Zuy sen [B-S] vs. oludek [EMERYCI] - 5547 % OBRONA

  • Zuy sen [B-S] vs. oludek [EMERYCI] - 5547 % OBRONA


    Desperacja B-S w dorwaniu mojej floty sięgnęła dzisiaj zenitu dlatego wyjątkowo wstawię to RW i kilka słów tutaj naskrobię :)
    Po smacznie przespanej nocy i zalogowaniu się ujrzałem blisko 400 raportów wojennych i tutaj troszeczkę statystyk :
    86 misji niszcz
    spadło mi 7 moonów a agresorom poszło do piachu 106 gwiazd !!! :)
    Oczywiście Ci co najwięcej krzyczą i rzucają oskarżenia na innych sami posłali do boju swoje push-ówki :)
    Dla zainteresowanych lista push-ówek B-S która brała udział w niszczeniu moonów :
    Vane matka ( 5:224:4 )
    grzecholot ( 5:448:12)
    Lonnie ( 3:86:6 )
    oddam ( 1:51:4 )
    i na sam koniec rodzynek
    Baton ( 4:270:6 )



    Dnia 23-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Okręt wojenny 5.000
    Pancernik 5.000
    _________________________________________

    Obrońca oludek [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 59.530
    Duży transporter 1.800
    Lekki myśliwiec 861.000
    Ciężki myśliwiec 301
    Krążownik 165.573
    Okręt wojenny 22.121
    Statek kolonizacyjny 22
    Recykler 75.740
    Sonda szpiegowska 1.898
    Bombowiec 471
    Satelita słoneczny 511
    Niszczyciel 9.408
    Gwiazda Śmierci 281
    Pancernik 35.443
    Wyrzutnia rakiet 1.483
    Działo Gaussa 2
    Wyrzutnia plazmy 10
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca oludek [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 59.008 ( -522 )
    Duży transporter 1.791 ( -9 )
    Lekki myśliwiec 853.468 ( -7.532 )
    Ciężki myśliwiec 300 ( -1 )
    Krążownik 165.364 ( -209 )
    Okręt wojenny 22.121 ( -0 )
    Statek kolonizacyjny 22 ( -0 )
    Recykler 75.400 ( -340 )
    Sonda szpiegowska 1.875 ( -23 )
    Bombowiec 471 ( -0 )
    Satelita słoneczny 507 ( -4 )
    Niszczyciel 9.408 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 281 ( -0 )
    Pancernik 35.443 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 1.468 ( -15 )
    Działo Gaussa 2 ( -0 )
    Wyrzutnia plazmy 10 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 725.012.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 44.578.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 325.028.800 metalu i 229.739.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -49.977.200
    Kryształ: -45.266.800
    Deuter: -75.000.000
    agresor stracił łącznie 170.244.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -31.310.000
    Kryształ: -12.168.000
    Deuter: -1.100.000
    obrońca stracił łącznie 44.578.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Dużo mamy tych pushowek :E
    Przykro mi Oludku, że Ty nie masz znajomych . Teraz Cię oswiece my mamy takich którzy zawsze pomogą . Boli Cię dupa bo masz -7moonow -5deuterowek 0obrony. Skoro stać Cię tylko na bezpodstawne zarzuty no cóż życie. Miłej dalszej gry i buduj sobie te elektrownie na 40 poziom w sumie ciekawy pomysł :E :E
    Emerytura na x1 :?
  • Baton ( 4:270:6 ) << heheh, to teraz już wiem co tak zawzięcie Obi mu moonów bronił po tym jak 2 spadły, a myślałem iż w ciemno poszedl pushowki bronic ^^ jednak teraz sprawa się wyklarowała skąd to "eko-ludek" nagle się o 4 w nocy "zbudził" do kopalni zajrzeć :), no a potem uciekł flo do Adama w us ^^,


    Dobry sojusz z farmami dla siebie maja, pól gra normalnie ? druga połowa to ich pushówki sprzedające statusy^^. Menel pozdrów kolegów z sojka na ich dexie do Ciebie lataja :)

    Powodzenia w boju i oby dalej w tę stronę.

    ps: energetyczna na 20 lv + 21-22 lv fuzji załatwia sprawę satek. Hej

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Quanx ().

  • Bato od przeszło 8 Miechów sprzedaje mi deu, miał już jedna planetę w moim usie teraz dostawil drugą gdy skończył astro. Powiedz mi skoro to pushowka do czemu ma większy przyrost od Ciebie miesięczny chyba powinno mu ubywać a nie przybywać ;( Sprawdźcie informacje potem płaczcie nie łykacie wszystko co powie kto kolwiek
    Emerytura na x1 :?
  • ..mało kiedy udzielam się na forum -ale to ,ze zostałem "awansowany" do rangi "pushówki"..moje gratulacje... :D
    ...i poprę słowa Adama...maja tylu znajomych...do których i Ja się zaliczam..gdy kiedyś mi coś tam przeorałeś...napisałem gratulacje czy coś w w podobnym (pozytywnym brzmieniu) nie uznales za stosowne aby jakkolwiek dać odpowiedz ...
    ...dla odmiany gdy jako kompletnie zielony poprosiłem np;Ramadka o pomoc w ulepieniu kulki i ze stoją tam myśliwce ..poleciał sondami i ulepił....nic w zamian nie chcąc- i to jest różnicą miedzy Tobą - BS a mną jako "pushówka"...i dlatego gdy mnie wczoraj poprosili o pomoc bez słowa to uczyniłem ..

