trampek [Minionki] vs franc [ZBOCZKI] - 9555,46 %

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • trampek [Minionki] vs franc [ZBOCZKI] - 9555,46 %

    Witam serdecznie :)
    Cieszy starcie gdyz kto zna Uni ten wie ze obronca dosc solidnie sie pilnowal ,
    to musial byc szybki lot na paliwie najlepszej jakosci :D





    Pozdrawiam Makrelke :* , sojusznikow i znajomych :thumbsup:
    Obroncy Szo bo coraz mniej Nas na Uni



    a teraz uczta:


    Dnia 03-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Pancernik 80.000
    _________________________________________

    Obrońca franc [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.988
    Duży transporter 3.549
    Lekki myśliwiec 86.609
    Ciężki myśliwiec 4
    Krążownik 10.030
    Okręt wojenny 27
    Recykler 10.000
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 7.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Pancernik 79.934 ( -66 )
    _________________________________________

    Obrońca franc [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    19.983.500 Metalu, 19.983.500 Kryształu i 19.983.500 Deuteru
    81.338.235 Metalu, 109.268.854 Kryształu i 100.657.099 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.610.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.506.506.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 1.506.564.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 573.941.200 metalu i 381.605.000 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 14.000 metalu i 18.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 351.214.688 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 673.296.935
    Kryształ: 508.235.554
    Deuter: 119.650.599
    agresor zyskał łącznie 1.301.183.088 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -919.277.735
    Kryształ: -671.788.354
    Deuter: -266.712.599
    obrońca stracił łącznie 1.857.778.688 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • Oj Trampku , znowu nocka zarwana , ale za to jaka radocha , znowu zatankowałes a i reszta łupu super :graty:
    Teraz pewnie stocznie rusza i ilość pancków znowu wzrośnie , miło patrzeć na Twoja flotkę ..... tylko trzeba sie bardziej pilnować :xbiggrin:




    Franc SZO , az tak wiele nie straciłeś , troche z doku sie odbuduje, troche sojusz Ci pewnie pomoże :) będzie dobrze :)
  • Tak solidnie się pilnowałem, że chyba trzeci czy czwarty raz ląduje w Twoich reckach :( co za dużo to nie zdrowo i na 90% odbudowy nie będzie ale może poklikam eko choć tego nienawidzę :P jak to ktoś kiedyś powiedział: eko to wersja demo, flota to pełna wersja ogame :D

    Także jeszcze raz gratuluję i udanego przetopu życzę :)

    Pozdro
  • @trampek, nie miałeś kogo pakować? :(
    eh ogame jak na przykładzie widać, raczej nie wybacza błędów. Bym wiedział że przysnąłeś bym Cie obudził nawet :D
    I tak siedziałem nad algorytmem prawie do 5 :)
    Nic, trzeba Cie znowu mobilizować do farmienia :E , a Tobie trampek tego co zawsze bo wychodzi Ci najlepiej :)
    Liczba panców pięknie rośnie :)
    top ileś U20
    top40 U38 - Blood
    Best ST - 5 562% - link

    3 powrót - Sombrero :E

  • franc napisał(a):

    Tak solidnie się pilnowałem, że chyba trzeci czy czwarty raz ląduje w Twoich reckach :( co za dużo to nie zdrowo i na 90% odbudowy nie będzie ale może poklikam eko choć tego nienawidzę :P jak to ktoś kiedyś powiedział: eko to wersja demo, flota to pełna wersja ogame :D

    Także jeszcze raz gratuluję i udanego przetopu życzę :)

    Pozdro
    Franc to zaledwie 4 raz :)
    nie przesadzaj :D
  • Kulfix bałam sie , że zawał bedziesz miał jak zobaczysz swojego czlowieka w reckach , ale masz jednak więcej siły aby przyjąć na klate takie niepowodzenia :)
    Franc .... rozumiem Cię w pełni, ale chyba każdy flociarz ( czy tez prawie każdy ) dba o dobre eko ,to nie jest koniec świata , tylko z bardzo dobrym eko nie odczuwa sie złomu :) więc rób je , być może kiedyś znowu postawisz flote i będziesz latał .
  • Graty, ilość pc robi wrazenie. Ale powiedz mi, czy ten gracz co zezłomował Ziomka to Ty>
    raz "trampek" raz "Trampek", niby szkopuł ale robi różnice.

    franc powinien dostać jakąś statuetkę za wytrwałość, SzO lub powodzenia, albo i ob.

