[LUMP] Lumpy Mroku vs HWNI [HNNI] Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [LUMP] Lumpy Mroku vs HWNI [HNNI] Zakończona

    1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:
    [LUMP] Lumpy Mroku vs HWNI [HNNI]
    2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:
    -
    3. Preferowany system liczenia:
    system procentowy bez niszczenia księżyców
    4. Warunki zakończenia wojny:
    10000 % lub 1 miesiąc.
    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:
    1%
    6. Stosunek do RW z ACS:
    Liczą się wszystkie walki, gdzie 50% + 1k wartości floty lub obrony (zarówno u agresorów jak i obrońców) należy do sojuszy biorących udział w wojnie.
    7. Powody:
    Bo nie mogą mieć więcej wojen niż my i chcemy mieć swoją część z ich pushowania.

    Lumpem być, w kartonie żyć i pogańską głosić chwałę!





    WYNIK WOJNY:
    LUMP vs HNNI
    0% - 30,60 %
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • frajer jesteś i tyle
    Myślisz że bym się pushowal metą z lewatologa?? Śmieszny jesteś.
    Zglaszaj wszystko co bijemy drucie
    Boisz się bo szybko rosniemy i dostał byś po ciach
    No ale jak już pisałem jak ban nie zejdzie dzisiaj to możesz się czuć wygranym bo to moje ostatnie konto na ogame pójdzie w kasacje

    Super Moderator wakat:
    upomnienie za stosowanie pseudocenzury
    WEZN :bicz:
  • śmieszą mnie te oskarżenia, naprawdę głupcem trzeba być żeby myśleć o tym, że tatar się pushował na jakimś Lewatologu z którego ukradł kilka baniek METY.. Wlotów dziennie robi mnóstwo , Wasz cały sojusz od początku uni ma mniej RW niz tatar w kilkanaście dni :) no ale bawcie się, widocznie bardzo ktoś chciał się nas pozbyć z uni.
    Zostaną same pionki, pusherki i bociki. Good job ^^
    Wezn: Zabawa
    Yildun: Zabawa
  • evrine napisał(a):

    śmieszą mnie te oskarżenia, naprawdę głupcem trzeba być żeby myśleć o tym, że tatar się pushował na jakimś Lewatologu z którego ukradł kilka baniek METY.. Wlotów dziennie robi mnóstwo , Wasz cały sojusz od początku uni ma mniej RW niz tatar w kilkanaście dni :) no ale bawcie się, widocznie bardzo ktoś chciał się nas pozbyć z uni.
    Zostaną same pionki, pusherki i bociki. Good job ^^
    Dziwne, bo mamy od Was większą średnią na członka w zniszczonych punktach i większą ilość zniszczonych punktów niż Wy :D Ja sondami zrobiłem więcej wlotów niż cały Wasz sojusz :] pozdro pusherki i bociki. Good job ^^
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Statystyki mace moze lepsze - bo polowe sojuszu zbanowałes swoimi konszachtami
    A pamiętam jak kiedyś jeszcze byłeś u nas w soju (zanim pokapowaliśmy co z ciebie za przekręt) i chwaliłeś sie machlojami. Władca hycla... Ile to teori słyszeliśmy jak ty go poskładasz... I skończyło sie tak jak tylko mogło - woadł ghycel spakował w recusie i było po zabawie.
    Ale lataj sondkami i nie zapomnij sie pochwalic na forum tymi rw. Bocik bedzie naprawde dumny.
  • DAISY napisał(a):

    Statystyki mace moze lepsze - bo polowe sojuszu zbanowałes swoimi konszachtami
    A pamiętam jak kiedyś jeszcze byłeś u nas w soju (zanim pokapowaliśmy co z ciebie za przekręt) i chwaliłeś sie machlojami. Władca hycla... Ile to teori słyszeliśmy jak ty go poskładasz... I skończyło sie tak jak tylko mogło - woadł ghycel spakował w recusie i było po zabawie.
    Ale lataj sondkami i nie zapomnij sie pochwalic na forum tymi rw. Bocik bedzie naprawde dumny.
    Eee tam, pograłem tydzień, bo mnie Dżejson namówił, a wspominasz jakbym Cię przez rok po słoninie smyrał :D Niczym się nie chwaliłem, bo niewiele z Tobą rozmawiałem. W sumie wcale :D Każdemu się może przysnąć, poza tym sam mu napisałem, że idę spać i niech złomuje - poszukaj w ST, bo wszystko jest opisane :D Sond mam całe 1000 obecnie, ale dobrze i sprawnie latają! polecam i widzimy się w galaktyce :D

