Lobby FAQ

    • Gra

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Lobby FAQ

      Co to jest Lobby?
      Lobby, to nasz nowy prosty interfejs zarządzania kontem.

      Pojęcia i sformułowania:

      Konta Gry
      Do tej chwili były nazywane twoimi kontami w grze, jednak teraz chcemy uściślić tą nazwę. Ten sposób pozwala rozróżnić Konta Gry i konto Lobby.

      Konto Lobby
      Konto Lobby jest kontem głównym, z którego masz dostęp się do wszystkich Kont Gry. Z tego powodu Twój login i hasło do Lobby, muszą być szczególnie chronione. W przyszłości udostępnimy możliwość zasiadania Twojego Konta Gry, bez konieczności udostępnienia hasła do Konta Lobby, jednak na początku ta opcja nie będzie jeszcze dostępna.

      Czy będzie inny sposób logowania się na pojedyncze uniwersum?
      Lobby będzie jedynym dostępnym sposobem logowania umożliwiającym dostęp do Kont Gry.

      W jaki sposób Lobby scali wszystkie moje konta?
      Po zaimplementowaniu tej wersji, wszystkie istniejące na OGame konta, posiadające ten sam adres email i hasło, zostaną scalone w jedno Konto Lobby.

      Jak połączyć inne Konta Gry z Kontem Lobby?
      Jeżeli posiadasz konta z tym samym adresem email ale innymi hasłami, Konto Lobby zostanie utworzone z pierwszym Kontem Gry, którego użyjesz do logowania. Jeśli potem spróbujesz zalogować się na jakimkolwiek innym koncie gry z tym samym adresem e-mail ale różnym hasłem, otrzymasz wiadomość "błędne dane uwierzytelniające". Skorzystaj z funkcji resetowania hasła, aby zresetować hasło do wszystkich Kont Gry powiązanych z tym adresem e-mail. Po zresetowaniu hasła, ponieważ Konta Gry będą miały ten sam adres e-mail i hasło, wszystkie będą częścią tego samego Konta Lobby.

      Uwaga:
      Po zresetowaniu hasła, nie musisz używać innego/nowego hasła, Możesz użyć hasła z którego korzystasz na Koncie Lobby.

      Mam Konto Gry z innym adresem email niż Konto Lobby, czy mogę dodać je do istniejącego Konta Lobby?
      W pierwszej wersji Lobby nie będzie dodania takich kont, planujemy jednak taką możliwość w późniejszych wersjach. Zaloguj się do Kont Gry PRZED wprowadzeniem Lobby i zmień swoje adresy email, tak aby były identyczne i mogły zostać automatycznie scalone po wprowadzeniu Lobby.

      Czy scalone zostanę tylko konta OGame w jednej społeczności językowej?
      Nie, scalone zostaną wszystkie konta OGame posiadające ten sam adres email i to samo hasło, niezależnie od społeczności językowej, do której należą.

      W jakim języku będzie moje Konto Lobby?
      W tym momencie konto Lobby nie potrzebuje dodatkowego języka. Zostanie ono wyświetlone w języku społeczności, do której próbujesz się zalogować. Jeżeli np wyświetlisz stronę http://ogame.de lub de.ogame.gameforge.com/, Lobby będzie wyświetlane po niemiecku.

      Czy mogę zmienić język Lobby?
      Tak. Możesz to zrobić otwierając w przeglądarce społeczność z językiem, z którego chcesz korzystać (np jeżeli chciałbyś wyświetlić Lobby w języku hiszpańskim otwórz http://ogame.es lub es.ogame.gameforge.com/).

      Jak mogę znaleźć moje Konta Gry?
      Po zalogowaniu się na Konto Lobby zobaczysz listę kont, które posiadasz we wszystkich społecznościach OGame.

      W pierwszej wersji Lobby w tej sekcji "Twoje konta" zostaną wyświetlone następujące informacje dla każdego Konta Gry:
      • Nazwa Uniwersum
      • Flaga państwa
      • Kategoria
      • Nick
      • Ranga
      • Przycisk do rozpoczęcia gry


      Lista Kont Gry jest sortowana według aktywności. Uniwersum, na które logowałeś się ostatnio znajdzie się na górze listy.

      Jak zarejestrować się na nowym serwerze?
      Poniżej sekcji "Twoje konta" znajduje się sekcja "Rozpocznij na nowym serwerze", w której znajdziesz 4 najnowsze serwery. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie serwery, skorzystaj z przycisku "Pokaż wszystko". Możesz również zmienić język. Obie listy zawierają te same informacje:
      • Nazwa Uniwersum
      • Flaga państwa
      • Kategoria
      • Informacja od kiedy dany serwer jest uruchomiony
      • Przycisk do rozpoczęcia gry
      Czy restart serwerów o godzinie 3:00 będzie wpływał na Lobby?
      Nie, Konto Lobby pozostanie zalogowane, dopóki sesja Lobby pozostanie aktywna, natomiast Konta Gry zostaną wylogowane o godzinie 3:00, tak samo jak teraz.

      Czy mogę grać jednocześnie na wielu Kontach Grze na tym samym Koncie Lobby?
      Tak, możesz. Każde Konto Gry zostanie automatycznie otwarte w nowej zakładce, Konto Lobby otwarte na pierwszej karcie.

      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • W tym momencie można już scalić swoje konta w jednym Lobby w następujący sposób:
      • konta gry posiadające ten sam adres email i to samo hasło, zostaną automatycznie scalone w jednym Lobby,
      • konta gry z tym samym adresem email ale różnym hasłem mogą zostać scalone z naszym Lobby za pomocą odzyskiwania hasła (przycisk "Przypomnienie hasła",
      • konta gry posiadające różne adresy email i różne hasła można będzie połączyć z Lobby korzystając z funkcji "Połącz konto" w prawym górnym menu na ekranie Lobby (screen poniżej).


      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły