oskarża. Szacunek dla nich!

    Lwica jest boska :)
  • Gratulacje dla agresora,bo sporo ostatnio złomuje. Obrońcy tradycyjnie SzO.

    Odnośnie powodzian: powodzianinem jak ktoś już wczesniej zasugerował, jest Avatar H. Powodzianin otrzymuje zwózki z kont będących wyżej od niego w statystykach, które mogą mu legalnie słać surkę, m.in.: entropia, Nepos oraz DawnoTemuOddaneHulk. Jej ilości można chyba sobie orientacyjnie wyobrazić. Potem powodzianin za otrzymane surowce kupuje u handlarza dex, co oczywiście nie jest opłacalne. Potem ten dex ... sprzedaje. Kto zgadnie komu ? :E

    EDIT:
    Podpowiedź: gracz z top 10 :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chancellor ().