eco x7 i zmniejszenie spalania deu przez flotę - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Vendetta napisał(a):

    Więc tak Panowie gram na S Quantum owszem przyda się ale czy widzieliście jak np wygląda flota gracza top 1 ? I dlaczego własnie jest dyskusja na ten temat ? Jak macie tutaj np flote typo 1.5kkk pc 1kk ow 1kk niszczar z 1.4kk rec no to spoko można pomyśleć xd
    Kolego jeszcze nie widziałem gracza który miał by 1,5kkk pc ale jak sądzę literówka ci się wkradła stąd ta pomyłka ;> Głównie chodzi nam o to że prawdopodobnie nas przy najbliższej okazji połączą ze sobą (uni Q z Eri) więc czemu mamy mieć w tym momencie gorsze parametry od waszych ? Wy na tym zyskacie , my stracimy z resztą jak już wspominałem w tym momencie między Q a Eri jest przepaść punktowa a co dopiero by można było mówić gdyby Quantum dostało nowe parametry a my dalej gralibyśmy na starych ... Inna sprawa że może podniesienie eko sprawi że więcej ludzi zacznie aktywniej grać , zawsze to jakaś zmiana na lepsze myślę . Co do spalania dexu to głównie chodzi nam o recki które palą niemiłosiernie dużo jeżeli lecisz nimi gdzieś dalej ale to chyba każdy gracz grający chociaż trochę flotą wie . Dyskutujmy dalej bez zbędnych spinek w temacie , pozdro :D
    Ave Racovia !!
  • satanael napisał(a):

    Vendetta napisał(a):

    Więc tak Panowie gram na S Quantum owszem przyda się ale czy widzieliście jak np wygląda flota gracza top 1 ? I dlaczego własnie jest dyskusja na ten temat ? Jak macie tutaj np flote typo 1.5kkk pc 1kk ow 1kk niszczar z 1.4kk rec no to spoko można pomyśleć XD
    Kolego jeszcze nie widziałem gracza który miał by 1,5kkk pc ale jak sądzę literówka ci się wkradła stąd ta pomyłka ;> Głównie chodzi nam o to że prawdopodobnie nas przy najbliższej okazji połączą ze sobą (uni Q z Eri) więc czemu mamy mieć w tym momencie gorsze parametry od waszych ? Wy na tym zyskacie , my stracimy z resztą jak już wspominałem w tym momencie między Q a Eri jest przepaść punktowa a co dopiero by można było mówić gdyby Quantum dostało nowe parametry a my dalej gralibyśmy na starych ... Inna sprawa że może podniesienie eko sprawi że więcej ludzi zacznie aktywniej grać , zawsze to jakaś zmiana na lepsze myślę . Co do spalania dexu to głównie chodzi nam o recki które palą niemiłosiernie dużo jeżeli lecisz nimi gdzieś dalej ale to chyba każdy gracz grający chociaż trochę flotą wie . Dyskutujmy dalej bez zbędnych spinek w temacie , pozdro :D
    Literówka XD ale miło że zwróciłeś Uwage :)No jak najbardziej to miłe by było najpierw podniesienie parametrów a później Fuzja ! Mam nadzieje że @Art przeczyta też waszą prośbę , bo to coś przyszłościowego :) Nie spamuję już wam miłej dyskusji.
    Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:
  • Majs napisał(a):

    ^Bad Whisky^ napisał(a):

    a ja proponuje Fuzje z uQ
    wtedy kazdy bedzie zadowolony :E

    edit: na Eridanusie nie ma takich "Duzych flot " jak na Q -chyba :E
    cześć :D whisky :D btw nie ma takich flot jak u was Na Q i długo nie bedzie :) ale jak wy chcecie te x7 i 0.5 spalanie to my to samo chcemy u nas na Universum :) żeby ożywić uni troszkę :)

    a co do fuzji z wami to raczej mało kto bedzie zadowolony :D ani flociarze i EKOWCY :) nie bedą
    Witaj @Majs
    sorki ze dopiero teraz odpisuje ale leciałam na jednego gościa :fgrin:
    a wiec tak wiadomo ze kazdy flociarz chce palic dexu jak najmniej a kazdy górnik chce wydobywac surowców jak najwiecej

    ale np. u was na uE nie ma takich duzych flot jak u nas na uQ
    u was fs czy tam lot reckami nie kosztuje 123kk - 700kk tak jak unas a jakies 30kk-123kk

    wasze uni jest "młode" mozecie se jeszcze polatac z takim spalaniem dexu jakie macie
    a górnicy wydobywac surowce w takim tempie jak wydobywaja obecnie

    My juz swoje polataliśmy / wylatalismy i teraz prosimy administracje o zmiane

    satanael napisał(a):

    Kolego jeszcze nie widziałem gracza który miał by 1,5kkk pc ale jak sądzę literówka ci się wkradła stąd ta pomyłka
    to nie literówka :fsmile:
    np taki @
    DarthMario.
    ma coś koło tego
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Whisky ().

  • ^Bad Whisky^ napisał(a):

    Majs napisał(a):

    ^Bad Whisky^ napisał(a):

    a ja proponuje Fuzje z uQ
    wtedy kazdy bedzie zadowolony :E

    edit: na Eridanusie nie ma takich "Duzych flot " jak na Q -chyba :E
    cześć :D whisky :D btw nie ma takich flot jak u was Na Q i długo nie bedzie :) ale jak wy chcecie te x7 i 0.5 spalanie to my to samo chcemy u nas na Universum :) żeby ożywić uni troszkę :)
    a co do fuzji z wami to raczej mało kto bedzie zadowolony :D ani flociarze i EKOWCY :) nie bedą
    Witaj @Majssorki ze dopiero teraz odpisuje ale leciałam na jednego gościa :fgrin:
    a wiec tak wiadomo ze kazdy flociarz chce palic dexu jak najmniej a kazdy górnik chce wydobywac surowców jak najwiecej

    ale np. u was na uE nie ma takich duzych flot jak u nas na uQ
    u was fs czy tam lot reckami nie kosztuje 123kk - 700kk a nawet i wiecej.. tak jak unas a jakies 30kk-123kk

    wasze uni jest "młode" mozecie se jeszcze polatac z takim spalaniem dexu jakie macie
    a górnicy wydobywac surowce w takim tempie jak wydobywaja obecnie

    My juz swoje polataliśmy / wylatalismy i teraz prosimy administracje o zmiane

    satanael napisał(a):

    Kolego jeszcze nie widziałem gracza który miał by 1,5kkk pc ale jak sądzę literówka ci się wkradła stąd ta pomyłka
    to nie literówka :fsmile:np taki @
    DarthMario.
    ma coś koło tego
    Whiskacz to poproszę o skana na pw - 1,5kkk pc czyli mam rozumieć półtora miliarda pc ma ? :D
    Ave Racovia !!
  • Whiskacz co do dużych flot itp to fakt nie ma tak dużych jak u was ale ja już miałem akcje tego typu że musiałem wydać na lot reckami 400-500 kk dexu więc trochę jesteś w błędzie ze swoim twierdzeniem że u nas tyle nie kosztują loty śmieciarkami

    boski napisał(a):

    no tak trzeba wnioskowac o przyspieszenie wydobycia by puschowki troche wiecej wykopaly i jeszcze troche flotki naklepac :D
    Boski jak nie masz nic konkretnego do napisania to może lepiej się nie wypowiadaj ? MODa proszę o usuwanie tego typu postów bo nic nie wnoszą do tematu poza niepotrzebną napinką a nie o to tutaj nam wszystkim chodzi ...
    Ave Racovia !!
  • satanael napisał(a):

    ^Bad Whisky^ napisał(a):

    Majs napisał(a):

