Majs [LaOrden] vs. Nalimko [SCS] - 306666.87% NOWE top2 a tak malutko brakowało do top1 :D

  • Eridanus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Majs [LaOrden] vs. Nalimko [SCS] - 306666.87% priorytetem mo

    zapraszam na nowe TOP 2 :D dosłownie nie duzo brakło do top1 :D

    Witam Co tu dużo pisać trafienie UFS :D było myślenia trochę jak to zrobić ale się udało straty wiadome że duże ale nie to najważniejsze w tym starciu było tylko trafienie tego pana było priorytetem moim :)


    pozdrawiam dostawców dexa i znajomych,sojusz

    Kupie DEX ~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~

    Nalimko :gszo: :gszo: bo w końcu UFS'a trafić to nie łatwy wyczyn :) :ow: :bicz1:


    Dnia 08-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Majs [LaOrden]
    ________________________________________________


    Krążownik 370.000
    Okręt wojenny 200.000
    Pancernik 370.000

    _________________________________________


    Obrońca Nalimko [SCS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 51.260
    Duży transporter 1.000
    Lekki myśliwiec 2.515.890
    Krążownik 24.112
    Okręt wojenny 25.703
    Statek kolonizacyjny 21
    Recykler 48.836
    Sonda szpiegowska 95
    Bombowiec 195
    Niszczyciel 94.910
    Gwiazda Śmierci 1.342
    Pancernik 42.217

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Majs [LaOrden]
    ________________________________________________


    Krążownik 92.245 ( -277.755 )
    Okręt wojenny 89.831 ( -110.169 )
    Pancernik 217.775 ( -152.225 )

    _________________________________________


    Obrońca Nalimko [SCS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 0 ( -51.260 )
    Duży transporter 0 ( -1.000 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -2.515.890 )
    Krążownik 0 ( -24.112 )
    Okręt wojenny 12 ( -25.691 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -21 )
    Recykler 0 ( -48.836 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -95 )
    Bombowiec 2 ( -193 )
    Niszczyciel 2.797 ( -92.113 )
    Gwiazda Śmierci 1.342 ( -0 )
    Pancernik 163 ( -42.054 )

    _________________________________________



    Bitwa zakończyła się remisem.


    Agresor stracił łącznie 27.604.160.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 28.507.376.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 18.996.360.000 metalu i 11.670.327.000 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    8.001.730.000 Metalu i 8.001.730.000 Kryształu
    10.994.630.000 Metalu i 3.668.604.200 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    18.996.360.000 Metalu i 11.670.334.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.916.905.000
    Kryształ: 1.984.514.200
    Deuter: -2.838.885.000
    agresor zyskał łącznie 3.062.534.200 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -16.581.145.000
    Kryształ: -9.764.725.000
    Deuter: -2.161.506.000
    obrońca stracił łącznie 28.507.376.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Gratulacje Majs! jesteś WIELKI :) O_O :top1: Czyli moje pożegnanie z Wami oraz z tym serwerem przyniosło zamierzony efekt cyt "3majcie się! PS: i dorwijcie w końcu Nalimko, lamy :-)" :) :lm: :ow:
    Nalimko :noob: jesteś jedynym graczem z SCS któremu SZO życzyć nie będę, bo tobie nie warto. Za te wszystkie twoje bezsensowne akcje, urlopy z tyłka. Wszystko na co Cię było stać w tej grze to strącanie satek o 3 nad ranem! :tratata:
    Pozdrawiam Wszystkich z LaOrden. :brawo:
  • Piękny strzał! widać że nawet nie liczyłeś bo zapewne byś niszczarki dodał i straty by były dużo mniejsze, mimo wszystko szacun, złapać kogoś kto gra nocą lub o świcie w ciągu tygodnia (tylko po to by się po satkach przelecieć!), nie jest łatwe, wiem bo sam na tego Pana poluję, Obrońcy bez szo! mam nadzieje że mnie też się poszczęści i zezłomuje mu resztę tego co zostało + to co z doku odzyska.
  • Brawo Majs !!!! :xbiggrin:

    Piękne ST i możesz częściej dzwonić z takimi wieściami ! :xgraty:
    Obrońcy należał się ten złom jak nikomu innemu na tym UNI może jeszcze jest jedna osoba ale to zobaczymy :xga:

    Jedyna umiejętność tego Pana jest taka, że schodzi z urlopu na dwie godziny, niszczy satelity i ucieka na urlop. W tym czasie oczywiście PUSH z kilku kont bo jak to jest możliwe siedząc cały czas na urlopie mieć takie przyrosty ? Nie życzę więc :xgszo: !
    Mam nadzieje, że się uda rozbić to co pozostało :xsuper:

    Jeszcze raz GRATY MAJS !! :xgraty:
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST
  • Zalogowałem się rano i widzę awans o jedno oczko. Widziałem, że Nalimko spadł tylko jeszcze nie widziałem czy on kogoś czy ktoś jego trafił. Teraz wszystko jasne O_O
    :graty: Majs ! piękne starcie Tym bardziej, że Nalimko takie uniki robił. Chociaż pewnie masz niedosyt bo tyle gęsi i nawet im piórko nie spadło ;]
    Nalimko a Tobie odbudowy życzę i... przestań ludziom latać po satkach bo to naprawdę wkurza ;P (chociaż ja osobiście nie mam nawet 1 sztuki)
    "nigdy w historii wojen tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym"

