OSAMA ODDAM [BOSS] vs. Bryntroll [ZLMRZ] & KrwiozerczaKaczuszka [ZLMRZ] - 877.02%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OSAMA ODDAM [BOSS] vs. Bryntroll [ZLMRZ] & KrwiozerczaKaczuszka [ZLMRZ] - 877.02%

    Z jakiegoś powodu atakujący nie opóźnił floty, ani nie skanował przed wlotem. Cóż, tak się to kończy ;P Pozdro dla Taty Timmyego, Rgusa, T3chkreta, Zohana no i oczywiście dla całego sojuszu ZLMRZ ;)

    Panie OSAMA, szo za te 25kk metalu z pz :D




    Dnia 09-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor OSAMA ODDAM [BOSS]
    ________________________________________________

    Krążownik 908
    Okręt wojenny 772
    Pancernik 315

    _________________________________________

    Obrońca Bryntroll [ZLMRZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 233
    Duży transporter 448
    Lekki myśliwiec 523
    Krążownik 35
    Okręt wojenny 213
    Recykler 372
    Sonda szpiegowska 23
    Pancernik 294

    _________________________________________

    Obrońca KrwiozerczaKaczuszka [ZLMRZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 430
    Ciężki myśliwiec 296
    Krążownik 183
    Okręt wojenny 410
    Pancernik 676

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor OSAMA ODDAM [BOSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Bryntroll [ZLMRZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 62 ( -171 )
    Duży transporter 180 ( -268 )
    Lekki myśliwiec 121 ( -402 )
    Krążownik 26 ( -9 )
    Okręt wojenny 199 ( -14 )
    Recykler 193 ( -179 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -21 )
    Pancernik 287 ( -7 )

    _________________________________________

    Obrońca KrwiozerczaKaczuszka [ZLMRZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 118 ( -312 )
    Ciężki myśliwiec 118 ( -178 )
    Krążownik 129 ( -54 )
    Okręt wojenny 387 ( -23 )
    Pancernik 663 ( -13 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 99.427.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 17.526.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 58.260.000 metalu i 29.442.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -62.350.000
    Kryształ: -30.536.000
    Deuter: -6.541.000
    agresor stracił łącznie 99.427.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 47.785.000
    Kryształ: 23.175.400
    Deuter: -784.000
    obrońca zyskał łącznie 70.176.400 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    - me reading posts made by people from Zibal

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bryntrolll ().

  • Wczorajszy Dzień Kobiet chyba zadziałał,ładnie to wyszło.Niespodziewałem się ze OSAMA tak szybko wyląduje w reckach.Gratulacje a temu co nie opóznia floty szybkiego szo i przyleć do mnie ;D
    Grałem na u-41 OFF ,u-63-OFF ,Jupiter-OFF,Pegasus-OFF Vega-OFF Cygnus-off
    Draco-OFF Japetus-off
  • Juz to pisałem osama nie umie grać i nie wiem jak on tą flote nabudował i czy uczciwie ale na mnie latał z planety tą całą flota nie mając moona jak tylko minutki sie pojawiły i tylko szpiegował pod koniec.Tak po prawdzie mówiąc ciekawe ile graczy z top ma zgłoszone że gra z kimś z rodziny pewnie wyszło by że co drugi
    Naczelny Hejter
  • szkoda Osama że wyszło jak wyszło... wiosna idzie, może to i lepiej ;)

    do zobaczenia w sezonie! :)

    obrońcom graty
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • LionKong napisał(a):

    Tak się kończy jak taki '' topowy '' gracz lata z planety

    A najlepsze są teksty że a kto mi coś zrobi!!!!

    Lama z niego i dobrze że skończył bo wstydu oszczedził

    Gratki obrońcom!!!!
    a co to z planety nie można ? wiadomo jest ryzyko, ale z moona też jest ryzyko, a ja np. nie mam ani jednego moona i chyba długo nie będę miał ;d no chyba że Osama latał z planety pod moonem no to faktycznie lamerstwo ;d

    Osama odpocznij i do następnego uni.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Jeżeli puszczasz komuś na szybko lotkę w układ i chcesz przy tym zachować element zaskoczenia, to sorry ale w momencie gdy pojawia się łysy elementu zaskoczenia już nie ma. Widzisz? Ty byś się lotu z planety nie spodziewał i olałbyś sprawę, to właśnie kolego jest strategia wojny, o której jak widać pojęcie masz blade. A ryzyko? czym jest życie bez ryzyka? do sklepu też w kasku wychodzisz bo jest 1 do 1 000 000 że Cie pierdzielnie PKS ? Jakoś Osama się tym nie przejmował choćby w ułamku % tego co Ty ;)

    a jeszcze jedna ważna rzecz, cohones(jaja) trzeba mieć :P i twardym być jak żelki z biedronki



    graty obrońcom, Osama SzO, ble ble bleeee
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • INFERNI napisał(a):

    Jeżeli puszczasz komuś na szybko lotkę w układ i chcesz przy tym zachować element zaskoczenia, to sorry ale w momencie gdy pojawia się łysy elementu zaskoczenia już nie ma. Widzisz? Ty byś się lotu z planety nie spodziewał i olałbyś sprawę, to właśnie kolego jest strategia wojny, o której jak widać pojęcie masz blade. A ryzyko? czym jest życie bez ryzyka? do sklepu też w kasku wychodzisz bo jest 1 do 1 000 000 że Cie pierdzielnie PKS ? Jakoś Osama się tym nie przejmował choćby w ułamku % tego co Ty ;)

    a jeszcze jedna ważna rzecz, cohones(jaja) trzeba mieć :P i twardym być jak żelki z biedronki



    graty obrońcom, Osama SzO, ble ble bleeee
    Latanie z lotki to podstawa, moon po co ? Wpadasz w układ albo wyjdzie albo nie i lecisz dalej. TAK JAK mówiłem latanie z planety pod moonem to głupota,ale z planety bez moona ? To tylko większe ryzyko.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • co wy [ciach] o lotce o lataniu bez mona pod monami co wy wiecie o ogame !!! Czy ktos mnie tam chodz sprobowal pierdyknac ??? Nikt a walicie glupoty takie ze dramat nikt w poczatkowej fazie nie zaryzykuje latania na gracza ktory ma troche floty i z 30 mln surki na planecie chhba wiecie z jakiego powodu .... a co do hejterka ajakiegos i lion cos tam pokaz jakies twoje st na ogame czy przekroczylo chociaz wynik cztero cyfrowy to mozecie cos pisac na mnie jak niemacie to sie nie wypowiadajcie... Ja top 1 na uni 66 juz bylem i czuje sie spelniony w te klocki gram dla relaksu i przyjemnosci i tyle ...
    Sory za pisownie ale z tel pisze i niechce mi sie poprawiac
    Wujek Osama
  • Wujek Osama aleś nerwowy. Ktoś tu sugerował że latasz z planety, jak nie ma moona to normalne bo z czego masz latać? Fakt że od czasu anty jest większe ryzyko wtopić u kogoś bo w emocjach kupi anty i postawi obronę, tak się zmieniła gra, niestety.

    Co do lotek, właśnie na takowych operuję jakieś 2 tygodnie i bardzo dobrze się z tym czuję :)
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.