    ^Bad Whisky^ napisał(a):

    a ja proponuje Fuzje z uQ
    wtedy kazdy bedzie zadowolony :E

    edit: na Eridanusie nie ma takich "Duzych flot " jak na Q -chyba :E
    cześć :D whisky :D btw nie ma takich flot jak u was Na Q i długo nie bedzie :) ale jak wy chcecie te x7 i 0.5 spalanie to my to samo chcemy u nas na Universum :) żeby ożywić uni troszkę :) a co do fuzji z wami to raczej mało kto bedzie zadowolony :D ani flociarze i EKOWCY :) nie bedą
    Witaj @Majssorki ze dopiero teraz odpisuje ale leciałam na jednego gościa :fgrin:a wiec tak wiadomo ze kazdy flociarz chce palic dexu jak najmniej a kazdy górnik chce wydobywac surowców jak najwiecej

    ale np. u was na uE nie ma takich duzych flot jak u nas na uQ
    u was fs czy tam lot reckami nie kosztuje 123kk - 700kk a nawet i wiecej.. tak jak unas a jakies 30kk-123kk

    wasze uni jest "młode" mozecie se jeszcze polatac z takim spalaniem dexu jakie macie
    a górnicy wydobywac surowce w takim tempie jak wydobywaja obecnie

    My juz swoje polataliśmy / wylatalismy i teraz prosimy administracje o zmiane

    satanael napisał(a):

    Kolego jeszcze nie widziałem gracza który miał by 1,5kkk pc ale jak sądzę literówka ci się wkradła stąd ta pomyłka
    to nie literówka :fsmile:np taki @DarthMario.
    ma coś koło tego
    Whiskacz to poproszę o skana na pw - 1,5kkk pc czyli mam rozumieć półtora miliarda pc ma ? :D
    masz racje literowka :E perdon XD
    ow pala wiecej niz np pc
    tu masz ow mojego partnera - nie chciał dac stanu całej floty z przyczyn wiadomych :E po co wrogowie maja wiedziec czego ile ma XD
    prnt.sc/ipr1jt
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Whisky ().

  • Aha... czyli sojusz "X" prosi by na uni "Y" było więcej urobku i mniej kasy na loty żeby teraz się nahapali i po fuzji z uni "Z" nie dostali po dupie.... :)

    Jak dla mnie chłopaki mogą podnieść spalanie dexu o 3x i obniżyć eko o 5.... zrobię sobie popkorn i poczekam aż chłopaki z uni "Z" zrobią porządek z tym chorym układem na eridanusie.


    I jeszcze mi napiszą że " to będzie dobra dla nas ekowców " hahahhahaha......


    Amen.
  • Mordimer_Madderin napisał(a):

    Aha... czyli sojusz "X" prosi by na uni "Y" było więcej urobku i mniej kasy na loty żeby teraz się nahapali i po fuzji z uni "Z" nie dostali po dupie.... :)

    Jak dla mnie chłopaki mogą podnieść spalanie dexu o 3x i obniżyć eko o 5.... zrobię sobie popkorn i poczekam aż chłopaki z uni "Z" zrobią porządek z tym chorym układem na eridanusie.


    I jeszcze mi napiszą że " to będzie dobra dla nas ekowców " hahahhahaha......


    Amen.
    Twój tok rozumowania trochę mnie dziwi . Sam grasz trochę flotą , ST które dzisiaj zrobił Majs na tobie to pokazuje , nikt ci nie każe grać tylko eko , a większe eco to więcej surowców (za które możesz postawić więcej obrazków) , tańsze loty też by ci wyszło na dobre bo zaoszczędził byś więcej dexu nawet na głupim fsie ale lepiej pisać że My (LaOrden) chcemy się tylko nachapać i nic więcej . Próbujemy coś zmienić na lepsze żeby to uni ożywić trochę a dodatkowo chcemy żeby w przyszłości nie było mega przepaści między Eri a Q gdyby nas mieli połączyć , łapiesz ?
    Szanuje twoje zdanie ale jakoś twój tok rozumowania do mnie nie przemawia , mam nadzieję że to jeden z nielicznych głosów na "NIE" .
    Rozmawiajmy dalej !
    Ave Racovia !!
  • Ja rozumiem że będziemy łączyli się z silniejszym uni.... ale ty musisz zrozumieć jedno. Kiedy połączymy się z uni gdzie LaOrden dostanie tak podupie ze potracicie w tydzień wszystkie moony i floty to poczujecie się jak 90% tego uni która ma jakiekolwiek floty i sra że Majs albo ty wpadniecie do nich swoimi 10k GS i skasujecie bo wchodzicie do nas jak do dziwki... jak po swoje i nie ma na was rady.

    Wy to robicie bo macie przeświadczenie że staniecie się jedyną zwierzyną na tym uni bo wszystko juz wymietliście... staliście się ofiarami swojej zajebistości... bo jak byście nie dopuścili do tego żeby strach było zbudować za 100-200 gs bez obawy straty ich to by uni inaczej zupełnie wyglądało... Chłopaki mieli by swoje flotki latali by sobie po 20-30k pancy i by się bawili.... a tak to 70% eko 10 % flota ( LaOrden ) 10% SCS na wiecznych ku@))a urlopach i 10 % takich jak ja co mają wszystko w dupie... bo wie że zostało wam choć odrobine godności żeby nie ściągać wszystkich moonów chłopakom żeby złapać ich i tak marne floty żebyście mogli się nawzajem brandzlować w te wasze "ochy" i "achy" ze złapał 500 gs a ma ich 10k.... masakra. Dysproporcja jest tak duża że 80% uni ( bo ku*@!A 10% to wy a ostatnie 10% to SCS na wiecznych urlopach ) chciało by żebyście dostali w dupe i z chęcią by to zobaczyli.
  • Mordimer_Madderin napisał(a):

    Ja rozumiem że będziemy łączyli się z silniejszym uni.... ale ty musisz zrozumieć jedno. Kiedy połączymy się z uni gdzie LaOrden dostanie tak podupie ze potracicie w tydzień wszystkie moony i floty to poczujecie się jak 90% tego uni która ma jakiekolwiek floty i sra że Majs albo ty wpadniecie do nich swoimi 10k GS i skasujecie bo wchodzicie do nas jak do dziwki... jak po swoje i nie ma na was rady.

    Wy to robicie bo macie przeświadczenie że staniecie się jedyną zwierzyną na tym uni bo wszystko juz wymietliście... staliście się ofiarami swojej zajebistości... bo jak byście nie dopuścili do tego żeby strach było zbudować za 100-200 gs bez obawy straty ich to by uni inaczej zupełnie wyglądało... Chłopaki mieli by swoje flotki latali by sobie po 20-30k pancy i by się bawili.... a tak to 70% eko 10 % flota ( LaOrden ) 10% SCS na wiecznych ku@))a urlopach i 10 % takich jak ja co mają wszystko w dupie... bo wie że zostało wam choć odrobine godności żeby nie ściągać wszystkich moonów chłopakom żeby złapać ich i tak marne floty żebyście mogli się nawzajem brandzlować w te wasze "ochy" i "achy" ze złapał 500 gs a ma ich 10k.... masakra. Dysproporcja jest tak duża że 80% uni ( bo ku*@!A 10% to wy a ostatnie 10% to SCS na wiecznych urlopach ) chciało by żebyście dostali w dupe i z chęcią by to zobaczyli.
    Człowieku przez twoją osobę przemawia zawiść i nic więcej , ty nie chcesz zmian bo chcesz w przyszłości zobaczyć nas w reckach ? dobrze rozumiem ? :D Próbujemy coś zmienić na lepsze dla wszystkich a ty wyskakujesz z takimi zawiłościami ... masakra . Skończyłem dyskusje z twoją osobą , czekamy na zdania innych , pozdro !
    Ave Racovia !!
  • LaOrden nie żartujcie sobie - wpierw przez masowe oszukiwanie, granie na wiele kont, puszowanie się zwiększyliście przewagę nad wszystkimi innymi. Zepsuliście to uni, spowodowaliście zniechecenie - tu nie ma juz dawno zdrowej rywalizacji. To z waszego powodu gracze urlopują i uni zamarło. Teraz rozlewacie krokodyle łzy, bo normalni odeszli? Dla mnie te parametry tego uni są jak najbardziej ok, a nawet bym je zmniejszył w eko - nie opłacałoby się hodować puszówek.
    Proszę uwzględnić mój głos - nie dla zwiększenia wydobycia i nie dla mniejszego spalania.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • tatomija napisał(a):

    LaOrden nie żartujcie sobie - wpierw przez masowe oszukiwanie, granie na wiele kont, puszowanie się zwiększyliście przewagę nad wszystkimi innymi. Zepsuliście to uni, spowodowaliście zniechecenie - tu nie ma juz dawno zdrowej rywalizacji. To z waszego powodu gracze urlopują i uni zamarło. Teraz rozlewacie krokodyle łzy, bo normalni odeszli? Dla mnie te parametry tego uni są jak najbardziej ok, a nawet bym je zmniejszył w eko - nie opłacałoby się hodować puszówek.
    Proszę uwzględnić mój głos - nie dla zwiększenia wydobycia i nie dla mniejszego spalania.
    Po pierwsze to nie temat odnośnie wylewania swoich żalów , z resztą mógł byś to jeszcze robić gdyby twój sojusz był w 100 % czysty a wszyscy wiemy że tak nie jest (ostatni przykład ban smigola i waszego byłego sojusznika metuzalema , nie wspominając już o dawniejszych banach angela i maga za pushowanie się na ferdku i nie tylko ) . Po drugie twoja osoba nic nie wnosi do życia na uni bo od kilkudziesięciu miesięcy siedzisz regularnie na urlopie jak i reszta twojego sojuszu (niewielu was tam zostało) . Jak mam być szczery to ci co grają do tej pory a mam na myśli resztę uni i sojusze BzW , W a M , ANU itp mają większe jaja niż wy wszyscy razem wzięci (SCS) i mają więcej do powiedzenia od was . Wy jesteście tylko niebieskimi statystami którzy jak już pisałem wyżej nic nie wnoszą do życia na tym uni . Reasumując - lepiej wracaj tatusiu do sprawdzania kartkówek z historii bo og ci nie służy.


    Sora26 napisał(a):

    z calym szacunkiem rok jeszcze nie minal Tatce na U ;) a skoro jest graczem Eri ma prawo sie wypowiadac :)
    Z całym szacunkiem żeby być graczem to jeszcze trzeba grać a nie wegetować na urlopie wieczny czas :D

    Dyskutujmy dalej a do wylewania żalów co nie których tutaj osobników proszę o założenie sobie osobnego tematu w DiD
    Ave Racovia !!
  • Majs napisał(a):

    Najlepiej bedzie jak ADMIN da ankietę taką samą jak na uQ :D i zobaczymy jakie wyniki będą
    Majs jak Cię na prawdę lubię to mam ochotę napisać...


    "Nooooo dawać ankiete bo pushówki muszą zagłosować :) "


    Poza tym dajecie takie pytanie i spodziewaliście się ze wszyscy będą zachwyceni ?
    Nagle lśniące LaOrdeny chcą wszystkim zrobić dobrze a my źli nie chcemy na przekór bo ich nie lubimy :P
  • Mordimer_Madderin napisał(a):

    Majs napisał(a):

    Najlepiej bedzie jak ADMIN da ankietę taką samą jak na uQ :D i zobaczymy jakie wyniki będą
    Majs jak Cię na prawdę lubię to mam ochotę napisać...

    "Nooooo dawać ankiete bo pushówki muszą zagłosować :) "


    Poza tym dajecie takie pytanie i spodziewaliście się ze wszyscy będą zachwyceni ?
    Nagle lśniące LaOrdeny chcą wszystkim zrobić dobrze a my źli nie chcemy na przekór bo ich nie lubimy :P

    hehe mordi :D pushówki ... :D nie mają sensu na ten moment gry już a co do ankiety tak chcemy wyrównać sie z uQ żeby było dla całego uniwersum dobrze i ożywić troche to uni :) nie mów że byś nie chciał x7 eko :P bo nie uwierzę :D
  • Mordimer_Madderin napisał(a):

    Majs napisał(a):

    Najlepiej bedzie jak ADMIN da ankietę taką samą jak na uQ :D i zobaczymy jakie wyniki będą
    Majs jak Cię na prawdę lubię to mam ochotę napisać...

    "Nooooo dawać ankiete bo pushówki muszą zagłosować :) "


    Poza tym dajecie takie pytanie i spodziewaliście się ze wszyscy będą zachwyceni ?
    Nagle lśniące LaOrdeny chcą wszystkim zrobić dobrze a my źli nie chcemy na przekór bo ich nie lubimy :P
    A czy ktoś każe ci nas lubić ? Nie wiem czy masz świadomość ale twoje śmieszne posty nic nie wnoszą sensownego do tej dyskusji , z resztą pisałem wyżej - chcesz wylewać żale to zapodaj osobny temat w DiD ale jak widać masz problem z czytaniem i rozumieniem jednocześnie . Idz robić ten popcorn i czekaj cierpliwie na uf z Q lub innym uni ... :D
    Ave Racovia !!
  • Pytanie brzmi: Kto tak naprawdę chce zmniejszyć przewagę Q nad E? Wszyscy gracze Eridanusa, czy nasze top 4? Myślę, że wszyscy inni mają w głębokim poważaniu kto ktoś prędzej czy później zezłomuje ich i wyfarmi - czy to będzie ktoś z naszego top 4, czy ktoś z top 100 z uQ?

    Jakbym dostał przykład 20-30 graczy - nie kont - które wróciłyby do aktywnej gry po zmianie jaką proponujecie to spoko, nie ma dyskusji.... Pytanie tylko, czy nie możemy pójść dalej i dać szansę na chociaż małe nadgonienie uQ innym graczom tego unii a nie tylko wam - dodając jeszcze jedną małą zmianę na naszym uni - Brak opcji niszczenia kulek? Myślę, że dodatkowo ta opcja podniosłaby aktywność na naszym universum o wiele więcej niż w/w. Myślę, że sporo graczy wróciłoby z urlopów nie bojąc się zobaczyć zdjętych wszystkich kulek po jednej nocy.


    Tak jak piszecie, zwiększenie eko do x7 spowoduje szybszą rozbudowę iiiiii pełniejsze transy - co was uszczęśliwia z tego powodu, że jeżeli ktoś gra na tym unii aktywnie to tylko eko. Co za tym idzie będą się szybciej odbudowywali po waszych złomach i szybciej napełniali transki właśnie dla was. Dlaczego dla was - naszego top 4? Bo od pół roku oprócz was dostaje praktycznie tylko skany od was.
  • Ogólnie rozmowa bazuje na przekonaniu, że kiedyś Eri połączy się z Q. Skąd takie mniemanie? To nie jest realne bo czasowo jest przepaść między tymi uni.
    Bardziej prawdopodobne jest to, że to Eri stanie się bazą do UF dla innych młodszych uni (Libra Nusakan itd.)
    Sądzę tak, z prostego powodu, teraz będąc w TOP 30 to po połączeniu z Q byłbym gdzieś w TOP 300. Rekiny z Q dostałyby świeże mięsko i zamiast ożywienia, wszyscy pouciekaliby na urlopy i ostatecznie byłoby jeszcze mniej graczy.
    Natomiast co się tyczy samego pomysłu to jestem za.
    Sam gram eko+farming i jakoś nie mam problemów z topką (poza skanami). Dlatego eko by się przydało żeby jeszcze szybciej się rozwijać (już teraz stawianie kolejnych budynków jest średnioopłacalne), a zmniejszenie zużycia DEU też pasuje bo latając na zawróconym stacjonuj to DT też swoje spalają.
    Do tego rzeczywiście problemem nie jest utrzymanie floty, tylko to ile recki potrafią zjeść jak już się ma ich drugą prędkość. Co z tego, że 10k GSów pali śmiesznie mało, jak trzeba wysłać recki, które spalą kilkaset kk deu.
    Najwygodniej ankieta i problem sam się rozwiąże.
  • Togira Ikonoka napisał(a):

    Ogólnie rozmowa bazuje na przekonaniu, że kiedyś Eri połączy się z Q. Skąd takie mniemanie? To nie jest realne bo czasowo jest przepaść między tymi uni.
    Bardziej prawdopodobne jest to, że to Eri stanie się bazą do UF dla innych młodszych uni (Libra Nusakan itd.)
    Sądzę tak, z prostego powodu, teraz będąc w TOP 30 to po połączeniu z Q byłbym gdzieś w TOP 300. Rekiny z Q dostałyby świeże mięsko i zamiast ożywienia, wszyscy pouciekaliby na urlopy i ostatecznie byłoby jeszcze mniej graczy.
    Natomiast co się tyczy samego pomysłu to jestem za.
    Sam gram eko+farming i jakoś nie mam problemów z topką (poza skanami). Dlatego eko by się przydało żeby jeszcze szybciej się rozwijać (już teraz stawianie kolejnych budynków jest średnioopłacalne), a zmniejszenie zużycia DEU też pasuje bo latając na zawróconym stacjonuj to DT też swoje spalają.
    Do tego rzeczywiście problemem nie jest utrzymanie floty, tylko to ile recki potrafią zjeść jak już się ma ich drugą prędkość. Co z tego, że 10k GSów pali śmiesznie mało, jak trzeba wysłać recki, które spalą kilkaset kk deu.
    Najwygodniej ankieta i problem sam się rozwiąże.
    Widzisz mam informacje od wiarygodnej osoby i to nie jednej tylko kilku które wręcz są przekonane że uf z Q nas nie ominie przy najbliższej okazji stąd ten temat i prośba odnośnie ankiety i głosowania za podniesieniem eco o 2lvl i zmniejszeniu spalania dexu przez flotę (głównie chodzi nam o recki , reszta floty może spalać te same proporcje dexu co obecnie). Twierdzisz że łączenie z tak silniejszym uni nie jest realne - w moim przekonaniu nie masz racji gdyż zdarzały się już przypadki że dużo słabsze punktowo uni było łączone z dużo silniejszym (nawet chyba kiedyś Q z Elektrą jest takim przykładem chyba że się mylę to mnie poprawcie). Zgodzę się z twoją osobą że dla mnie jest to chore i niesprawiedliwe żeby łączyć tak silne uni z taką przewagą punktową ze słabszym uni i szczerze mówiąc mam nadzieję że do tego nie dojdzie ale że wolimy dmuchać na zimne niż czekać i potem obudzić się z ręką w nocniku że nic nie robiliśmy żeby trochę podskoczyć w pkt i chociaż nie pogłębiać jeszcze bardziej przepaści między Q a Eri punktowo . Wystarczy ruszyć głową - obecnie mamy x5 speed eco i szybkość floty na Q są jeszcze te same parametry ale zaraz okaże się że oprócz gigantycznej przewagi punktowej Q dostanie jeszcze 2 lvl wyżej wydobycie eco i zmniejszone spalanie deuteru przez flotę a my nie będziemy mieli nic ... Tak jak pisałeś - najlepsza była by ankieta i głosowanie .
    Ave Racovia !!
  • Bunny napisał(a):

    Pytanie brzmi: Kto tak naprawdę chce zmniejszyć przewagę Q nad E? Wszyscy gracze Eridanusa, czy nasze top 4? Myślę, że wszyscy inni mają w głębokim poważaniu kto ktoś prędzej czy później zezłomuje ich i wyfarmi - czy to będzie ktoś z naszego top 4, czy ktoś z top 100 z uQ?

    Jakbym dostał przykład 20-30 graczy - nie kont - które wróciłyby do aktywnej gry po zmianie jaką proponujecie to spoko, nie ma dyskusji.... Pytanie tylko, czy nie możemy pójść dalej i dać szansę na chociaż małe nadgonienie uQ innym graczom tego unii a nie tylko wam - dodając jeszcze jedną małą zmianę na naszym uni - Brak opcji niszczenia kulek? Myślę, że dodatkowo ta opcja podniosłaby aktywność na naszym universum o wiele więcej niż w/w. Myślę, że sporo graczy wróciłoby z urlopów nie bojąc się zobaczyć zdjętych wszystkich kulek po jednej nocy.


    Tak jak piszecie, zwiększenie eko do x7 spowoduje szybszą rozbudowę iiiiii pełniejsze transy - co was uszczęśliwia z tego powodu, że jeżeli ktoś gra na tym unii aktywnie to tylko eko. Co za tym idzie będą się szybciej odbudowywali po waszych złomach i szybciej napełniali transki właśnie dla was. Dlaczego dla was - naszego top 4? Bo od pół roku oprócz was dostaje praktycznie tylko skany od was.
    Bunny dostajesz skany tylko od nas bo praktycznie tylko my gramy flotą na tym uni , inne floty albo zostały spakowane , albo siedzą na urlopach lub pokasowali konta . Ta propozycja z opcją braku niszczenia kulek jest ciekawa , mógł bym na to przystać i myślę że reszta też by się zgodziła , powiedzmy trwało by to do najbliższego uf . Możliwe że większość graczy wróciła by z urlopów więc jeżeli ta opcja również by ożywiła trochę uni to jestem jak najbardziej ZA !
    Ave Racovia !!
  • Też uważam że uniwersum Eridanus powinno dostać podobne parametry (jeśli przejdą) jak Quantum czyli 7x eco i 0.5 spalania deuta. Ciekawy jest też ten pomysł z pozbawieniem gwiazd śmierci niszczenia moonów, gdyż diabelnie długo trwa rozbudowanie moona a łatwo go stracić. Co do fuzji to jest raczej nieunikniona podobnie było z unifuzją Quantuma i Elektry, gdy Elektra przeszła do Quantuma. Tak będzie i w tym przypadku Quantum przejdzie do jubileuszowego Eridanusa. Dysproporcje będą podobne jak w przypadku poprzedniej unifuzji, ale parametry obu uniwersów sa podobne więc tylko taka unifuzja jest realna. Łączenie Eridanusa z jakimiś młodymi uni jest nierealna bo przepaść byłaby jeszcze większa, a Eridanus ma już kilka lat i nie jest to już młode uniwersum.
    Śmierć to tylko początek :D
  • Tronar napisał(a):

    Też uważam że uniwersum Eridanus powinno dostać podobne parametry (jeśli przejdą) jak Quantum czyli 7x eco i 0.5 spalania deuta. Ciekawy jest też ten pomysł z pozbawieniem gwiazd śmierci niszczenia moonów, gdyż diabelnie długo trwa rozbudowanie moona a łatwo go stracić. Co do fuzji to jest raczej nieunikniona podobnie było z unifuzją Quantuma i Elektry, gdy Elektra przeszła do Quantuma. Tak będzie i w tym przypadku Quantum przejdzie do jubileuszowego Eridanusa. Dysproporcje będą podobne jak w przypadku poprzedniej unifuzji, ale parametry obu uniwersów sa podobne więc tylko taka unifuzja jest realna. Łączenie Eridanusa z jakimiś młodymi uni jest nierealna bo przepaść byłaby jeszcze większa, a Eridanus ma już kilka lat i nie jest to już młode uniwersum.
    Nie zgodzę się że np połączenie z uni Libra i Eri była by bardziej niesprawiedliwa niż połączenie Q z Eri . Dużo większa przepaść jest między Eri a Q niż Eri i Librą , sprawdzałem punkty tych uni i nawet nie ma o czym mówić .Jedynie Nusakan odstaję strasznie punktowo i połączenie z nimi było by bardzo niesprawiedliwe z resztą jest to uni gdzie jest 800 kont ... Aczkolwiek jestem tego samego zdania że przy najbliższej okazji to właśnie do naszego uni dołączy Q i może jeszcze jakieś inne uni .
    Ave Racovia !!