    Winston Churchill
  • Gratulacje ! Akcja niecodzienna na og jak sądzę (przynajmniej ja się pierwszy raz spotykam z takową) . Ubić tak gracza który gra tylko ufs to jest cud , miód i orzeszki :D Zysk schodzi tutaj na dalszy plan bo wszyscy wiedzą jak obrońca denerwował swoją grą , a i te przyrosty w punktach jak Frank wspomniał wyżej też były zastanawiające więc priorytet to było ubicie go nawet bez zysku ;>

    Jeszcze raz gratki Majs !
    P.S Szkoda że tak mało brakło do top1 ;)
    Ave Racovia !!
  • waskiGTW napisał(a):

    Gratki Majs % piękny szkoda Nalimko :) ale taka gra pozdr dla Eri

    Witam,
    piszepierwszy i ostatni raz na forum. Wole pisac po polsku lub jak po anglielskiu,bo to jedna sprawa dla cziego tuataj wogole bylem. To przepraszam za blendy wpisaniu. To starcie to byla moja decyzia. Majs atakowal pierwsy raz istacionowalem flote na planete bo potrzebowalem policzyc jego straty. Atakowaldrugy raz to poniechalem flote a wklejilem urlop. Szkoda zie niemoglemteleportowac jeszce troche floty z innego moona...Dla czego tak zrobylem? Iteraz juz chyba sam nie wiem. Jak by zawrocl to by chyba jeszce gralem itracilem czas tutaj, jak nie to powiedzialem - narazie. Tak to mialo byc.Pociekalem jak doleci i potem dalem konto na kasacje. Bez emocji. Dla mnie tagra byla tylko o komunikacji. Jak bylem w sojusze Laorden to chcialem pisac ikomunikowac z ostatnima graczami. Nik niechcial, nawet Majs nie odpisiwal. Tozdecyowalem do FairPlay. Pilem piwko i chatowalem. Byla naprawde zabawa. I jakdostalem zloma to mnie to wogole niedernerwowalo. Potem sojusz skonczil (niewiem dla cziego) a bylem w SCS. Klikalem tylko eko i badania. Jak widzialem zieszojusz sie stawa nieaktywny to pislaem paru graczy niech poczekaja, zieodbuduje flote. W koncu ostal tylko aktiwmy gracz mag jak nastartowalemflote....i potem go juz nie bylo...to powiedzialem sobie, zie troche poletam nagosci, o ktorých mysle zie niegraja fair play. Nawet temu ze Franka lubienajwiecej z Laorden (bo gra czysto) to letalem i letalem by na niego dalej. (boon mnie pierwszy zaatakowal ). Ale to gra tylko Franku...:) Ja nikdy nie atakowalemgraczow z ktorými komunikuje. Po odbudowaniu floty ostalem aktywny w szojuszutylko sam. Sam w gre, gdzie chcialem komunikowac i miec zabawe...Nawet moonshotmi niemail kto zrobyc. W to rano uprosilem gracza Mihrimah na 2 faly LM- ow...ito mu musialem wyslac kylka pytan...no nie lubie takiej zabawy, czulem sie jaksam w galaxii...bez komunikacji, grac tylko UFS...po co? I dla wsyzstkych -letalem tylko po profit :) i niezalezi ile go jest, profit jest profit :). Jasie niegniewam (I do not angry) na nikogo. Lubie was wsystkych bo jestesczeczesc (PART) tej gry. Milo bylo gracz s wami, pozdrawiam wszystkych i zyciepowodzenia :)
    Milan
    (Nalim)ko
  • Gadaj zdrów, dałeś plame z Majsem, zagrałeś jak lama i nie umiesz się do tego przyznać, przegrywać też trzeba umieć, co do rzekomych profitów o których piszesz to przynajmniej 2 wloty (w satki) miałeś bez zysku, obliczyłem twoje straty Lmów, Mt. i koszt paliwa, resztę Twoich profitów opiewała na 2 do 10 kk surowców, więc żałosne te wypociny powyżej.
    Nie pozdrawiam.
  • No tak - po takiej żałosnej wtopie najlepiej napisać że starcie było ustawione itp ... Tylko że ty Nalimko i reszta twojego sojuszu już dawno przyzwyczailiście nas do tego że gdy ściągacie urlop i dostajecie skany od razu załączacie "U" na nowo . Już kilka podchodów tego typu akcji jaką wykonał na tobie Majs było z naszej strony a że ty dałeś [ciach] to już nie wina Majsa Powinieneś mu raczej pogratulować niż pisać takie brednie ale to tylko świadczy że nie potrafisz przyjąć godnie złoma na klatę .
    Również nie pozdrawiam !

    Majs jeszcze raz gratulacje !


    Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
    Ave Racovia !!
  • pamietam jak nalimko wspominal fairplay, wcale mu sie nie dziwie, ze skonczyl w taki sposob po tym jak zostal potraktowany przez ludzi z tego serwera

    nie on jeden skonczyl gre na tym serwerze przez sposob bycia niektorych ludzi, i wlasnie tym osobom bedzie najtrudniej zrozumiec cala sytuacje
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL