Commander Cassini [ZLMRZ] VS #1 lucky435 & #6 BLADE [VIK] - 274.02% OBRONA Żony

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Commander Cassini [ZLMRZ] VS #1 lucky435 & #6 BLADE [VIK] - 274.02% OBRONA Żony

    Woził Wilk razy kilka Powieźli i Wilka 8-)
    Po wielu przepaleniach paliwka dostałem info od Żony że ktoś się pokusił na jej flotę do farmingów, więc szybkie liczenie i posłanie mojej na zatrzymaj na moona Żony XD
    Do końca nie wierzyłem że to wejdzie bo żona już nie wchodziła żeby nie robić aktywek myślałem że atakujący spowolni flotę i się pokapuje.
    A ja siedziałem na podglądzie żeby zobaczyć kiedy skan wpadnie jak zobaczyłem że zaświeciła się aktywka na moonie Żony 20sec przed planowanym dolotem,
    to pomyślałem że opóźnił, ale jak zobaczyłem złom to zrobiłem takie oczy O_O
    Atakier nie pogratulował więc chyba zamknął się w sobie :>
    Następnym razem polecam atakierowi opóźniać wlot i przeskanować cały us bo było nas tam 3 z moonami Ja, Żona i Sadownik , ale on przeskanował tylko najsłabszego z wymienionych graczy ]:-D ]:-D

    Pozdrawiam cały mój sojusz wikingów , Kornela który już chyba skończył grę na tym uni całe uni 68 a w szczególności Zygunie, Kryssa i Kalibra

    No i oczywiście Pozdrawiam moją kochaną żonę bo bez niej nie było by tego ST


    Atakierowi życzę :xgszo: ,oraz opóźniania floty przed dolotem i bardziej przemyślanych ataków
    A i dziękuje za zafundowanie telepka po podziale surowców za acs starczyło ]:-D



    Dnia 02-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Commander Cassini [ZLMRZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.396
    Krążownik 94
    Okręt wojenny 220
    Pancernik 106
    _________________________________________

    Obrońca lucky435
    ________________________________________________

    Mały transporter 25
    Duży transporter 150
    Lekki myśliwiec 3.262
    Ciężki myśliwiec 2
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 103
    Sonda szpiegowska 6
    _________________________________________

    Obrońca BLADE [VIK]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.097
    Krążownik 1.161
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Commander Cassini [ZLMRZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca lucky435
    ________________________________________________

    Mały transporter 22 ( -3 )
    Duży transporter 130 ( -20 )
    Lekki myśliwiec 2.617 ( -645 )
    Ciężki myśliwiec 1 ( -1 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Recykler 91 ( -12 )
    Sonda szpiegowska 3 ( -3 )
    _________________________________________

    Obrońca BLADE [VIK]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.715 ( -382 )
    Krążownik 1.126 ( -35 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 30.520.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.604.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 18.544.800 metalu i 8.856.800 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    9.353.600 Metalu i 7.046.400 Kryształu
    910.000 Metalu i 910.000 Kryształu
    910.000 Metalu i 910.000 Kryształu
    1.820.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.820.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.820.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.820.000 Metalu i 0 Kryształu
    91.200 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    18.544.800 Metalu i 8.866.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -19.148.000
    Kryształ: -9.594.000
    Deuter: -1.778.000
    agresor stracił łącznie 30.520.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 14.511.800
    Kryształ: 7.389.400
    Deuter: -94.000
    obrońca zyskał łącznie 21.807.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    UNI - Fidis - OFF top 30


    UNI - Nusakan - OFF top 60
  • Szczerze? śmierdzi [ciach], ile tak osób robi to juz jest śmiech na sali...
    Tworzą dwa konta zgłaszają ze niby graja na jednym IP i potem podstawki robią ile to juz osób bana za to dostało ale trzeba to zgłaszać bo inaczej można tak cały czas
    A ta twoja niby żona ale w sojuszu z tobą nie jest hmm? no tak przecież nikt by nie zaatakował jakbyś wzią ją do sojuszu bo planete masz przy niej... pff jakiej niej przy sobie bo to twoje konto
    zycze bana

    Administrator Forum Toadie:
    Niesmaczne porównanie usuwam
    Naczelny Hejter
  • A zgłaszaj sobie :D tak zgłoszone jest chyba logiczne że jak gra żona i mieszkamy w jednym mieszkaniu to jest to samo ip 8-) chyba że dla cb to za skomplikowane XD dla twojej wiadomości między zgłoszonymi kontami można handlować robić pm i podstawki zgodnie z panującymi zasadami ogame 8-) morzesz sobie wierzyć lub nie w sojuszu nie jest bo zaczęła grać po mnie a jak zaczeła to tych ze słabszym topem zostawiliśmy ale przyjmujemy od top 200 ]:-D 3 sprawa to jest taka że nie twoja sprawa czy jest w soju i gdzie mamy planety tu wina całkowicie jest po stronie atakiera jak by przeskanował cały us a nie tylko ją i zobaczył moją flotę i opóźnił przed dolotem to by nie padł ale że nie umie grać i tego nie zrobił i nawet nic nie napisał bo się zamknął w sobie to już nie moja wina .