    Pushowe pozdrowienia.... :D

    Grzecholot.
    u:14//u:19//u:67//u:68 BOCB//Monocero/Szwadron (Grzegorz vel. lamaczterokopytna)-przerwa/urlop do odwolania)

    Japetus -[PHOENIX] -Grzecholot

    Quaoar//Yildun- [ B-S ] Grzecholot

    Europa- [Zboczki] -[Bad Dream-BD]- Grzecholot

    Kalyke-(TO)- Grzecholot
  • Dobry temat :D

    Graty oludek obrony i szacun za nie stracienie floty mimo tylu spalonych kulek :)

    Co do kont pushowych to nie poieram rzucanie takich oszczerstw mimo swojego zaplecza :p

    No i fajnie, że mogłęm uczestniczyć w tak zorganizowanych lotach w nocy, to kolejny raz pokazuje zgranie BSiaków i kolejny traz nie żałuję, że się tu znalazłem :D kolejny raz jedno zapytanie na konfie i moment 90 NISZCZEN :D Niech ktoś nas pobije :)

    Ogólnie to zakładałem, że będzie ponad 100 :S ale może uda się poprawić ten wynik ;)

    sorro widocznie te statki były już pordzewiałe więc nadszedł czas wymienić na nowe egzemplarze :D

    Jeszcze raz graty olud ;)
  • A mnie to rozbawiło gdyż obrońca zarzuca to lub tamto a uważa się za dojrzałego gracza 0_o Czy przy kasowaniu mi kulek ja liczyłem ile padło chłopakom?? Mieli nawet po skasowaniu paliwówek mocno w plecy, ale czy to ważne??- Nie. Stać agresorów na taką stratę to ich sprawa to tylko gra. Pogratulowałem zgrania i tyle bo według mnie tak zachowuje się dojrzały gracz. Co do quanxa to wstydził by się innym zarzucać push-e bo sam złoty nie jest. Co do atakującego to zbudowania więcej nowych statków a Obrońcy dystansu do gry.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Aja dla odmiany kulturalnie :D
    Ale spinacie poślada i po co ? pany to tylko gra szkoda nerwów :D
    Moim skromnym zdaniem rywalizucjeie owce między sobą o top ściany BS ( odgapiuchy od Na Sitch ) :D
    Fajnie widzieć byłego sojusznika w tak przyjemnym starciu graty stary :D
    Co do pushuwek to parę moonuw było klejonych przez moje złomnięte konto i to konto do oluda nie należy ale i tak jest w fajnych rękach :)
    Gratki olud dowaliłeś , a złemu odbudowy nie ma co życzyć bo pewnie dalej mnie topią więc wliczy się w waciki :D
    Odrazu jak dowiedziałem się o sprawie to założyłem konto od zera żeby to obadać , uni wciąga :D

    Bawimy się :)
  • Gladiator81 napisał(a):

    A mnie to rozbawiło gdyż obrońca zarzuca to lub tamto a uważa się za dojrzałego gracza 0_o Czy przy kasowaniu mi kulek ja liczyłem ile padło chłopakom?? Mieli nawet po skasowaniu paliwówek mocno w plecy, ale czy to ważne??- Nie. Stać agresorów na taką stratę to ich sprawa to tylko gra. Pogratulowałem zgrania i tyle bo według mnie tak zachowuje się dojrzały gracz. Co do quanxa to wstydził by się innym zarzucać push-e bo sam złoty nie jest. Co do atakującego to zbudowania więcej nowych statków a Obrońcy dystansu do gry.
    no właśnie kto tutaj powinien nabrać dystansu do ogame ? ja nie siedzę jak obłąkany po nocach patrząc w monitor pomimo że mógłbym i wtedy nawet jedna kulka by nie spadła ale po co :) no ale jak widać ogejmowych nałogowców tutaj nie brakuje :)
  • Nie sposób nie przyznać racji gladiemu co jak paliliśmy mu kulki to też sporo gs padło . mi tylko 2 i byłem na paliwuwce 250kk na plus ale bywa różnie to fakt , ale myślę że oludowi chodzi o to że wypominacie nam wstawanie w nocy i pilnowanie kulek a wy siedzicie całymi nocami i prujecie moony , nie ma w tym nic złego , taka gra i takie jest jej piękno ale po co sobie potem wyrzucać skoro sami gracie tak samo olud lubi spać i nawet nie dziwie się , mnie wkurzało to wstawanie i pilnowanie rogali on ma to z głowy , a że 7 moonów padło , nie od dziś wiadomo że łatwiej ulepić niż zniszczyć :)
  • Nie będę tutaj skrobał i powtarzał innych bo co do bzdur odnosnie push kont bijacych Oluda moony juz powiedziano wszystko. Jedynie chce napisać BRAWO PANOWIE! Akcja dograna i zsynchronizowana jak należy. Najważniejsze są chęci, starania, próbowanie i zrozumienie w ekipie (czego w B-S nie brakuje) no i przede wszystkim dobry fun! Mimo że dzisiaj większość z nas wypiło pewnie wiadro kawy to jest co wspominac i z czego się śmiac. Finał akcji...no cóż - kto nie ryzykuje ten nie pije szampana a co się odwlecze to nie uciecze. Dla Oluda gratulacje za zachowanie floty. Dla sorra SzO?? Jakie SzO??...stare i dziurawe statki spadły...pfff
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GHOST ().