***TOP 1 SOLO*** Cesarz Lucyfer [BOSS] vs. Ecepece 1513.65% ***TOP 1 SOLO***

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ***TOP 1 SOLO*** Cesarz Lucyfer [BOSS] vs. Ecepece 1513.65% ***TOP 1 SOLO***

    Witaaaam ...

    Oczywiście jak w temacie TOP 1 SOLO tak jak u terrora nie trzeba liczyć pk. bo to SOLO
    Agresor zalogował chwilę przed wlotem upchnął trochę surowca w stocznie liczyłem się z tym że przeklika coś tam obrony dodałem sobie SS żeby były mniejsze straty niestety zbyt mało żeby się przebić i jest jak jest = remis

    Gram z antymaterią, generalnie używam jej tak naprawdę w jednym celu -> skracanie budowy zwyczajnie nie chce mi się siedzieć i patrzeć nie wiadomo jak długo aby przetopić nocny farming, antyobrony nigdy nie robiłem he ale jest taka funkcja w grze więc każdy ma możliwość uczynienia z nią czego tylko zapragnie

    Przyznam że jestem zaskoczony nie ta antyobroną ( braną pod uwagę ) ale jestem kozacko zaskoczony postawieniem 1600 recy "Anty Recy" zebranie PZ i odpalenie "U" ale jeśli obrońcy się opłacało to jego sprawa - każdy gra jak chce nie każdy jest Terro'jebudundą aby płakać że używa ktoś antyrecków wpadając z jednej hipokryzji w drugą samemu używając na potęgę :impra:

    Pozdrawiam Sojusz i Buddy

    AVE BOSS

    cały nocny farming poszedł ... i wylądował ...


    Dnia 10-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Cesarz Lucyfer [BOSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 11.233
    Mały transporter 3.872
    Ciężki myśliwiec 233
    Okręt wojenny 1.330
    Pancernik 120
    Krążownik 1.122
    Sonda szpiegowska 5.443
    _________________________________________

    Obrońca Ecepece
    ________________________________________________

    Duży transporter 389
    Lekki myśliwiec 3.963
    Krążownik 1.922
    Recykler 1.650
    Sonda szpiegowska 108
    Pancernik 539
    Lekkie działo laserowe 1.998
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Cesarz Lucyfer [BOSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.880 ( -8.353 )
    Mały transporter 957 ( -2.915 )
    Ciężki myśliwiec 112 ( -121 )
    Okręt wojenny 1.329 ( -1 )
    Pancernik 120 ( -0 )
    Krążownik 948 ( -174 )
    Sonda szpiegowska 794 ( -4.649 )
    _________________________________________

    Obrońca Ecepece
    ________________________________________________

    Duży transporter 0 ( -389 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -3.963 )
    Krążownik 2 ( -1.920 )
    Recykler 0 ( -1.650 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -108 )
    Pancernik 50 ( -489 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -1.998 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 56.037.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 151.569.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 95.397.950 metalu i 55.967.050 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    1.240.000 Metalu i 1.240.000 Kryształu
    3.900.000 Metalu i 3.900.000 Kryształu
    1.240.000 Metalu i 1.240.000 Kryształu
    13.820.000 Metalu i 13.820.000 Kryształu
    15.060.000 Metalu i 15.060.000 Kryształu
    15.060.000 Metalu i 15.060.000 Kryształu
    24.430.550 Metalu i 5.689.450 Kryształu
    20.647.400 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    95.397.950 Metalu i 56.009.450 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -35.140.000
    Kryształ: -20.549.000
    Deuter: -348.000
    agresor stracił łącznie 56.037.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 8.607.950
    Kryształ: 5.705.450
    Deuter: -14.475.000
    obrońca stracił łącznie 161.600 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    I oby do naSTępnego ... Po właściwej STronie ... :E
  • Mialem zamiar przeczesac mu kolonie z tego co mi floty zostalo na moonie, ale jakos za malo mi zostalo :) Graty starcia, szkoda surki... Cos czuje ze zaraz znowu progi podniosa :/
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • Przy odpowiednio wysokim levelu nanitów oraz stoczni na uniwersum o takich parametrach jak te, na "przeklikanie" takiej ilości reckow wystarczyłoby antymaterii którą można zdobyć na kilkunastu ekspedycjach.. a lasery z 5 levelem nanitów postawiłby jeden ten srebrny dopalacz (nie pamiętam jak się nazywa).. uniwersum na którym 80% wartości zniszczonej floty zamienia się w złom, daje słabym graczom możliwość wygrywania starć w obronie ze znacznie silniejszymi graczami nawet jeśli cała flota obrońcy zostanie zniszczona... Tak jak tutaj... Starcie na dobrą sprawę wygrał obrońca .. i to on gdyby zamierzał powinien to wstawić.. Ty masz 50 baniek strat.. a on jeśli liczyć surowce w stosunku 1:1:1 wyszedł jakieś 14 baniek do przodu.. jeśli to był lot na stojącą flotę to do niego należy top1 solo tego uni.. bo skoro zalogował się przed starciem to świadomie zostawił swoją flotę wiedząc że wygra to starcie.. mimo straty prawie całej floty... Jeśli tak było to graty dla obrońcy szybkiego przeliczenia bilansu starcia, podjęcia szybkiej decyzji i nowego top 1 solo uni zibal.. miałem dzisiaj identyczną sytuację.. mogłem zebrać złom ze starcia na ponad 900 % i wygrać te starcie.. jednak ja podjąłem inną decyzję i pozostawiłem złom agresorowi.... Ogólnie to Szo
  • Gratulacje Don nowego TOP Łan SOLO, ładnie pykło i gdybyś pozbierał śrubki byłoby pięknie :) ale jak to mówią - co ma wisieć nie utonie :) więc czekam teraz na odebranie tego co do Ciebie należy :)