    Pozdrawiam gorąco

    P.S
    tak jak większość sądzisz "jak ty zrobisz anty obronę super jak ty zrobisz podstawkę na konto zgłoszone lub polecisz z kontem zgłoszonym jesteś master 8-) ale jak ty stracisz flotę na anty obronie lub podstawce to już jest źle i wypisujesz tu bzdury 8-)

    Zgłaszaj co jest zysk został podzielony zgodnie z prawem brania udziału w acs więc sobie pisz tylko nie zdziw się jak jednak bana nie będzie ]:-D

    Pozdrawiam 8-)
    UNI - Fidis - OFF top 30


    UNI - Nusakan - OFF top 60
  • [ciach]
    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    9.353.600 Metalu i 7.046.400 Kryształu
    to jest zysk twojego konta BLADE, obronca nie miał wiecej recków i zbierał z tych recków co zostało a zostało 91 a mogą zebrać po 1820000 jednostek czyli:
    910.000 Metalu i 910.000 Kryształu
    910.000 Metalu i 910.000 Kryształu
    1.820.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.820.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.820.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.820.000 Metalu i 0 Kryształu
    91.200 Metalu i 0 Kryształu
    edit
    a teraz idz do żony bo sie wydało XD

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
    Naczelny Hejter
  • A już wiem co tak płaczesz nie umiesz opóźniać floty więc szukasz dziury w całym jak chcesz mogę cię nauczyć opóźniać flotę a czemu miałem nie słać recków widać jak umiesz grać równie dobrze mogła to nie być moja żona tylko jakiś tam gracz mówi że ma mało recków wiadomo żę ja śle swoje żebyś ty nie doleciał logiczne chyba że to dla cb za skomplikowane 8-) co do zbiórki wszystkie zbiórki żony zostały wysłane mi przez wiadomość 8-) Pozdrawiam naucz się grać albo przerzuć na kierki łatwiejsza gra 8-) dziwne że jakoś chyba sojusznicy cię nie popierają w twoim dziwnym myśleniu bo nie ma takiej konwersacji tu a raczej powiem ci co sojusznicy śmieją się z cb z 2 powodów

    1 jak można nie przeskanować wszystkich moonów w us
    2 jak można nie opóźnić floty

    Pozdrawiam gorąco i to ostatnie co miałem do pisania możesz teraz sobie tu do woli pisać i wypłakiwać swoje żale ]:-D
    UNI - Fidis - OFF top 30


    UNI - Nusakan - OFF top 60
  • opóźniałem floty jak ty jeszcze wchodziłeś na stojaka pod stół i juz weź przestan pisać żona bo to śmieszne sie robić zaczyna...
    natepnym razem co bedzie może dziadek, szwagier czy babcia?
    dla mnie jedno jest pewne tłumaczy sie tylko winny wiem ze oszukujesz teraz pilnuj się dobrze ci radze
    nie żale sie i nie zam atakującego ale na pierwszy rzut oka coś tu nie gra i ta twoja żona.... buhahaha
    Naczelny Hejter
  • BLADE NOCNY ŁOWCA napisał(a):

    tak zgłoszone jest chyba logiczne że jak gra żona i mieszkamy w jednym mieszkaniu to jest to samo ip 8-) chyba że dla cb to za skomplikowane XD dla twojej wiadomości między zgłoszonymi kontami można handlować robić pm i podstawki zgodnie z panującymi zasadami ogame
    No to ja jestem sto lat za murzynami, pierwsze słyszę , że można robić PM między kontami na jednym IP ,
    chyba że zaszły zmiany których nie śledziłem /a to parę lat -jak grałem nie mogłem posłać do kumpla surki-jedno IP w pracy /
    Wychodzi z tego z teraz można mieć jednego kompa i zgłosić małżeństwo plus dzieci i grać na jednym IP
    /próby , podstawki i wspólne latanie a potem okazuje się ze to jeden człowiek /
    Sorry za wpis ale chyba muszę poprosić żonę żeby też założyła sobie konto


    Dobrego dnia
    A po co sygnaturka?

    Uni 34

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jancio1000 ().

