Dew & RidicPrime [ELITE] vs. Adusia TOP 1 123 % Obrona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dew & RidicPrime [ELITE] vs. Adusia TOP 1 123 % Obrona

    Witam wszystkich.

    Chciałbym przedstawić swój drugi stek.
    Kolega ma wysoki TOP ale jest nie ostrożny
    no i jak widać po lamach leciał z moonowką :D :D :D
    no ale kolejny TOP zostawia złom pod domem to cieszy :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:




    Dnia 18-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Dew
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.175
    _________________________________________

    Agresor RidicPrime [ELITE]
    ________________________________________________

    Krążownik 99
    Pancernik 92
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Adusia
    ________________________________________________

    Mały transporter 393
    Krążownik 158
    Recykler 162
    Sonda szpiegowska 60
    Satelita słoneczny 30
    Wyrzutnia rakiet 22
    Lekkie działo laserowe 1.156
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Dew
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -1.175 )
    _________________________________________

    Agresor RidicPrime [ELITE]
    ________________________________________________

    Krążownik 0 ( -99 )
    Pancernik 8 ( -84 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Adusia
    ________________________________________________

    Mały transporter 218 ( -175 )
    Krążownik 131 ( -27 )
    Recykler 128 ( -34 )
    Sonda szpiegowska 18 ( -42 )
    Satelita słoneczny 16 ( -14 )
    Wyrzutnia rakiet 8 ( -14 )
    Lekkie działo laserowe 592 ( -564 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 14.712.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.328.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 7.469.250 metalu i 4.854.750 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -8.025.000
    Kryształ: -5.229.000
    Deuter: -1.458.000
    agresor stracił łącznie 14.712.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 5.365.250
    Kryształ: 3.759.750
    Deuter: -129.000
    obrońca zyskał łącznie 8.996.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    The hero is only one Ksanterio

  • Ksanterio napisał(a):

    Adeke36 napisał(a):

    takie starcia nie powinny być wstawiane
    Agresorowi SzO
    Obrońcy co tam chce
    Kolego mijasz się z rzeczywistością.

    Anty służy to top albo do anty obrony.
    to ze top jest za kase to jest OK
    a jak ktoś się broni to juz źle

    troszkę się ogarnij kolego.........................

    Nie powiedziałem że nie powinieneś używać anty - rób to bo czemu nie
    Wypowiedziałem się na temat wystawiania takich starć .
  • No a ja wystawiam.
    kolega zrobił coś co stanowi ze TOP ani Moomówka niczemu nie służy.
    Ale tu brak czegoś
    Po prostu atakujacy to anty a nie flociarz....

    Gram długo w OGame
    ale jak widze top które się cieszy to miło ich widzieć w rec.
    a oni płacza ze obrona za anty
    a nie wiedza wszystkiego

    TOP 1 za ANTY JEST OK
    ALE OBRONA ZA ANTY TO ŹLE

    Administrator Forum Toadie:
    Proszę nie pisać postów jeden pod drugim. Połączono trzy posty.

    The hero is only one Ksanterio

  • Piękna obrona Ksanterio!!! Lamy które uważają się za jakieś znaczące coś w reckach cieszą, cieszyli i cieszyć mnie będą :)

    Top w kopalnie i zbieraj anty na lamusów takich jak ten, topka za anty spada na anty, taka kolej rzeczy i tak 3mać! :)
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • Brawo Adusia :) tak trzeba grać, atakującym życzę żeby grali uczciwie :) BezSzO :) najczęściej najbardziej uczciwą grą jest gra za kasę, nie potrzeba oszukiwać, mieć multi, sieci moonówek i tego wszystkiego co psuje tą grę :) Anty jest najlepszą odpowiedzią na sieci nieuczciwości :) grajcie za anty a nie za delikatnie mówiąc "naciągane" topki :) BRAWO ADUSIA lać pushyste TOPki :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jacasa II ().

  • Marshal C napisał(a):

    jak to było ?( ?( ?(

    nightm4r3: "wita Was a w szczegolnosci nijaka Almeire nowy top 1 zniszczonych, pozdro dla Elity bo tylko MY nia jestesmy , reszta to nic nie znaczace randomy'
    idz policz sobie ile Elita STkow ma a ile resztaa ;)

    antyobrona, niema czym sie chwalic, takie moje zdanie - a jak chcesz sie wypowiadac czy anty czy flociaz to Ci powiem, kamp dalej bo nie widac zebys latal :)
    milej gry zycze

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez riidic ().

  • Połowa uni,jedzie na anty topka to po kilkaset zł wpakowała zeby być tu gdzie są pobudowali sie za anty rozwineli w zastraszającym tempie w prównaniu do reszty graczy ale zaden sie nie przyzna ile wpakowa w konto ale jak juz padnie ta flota za ANTY bo obrońca też zainwestował zeby w czarnej dupie nie zostać to lamenty ze nie ma sie czym chwalic ze dno itp a może wystarczy w lustro spojrzeć...
  • To jest duży problem tzw "topki" że często ignorują ataki na graczy niżej a latając bez moona często, pod moonami słyszę a kto mi zagrozi a potem [ciach]

    Nie pieniądze grają tylko umiejętności zapamiętac jeden z drugim!!!!!

    Obrońcy Szo szczere pokazał miejsce w szeregu jednemu!!!!!