    obrońcy jeszcze grubszego porfela, ale na chociażby WWF - można sobie kupić symboliczną Panterę Śnieżną i wspomóc ochronę pięknego gatunku zamiast nabijać portfele niemcom jak ostatni folksdojcz :quasi:

    SzO Lucku i jak najszybszych turborecków! :)
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • 21h temu terror robi top 1 na graczu z bossa
    19 h później obrońca podbija top 1 tez na graczu z bossa bo zgadzam się że to obrońca jest zwycięzcą i do niego należy nowe top
    co prawda nie wyszedł na plus wbrew temu co pisze przedmówca metal i krysia z raków to + 14 313 400 i deuter -14.475.000ale minus 161k to nie 50 kk

    boss coś słaba passa

    obrońca niech złazi z U i przetapia
    U56 top 50
    U 60 top 50

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abdulekU ().

  • Mocny.Zawodnik napisał(a):

    Przy odpowiednio wysokim levelu nanitów oraz stoczni na uniwersum o takich parametrach jak te, na "przeklikanie" takiej ilości reckow wystarczyłoby antymaterii którą można zdobyć na kilkunastu ekspedycjach.. a lasery z 5 levelem nanitów postawiłby jeden ten srebrny dopalacz (nie pamiętam jak się nazywa).. uniwersum na którym 80% wartości zniszczonej floty zamienia się w złom, daje słabym graczom możliwość wygrywania starć w obronie ze znacznie silniejszymi graczami nawet jeśli cała flota obrońcy zostanie zniszczona... Tak jak tutaj... Starcie na dobrą sprawę wygrał obrońca .. i to on gdyby zamierzał powinien to wstawić.. Ty masz 50 baniek strat.. a on jeśli liczyć surowce w stosunku 1:1:1 wyszedł jakieś 14 baniek do przodu.. jeśli to był lot na stojącą flotę to do niego należy top1 solo tego uni.. bo skoro zalogował się przed starciem to świadomie zostawił swoją flotę wiedząc że wygra to starcie.. mimo straty prawie całej floty... Jeśli tak było to graty dla obrońcy szybkiego przeliczenia bilansu starcia, podjęcia szybkiej decyzji i nowego top 1 solo uni zibal.. miałem dzisiaj identyczną sytuację.. mogłem zebrać złom ze starcia na ponad 900 % i wygrać te starcie.. jednak ja podjąłem inną decyzję i pozostawiłem złom agresorowi.... Ogólnie to Szo


    abdulekU napisał(a):

    21h temu terror robi top 1 na graczu z bossa
    19 h później obrońca podbija top 1 tez na graczu z bossa bo zgadzam się że to obrońca jest zwycięzcą i do niego należy nowe top
    co prawda nie wyszedł na plus wbrew temu co pisze przedmówca metal i krysia z raków to + 14 313 400 i deuter -14.475.000ale minus 161k to nie 50 kk

    boss coś słaba passa

    obrońca niech złazi z U i przetapia


    fajnie że przy 5 lvl nanitów można przeklikać ale u mnie na monie nanitów stawiać nie można moze masz jakieś mony premium :)

    obrońca był pewien że będzie zysk po postawieniu ldl nie przemyślał że dołączy 6k statków chwilkę przed wlotem zmieniając wynik bitwy

    nie wiedziałem ile dokładnie laserów postawi bez laserów wygrywałem z zyskiem na poziomie 165kk (gdybym wyzbierał) gdybym nie wyzbierał zysk byłby na poziomie 20kk nie sądziłem że ktoś kto chce odpalić urlop straci tyle kasy na anty (tak stracił dużo bo pisał - lasery go wyniosły 500k anty a recki więcej)


    swoją drogą podał mi wszystkie API zbiórki masz podsumowanie licząc 1:1:1 OBOJE jesteśmy na minusie a ty tutaj nowy kalkulator odpalasz i piszesz że jest na + jest bo co bo ma + z doku ? super może jeszcze mi napisz że jak uzupełni magazyn o 100kk to będzie miał bilans + 100kk ?

    starcie wygrywa osoba która ma mniejsze straty nie licząc farmingu i zbiórki PZ może tak zasady poczytać ...
  • Na pole wrakowe wędruje 10% zniszczonej floty obrońcy co nie jest uwzględniane w raporcie... Jeśli obrońca świadomie zostawił flotę to on wygrał to starcie czy tego chcesz czy nie i on jest na plusie czy tego chcesz czy nie a ty masz 50 baniek straty.. jestem totalnie bezstronny.. nie znam żadnego z was.. piszę jak jest... Jednak masz rację, nie pomyślałem o tym że przecież starcie było na moonie gdzie nie ma nanitów... A wydanie takiej ilości antymaterii dla takiego zysku jest idiotyzmem ... Chyba że bardzo mu zalazłeś za skórę i chciał za wszelką cenę zrobić Ci na złość ... Nowe top1 dla obrońcy jednak bez gratulacji .. Szo
  • Witam.

    Antymateria całkowicie zmieniła tą grę od czasów kiedy ja grałem. Nie mogę powiedzieć że też nie kupiłem anty i jej nie używam, jednak jak mój sojusznik pisał głównie do skracania badań lub budowy budynków. Cała ta anty obrona i anty recki to jak dla mnie nie tyle wyrównanie szans lub danie obrońcy szansy na odbudowe co zaspokojenie potrzeby jaką jest zatrzymanie przy ekranach graczy młodych i nie cierpliwych. Kilkanaście lat wstecz floty budowało się miesiącami, złom zbierało pół dnia, a dziś wystarczy karta kredytowa i już jestem gość.

    Obu Panom Szo, a kto co i dlaczego pozostawiam innym.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Jacasa II napisał(a):

    BSzO obu stronom :) TOP 1 dla obrońcy :) tak wynika z raportu :) i tyle, co do wydatków to wydał malutko co najwyżej 160k anty jeśli liczyć przeklikanie 1600 reków czyli trzy paczki fajek, myślę że było warto :)
    50 zł wydac na to zeby zrobic starcie 1500% i wg ciebie warto?
    To ile bys wydał jakbys mogł zrobic starcie na poziomie 50k%? 2000zł ? 5000zl?
    Jak dla mnie zachowanie obroncy ponizj krytyki złom wyzbierał i załaczył urlop szkoda pieniędzy jak nie ma zamiaru dalej grac...
    Cesarzu nie poddawaj sie:)
    Rafał:)
    GANIMED - ON

    PB
    Solo - 44085.02%
    ACS - 639386.3%
  • graty po obu stronach :)
    Każdy kto gra w tą gre liczy sie z tym, i akceptuje anty, ale zawsze ktoś będzie płakać.
    Dla niektórych liczy sie tylko top, a dla innych sama gra.

    Szkoda tego złomu ;p
    Pamiętam jak osoba z soja mnie uprzedzała przed Ec..e by uważać bo na anty śmiga ;p jak widzę trzeba bardziej uważać by się nie nabić jak Cesarz ;p.
    Oby dwu wam życzę :gszo:
  • Graty Cezar - zjechałeś jak się okazało totalnego cieniaka, który nie dość ze nie umie się zachować honorowo to w dodatku traci wypłatę na oszustwo przyzwolone przez Ogame Team (przy użyciu antymaterii) i po wszystkim jak ostatnia lama załącza urlop.

    Sojuszniku tylko dla Ciebie wielkie gratulacje za to zacne starcie - ku chwale Boss!
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P
  • Czego wy gratulujecie agresorowi ?.. przecież obrońca był przed starciem na koncie.. z własnej woli zostawił flotę.. więc to tylko i wyłącznie za jego decyzją doszło do tego starcia.. wygranego przez obrońcę ... Czego gratulujesz agresorowi?... Nawet nie udało mu się dolecieć na czas.. czyli nie złapał obrońcy.. nie trafił go.. czego gratulujesz ?.. Że kliknął okienko "wyślij flotę" ?..