    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • Aramil napisał(a):

    @Kulfix, to podniosłeś go na duchu... :D Przecież wiesz że On prędzej konto usunie jak eko zacznie robić :E
    Ja go na duchu podnosił nie będę :P Jemu się należy konkretny wpierdziel, żeby sobie raz na zawsze zapamiętał, że z telefonu się nie gra.
    Ogame na telefonie + łóżko = rw na forum. 4 złomy 4 razy dokładnie ten sam scenariusz ;)



    Przez Franca deser będzie musiał aktualizować grafikę :D
  • panpiwek1234 napisał(a):

    Graty, ilość pc robi wrazenie. Ale powiedz mi, czy ten gracz co zezłomował Ziomka to Ty>
    raz "trampek" raz "Trampek", niby szkopuł ale robi różnice.

    franc powinien dostać jakąś statuetkę za wytrwałość, SzO lub powodzenia, albo i ob.

    Piwek
    Czy z duzej czy z malej - trampek jest tylko jeden - tak juz jest i z tym sie nie dyskutuje ;)
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • franc napisał(a):

    1. Dokładnie Costa :D jakby nie te złomy to pomyślcie jaka flota by u mnie stała XD bądźcie wdzięczni Trampkowi, że poskromił taki potencjał hehehe

    A podliczyłem ^^

    13889MT
    7841DT
    146609LM
    263CM
    15030KR
    1932OW
    9SK
    18300REC
    135SS
    37BOMB
    48NISZCZ
    3
    19550PANC




    Razem
    1 528 389 0001 165 295 000331 335 0003 025 019 000



    + 498.483.432 z farmienia
    Ty coś masz z tą 4

    Mhm przy moim eko to 50 dni budowy :D
    Razem jakieś 20700% :P
    top ileś U20
    top40 U38 - Blood
    Best ST - 5 562% - link

    3 powrót - Sombrero :E

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Aramil ().

  • Zauważyłem, że zostałem wywołany do tablicy oraz, że moja radosna twórczość została wykorzystana. Jednak jak słusznie zauważył Kulfon jest ona nieaktualna. Poniżej zamieszczam aktualizację i jakby co... Informuję, że mam materiał na kolejne 3-4...

    No i są wreszcie cycki!





    Będąc częściowym nieumyślnym sponsorem floty Trampka jest mi niezmiernie miło widzieć, tę flotę w akcji. No i cóż... Czekamy na więcej! :)
    Ws. Franca zostało wszystko powiedziane. Na discordzie nie będzie miał życia przez kolejny miesiąc...

    PS. trzecia grafika (ten biały kurczak) to " Bezgłowy kurczak Mike" polecam zapoznanie się z historią, tego cudownego stworzenia. :)
  • Kulfix napisał(a):

    Aramil napisał(a):

    @Kulfix, to podniosłeś go na duchu... :D Przecież wiesz że On prędzej konto usunie jak eko zacznie robić :E
    Ja go na duchu podnosił nie będę :P Jemu się należy konkretny wpierdziel, żeby sobie raz na zawsze zapamiętał, że z telefonu się nie gra.Ogame na telefonie + łóżko = rw na forum. 4 złomy 4 razy dokładnie ten sam scenariusz ;)



    Tak tak, z telefonu się nie gra, a Osama praktycznie sam nie wystawiał RW, bo on tylko dostawał cynk, zdejmował urlop, leciał z telefonu, zbierał złom i wracał na urlop :D
    Jakoś można było z telefonu przetrzepać pół uni, chyba że te floty na niego czekały ;)

    I pamiętne słowa: "wstawiam za kolegę".