    Administrator Forum Toadie:
    Wulgarne wyrażenie usunięte
  • riidic napisał(a):

    Marshal C napisał(a):

    jak to było ?( ?( ?(

    nightm4r3: "wita Was a w szczegolnosci nijaka Almeire nowy top 1 zniszczonych, pozdro dla Elity bo tylko MY nia jestesmy , reszta to nic nie znaczace randomy'
    idz policz sobie ile Elita STkow ma a ile resztaa ;)
    antyobrona, niema czym sie chwalic, takie moje zdanie - a jak chcesz sie wypowiadac czy anty czy flociaz to Ci powiem, kamp dalej bo nie widac zebys latal :)
    milej gry zycze
    a co ma piernik do wiatraka? Jaka jest zależność między ilością ST, a ignorancją?
  • Elitte to żadna TOPka to grupa oszustów wspierana przez sieć kont, wszyscy powinni bana dostać, część z nich na Xanthus grała lub gra wielość wałków powala, sami czściowo się nimi chwalili na boardzie, żenada i lipa, nie mają kasy lub nie chcą kupować anty tylko w zamian mają lipne konta z których puch leci jak złoto :) i jeszcze jeden z drugim wypisują się w ST. Wasze STeki powinny się na pręgierzach znajdować a nie tu :) Adusia jeszcze raz brawo, apel do wszystkich stawiajcie anty obronę ile się da, jak potracą konta to może się wyniosą na inne uni :)
  • riidic napisał(a):

    Marshal C napisał(a):

    jak to było ?( ?( ?(

    nightm4r3: "wita Was a w szczegolnosci nijaka Almeire nowy top 1 zniszczonych, pozdro dla Elity bo tylko MY nia jestesmy , reszta to nic nie znaczace randomy'
    idz policz sobie ile Elita STkow ma a ile resztaa ;)
    antyobrona, niema czym sie chwalic, takie moje zdanie - a jak chcesz sie wypowiadac czy anty czy flociaz to Ci powiem, kamp dalej bo nie widac zebys latal :)
    milej gry zycze

    "antyobrona nie ma się czym chwalić" - i napisał to koleś który leciał z moonówką od której się na dodatek pushuje deuterem kupowanym po minimalu, za metal jak mniemam :lool: boże czy Ty to widzisz :bicz1:
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • INFERNI napisał(a):

    "antyobrona nie ma się czym chwalić" - i napisał to koleś który leciał z moonówką od której się na dodatek pushuje deuterem kupowanym po minimalu, za metal jak mniemam boże czy Ty to widzisz

    To jest dobrze powiedziane :super: :super:
    A żal mi ludzi którzy krytykują tą obronę bo najpierw sami władowali po pare 100 w anty a teraz jak flota spadła to im źle.
    Riddick jak był by flociarzem to by nie wleciał zawrócił by, ale zobaczył troszkę statków i surki i ta pazerność go zgubiła...
    kolega już zmienił nick :D :D tak że juz pewnie po grze :P :P :P

    The hero is only one Ksanterio

  • mam prawo wyrazić swoją opinię o starciu :) z tobą pisałem na innym uni i znasz moje zdanie o was :) nadal się nie zmieniło :) latanie puchatą flotą i wstawianie ich do ST to dopiero jest żenada :) a pushu to u was dostatek. Ponadto ja Ciebie nie obrażam i od 0 nie wyzywam więc zamilcz :) wynoś się na kolejne uni pusherku, bo tylko na to Cię stać, nawet w sygnie masz gdzie grałeś i jak długo. Tak jest w waszym towarzystwie, skoczki unijne, popushować, popsuć grę i dalej na kolejne uni i tak w kółko :) wiesz co wynocha wynocha z tego uni i na następnym też dam znać że jesteś arszlochem :)
  • witam internetowi napinacze. Jacasa jedyne twoje ST to jak jesteś po prawej stronie. Czyli jesteś zerem w tej grze. Co do anty każdy może kupić i wykorzystać jak się chce. Jeżeli agresor byl nie uważny i nie widział ze obronca jest na koncie to tak się skończyło jak widać wyżej. Zamiast się spinac i napinac grajcie. Uni jest mlode i anty daje dużo ale czas pokaże kto [ciach] patrz Jacasa a kto nie. A jesli sie nie podoba to zglaszaj do GO a nie placzesz jak panienka lub przenieś się na zagraniczne serwery. Elita to elita sa tam świetni gracze no i farmer Patryk pogromca slabiakow XD

    Administrator Forum Toadie:
    Wulgaryzm
  • kuziemek po prawej też są wygrani więc sprawdź najpierw a potem pisz, zdaje się że wasz kolega zlamił, czyż nie prawda SQN? ile to byłeś w plecy SQN 1600% :) ja się nie napinam, co do czasu na uni to masz rację, czas pokaże ilu z was zostanie a ilu zakończy żenującą przygodę na tym uni, myślę że do następnego otwieranego uni, większość się przeniesie i będzie brylować w statach i na bordzie, a potem znowu nowe uni. Skoczki jesteście a nie gracze, tylko większość waszych wypocin na bordzie, w ST to wynik waszego pushu, floty za anty i wszystkich możliwych przekrętów :) i niczego zgłaszać nie muszę :)