    Ps. te screeny sobie możesz robić :D u nas skład jest zmienny, bo co 2 godziny średnio ktoś z sojuszu wylatuje :D
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Screenow zadnych nie robiłem wiec nie wiem do czego pijesz. A w sojuszu byłeś i sie szybko zmyłeś chwała bogu :) A jak było z hyclem to pamietam bo akurat dobrze hycla znam to mi powiedział. To co ty mu tam napisałes to wiesz hehe litości. Jedyne co potrafisz to klepać jęzorem na prawo i lewo i wszystkich od pusherów nawymyslać bo jak juz ci ktoś pokarze jak sie gra to ego nie wytrzymuje trzeba kolesiostwo w supporcie uruchomic.

    PS Jak u was co dwie godziny ktoś wylatuje to faktycznie macie zgraną paczke - strach sie bać :)
  • Daj spokój York, juz mam pewność, że Nari to hipokryta, na początku uni nie wiedziałem kto to jest, teraz mam już rozjaśnioną całą sytuacje. Możesz wypierać się wszystkiego , kolegom z GO oczy mydlić, nam Ci sie nie uda.

    Koniec zbędnej dyskusji .
    Wezn: Zabawa
    Yildun: Zabawa
  • wakat napisał(a):

    Proszę stonować nieco swoje emocje, kłócenie się o to kto kogo i na kim się pushował to naprawdę nie jet cel dla którego zakłada się temat wojenny.


    jak to nie ?

    To pewnie uczciwy wlot prwada ?:P

    ogotcha.universeview.be/pl/rep…ab-53b0-9162-04ad3ad2a7ea

    pastor to nawet publicznie się tym chwalił .
    szkoda że nie pochwalił się puszem na Testesie tzn na koncie które od niego kupił :D Pusztorku trzeba było dalej siedzieć u nas na Discordzie tylko częściej się odzywać .
  • Konto do jego discorda dostałem tydzień wcześniej, jak wyjechał na delegacje, pomyslał że to prawdziwie po lumpowsku będzie.

    A do kolegi wyżej gratuluje PUSHUJE sie i wrzucam to publicznie (y) , pogadajcie z hey ho komu konto sprzedał a nie pierdolicie ;) A po mnie Nari wlatywał to juz było okej? Brawo ;D SSijcie i powodzonka
  • york [HNNI] vs. Vulcano Avocado [LUMP] ~ 30.6%


    On 01-03-2018 12:04:27, the following fleets met in battle:


    Attacker york [HNNI]
    ________________________________________________

    Cruiser 4.701
    _________________________________________

    Defender Vulcano Avocado [LUMP]
    ________________________________________________

    Large Cargo 129
    Solar Satellite 534
    Rocket Launcher 4.053
    Light Laser 713
    Gauss Cannon 19
    Plasma Turret 26
    _________________________________________


    After the battle ...

    Attacker york [HNNI]
    ________________________________________________

    Cruiser 4.636 ( -65 )
    _________________________________________

    Defender Vulcano Avocado [LUMP]
    ________________________________________________

    Destroyed!
    _________________________________________


    The attacker has won the battle!
    The attacker captured:
    1.334.442 Metal, 812.946 Crystal and 1.561.412 Deuterium

    The attacker lost a total of 1.885.000 units.
    The defender lost a total of 16.498.000 units.
    At these space coordinates now float 1.451.800 metal and 1.607.900 crystal.
    The attacker captured a total of 3.708.800 units.

    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.
    ________________________________________________

    Debris harvested by the attacker(s):
    1.451.800 Metal and 1.607.900 Crystal



    Summary of profit/losses:



    Summary attackers(s)

    Metal: 1.486.242
    Crystal: 1.965.846
    Deuterium: 1.431.412
    The attacker(s) made a profit of 4.883.500 units.


    Summary defender(s)

    Metal: -12.963.942
    Crystal: -4.596.446
    Deuterium: -2.646.412
    The defender(s) lost a total of 20.206.800 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 4.1.4