  • niestety graczy nowych coraz mniej a ci starzy kombinują jak tylko mogą żyby znaleźć sie w topce
    troche pogra na gorszym koncie a gdy juz zdobędzie troche wiecej punktów to zostawia to słabsze konto zeby mu lepszego w razie W nie usunęli i w sumie ban za to nie jest zbyt duzy bo jak teraz patrze na 5 kont które zgłosiłem i byłu centralnie w 2 układach jedno obok drugiego i surka tam krązyła od jednego konta do drugiego i pewnie wspomagała jakiegos gracza z top po tygodniu juz bana nie maja na 6:1,499 śmiech na sali za takie cos powinnien byc delete
    Naczelny Hejter
  • Zdziwiony akcja postanowiłem się doszkoli od paru lat nie grałem zasady się zmieniły i wygląda to następująco :
    Co trzeba zrobić jeżeli kilka osób gra na tym samym universum z tego samego komputera / IP?
    Wspólne IP może występować w przypadku grania kilku osób z tego samego
    komputera / domu / sieci osiedlowej / szkoły / akademika / kawiarenki
    internetowej itp. W takim przypadku grę na tym samym uni należy zgłosić
    do Operatora Gry.
    Po zgłoszeniu wspólnej gry, należy unikać podobnego nicku, adresu e-mail, nazw planet itp.
    Konta o takim samym IP mogą ze sobą handlować, organizować wspólną
    obronę, atak czy inne kontakty flot, jednakże, wciąż obowiązuje push
    reguła
    wychodzi na to ze zasady nie zostały złamane :popcorn: z ciekawością zobaczę kolejne akcje w obronie :popcorn:
    Uni 36-top100
    Uni 46-top50
    Fornax-top 100
    Zibal-On
  • no to super jak wprowadzili takie fajne zasady O_O
    do tego anty i z gry która budziła kiedyś emocje
    zostało niewiele, topka sie wspomaga pompujac sie z kont muli bądź anty
    i są happy , ze robią innych w konia
    Swoją drogą w dobie smartfonow, to kazdy ma swoje IP
    Ja mam w domu razem z rodzinka 5 plus 2 tablety i neo , wiec mozna :) zalozyc 8 kont
    bez konfliktu i zgłaszania i z jednego złomować co jakiś czas po jednym
    Ale co to za satysfakcja /to jak z koksem u sportowców / ?(
    A po co sygnaturka?

    Uni 34
  • Panowie, i po co te nerwy?
    Pozwole sie rozpisac troche w Waszym temacie, bo widze ze to mlodziutkie uni ze swiezymi, niedoswiadczonymi graczami jeszcze . Zady gry z jednego IP sie nie zmienily, mozna robic wspolne ataki, obrone, mozna handlowac surowcami o ile nie dochodzi do pushowania jednego konta przez drugie.
    Ja rowniez gram z moim mezem na jednym IP, i kiedys gralam rowniez z nim wspolnie na nieistniejacym juz U 30, bylismy rowniez w innych sojuszach. Stad wiem ze zasady sie nie zmienily. Osobiscie znam jeszcze dwie pary z mojego uni,ktore graja/graly na jednym IP. Aczkolwiek nie podawalam publicznie na forum tego do wiadomosci, i staralismy sie nie robic takich podstawek, bo wolalam zeby traktowano nas indywidualnie. Na starym uni, gdzie sie gracze znaja jak lyse konie, taka obrona nie zrobila by juz teraz u nas zadnej sensacji, ale tu nie dziwie sie takiej reakcji ze strony oburzonych graczy. Nie znacie sie jeszcze dobrze, a taka wzmianka o obronie zony budzi podejrzenia o multi, choc wcale tak nie jest. Nie znam szczegolow zalogowania sie obroncy, czy byl to log na matke, czy odswiezenie z innych koordow, ale wydaje mi sie, ze tutaj atakujacy stracil czujnosc, bo kazda aktywka na jakichkolwiek koordach, to sygnal dla atakujacego, ze trzeba sprawdzic podworko, a atakujacy tego nie zrobil. I w sumie nie robi to roznicy czy byla by to zona, czy jakis inny gracz proszacy o wsparcie.

    Zycze atakierowi szybkiej odbudowy , rozwagi oraz czujnosci przy kolejnych atakach ( tym bardziej ze posiada juz wiedze iz obroncy to para ) !!!
    Blademu gratuluje obrony i zycze kolejnych sukcesow, moze nie koniecznie w takim stylu, bo sam widzisz, ze takiego rodzaju starcia nie sa najmilej odbierane, a znam cie i wiem ze stac cie na wiele !!!
    Lucky435 zycze wykorzystywania meza do obrony, ale nie koniecznie w grze, lepiej grac tak zeby to przed toba sie bronili a nie ty przed kims !!!
    Pozdrawiam wszystkich z najstarszego uni PL !!!